Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Δεν είναι συναδελφική αλληλεγγύη. Μιλάω με αυτά που ήξερα περί του θέματος. Αφού υπάρχουν κι άλλα δεδομένα δε θα εκφέρω περαιτέρω την άποψη μου για να είστε πιο ήρεμη.
Μια χαρα ηρεμη ειμαι μην αγχωνεσαι. :D
Παρολα αυτα ειναι οντως αγχωτικο μια γιατρος να λεει οτι δεν θα περναγε ποτε απο το μυαλο της αυτο,οταν υπαρχει ενα ολοκληρο συνδρομο μινχαουζεν που δεν γινεται να μην το ξερουν γιατροι.
Και οταν ο γιατρος ξερει οτι το ποτέ δεν υπαρχει.
Ευτυχως ομως θα ξαναπω,δεν ειναι ολοι οι γιατροι το ιδιο.
Κατα τα αλλα,ειπαμε οιτ οι γιατροι το ειχαν καταλαβει.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΚΡΑ.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Κια ο μπαμπας....μια απο τα ιδια...καμια αμφιβολια πια.

 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πουπουλινα πάλι στους ιατρους θα τα ρίξεις….

η γυναίκα ηταν υπο παρακολουθηση απο επιστήμονα ψυχικής υγείας το ίδιο και τα παιδιά ….
όποτε οι ιατροι δε μπορούσαν να κάνουν τπτ

Αν είχε παρέμβει εισαγγελέας τα παιδιά ξέρεις που θα καθόντουσαν ;
Έστω οι ιατροί βλεπανε το σύνδρομο το οποίο ηταν παρά πολυ δυςκολο έως αδύνατο

τι πρεπει να παρουν τα παιδιά απο όλους τους ψυχικά ασθενείς και να τα κλείσουν σε ορφανοτροφια?


οι ιατροδικαστές δε φέρουν καμία ευθύνη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Πουπουλινα πάλι στους ιατρους θα τα ρίξεις….

η γυναίκα ηταν υπο παρακολουθηση απο επιστήμονα ψυχικής υγείας το ίδιο και τα παιδιά ….
όποτε οι ιατροι δε μπορούσαν να κάνουν τπτ

Αν είχε παρέμβει εισαγγελέας τα παιδιά ξέρεις που θα καθόντουσαν ;
Έστω οι ιατροί βλεπανε το σύνδρομο το οποίο ηταν παρά πολυ δυςκολο έως αδύνατο

τι πρεπει να παρουν τα παιδιά απο όλους τους ψυχικά ασθενείς και να τα κλείσουν σε ορφανοτροφια?


οι ιατροδικαστές δε φέρουν καμία ευθύνη
Να εισαι καλα καμαρι μου..με εκανες και γελασα! :hehe: :hehe: :hehe:

Αν είχε παρέμβει εισαγγελέας τα παιδιά ξέρεις που θα καθόντουσαν ;
Για δες τωρα που καθονται!
1651040271394.png


Εγω δεν ριχνω τιποτα φοκο.
Εγω υποστηριζω απλα τα αυτονοητα που λεει ο προερδρος των ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΩΝ.
Αντιθετα ΕΣΥ παντα τα ριχνεις στους γιατρους υποστηριζοντας τους νοσοκομμους.Ελα φοκο μου ηρεμησε.

Κατα τα αλλα ξαναλεω,εγω δεν ριχνω τιποτα.
Μονα τους μιλανε τα πραγματα μαζι με τον προεδρο τον ιατροδικαστων Λεων.
Καλημερα.

ΥΓ Κια λες και ψεματα.ΚΑΝΕΝΑΣ ψυχιατρος δεν την παρακολουθουσε συνελθε.
Ο γιατρος που εσωσε την τζωρτζινα την πρωτη φορα,το ειχε παρει πρεφα,τους συνεστισε να πανε σε ψυχατρο,πηγαν ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
Συνελθε.
Επισης απο εναν ιατροδικαστη δεν περιμενω τιποτε παραπανω απο το να γραψει την αιτια θανατου και να τα κανει ολα σωστα,οχι αρες μαρες κοιυκουναρες,ευχαριστω.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φτάνει γαμωτο φτάνει για τα παιδάκια...

Τι εικόνες είναι αυτές ρε συ :(:(:(

Πως μπορειται και μόνο στην ιδέα όλου αυτού και τι τράβηξαν...



Πόσο κρίμα μην ασχολείστε αλλο και αφήστε τα εκεί που είναι να ηρεμήσουν επιτέλους ...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Φτάνει γαμωτο φτάνει για τα παιδάκια...

Τι εικόνες είναι αυτές ρε συ :(:(:(

Πως μπορειται και μόνο στην ιδέα όλου αυτού και τι τράβηξαν...



Πόσο κρίμα μην ασχολείστε αλλο και αφήστε τα εκεί που είναι να ηρεμήσουν επιτέλους ...
Ελα μου;Ελα..τι;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ούτε σε σύνδρομα μινχάουζεν ούτε σε ψυχασθένεια της Ρούλας. Πολύ απλά (για κείνη) τα παιδιά ήθελε να τα έχει μόνο με τον Μάνο. Όταν ο Μάνος ήθελε να χωρίσουν, αυτή σκεφτόταν "αυτό το @@ τώρα θα γυρνάει με γκόμενες κι εγώ θα κάθομαι να του μεγαλώνω τα παιδιά;" και η λύση της ήταν να τα σκοτώνει ώστε και ο Μάνος να γυρνάει γιατί πώς θα αφήσει μια χαροκαμμένη μάνα και όπως του είχε πει όταν πέθανε το μωρό "μη στεναχωριέσαι, θα κάνουμε άλλο". Δηλαδή μια ψυχασθένεια την έχει δεν μπορεί, αλλά δεν είναι τέτοια που την έκανε να μην ξέρει τί κάνει. Μια χαρά ήξερε και όλα τα είχε προσχεδιασμένα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ούτε σε σύνδρομα μινχάουζεν
Παντως να ξερεις και το μινχαουζεν δεν αποτελει σχιζοφρενεια να εχει το ακαταλογιστο.Οι γιατροι ειναι ξεκαθαροι.Μονοσε ακαταλογιστο πανε σε ψυχιατρειο.Σε διαταραχες προσωπικοτητας και μινχαζουζεν και οπου δεν υπαρχουν παραισθησεις αλλα καταλαβαινουν τις ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ της πραξης τους,τουτεστιν το κρυβουν,το παιζουν αθωοι κλπ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ/Ολοι το λενε αυτο.
Ειναι φοβερο παντως αυτο που ξεστομισε ο φοκος,δηλαδη ειναι απλα ασυλληπτο.

Μας ειπε εν ολιγης οι ιατροδικαστες να μην κανουν σωστα τη δουλεια τους,να ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ σε συνδρομα μινχαουζεν.για να μην ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ. :jumpy:

Μα την αγια παντοφλα,αν ημουν ακομα εδω,θα ετρωγε μπαν ο φοκος :hehe: μονο και μονο για αυτο.Δηλαδη..καπου υπαρχουν και ορια,εκτος του οτι βασικα υποστηριξε μια ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ/ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
ΔΗΆΔΗ ΚΑΠΟΥ ΕΛΕΟΣ.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν πιστεύω ούτε σε σύνδρομα μινχάουζεν ούτε σε ψυχασθένεια της Ρούλας. Πολύ απλά (για κείνη) τα παιδιά ήθελε να τα έχει μόνο με τον Μάνο. Όταν ο Μάνος ήθελε να χωρίσουν, αυτή σκεφτόταν "αυτό το @@ τώρα θα γυρνάει με γκόμενες κι εγώ θα κάθομαι να του μεγαλώνω τα παιδιά;" και η λύση της ήταν να τα σκοτώνει ώστε και ο Μάνος να γυρνάει γιατί πώς θα αφήσει μια χαροκαμμένη μάνα και όπως του είχε πει όταν πέθανε το μωρό "μη στεναχωριέσαι, θα κάνουμε άλλο". Δηλαδή μια ψυχασθένεια την έχει δεν μπορεί, αλλά δεν είναι τέτοια που την έκανε να μην ξέρει τί κάνει. Μια χαρά ήξερε και όλα τα είχε προσχεδιασμένα.
Eχεις δει πιο εξυπνη και σατανικη γυναικα απο την ρουλα στην συνγχρονη ιστορια μας ?

η αληθεια ειναι εγω δεν θυμαμαι ρε σεις καποια παρομοια με τετοια νηφαλιότητα:hmm::hmm::hmm:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ με Φόκο, αν και ίσως έχει τη μεγαλύτερη εμπειρία σε τέτοια θέματα στο forum, αλλά στη πράξη δεν μπορούν να γίνουν και πολλά.

Αν κάποιος ιατρός ή ιατροδικαστής με απόφαση βγάλει μια απόφαση εισβάρος κάποιου τότε θα μπουν στη μέση δικηγόροι και ιατροί εκπρόσωποι αυτού που κατηγορείται και θα τον δικαιώσουν. Θυμηθείτε τι έγινε με το τροχαίο του Παντελίδη... Εδώ ένα μεγάλο μέρος των Ρομά εκμπεταλλεύονται τα παιδιά τους στη πράξη και δεν ασχολείται κανένας κρατικός μηχανισμός. Πολύ κόσμος έξω είναι επικίνδυνος και είναι αδύνατο να γίνει μια μορφή παιδομαζώματος.

Συμφωνώ με την Πούπη ο ιατροδικαστής έχει ευθύνη και πρέπει να υποστεί τις συνέπειες. Δεν θα του κάνουν τίποτα όπως δεν έκαναν και τίποτα με τους ιατρούς που τα έπαιρναν από την Νοvartis και την κάθε Novartis. Το να βγαίνει ο Πλεύρης και να υπερασπίζεται τους ιατρούς είναι χουντικό. Το δικαστήριο θα αποφασίσει και μέχρι τότε δεν υπάρχει ένοχος.

Σε κάθε περίπτωση η κατηγορούμενη και ο πρώην άντρας της πρέπει να διεκδικήσουν και να κερδίσουν αποζημιώσεις από τους δημοσιογράφους και λοιπούς που παραβίασαν το privacy τους. Πληροφορίες που ήταν μέσα στη δικογραφία και έπρεπε να τα ξέρουν μόνο λίγα άτομα δημοσιεύτηκαν στα κανάλια.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν συμφωνώ με Φόκο, αν και ίσως έχει τη μεγαλύτερη εμπειρία σε τέτοια θέματα στο forum, αλλά στη πράξη δεν μπορούν να γίνουν και πολλά.

Αν κάποιος ιατρός ή ιατροδικαστής με απόφαση βγάλει μια απόφαση εισβάρος κάποιου τότε θα μπουν στη μέση δικηγόροι και ιατροί εκπρόσωποι αυτού που κατηγορείται και θα τον δικαιώσουν. Θυμηθείτε τι έγινε με το τροχαίο του Παντελίδη... Εδώ ένα μεγάλο μέρος των Ρομά εκμπεταλλεύονται τα παιδιά τους στη πράξη και δεν ασχολείται κανένας κρατικός μηχανισμός. Πολύ κόσμος έξω είναι επικίνδυνος και είναι αδύνατο να γίνει μια μορφή παιδομαζώματος.
Εγω συμφωνω με τον φοκο ως προς τον τροπο προσεγγισεις ..
Αναφέρετο δικαιωμα μας νομιζω και μαλιστα δεν ειναι σε θεση να μου το αμφισβητηση καποιος που απλα ειναι ασχετος με ιατρικα ...

δες πιο πανω ακυρωνονται ατομα που ειναι γιατροι και απο ποιους μαλιστα ?

μην τα ισοπεδωνουμε ολα ...

εγω δεν συμφωνω πλεον με ανθρωπους που απλα ακυρωνουν τους παντες προσεγγιζοντας την αποψη τους απο μια αλλη σκοπια ...

Σιγουρα εχει ευθυνη ο ιατροδικαστης ,αλλωστε και εγω καποια ποστ πριν ημουν αυτη που ελεγα οτι πρεπει να πληρωσουν ολοι και μαλιστα επειδη το ειπα εγω δεχτηκα την αντιστοιχη κριτικη ..
Και τωρα τι ?

Τελοσπαντων το ξαναλεω συμφωνω απολυτα με τον φοκους ως προς τον τροπο που το εφερε εδω το θεμα και οχι πως πλεον το μεταφραζετε, κατ αλλα δεν εχω κανενα θεμα ,μου αρεσει ο αντιλογος ΜΟΝΟ οταν ομως υπαρχει σεβασμος

Οσο για το θεμα Παντελιδη ,ενα θα πω ...
χαιρομαι που δεν ημουν εδω μεσα τοτε γιατι πραγματικα τοσα που ακουγονταν δημοσια σκεφτομαι τι θα λεγοταν και εδω μεσα ωστε να καουν και αλλα εγκεφαλικα κυτταρα :bye2:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
H Πισπιρίγκενα και ο γκόμενος-σύζυγος νομίζω ότι πάσχουν από σύνδρομο δημοσιότητας. :down:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Eχεις δει πιο εξυπνη και σατανικη γυναικα απο την ρουλα στην συνγχρονη ιστορια μας ?

η αληθεια ειναι εγω δεν θυμαμαι ρε σεις καποια παρομοια με τετοια νηφαλιότητα:hmm::hmm::hmm:
Κι η μάνα του Πολύζου μια χαρά το έπαιζε το θεατράκι της.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση η κατηγορούμενη και ο πρώην άντρας της πρέπει να διεκδικήσουν και να κερδίσουν αποζημιώσεις από τους δημοσιογράφους και λοιπούς που παραβίασαν το privacy τους. Πληροφορίες που ήταν μέσα στη δικογραφία και έπρεπε να τα ξέρουν μόνο λίγα άτομα δημοσιεύτηκαν στα κανάλια.
Μα τι λες μωρε ακικε,αφου οι ιδιοι βγαινουν στα καναλια και ξεφτυλιζονται....τι συζητας τωρα;Αυτο θα ισχυε για καποιους που δεν εβγαιναν...αυτοι ηθελαν να βγαλουν και ΧΡΗΜΑ απο τις μηνυσεις στους δημοσιογραφους,και τα παιδια στο χωμα,καταλαβαινεις γιατι τερατα μιλαμε;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να εισαι καλα καμαρι μου..με εκανες και γελασα! :hehe: :hehe: :hehe:
ντιθετα ΕΣΥ παντα τα ριχνεις στους γιατρους υποστηριζοντας τους νοσοκομμους.Ελα φοκο μου ηρεμησε.

Κατα τα αλλα ξαναλεω,εγω δεν ριχνω τιποτα.
Μονα τους μιλανε τα πραγματα μαζι με τον προεδρο τον ιατροδικαστων Λεων.
Καλημερα.

ΥΓ Κια λες και ψεματα.ΚΑΝΕΝΑΣ ψυχιατρος δεν την παρακολουθουσε συνελθε.
Ο γιατρος που εσωσε την τζωρτζινα την πρωτη φορα,το ειχε παρει πρεφα,τους συνεστισε να πανε σε ψυχατρο,πηγαν ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
Συνελθε.
Επισης απο εναν ιατροδικαστη δεν περιμενω τιποτε παραπανω απο το να γραψει την αιτια θανατου και να τα κανει ολα σωστα,οχι αρες μαρες κοιυκουναρες,ευχαριστω.

με εισαγγελική εντολή τα παιδιά θα μένανε μόνιμα στο νοσοκομειο…. Και κανένα ίδρυμα δε θα τα έπαιρνε για αυτο ειτε θα μένανε για χρόνια στο νοσοκομειο μέχρι να επιστρέψουν πάλι στην οικογένεια…

επισης δεν υπαρχει περιπτώση παιδι με εγκεφαλική παράλυση να μην εχει γίνει μια παιδοψυχιατρική εκτίμηση…

αν κρίνω οτι δε κανέι καλα τη δουλειά του ένας ιστρος η ένας νοσηλευτής το λεω στην προκειμένη περιπτώση και οι ιατροί και οι ιατροδικαστές κσνανε καλά τη δουλειά τους το προβλημα ειναι κοινωνικό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παντως να ξερεις και το μινχαουζεν δεν αποτελει σχιζοφρενεια να εχει το ακαταλογιστο.Οι γιατροι ειναι ξεκαθαροι.Μονοσε ακαταλογιστο πανε σε ψυχιατρειο.Σε διαταραχες προσωπικοτητας και μινχαζουζεν και οπου δεν υπαρχουν παραισθησεις αλλα καταλαβαινουν τις ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ της πραξης τους,τουτεστιν το κρυβουν,το παιζουν αθωοι κλπ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΝΤΑΙ/Ολοι το λενε αυτο.
Ειναι φοβερο παντως αυτο που ξεστομισε ο φοκος,δηλαδη ειναι απλα ασυλληπτο.

Μας ειπε εν ολιγης οι ιατροδικαστες να μην κανουν σωστα τη δουλεια τους,να ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ σε συνδρομα μινχαουζεν.για να μην ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ. :jumpy:

Μα την αγια παντοφλα,αν ημουν ακομα εδω,θα ετρωγε μπαν ο φοκος :hehe: μονο και μονο για αυτο.Δηλαδη..καπου υπαρχουν και ορια,εκτος του οτι βασικα υποστηριξε μια ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ/ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
ΔΗΆΔΗ ΚΑΠΟΥ ΕΛΕΟΣ.
Ειπα για ψυχικά ασθενείς ….και ένας σωστά ρυθμισμένος ψυχιατρικός ασθενής ειμαι υπέρ να μεγαλώνει τα παιδιά του
το συγκεκριμένο σύνδρομο δε μπορει εύκολα να βγάλεισ διάγνωση και προσωπικά πιστεύω οτι δεν ειχε σλλα το είπε κάποιος ψυχίατρος θεωρητικα σε ένα παράθυρο τηλεόρασης και οι δημοσιογραφοι άρχισαν να το αναμεταδίδουν.

ο ιατροδικαστης κάνει συγκεκριμένη δουλειά και περιγραφή αυτών που βλέπει μαζι με καποιες δοκιμασίες δε βλεπω να εχει γίνει λαθος στη ψυχιατρικοδικαστικη έκθεση ….
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,357 μηνύματα.
με εισαγγελική εντολή τα παιδιά θα μένανε μόνιμα στο νοσοκομειο…. Και κανένα ίδρυμα δε θα τα έπαιρνε για αυτο ειτε θα μένανε για χρόνια στο νοσοκομειο μέχρι να επιστρέψουν πάλι στην οικογένεια…

επισης δεν υπαρχει περιπτώση παιδι με εγκεφαλική παράλυση να μην εχει γίνει μια παιδοψυχιατρική εκτίμηση…

αν κρίνω οτι δε κανέι καλα τη δουλειά του ένας ιστρος η ένας νοσηλευτής το λεω στην προκειμένη περιπτώση και οι ιατροί και οι ιατροδικαστές κσνανε καλά τη δουλειά τους το προβλημα ειναι κοινωνικό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ειπα για ψυχικά ασθενείς ….και ένας σωστά ρυθμισμένος ψυχιατρικός ασθενής ειμαι υπέρ να μεγαλώνει τα παιδιά του
το συγκεκριμένο σύνδρομο δε μπορει εύκολα να βγάλεισ διάγνωση και προσωπικά πιστεύω οτι δεν ειχε σλλα το είπε κάποιος ψυχίατρος θεωρητικα σε ένα παράθυρο τηλεόρασης και οι δημοσιογραφοι άρχισαν να το αναμεταδίδουν.

ο ιατροδικαστης κάνει συγκεκριμένη δουλειά και περιγραφή αυτών που βλέπει μαζι με καποιες δοκιμασίες δε βλεπω να εχει γίνει λαθος στη ψυχιατρικοδικαστικη έκθεση ….
Kοιτα....αλλα νταλλων γραφεις και τα μυαλα στα καγκελα.Μιλησες πολυ συγκεκριμενα πριν.

Κατα τα αλλα...σορυ φοκο....δεν θα κανω μια τοσο παρανοικη συζητηση μαζι σου,που φτανει τα ορια της εξωπραγματικης βλακειας,σορυ...αλλα αυτα που εγραψες πριν ηταν συγκεκριμενα και εξωπραγματικα ηλιθια και ΤΡΑΓΙΚΑ/.Τωρα το πας μεσω κωλοπετινιτσας,αλλα ευτυχως τα γραπτα μενουν και καιρο για χαμενο πληκτρολογημα δενε χω..σορυ.Γραψε οτι θες...ουτως η αλλως σε ξερουμε.

Στο μεταξυ,μαλλον θα προτιμησω την αποψη του κυριου Λεων..του προεδρου της ενωσης ιατριοδιακστων και οχι την δικια σου,θα παρω τους ειδικους.ευχαριστω.Ο Λεων ειναι ο πλεον ειδικος και εγω απλα υποστηριζω αυτα που λεει αυτος../Εντ οφ στορυ,σε εκεινον τα παραπονα σου,αν τολμας.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μα τι λες μωρε ακικε,αφου οι ιδιοι βγαινουν στα καναλια και ξεφτυλιζονται....τι συζητας τωρα;Αυτο θα ισχυε για καποιους που δεν εβγαιναν...αυτοι ηθελαν να βγαλουν και ΧΡΗΜΑ απο τις μηνυσεις στους δημοσιογραφους,και τα παιδια στο χωμα,καταλαβαινεις γιατι τερατα μιλαμε;
Η δεκαετία που διανύουμε είναι χρονιά του privacy. H ελληνική νομοθεσία θα προσαρμοστεί στην αμερικάνικη και στην ευρωπαική σιγά σιγά.

Για παράδειγμα: Σήμερα έδειχναν στα κανάλια video από τα social media να ψήνουν και ο Λιάγκας να τους κράζει. Το ότι βάζεις ένα video στα social media δεν σημαίνει ότι ο καθένας μπορεί να το προβάλει χωρίς την άδειά τους και να το εκμεταλλευτεί για δικός τους όφελος. Ο ένας δεν είναι καν κατηγορούμενος και παθαίνει ζημιά από τέτοιες δημοσιότητες.

AA το ανέβασε ο npb πάνω
#618
Το 2022 είναι απαράδεκτο να επιτρέπεται να ανεβαίνουν τέτοια video από μεγάλα ειδησεογραφικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top