Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εκτός αν σπάσει και ομολογήσει.
Προφανώς γι' αυτό βγάζουν δημοσιεύματα του στυλ «η αστυνομία τα ξέρει όλα», «σύντομα θα έχουμε συλλήψεις» κ.λπ. μπας και πάει και τα ξεράσει μόνη της...αλλά απ' όσο ξέρω από έναν γνωστό εκεί κάτω αυτοί μια χαρά ζωάρα κάνουν, βγαίνουν μπεκροπίνουν κ.λπ. και κανένας δεν τολμάει ούτε καν να τους στραβοκοιτάξει γιατί έχουν βάλει μπρος τους δικηγόρους και με το παραμικρό βαράνε αγωγές στο ψαχνό!
Οπότε τζίφος κι αυτό!;)
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά τι παίζει με την υπόθεση;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,685 μηνύματα.
Ας την βάλουν μέσα επιτέλους. Εγώ παρακαλώ να γίνω πατέρας ώστε να είμαι ευτυχισμένος και εκείνη σκότωσε ΤΡΕΙΣ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΕΣ και μετά πήγαινε να διασκεδάζει.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ας την βάλουν μέσα επιτέλους. Εγώ παρακαλώ να γίνω πατέρας ώστε να είμαι ευτυχισμένος και εκείνη σκότωσε ΤΡΕΙΣ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΕΣ και μετά πήγαινε να διασκεδάζει.
Όλοι αυτό λέμε, αλλά με λόγια κι ενδείξεις (κι Ελληνικές αρχές για γέλια και για κλάματα) δε γίνεται τίποτα...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά τι παίζει με την υπόθεση;

Το θέμα το έχει αναλάβει η Τατιάνα και η Νικολούλη. Σε καλύπτει; :giveup: Εκτός από την τραγική ιστορία του "μη δικαιολογημένου" θανάτου τριων παιδιών, το θέμα έχει αρχίζει και γίνεται κίτρινο επειδή τα σουργελάδικα ψάχνουν για τηλεοπτικούς μαϊντανούς. Ποτέ δεν κατάλαβα τον ρόλο της τηλεόρασης στην ανθρώπινη τραγωδία και όχι μόνο σε αυτό το θέμα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Ενταξει αν ισχυουν αυτα μιλαμε για την ντροπη του γυνασικειου φυλου..τι να λεμε...
Ελεγε στον πρωην οτι πασχει αποο καρκινο και να την παντρευτει για να περασει καλα τις τελευταιες μερες της ζωης της..δηλαδη για εκτελεση ειναι η βρωμα..
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ενταξει αν ισχυουν αυτα μιλαμε για την ντροπη του γυνασικειου φυλου..τι να λεμε...
Ελεγε στον πρωην οτι πασχει αποο καρκινο και να την παντρευτει για να περασει καλα τις τελευταιες μερες της ζωης της..δηλαδη για εκτελεση ειναι η βρωμα..
Και μυθομανης;; Όλε όλε ολεεεε μαζευτε την....
Ο πατέρας ακόμα δεν έχω καταλάβει τι ρόλο βαράει πραγματικά....λέτε να ξέρει;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Και μυθομανης;; Όλε όλε ολεεεε μαζευτε την....
Ο πατέρας ακόμα δεν έχω καταλάβει τι ρόλο βαράει πραγματικά....λέτε να ξέρει;
Μυθομανης για να τυλιξει τον αλλον και να την παντρευτει.Λεγεται οτι των τωρινο συζυγο της τον εκβιαζε με τα παιδια...δηλαδη αν φυγεις θα τα σκοτωσω,,αυτος εφευγε,,αυτη σκοτωνε το ενα..κλπ.ΑΝ ισχυει αυτο ειναι για κρεμασμα και οι δυο.Αλλα πραγματικα το λεω με επιφυλαξη.,.αλλα αν εχει γινει εγκλημα που ολα αυτο δειχνουν..ειτε για να εκδικηθει αυτον τα σκοτωνε,και αυτος ηξερε..,ειτε για να την λυπηθει και να καθεται μαζι της.
ΣΙΧΑΜΕΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Πάντως οσο και αν πιστευω ότι η μάνα είναι σίγουρα ενοχη και θα έπρεπε να εξακριβωθεί τι ακριβώς έγινε με τα παιδιά... Με εκνευρίζει αφάνταστα ότι δημοσιογράφοι που μόνο και μόνο για να ανεβάσουν τα νούμερα της εκπομπής έχουν πάει και παίρνουν τηλέφωνα σε ξαδερφια θείους φίλους της μάνας δεν ξέρω και εγώ που αλλού έχουν πάρει ενώ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΈΣΗ. Την έχουν δει Νικολούλη και βλέπω τη μια τη συγκεκριμένη στο Μέγκα και είναι πάνω από ώρα που παίρνει τηλέφωνα και ρωτάει...
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,777 μηνύματα.
Πάντως οσο και αν πιστευω ότι η μάνα είναι σίγουρα ενοχη και θα έπρεπε να εξακριβωθεί τι ακριβώς έγινε με τα παιδιά... Με εκνευρίζει αφάνταστα ότι δημοσιογράφοι που μόνο και μόνο για να ανεβάσουν τα νούμερα της εκπομπής έχουν πάει και παίρνουν τηλέφωνα σε ξαδερφια θείους φίλους της μάνας δεν ξέρω και εγώ που αλλού έχουν πάρει ενώ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΈΣΗ. Την έχουν δει Νικολούλη και βλέπω τη μια τη συγκεκριμένη στο Μέγκα και είναι πάνω από ώρα που παίρνει τηλέφωνα και ρωτάει...
Οι δημοσιογράφοι απλα ακολουθούν τις επιθυμίες του κοινού. Στη προκειμένη περίπτωση η επιθυμία των εστεκιωτων δικαστών είναι να ακούνε (ψευδο)νεα που ενισχύουν την θέση "είδες, τα έλεγα εγω".
Σκέψου πόσο εκνευριστικό είναι αυτό για την οικογένεια, που αν ειναι αθώα, περα απο τον χαμό των παιδιών ζούνε και όλο αυτο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Το οτι η αστυνομια ΟΦΕΙΛΕΙ να δεσει την υποθεση,οποτε και αυτο καθιστα μακρια την αναμονη..δεν σημαινει οτι ειμαστε κουρτορνιθια.Τι κανει νιαου νιαου ειναι.ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΝΑΚΙΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΕ.
Τωρα αν εσυ εχεις αμφιβολιες να το κοιταξεις.Η με αλλα λογια το λεμε και ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ και δηθενια.ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Οι δημοσιογράφοι απλα ακολουθούν τις επιθυμίες του κοινού. Στη προκειμένη περίπτωση η επιθυμία των εστεκιωτων δικαστών είναι να ακούνε (ψευδο)νεα που ενισχύουν την θέση "είδες, τα έλεγα εγω".
Σκέψου πόσο εκνευριστικό είναι αυτό για την οικογένεια, που αν ειναι αθώα, περα απο τον χαμό των παιδιών ζούνε και όλο αυτο.
το γεγονος οτι επιστημονες αρμοδιοι ειναι ακομα διστακτικοι αν οχι σιγουροι οτι κατι δεν παει καλα με τη μανα νομιζω τα λεει ολα απο μονιο του.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόνο εμένα μου θυμίζει την υπόθεση της Gypsy??? 😳
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Λιγο της μενει ...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Λιγο της μενει ...
Ώπα…
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Λιγο της μενει ...
Το ότι η τύπισσα είναι καρακατιναριό τι σχέση (μπορεί να) έχει νομικά με την υπόθεση της δολοφονίας του παιδιού;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top