Θα αφήνατε τη σχέση του παιδιού σας να κοιμηθεί στο σπίτι σας;

Θα αφήνατε τη σχέση του παιδιού σας να κοιμηθεί στο σπίτι σας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 110)
  • Ναι, θα το επέτρεπα.

    Ψήφοι: 27 24.5%
  • Ναι, θα το επέτρεπα με προϋποθέσεις.

    Ψήφοι: 44 40.0%
  • Ναι, θα το επέτρεπα όταν λείπω από το σπίτι.

    Ψήφοι: 13 11.8%
  • Όχι δεν θα το επέτρεπα.

    Ψήφοι: 22 20.0%
  • Δεν ξέρω/Δεν θέλω να κάνω παιδιά

    Ψήφοι: 4 3.6%

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ναι ναι ναι.. Το έχω κάνει και συνεχίζω να το κάνω. Δεν έχω τέτοια κολλήματα. Που να παει εξάλλου;σπίτι του είναι. Εγώ θα ήταν αδιανόητο να φέρω κάποιον. Λογικό και αναμενόμενο
Έχουμε και τις γάτες, έχουν και αυτές τα κολλήματά τους.. άσε που θεωρούν το σπίτι δικό τους και ότι εμείς είμαστε οι φιλοξενούμενοι και οι υπηρέτες τους.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έχουμε και τις γάτες, έχουν και αυτές τα κολλήματά τους.. άσε που θεωρούν το σπίτι δικό τους και ότι εμείς είμαστε οι φιλοξενούμενοι και οι υπηρέτες τους.
Τα παιδια που θεωρουν τη μάνα δική τους, και γυναίκα τους
Τις γάτες που θεωρούν το σπίτι δικό τους και δεν κανει να κάτσεις στον καναπέ τους
Τη σπιτονοικοκυρά του τι θα πει ο κόσμος, ποιός μπαίνει στο σπίτι της μονογονιάς
Τις φίλες της μονογονιάς που πιάσανε αράχνες αλλά πρέπει να σε "εγκρίνουν"


Καλά, Χοτέλ Αμαλία στη Σίνδο κοντά για κανα βραδάκι και πολύ είναι.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Τα παιδια που θεωρουν τη μάνα δική τους, και γυναίκα τους
Τις γάτες που θεωρούν το σπίτι δικό τους και δεν κανει να κάτσεις στον καναπέ τους
Τη σπιτονοικοκυρά του τι θα πει ο κόσμος, ποιός μπαίνει στο σπίτι της μονογονιάς
Τις φίλες της μονογονιάς που πιάσανε αράχνες αλλά πρέπει να σε "εγκρίνουν"


Καλά, Χοτέλ Αμαλία στη Σίνδο κοντά για κανα βραδάκι και πολύ είναι.
Αν θέλει γιός να πάει κάπου τη σχέση του έχει 3 ξενοδοχεία στη γειτονιά, δεν του φτάνουν λές? .. άσε που αυτός θα τη βγάλει στη Σύρο και μου το τόνησε κιόλας ότι μόνο όταν με φωνάζει θα πηγαίνω..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αν θέλει γιός να πάει κάπου τη σχέση του έχει 3 ξενοδοχεία στη γειτονιά, δεν του φτάνουν λές? .. άσε που αυτός θα τη βγάλει στη Σύρο και μου το τόνησε κιόλας ότι μόνο όταν με φωνάζει θα πηγαίνω..
Ε βεβαια, θα την κανει γαμιστρωνα τη Σύρο, εσύ πήγαινε σε κανα μοναστήρι. Σιγα μην καθεται να πηδαει τις σαλονικιες στον Πριαμο επειδη η μανα του δεν τον αφηνει να τις φέρει σπίτι.

Ίσα ίσα ρε αμα ημουνα γονιός και είχαν κομενακι τα παιδια μου, θα το θεωρουσα φυσιολογικότατο να το φέρουν να το κοιμισουν σπίτι. Καλύτερο περιβάλλον, πιο καθαρό, πιο ασφαλές, πιο οικονομικό, και τσεκάρεται και η σακούλα για το ποιο ειναι το ταίρι, ειδικα αν έχεις κόρη.

Να κανω κόρη και να της κανω το μπαμπουλα μη μου την πηδηξουν λες και την εχω γκομενα κι ιδιοκτησια και να τρέχει να κρυβεται και να πηδιεται στα ξενοδοχεια και στα αμαξια; Οχι ρε.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Ε βεβαια, θα την κανει γαμιστρωνα τη Σύρο, εσύ πήγαινε σε κανα μοναστήρι. Σιγα μην καθεται να πηδαει τις σαλονικιες στον Πριαμο επειδη η μανα του δεν τον αφηνει να τις φέρει σπίτι.
Μαρέσει που όταν μια γυναίκα έχει άλλη φιλοσοφία ζωής την θεωρείτε συντηρητική και θέλετε να την κλείσετε και σε μοναστήρι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Δηλαδή τι ακριβώς μας ενοχλεί; η υπόνοια πως κάνουν σεξ; τι πιο φυσιολογικό.. Λέει η άλλη "α εγώ μόνο αυτόν που θα παντρευτεί θα επιτρέψω να φέρει στο σπίτι".


Οι εποχές αλλάζουν. Σκέφτομαι ως παιδι και ενεργώ με αποδοχή ως μάνα. Και με αφήνει αδιάφορη η γνώμη του Χ/ψ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μαρέσει που όταν μια γυναίκα έχει άλλη φιλοσοφία ζωής την θεωρείτε συντηρητική και θέλετε να την κλείσετε και σε μοναστήρι.
Συντηρητικός είμαι, και μου ειναι αντιπαθεις οι συντηρητικές, γιατι έχω όλη την απαραίτητη συντηριλα μέσα μου μέχρι ενός ορίου, γι αυτό δεν αντέχω τη γυναικα να ειναι έτσι.

Έχω τα απαραιτητα, τι να τα κανω αμα κι η άλλη είναι έτσι;

Η γυναικα οφειλει να ειναι λίγο πιο προοδευτικη απο μενα για να μου κραταει τα γκέμια να μη γινω πολύ ακραίος, και προοδευτικη επίσης για να συμπληρωνει τη δική μου προοδευτικότητα σε καποια σημεια.

In fact I don't really like my own people. Η στενομυαλια ανεκαθεν μου την έδινε.

Το θεωρω πραγματικά ηλιθιο και κοντοφθαλμο να απαγορεψω στο παιδι μου να φέρει τη σχέση του στο σπιτι και ναι γιατι οχι να κανει σεξ.

Το διωχνεις το παιδι με ενα σωρο μη και απαγορευσεις. Το χάνεις. Δεν ελέγχεις την κατασταση οταν ειναι εφηβο, μπορει να σου φυγει για πλάκα, σε ουσίες και παλιανθρώπους. Καλύτερα να τους φέρνουν σπίτι να ξερω και τι μου γίνεται.

Δεν ειναι θεμα συντηρητικότητας, είναι θεμα εξυπνης κίνησης και ωφέλιμης για τα δυνητικα παιδιά μου.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.
Από την πλευρά του γονιού πιστεύω δεν θα είχα θέμα , αλλά από την πλευρά του παιδιού το βρίσκω απίστευτα άβολο . Και γενικά δεν νομίζω φέρνει κανένας σχέση του στο πατρικό ενώ οι γονείς είναι σπίτι
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αυτός το θέλει @glayki όχι εγώ! Η συμφωνία ήταν ότι μέσα στο σπίτι που ακόμα αισθανόμαστε την παρουσία του πατέρα του, κανείς από τους δυό μας σε αυτή την φάση δεν θέλει να βάλει έναν τρίτο. Ο άνθρωπος που έφυγε δεν ήταν οποιοσδήποτε, τον αγαπούσαμε και πονάμε! Δεν έφυγε από αρρώστια, έφυγε εντελώς ξαφνικά.

Το σπίτι είναι του γιού μου μπορεί να φέρει όποιον θέλει, όποιαδήποτε στιγμή θέλει.

Απλά σεβόμαστε το νεκρό που αγαπήσαμε και μας αγάπησε! Ακόμα έχουμε πένθος..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Αυτός το θέλει @glayki όχι εγώ! Η συμφωνία ήταν ότι μέσα στο σπίτι που ακόμα αισθανόμαστε την παρουσία του πατέρα του, κανείς από τους δυό μας σε αυτή την φάση δεν θέλει να βάλει έναν τρίτο. Ο άνθρωπος που έφυγε δεν ήταν οποιοσδήποτε, τον αγαπούσαμε και πονάμε! Δεν έφυγε από αρρώστια, έφυγε εντελώς ξαφνικά.

Το σπίτι είναι του γιού μου μπορεί να φέρει όποιον θέλει, όποιαδήποτε στιγμή θέλει.

Απλά σεβόμαστε το νεκρό που αγαπήσαμε και μας αγάπησε! Ακόμα έχουμε πένθος..
Κοίτα τώρα καταλαβαίνω την οπτική σου., αλλά τα περι σεβασμού στο νεκρό τα έχω σκεφτεί από τη σκοπιά του νεκρού. Λες όταν πεθάνουμε, να αναλωθει η ενέργεια μας σε γήινες σκέψεις περι σεβασμού ή όχι ; αυτά είναι ανησυχίες των ζωντανών, δεν έχουν βάση
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Συντηρητικός είμαι, και μου ειναι αντιπαθεις οι συντηρητικές, γιατι έχω όλη την απαραίτητη συντηριλα μέσα μου μέχρι ενός ορίου, γι αυτό δεν αντέχω τη γυναικα να ειναι έτσι.

Έχω τα απαραιτητα, τι να τα κανω αμα κι η άλλη είναι έτσι;

Η γυναικα οφειλει να ειναι λίγο πιο προοδευτικη απο μενα για να μου κραταει τα γκέμια να μη γινω πολύ ακραίος, και προοδευτικη επίσης για να συμπληρωνει τη δική μου προοδευτικότητα σε καποια σημεια.

In fact I don't really like my own people. Η στενομυαλια ανεκαθεν μου την έδινε.

Το θεωρω πραγματικά ηλιθιο και κοντοφθαλμο να απαγορεψω στο παιδι μου να φέρει τη σχέση του στο σπιτι και ναι γιατι οχι να κανει σεξ.

Το διωχνεις το παιδι με ενα σωρο μη και απαγορευσεις. Το χάνεις. Δεν ελέγχεις την κατασταση οταν ειναι εφηβο, μπορει να σου φυγει για πλάκα, σε ουσίες και παλιανθρώπους. Καλύτερα να τους φέρνουν σπίτι να ξερω και τι μου γίνεται.

Δεν ειναι θεμα συντηρητικότητας, είναι θεμα εξυπνης κίνησης και ωφέλιμης για τα δυνητικα παιδιά μου.
Δεν απαγορεύω τίποτα, δεν απαγόρευσα ποτέ στη ζωή μου σε κανένα τίποτα.. όλοι κάνανε ότι θέλανε, ελευθερία μέχρι εκεί που δεν πάει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κοίτα τώρα καταλαβαίνω την οπτική σου., αλλά τα περι σεβασμού στο νεκρό τα έχω σκεφτεί από τη σκοπιά του νεκρού. Λες όταν πεθάνουμε, να αναλωθει η ενέργεια μας σε γήινες σκέψεις περι σεβασμού ή όχι ; αυτά είναι ανησυχίες των ζωντανών, δεν έχουν βάση
Εγω δεν μπορώ να το κάνω, ο γιό μου μου είπει ότι ούτε και αυτός..Αν γνώριζες τον άνδρα μου θα καταλάβαινες γιατί...
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.
* Το πιο φυσιολογικό και υγιές θεωρώ είναι να έχει το παιδί την οικειότητα και εμπιστοσύνη να πει στον γονιό , θέλω να φέρω την σχέση μου . Αν μπορείτε να λείπετε .
Τώρα να θέλεις να γ@ και να κάθεται ο γονιός στο δίπλα δωμάτιο και να μην φεύγει .. είναι κάπως άβολο
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
* Το πιο φυσιολογικό και υγιές θεωρώ είναι να έχει το παιδί την οικειότητα και εμπιστοσύνη να πει στον γονιό , θέλω να φέρω την σχέση μου . Αν μπορείτε να λείπετε .
Τώρα να θέλεις να γ@ και να κάθεται ο γονιός στο δίπλα δωμάτιο και να μην φεύγει .. είναι κάπως άβολο
Ναι, αυτό είναι το πιο σωστό!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Δεν απαγορεύω τίποτα, δεν απαγόρευσα ποτέ στη ζωή μου σε κανένα τίποτα.. όλοι κάνανε ότι θέλανε, ελευθερία μέχρι εκεί που δεν πάει...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγω δεν μπορώ να το κάνω, ο γιό μου μου είπει ότι ούτε και αυτός..Αν γνώριζες τον άνδρα μου θα καταλάβαινες γιατί...
Εσυ δε θα το κάνεις ούτε όταν ξεπεράσεις το πένθος, όπως δε θα το κάνω ούτε εγώ , όσο έχουμε τα παιδιά μας μέσα. Δεν κολλάει ως αίσθηση πως να το κάνουμε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αυτός το θέλει @glayki όχι εγώ! Η συμφωνία ήταν ότι μέσα στο σπίτι που ακόμα αισθανόμαστε την παρουσία του πατέρα του, κανείς από τους δυό μας σε αυτή την φάση δεν θέλει να βάλει έναν τρίτο. Ο άνθρωπος που έφυγε δεν ήταν οποιοσδήποτε, τον αγαπούσαμε και πονάμε! Δεν έφυγε από αρρώστια, έφυγε εντελώς ξαφνικά.

Το σπίτι είναι του γιού μου μπορεί να φέρει όποιον θέλει, όποιαδήποτε στιγμή θέλει.

Απλά σεβόμαστε το νεκρό που αγαπήσαμε και μας αγάπησε! Ακόμα έχουμε πένθος..
Αλλο αυτό μαναμ.

Ειδες το βαλα και υστερόγραφο πριν 1-2 σελίδες. Σου ειπα το ψυλλιάζομαι οτι το κανετε λόγω πένθους.

Αλλά δεν μπορεις να τα βάζεις κι όλα πίσω απο το πένθος.

Είναι και θεμα νοοτροπίας. Μαλλον αυτη τη νοοτροπία είχατε πάντα, αυτη τη φιλοσοφία, κι αυτη θα συνεχίσετε να έχετε και μετα το πένθος.

Εχω κανει και με γυναικες ανευ πένθους, φεγγάρια φεγγάρια.

Η Ελληνιδα μανα τον ερωτευεται το γιοκα της, αμα φυγει ο πατέρας ειτε απο διαζυγιο ειτε απο άλλο λόγο χτυπα ξυλο, ο γιος κάνει υιοθετηση της ταυτοτητας του συζυγου της μανας του, και 10 χρονών πορδή να ειναι, και μετα αιντε να του γαμήσεις τη μάνα πρέπει να παρεις δέκα άδειες απο το μουλικο.

Γι αυτο φώναζα, όχι μάνες με παιδια, ειδικα με γιους. Έχουν άντρα. Τον γιο τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Αλλο αυτό μαναμ.

Ειδες το βαλα και υστερόγραφο πριν 1-2 σελίδες. Σου ειπα το ψυλλιάζομαι οτι το κανετε λόγω πένθους.

Αλλά δεν μπορεις να τα βάζεις κι όλα πίσω απο το πένθος.

Είναι και θεμα νοοτροπίας. Μαλλον αυτη τη νοοτροπία είχατε πάντα, αυτη τη φιλοσοφία, κι αυτη θα συνεχίσετε να έχετε και μετα το πένθος.

Εχω κανει και με γυναικες ανευ πένθους, φεγγάρια φεγγάρια.

Η Ελληνιδα μανα τον ερωτευεται το γιοκα της, αμα φυγει ο πατέρας ειτε απο διαζυγιο ειτε απο άλλο λόγο χτυπα ξυλο, ο γιος κάνει υιοθετηση της ταυτοτητας του συζυγου της μανας του, και 10 χρονών πορδή να ειναι, και μετα αιντε να του γαμήσεις τη μάνα πρέπει να παρεις δέκα άδειες απο το μουλικο.

Γι αυτο φώναζα, όχι μάνες με παιδια, ειδικα με γιους. Έχουν άντρα. Τον γιο τους.
Δεν θέλω να σε κατσαδιασω βραδιάτικα!

Οι γυναίκες δεν γεννήθηκαν για να τις πηδάτε, έλεος.. έχει δίκιο ο devil που πάει στη Λέλα.

Καληνύχτα!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε κατσαδιασω βραδιάτικα!

Οι γυναίκες δεν γεννήθηκαν για να τις πηδάτε, έλεος.. έχει δίκιο ο devil που πάει στη Λέλα.

Καληνύχτα!
Δεν με κατάλαβες καλά.

Άλλες ειναι άξιες για αγάπες και για σχέσεις, άλλες άξιες μόνο για πήδημα, κι άλλες ούτε για πήδημα. Και οι άντρες επίσης ανάλογα.

Ετσι ειναι η φύση. Που άκουσες εσυ μια λέξη και έφυγες ουρλιάζοντας.

Νταξει, μην μυγιάζεσαι έτσι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Αλλο αυτό μαναμ.

Ειδες το βαλα και υστερόγραφο πριν 1-2 σελίδες. Σου ειπα το ψυλλιάζομαι οτι το κανετε λόγω πένθους.

Αλλά δεν μπορεις να τα βάζεις κι όλα πίσω απο το πένθος.

Είναι και θεμα νοοτροπίας. Μαλλον αυτη τη νοοτροπία είχατε πάντα, αυτη τη φιλοσοφία, κι αυτη θα συνεχίσετε να έχετε και μετα το πένθος.

Εχω κανει και με γυναικες ανευ πένθους, φεγγάρια φεγγάρια.

Η Ελληνιδα μανα τον ερωτευεται το γιοκα της, αμα φυγει ο πατέρας ειτε απο διαζυγιο ειτε απο άλλο λόγο χτυπα ξυλο, ο γιος κάνει υιοθετηση της ταυτοτητας του συζυγου της μανας του, και 10 χρονών πορδή να ειναι, και μετα αιντε να του γαμήσεις τη μάνα πρέπει να παρεις δέκα άδειες απο το μουλικο.

Γι αυτο φώναζα, όχι μάνες με παιδια, ειδικα με γιους. Έχουν άντρα. Τον γιο τους.
Μην γενικεύεις, δεν είναι έτσι. Μπορώ να βρεθώ με όποιον θέλω εκτός σπιτιού και όσο θέλω... Το υποψιάζονται, όταν λείπω και λέω αοριστίες, ωστόσο είναι αμήχανο, άβολο να το λες ξεκάθαρα, πόσο μάλλον να φέρνεις κάποιον στο σπίτι. Η μητέρα για το παιδί δεν λειτουργεί ως σεξουαλικό ον.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μην γενικεύεις, δεν είναι έτσι. Μπορώ να βρεθώ με όποιον θέλω εκτός σπιτιού και όσο θέλω... Το υποψιάζονται, όταν λείπω και λέω αοριστίες, ωστόσο είναι αμήχανο, άβολο να το λες ξεκάθαρα, πόσο μάλλον να φέρνεις κάποιον στο σπίτι. Η μητέρα για το παιδί δεν λειτουργεί ως σεξουαλικό ον.
Τωρα ποιος γενικευει; Επειδη στη δική σου περιπτωση δεν γίνεται, δε σημαινει πως δεν γίνεται αλλού.

Το εχω ζησει εντονα και το ξέρω.

Και η λεξη σεξουαλικο ίσως να μην ειναι η κατάλληλη. Κτητικο, ερωτικό, καλύτερα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
...και το πρωί θα του πηγαίνετε πρωινό με το δίσκο στο κρεβάτι όταν θα κοιμούνται αγκαλιά και το σουτιέν θα είναι πεταμένο πάνω στο χερούλι της πόρτας;


:popcorn:


Οικογενειακές Ιστορίες: Ο Τάκης γνώρισε μια κοπέλα και την έφερε στο σπίτι. Στο Ελληνικό ορθόδοξο σπίτι με το σεμεδάκι, την κλασική Ελληνίδα μάνα που μαγειρεύει φακές και το δωμάτιο του μαντραχαλέα έχει ακόμη σεντόνια με αρκουδάκια και βρωμάει ποδαριλο-***-ίλας. Θα ήθελα να σκεφτώ σενάριο αν αντί για Ελληνίδα, η κοπέλα ήταν μαύρη.

1707100242972.png


Κοίτα φάτσα η μέση Ελληνίδα μάνα :hehe:

1707100326968.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top