Θα εφαρμοστεί ποτέ ο αντικαπνιστικός νόμος;

kajamix

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 72 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν ήταν αναμένο του Μπισμπίκη.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Το λεω απο παλια..το λεω και τωρα που ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ...ουτε καν με ηλεκτρονικο.Το εχω κοψει εντελως.
Ειναι απαραδεχτο να μην αφηνεις ιδιωτικες επιχειρησεις,δηλαδη ιδιωτικα μαγαζια να ειναι καπνιστων και μη καπνιστων.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.

Ο ΚΑΘΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ Η ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ/.

Οι καπνιστες να πηγαινουν σε αυτα,οι μη καπνιστες στα αλλα.
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.
ΠΟΣΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ;
Αλλιως αν νοιαζεσαι για την υγεια των υπηκοων σου..ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΤΟ.
ΑΛΛΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ; ΦΟΡΟΛΟΓΕΙΑ ΓΑΡ.
ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΑΙΣΧΟΣ.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Το λεω απο παλια..το λεω και τωρα που ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΡΙΑ...ουτε καν με ηλεκτρονικο.Το εχω κοψει εντελως.
Ειναι απαραδεχτο να μην αφηνεις ιδιωτικες επιχειρησεις,δηλαδη ιδιωτικα μαγαζια να ειναι καπνιστων και μη καπνιστων.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ.

Ο ΚΑΘΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ Η ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ/.

Οι καπνιστες να πηγαινουν σε αυτα,οι μη καπνιστες στα αλλα.
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.
ΠΟΣΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ;
Αλλιως αν νοιαζεσαι για την υγεια των υπηκοων σου..ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕ ΤΟ.
ΑΛΛΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ; ΦΟΡΟΛΟΓΕΙΑ ΓΑΡ.
ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΑΙΣΧΟΣ.
Δηλαδη να χωριζονται οι παρεες σε καπνιστες και μη καπνιστες? Οσοι θελουν ας καπνισουν εξω σιγα το πραγμα. Ασε που αμα γινει αυτο που λες τα περισσοτερα μαγαζια και εστιατορια θα διαλεξουν να ειναι αντικαπνιστικα αφου οσο περνανε τα χρονια λιγοτεροι ειναι αυτοι που καπνιζουν.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο ΚΑΘΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ Η ΜΗ ΚΑΠΝΙΣΤΩΝ/.

Οι καπνιστες να πηγαινουν σε αυτα,οι μη καπνιστες στα αλλα.
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ.
ΠΟΣΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ;
Σκέψου και τον εργαζόμενο που είναι υποχρεωμένος να δουλεύει για πολλές ώρες στο μαγαζί και είναι αναγκασμένος να καπνίζει και αυτός παθητικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,040 μηνύματα.
Η ισχύς και εφαρμογή του αντικαπνιστικού νόμου, δεν είναι απλά υποχρέωση από μεριάς κράτους, αλλά κοινωνική απαίτηση
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,040 μηνύματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top