Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,601 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να αντιδραμε .η λογική του Φώτη είναι η ίδια με αυτήν των πολιτών που πήγαν έξω απ' το σπίτι

Τι μπορούμε να κάνουμε ? Να το αφήσουμε στα χέρια της δικαιοσύνης (στους ειδικούς που λέμε πάνω στο θέμα ) .Τι άλλο ; Να πιέσουμε το κράτος για σκληρότερες ποινές σε τέτοιες καταστάσεις (όπως είχα γράψει και στον βιασμό της 24αχρονης ότι ο νόμος είναι πολύ light,αντί να κρίνουμε αυτόν που βίασε την 24αχρονη γιατί πιο απλά δεν πιέζουμε να γίνει πιο σκληρό το σύστημα)


Όλα τα άλλα είναι συναισθηματική σκέψη υποκρισίες κλπ
Τα ίδια λέμε με αλλά λόγια. Είμαι σύμφωνη. Το να ευχόμαστε ψόφος, καλό θάνατο και τα σχετικά ή ακόμα και το να θελήσουμε να αφαιρέσουμε τη ζωή κάποιου ανθρώπου -ακομα και αν διέπραξε ένα ειδεχθές εγκλημα, όπως το συγκεκριμένο- δε μας κάνει καλύτερους.
Εδω ταιριάζει το γνωστό "δυο λάθη δεν κάνουν ένα σωστό".

Θεωρώ οτι περισσότερη βαρύτητα πρέπει να δοθεί στο τι την οδήγησε σε αυτές τις πράξεις, για να αποφευχθούν αντίστοιχες στο μέλλον.
Δεν ξέρω αν είναι popular or unpopular opinion, αλλά προσωπικά συμφωνω με τον Εμίλ Ζολά που εχει πει οτι "η κοινωνία προετοιμάζει το εγκλημα και ο εγκληματίας απλώς το διαπράττει".

Ο λόγος που σε παρέθεσα αρχικά ήταν, γιατί δεν έβρισκα ορθό εκείνον τον συλλογισμό, αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Μην κάνετε έτσι. Μεμονωμένο περιστατικό. Καταδικάζουμε τη βια από όπου και αν προέρχεται. Είμαστε με τον άνθρωπο.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σχολιάστηκε αλλά η ειρωνεια είναι οτι η "μάνα" (αρνούμαι να την αποκαλέσω χωρίς εισαγωγικά) το 2015 έγραψε το εξής για το περιστατικό με την Άννυ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μια φορά μα το Δία μπορείτε να μην καταλήγετε να μιλάτε για πολιτικά; Ανθρωπολογικό ενδιαφέρον έχει πώς πραγματικά όλα εδω μέσα καταλήγουν στην πολιτική λες και δεν είμαστε όλοι φρικαρισμενοι με το συγκεκριμένο έγκλημα.


Απαράδεκτη η συγκέντρωση ανθρώπων έξω από τό σπίτι της φερόμενης δραστριας. Φαίνεται πραγματικά ο κόσμος να έχει αγανακτήσει με όλα όσα συμβαίνουν και να έχει ανάγκη νά ξεσπάσει. Καί εδώ φαίνεται πόσο πολύ πρέπει η ψυχική υγεία να μην αποτελεί ταμπού και να παρέχονται δωρεάν υπηρεσίες ψυχικής υγείας.

Εχει κουράσει η πολιτικη αντιπαράθεση τα χουμε ξαναπεί βεβαίως. Καιρο πρίν....
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Axου το μωρε..δεν συμφωνει η γλυκουλα με τα αποτεελσματα των τοξοκολογικων...εχειμια βαρυτητα η αποψη της δεν λεω...
400 τα εχει...και απολυτη επιγνωση του τι εχει κανει για αυτο .

Νέα στοιχεία αποκαλύπτονται για τον διάλογο που είχε η Ρούλα Πισπιρίγκου με τους αστυνομικούς του Τμήματος Ανθρωποκτονιών της Ασφάλειας Αττικής. Η μάνα των παιδιών, που αυτή τη στιγμή κατηγορείται για τη δολοφονία της 9χρονης Τζωρτζίνας, προσήχθη από το σπίτι της στην Πάτρα και οδηγήθηκε στη ΓΑΔΑ, το απόγευμα της Πέμπτης.

Η Πισπιρίγκου εμφανίστηκε ενώπιον ενός έμπειρου αξιωματικού του Ανθρωποκτονιών με περισσότερες απορίες για την υπερασπιστική της γραμμή παρά για το πώς έχασε τη ζωή της η Τζωρτζίνα, το πρωτότοκο παιδί της. “Η συζήτηση με την Ρούλα ήταν εμπειρία”, σχολίασε χαρακτηριστικά ο αστυνομικός.


Το OPEN μετέδωσε νέα στοιχεία για τον διάλογο που είχε η Πισπιρίγκου με τον αξιωματικό της αστυνομίας.


“Με ποια ιδιότητα με φέρατε εδώ;”, είπε αρχικά η μάνα.


Ο αστυνομικός της έδειξε το ένταλμα σύλληψης και της είπε “δες το ένταλμα”.


“Ψάξτε αλλού”, του απάντησε.


“Έδωσες εσύ κεταμίνη στο παιδί;”, την ρώτησε ο αστυνομικός κι εκείνη είπε: “Όχι, δεν έδωσα”.


Όταν την ρώτησε: “Πιστεύεις ότι υπάρχει κεταμίνη στο παιδί;”, η Ρούλα Πισπιρίγκου είπε: “Δεν είμαι σίγουρη ότι συμφωνώ με τα αποτελέσματα, θέλω επανεξέταση”.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Η ελκηνικη αστυνομια εχει παρα πολλα ελαττω ματα και ελειψεις,αλλα το τμημα ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΩΝ ειναι απο τις καλυτερες του κοσμου και κατεχει τις πρωτες θεσεις στις εξιχνιασεις εγκληματων.Δεν νομιζω να με ξερετε υποστηρικτρια της ελληνικης αστυνομια,αλλα αυτο ισχυει.Και τα καλα εγω παντα τα λεω.
Τι λες ρε παιδί μου...τσουτσούριασα!:lol:
Είναι δηλαδή άξιοι συγχαρητηρίων που τους πήρε 2 μήνες να βγάλουν ένταλμα σύλληψης, για το ΕΝΑ από τα τρία παιδιά (για τα άλλα 2 πετούσαν έτσι κι αλλιώς χαρταετό κι εξακολουθούν να πετάνε:rolleyes:) και ΜΟΝΟ για τη σκρόφα, τη στιγμή που το τομάρι ο άντρας της κι όλο της το κωλόσογο (που την κάλυπταν όλο αυτό το διάστημα) είναι ακόμη στα σπίτια τους!:whatever:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,173 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά αναρωτιέμαι αν θα την υποπτεύονταν καποιοι αν δεν είχε άλλα δύο παιδιά που πέθαναν κι αυτά αναίτια;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι popular or unpopular opinion, αλλά προσωπικά συμφωνω με τον Εμίλ Ζολά που εχει πει οτι "η κοινωνία προετοιμάζει το εγκλημα και ο εγκληματίας απλώς το διαπράττει".
Εφαρμογή ευγονικής ΑΜΕΣΑ σε όλο τον πλανήτη, διαφορετικά το ανθρώπινο είδος θα πηγαίνει συνεχώς απ' το κακό στο χειρότερο...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Η Ρούλα Πισπιρίγκου δεν θα ομολογήσει εύκολα. Αυτό εκτιμούν έμπειροι αξιωματικοί της Τμήματος Ανθρωποκτονιών της Ασφάλειας Αττικής, που χειρίζονται την υπόθεση θανάτου των τριών παιδιών της οικογένειας Δασκαλάκη, στην Πάτρα. Από χθες, οι αστυνομικοί έχουν έρθει σε άμεση επαφή με την μάνα, που προς το παρόν κατηγορείται για τη δολοφονία της Τζωρτζίνας. Το enikos.gr φέρνει στο φως και νέες πληροφορίες για τα πρώτα λόγια της Πισπιρίγκου στους αξιωματικούς της ΕΛ.ΑΣ. και για το τι εκτιμούν οι ίδιοι από την επικοινωνία τους μαζί της.

Όταν η Ρούλα Πισπιρίγκου οδηγήθηκε χθες στη ΓΑΔΑ, οι αστυνομικοί της έδειξαν το ένταλμα σύλληψης που είχε εκδοθεί σε βάρος της. Οι πληροφορίες του enikos.gr, αναφέρουν ότι εκείνη τη στιγμή, η ίδια ήταν φοβισμένη. Ωστόσο, όπως προκύπτει από τον διάλογο που είχαν στη συνέχεια μαζί της, είναι αμετανόητη και επιμένει ότι δεν έχει κάνει κάτι. Οι αστυνομικοί εκτιμούν ότι η Πισπιρίγκου δεν θα ομολογήσει εύκολα.

Γιατί δεν ομολογεί το έγκλημα​


Όπως θεωρούν οι έμπειροι αξιωματικοί της ΕΛ.ΑΣ., ο λόγος που η μάνα δεν ομολογεί το φρικτό έγκλημα, είναι κυρίως η οικογένειά της, γιατί οι συγγενείς της την είχαν πιστέψει ότι είναι αθώα και δεν είχε σχέση με τους θανάτους των τριών παιδιών της. Η Ρούλα φαίνεται πως δίνει μεγάλη σημασία στα όσα λένε για εκείνη τα μέλη της οικογένειάς της και θεωρεί ότι θα συνεχίσουν να πιστεύουν την δική της εκδοχή και όχι τα στοιχεία, όλα όσα προκύπτουν από τις έρευνες των ιατροδικαστικών και αστυνομικών Αρχών, αλλά και τις μαρτυρίες.

Είναι χαρακτηριστικό, όπως αναφέρουν οι ίδιες πηγές στο enikos.gr, ότι κάποια στιγμή είπαν στην Ρούλα Πισπιρίγκου: “Έπειτα απ’ όλα αυτά που έγιναν, πιστεύεις ότι θα είναι στο πλευρό σου και θα σε πιστέψουν;”. “Εμένα θα πιστέψουν” απάντησε η μάνα, σύμφωνα με πληροφορίες.


Κάποια άλλη στιγμή, οι αστυνομικοί την ρώτησαν εάν θεωρεί πως της αξίζει να ενταχθεί στην κοινωνία, έπειτα απ’ όλα αυτά. “Φυσικά και μου αξίζει, αφού δεν έκανα τίποτα. Γιατί να σας πω ψέματα, αφού δεν έκανα τίποτα”, απάντησε η Ρούλα Πισπιρίγκου.


Οι αστυνομικοί εμφανίζονται πεπεισμένοι ότι η μάνα “θα βγάλει πολύ δύσκολη φυλακή”.


Οι έρευνες των αστυνομικών στρέφονται, μεταξύ άλλων, και στο από πού και πώς η Ρούλα Πισπιρίγκου προμηθεύτηκε την κεταμίνη, την ουσία που βρέθηκε στον οργανισμό της άτυχης Τζωρτζίνας και επέφερε τον θάνατό της.


Το στοιχείο αυτό θεωρείται “κλειδί”, καθώς ενδεχομένως προκύψουν κι άλλα άτομα που μπορεί να γνώριζαν τις προθέσεις της μάνας. Παρόλο που δεν είναι σίγουροι ότι θα καταφέρουν να βρουν την απάντηση, οι αστυνομικοί έχουν επιδοθεί σε μία βαθιά έρευνα για τη λύση και αυτού του γρίφου.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,627 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,627 μηνύματα.
FB_IMG_1648735213805.jpg
 

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Βγήκε και η "γιαγιά" με τη μπούκλα και το σκυμμένο κεφάλι στα καναλια να μιλήσει για το τέρας που δημιούργησε....
Τ σόι πάει βασιλειο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,927 μηνύματα.
Γιατί έχουν όλοι θεοποιήσει τον Κατερινόπουλο; Έχει inside info, διαρρέει πράγματα που δεν πρέπει να διαρεύσουν και σε αρκετά από αυτά που λέει είναι λάθος.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Ουτε κατα διαννοια.Λογικοτατη με πληρη επιγνωση ηταν η βρώμα.Με απολυτη επιγνωση,και αυτο φαινεται απο ολες τις τις πραξεις.

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Ναι..η αναρτηση της παιδοψυχολογου ειναι ειλικρινης ,χωρις φτιασιδια και δηθενιες και με εκφραζει απολυτα.


«Παμφάγο τέρας» γράφει για την Πισπιρίγκου η παιδοψυχολόγος που ανέλυσε τις ζωγραφιές της Τζωρτζίνας

«ΠΑΜΦΑΓΟ ΤΕΡΑΣ! ΑΓΕΝΕΣΙΑ ΣΠΛΑΧΝΩΝ>>
Το ξέρω αυτό το βλέμμα! Ούτε η Μήδεια το φτάνει! Ποιο μυθιστόρημα να σε χωρέσει πια, ποιο θρίλερ!; Δεν είσαι μάνα, είσαι τέρας, το ξέρω αυτό το βλέμμα! Κοιτάς το θήραμα, όχι το παιδί. Ψάχνεις τροφή για το άδειο σου εγώ, σκοτώνεις για να φας. ΒΡΥΚΟΛΑΚΑ Ω ΣΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΟΣΜΗ ΕΧΕΙΣ! Το ξέρω αυτό το βλέμμα! Ξεγελάς τους πάντες, είσαι φτιαγμένη από ψέμα, χαλασμένη για πάντα. Το ξέρω αυτό το βλέμμα, το επιτηδευμένο σου “τίποτα” που πείθει τους αδαείς, τους απαίδευτους και τους λίγους. Το ξέρω αυτό το βλέμμα γιατί μέσα του κρύβεις τη φρίκη του αδιανόητου, εκεί που σέρνεσαι, εκεί κρατάς πύλες σκότους και στο τέλος υποτιμάς την αλήθεια. Χρησιμοποίησες τη ζωή άλλων για να επιβεβαιώσεις το θάνατό σου! Άψυχη, ξέρω τί είσαι, είσαι ακόμα ένα καρφί πάνω στο σταυρό, είσαι το πύον στην πληγή αλλά δεν είσαι το αίμα μέσα της.
Αίμα είναι αυτά τα τρία πλάσματα που σε εμπιστεύθηκαν, σου παρέδωσαν τη ζωή τους και συ την εκμηδένισες! Για να πάρεις τί; Προσοχή; Αξία; Συμπόνοια; Άντρα; Πώς; Σκοτώνοντας τα παιδιά σου; Αλλά να ξέρεις… ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ τα παιδιά αίμα από το αίμα ΜΟΥ, όχι το δικό σου. Γιατί στις δικές σου φλέβες δεν κυλά αίμα παρά μόνο δηλητήριο. Αλλά εγώ ξέρω τη διαφορά. Και τώρα, εκεί που βρέθηκαν αυτά τα αγγελούδια, από εκεί θα ξέρω πως ζουν για πάντα μακριά σου. Γιατί εσύ είσαι ήδη πεθαμένη. Παμφάγο τερατούργημα, χαμόγελο του θανάτου. Το ξέρω αυτό το βλέμμα. Μην αυταπατάσαι! Ούτε άρρωστη είσαι! Είσαι δράκος ταριχευμένος που περιφέρεται σαν φάντασμα στις παιδικές χαρές αρπάζοντας λεία. Σύνδρομο η όχι, δεν με απασχολεί! Τέρμα τα συγχωροχάρτια της ψυχιατρικής! Η ανθρωποφαγία δεν είναι νόσημα, δεν συγχωρείται, δεν παραβλέπεται, δεν εξηγείται! Μερικά πράγματα δεν ανήκουν σε νοσηρή ανθρώπινη φύση επειδή απλώς δεν ανήκουν στην ανθρώπινη φύση! Παμφάγο τέρας, σού έρχομαι μαζί με όλη την κοινωνία. Που θα ζήσεις πια, πού θα σταθείς;»
.

Για τις ζωγραφιές της μικρής Τζωρτζίνας του τελευταίου παιδιού -της οικογένειας Δασκαλάκη- που έφυγε από τη ζωή, μίλησε για ακόμη μία φορά η παιδοψυχολόγος Χριστίνα Μπογιατζή.

Η κυρία Μπογιατζή είχε αναλύσει στο παρελθόν τις ζωγραφιές και είχε αναρτήσει την ερμηνεία της στα social media. Το γεγονός αυτό είχε προκαλέσει την οργή της μάνας της Ρούλας Πισπιρίγκου, η οποία το ίδιο βράδυ επικοινώνησε με την παιδοψυχολόγο, της ζήτησε να κατεβάσει την ανάρτηση και να ζητήσει και συγγνώμη.

Η Χριστίνα Μπογιατζή μίλησε στην ΕΡΤ και ανέλυσε για ακόμη μία φορά τα τρομακτικά ευρήματα που προκύπτουν από τις ζωγραφιές.

«Μιλάμε για δύο ζωγραφιές, μία με μία καρδιά και μία που ένα παιδί κάνει κούνια, οι οποίες έχουν εσωτερική συνοχή, δηλαδή και στις δύο ζωγραφιές βλέπουμε φόβο, βλέπουμε ένα παιδί, το οποίο απομακρύνεται από αυτό που ζει», είπε χαρακτηριστικά η κυρία Μπογιατζή.


Το δέντρο στη μία ζωγραφιά της Τζωρτζίνας απεικονίζει την κρεμάλα. Στη φωτογραφία με την καρδιά απεικονίζονται δύο φιγούρες. Το δεξιά είναι ένα άγγελος-πουλί που σύμφωανα με την κυρία είναι η Ιρίδα και αριστέρα, όπως η ίδια ισχυρίζεται είναι η Ρούλα Πισπιρίγκου. «Αυτό φαίνεται από το χέρι που έχει στη μέση, μία κίνηση που κάνουν συνηθως οι μανάδες όταν φωνάζουν», είπε η παιδοψυχολόγος.

Η κυρία Μπογιατζή εξήγησε και άλλον ένα λόγο που φαίνεται ότι η αριστερή φιγούρα της ζωγραφιάς με την καρδιά, είναι η μάνα.

«Κανένα παιδί δεν ζωγραφίζει τη μάνα του με μαύρο κεφάλι. Μπορεί να τη ζωγραφίσει με μαύρο στόμα, όταν αυτή φωνάζει, ποτέ όμως με μαύρο κεφάλι. Το μαύρο κεφάλι δείχνει φόβο, κυριαρχία, θάνατο».
Και,ενα μπραβο στον φωτογραφο που μπορεσε και την αποθανατησε σ αυτο το βλεμμα,που τα λεει ολα! ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟ!
1648742369950.png
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,774 μηνύματα.
Μια φορά μα το Δία μπορείτε να μην καταλήγετε να μιλάτε για πολιτικά; Ανθρωπολογικό ενδιαφέρον έχει πώς πραγματικά όλα εδω μέσα καταλήγουν στην πολιτική λες και δεν είμαστε όλοι φρικαρισμενοι με το συγκεκριμένο έγκλημα.


Απαράδεκτη η συγκέντρωση ανθρώπων έξω από τό σπίτι της φερόμενης δραστριας. Φαίνεται πραγματικά ο κόσμος να έχει αγανακτήσει με όλα όσα συμβαίνουν και να έχει ανάγκη νά ξεσπάσει. Καί εδώ φαίνεται πόσο πολύ πρέπει η ψυχική υγεία να μην αποτελεί ταμπού και να παρέχονται δωρεάν υπηρεσίες ψυχικής υγείας.
Γράφω ξανά πως άλλα μέλη σύνδεσαν τους γελοίους που μαζεύτηκαν έξω από το σπίτι με τις πορείες και τις συγκεντρώσεις, όχι εγώ. Εγώ σχολίασα τα μηνύματα από τα μέλη τα οποία έγραψαν αυτό που περιγράφω.

Καλό θα ήταν πριν σχολιάσουμε κάτι να δούμε και τα προηγούμενα μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Και ο διορισμενος δικηγορος Ιωαννου ειπε οτι ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ να την εκπροσωπισει μετα απο επικοινωνια που ειχε μαζι της.!!!!!!!!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top