Θέλετε να κάνετε παιδιά;

Θέλετε να κάνετε παιδιά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Ναι, σίγουρα.

    Ψήφοι: 52 29.1%
  • Ναι, αν βρω τον κατάλληλο σύντροφο/έρθει η σωστή ώρα.

    Ψήφοι: 72 40.2%
  • Όχι, δεν θέλω καθόλου.

    Ψήφοι: 27 15.1%
  • Μάλλον όχι, το σκέφτομαι όμως.

    Ψήφοι: 16 8.9%
  • Δεν ξέρω/δεν με ενδιαφέρει/ό,τι προκύψει.

    Ψήφοι: 12 6.7%

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ε ναι.
καταρχας θελω ενα κ ενα.
αλλα μετα τα 25 μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγω θέλω 2 σίγουρα περίπου 26-27 :redface:
Αλλα που θα βρεις τον πατέρα;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
gregory,αμα ειναι ετσι να μην τρωμε για να εγκαταλειψει τα ζωικα του ενστικτα.Απλα δεν εχει νοημα.Στο θεμα της επιλογης για το αν θα κανεις παιδια συμφωνω.Δεν μ αρεσε π παλια τα παιδια θα ερχονταν στην ζωη το πολυ ενα χρονο μετα απο τον γαμο.

Ζητώ συγνώμη αν προστέθηκε κάτι, διότι δεν διάβασα πέραν αυτού του ποστ, οπότε αν τυχόν επαναλαμβάνω κάποιον ελπίζω να με συγχωρέσετε! :redface:
Λοιπόν, το φαΐ δεν είναι ζωικό ένστικτο, είναι βιοτική ανάγκη. Αν και όντως μερικοί άνθρωποι έχουν χάσει το αυτόβουλο τους στην τροφή, τους κυριεύει η κοιλιά, όχι η λογική και γίνονται χοντροί. Μας προσφέρονται άπλετα κρεατικά και σακχαρώδες λιχουδιές, πρέπει να ξεπεράσουμε το ένστικτο που μας ωθεί να τα καταναλώνουμε δίχως σκέψη και να μετριάσουμε την λήψη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Εγω θέλω 2 σίγουρα περίπου 26-27 :redface:
Αλλα που θα βρεις τον πατέρα;;;;;;

Τράπεζα σπέρματος. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Sure! Από τα 30~ και μετά, αφού θα έχω καταξιωθεί επαγγελματικά. Θα θελα να έχω αποκτήσει μέχρι τότε ένα σταθερό εισόδημα ώστε από το παιδί μου να μην λείψει τίποτα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Sure! Από τα 30~ και μετά, αφού θα έχω καταξιωθεί επαγγελματικά.

Καλό, το άλλο με το Τοτό το ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Θελω, πώς δε θελω.

Απλα δεν ξερω τι να τα ταιζω.

Πετρες ή αερα κοπανιστο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θελω, πώς δε θελω.

Απλα δεν ξερω τι να τα ταιζω.

Πετρες ή αερα κοπανιστο;

υπάρχουν και τα συσίτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Θελω, πώς δε θελω.

Απλα δεν ξερω τι να τα ταιζω.

Πετρες ή αερα κοπανιστο;

Κάνε ότι κάνει η γάτα μου σε μένα: παράτα τα και ας τα να κλαίνε, όλο και κάποιος θα τα λυπηθεί. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θελω, πώς δε θελω.

Απλα δεν ξερω τι να τα ταιζω.

Πετρες ή αερα κοπανιστο;

Να τα βυζαίνεις μέχρι τα 7. :P

το δύσκολο είναι να τα κάνεις, τα υπόλοιπα είναι εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
υπάρχουν και τα συσίτια.

Κάνε ότι κάνει η γάτα μου σε μένα: παράτα τα και ας τα να κλαίνε, όλο και κάποιος θα τα λυπηθεί. :redface:

Να τα βυζαίνεις μέχρι τα 7. :P

το δύσκολο είναι να τα κάνεις, τα υπόλοιπα είναι εύκολα.

Σωστα.
Πώς δεν τα ειχα σκεφτει ολα αυτα;


Απο την αλλη ο Σαμαρας ειπε σημερα οτι σε 2 χρονια τα πραγματα θα πανε πολυ καλυτερα.
Εχω ακομα 2 χρονια περιθωριο να περιμενω.

Τα ωαρια μου δεν ξερω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ναι, ναι ναι και πάλι ναι!
Όταν όλα τα κοριτσάκια μικρά φανταζόντουσαν νυφικά και γάμους, εγώ φανταζόμουν παιδιά
και μάλιστα με φανταζόμουν/ φαντάζομαι αγορομάνα! :redface:
Το θέλω πάρα πολύ, αλήθεια!
Και αν δεν βρεθεί ο κατάλληλος θα το κάνω και μόνη μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Έκανα... :) Έχω ένα αγοράκι τριών χρονών. Οτι καλύτερο μου έχει συμβεί στην ζωή μου!:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν θέλω να κάνω γιατί θα μου μοιάζουνε... :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Παιδιά; Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Για κάποιο περίεργο λόγο με έπιασε σφοδρή επιθυμία για κάτι τέτοιο και πως θα ήταν αν ήμουν νέος σε ηλικία μπαμπάς... Δυστυχώς όμως τα χρόνια αυτά είναι τα πιο δημιουργικά και με μεγάλες απαιτήσεις οπότε δύσκολα με βλέπω γονιό πριν τα 30 :(..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
σε τετοιο κοσμο γιατι να θελει κανεις παιδια...:P

εγω παντως δε θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
μπα φασαρια για το τιποτα , να γεννοβολαω σαν κουνελα και να τα μεγαλωνω
...δεν αξιζει τον κοπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ααα εγώ θέλω πολύ να κάνω παιδιά :happy: και μάλιστα πολλά! Ελπίζω να μπορέσω στο μέλλον :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top