Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Θα κάνατε παρέα με ιερόδουλη/ζιγκολό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Αν ταιριάζαμε κατα τα άλλα, γιατί όχι;

    Ψήφοι: 40 62.5%
  • Όχι, με τίποτα.

    Ψήφοι: 16 25.0%
  • Μόνο αν ήταν "πολυτελείας" και το έκρυβε

    Ψήφοι: 2 3.1%
  • Ο κουμπάκιας πάει και στον οίκο ανοχής :P

    Ψήφοι: 6 9.4%

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Είναι ανόητο το πως σκέφτονται μερικοί. Δηλαδή επειδή η κοπέλα είναι πόρνη θα σαφήνει και να την πηδάς εύκολα? Λοιπόν αν πρόκειται για τέτοια πόρνη όχι δεν θα έκανα παρέα. Αν πάλι μιλάμε για μια κοπέλα η οποία ξεωρίζει το επάγγελμα της από τις φιλίες της πολύ ευχαρίστως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μια φορά έκανα παρέα χωρίς να το καταλάβω.
Σοβαρά παιδιά ήταν γελοίο το σκηνικό.
Έχω πάει για καφέ με μια φίλη μου και ξαφνικά έρχεται στην παρέα και μια άλλη κοπέλα που δεν τη ξέρω.
Το μόνο που θυμαμαι είναι ότι τα χε τα κιλάκια της και ότι ήταν καστανόξανθη.

Ε με τα πολλά την άκουγα να λεει ότι χαλάει πολλα χρήματα, (ισχυριζόταν ότι χάλαγε όσα έβγαζα σε ένα μήνα, μέσα σε μία βδομάδα), ότι θα χρησιμοποιεί μόνο τις 5 πιστωτικές της (ήταν τότε που αλλαζε η δραχμή σε Ευρώ και όλοι δεν ξέραμε πως να το χρησιμοποιήσουμε), κτλ κτλ.
Ε κάποια στιγμή έφυγε και μου πε η φίλη μου τί δουλειά κάνει.

Τότε θυμαμαι να είχα θυμώσει. Μου φαινόταν αδιανότητο να κάθομαι στο ίδιο τραπέζι με μια κοπέλα που ήταν ιερόδουλη. Έλεγα "Κι αν κάποιος τη γνωρίζει και μας δει στο ίδιο τραπέζι? Τί θα σκεφτούν για μένα?".

Μετά έμαθα άσχημα πράγματα για την εξελιξή της και μετανιώνω για τις σκέψεις που έκανα τότε.
Ίσως αν είχαμε πει κάτι πιο ουσιαστικό τότε να ήταν αλλιώς τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
χαλαρα, ανετα, νο μπρομπ ... και γιατι?
γιατι "μπορεί και να γκουχ γκουχ"



αντρες ρε φιλε, πεταμένα λεφτά


το νόημα της παρέας είναι ότι δεν θα είχε "sexual favors" η υπόθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Και βεβαια θα κανα αν ταιριαζαμε σαν ανθρωποι.Δεν με νοιαζει ειλικρινα τι θα πει ο κοσμος.Και οχι παρεα του τυπου ''αχ την κακομοιρα...................''οκ ειναι εππαγελμα.Αφου σε αλλο θεμα λεγαμε οτι στην ισπανια παρεδιδαν μαθηματα τετοιου ειδους.Οποτε θα κανα παρεα αρκει να μην που ελεγε πολυ ανατριχιαστικες λεπτομερειες και να μην φορουσε τα ρουχα της δουλειας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εχω ήδη μια φίλη, που αν και δεν ειναι ιερόδουλη δουλεύει χορεύτρια σε στριπτιτζαδικο..
ηρθε 12 χρονών απο Ουκρανία, και την λενε Τζέσικα. την ξερω σχεδόν 2 χρόνια,γνωριστήκαμε γιατι είμαστε γείτονες, και ειναι πολυ κομπλέ άτομο:)

δεν βρίσκω τον λογο να μην κανει κανείς παρέα ακομα και με ιερόδουλη, προσωπικά δεν εχω κανένα θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
εχω ήδη μια φίλη, που αν και δεν ειναι ιερόδουλη δουλεύει χορεύτρια σε στριπτιτζαδικο..
ηρθε 12 χρονών απο Ουκρανία, και την λενε Τζέσικα. την ξερω σχεδόν 2 χρόνια,γνωριστήκαμε γιατι είμαστε γείτονες, και ειναι πολυ κομπλέ άτομο:)

δεν βρίσκω τον λογο να μην κανει κανείς παρέα ακομα και με ιερόδουλη, προσωπικά δεν εχω κανένα θέμα.

Αν εχει πρασινη καρτα κ εγω την κανω παρεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
δεν θα εκανα παρεα με ιεροδουλη/ζιγκολο γιατι δεν θα μπορουσα με τιποτα να εκτιμησω εναν ανθρωπο που ασκει τετοιο ειδους 'επαγγελμα'...δεν θα με ενδιεφερε αν ταιριαζαμε σε κατι εφοσον δεν θα υπηρχε εκτιμηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
δεν θα εκανα παρεα με ιεροδουλη/ζιγκολο γιατι δεν θα μπορουσα με τιποτα να εκτιμησω εναν ανθρωπο που ασκει τετοιο ειδους 'επαγγελμα'...δεν θα με ενδιεφερε αν ταιριαζαμε σε κατι εφοσον δεν θα υπηρχε εκτιμηση..

Δεν θα εκανες επισης παρεα και με εναν σκουπιδιαρη,βοθρατζη,λιμενεργατη κτλπ ε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Δεν θα εκανες επισης παρεα και με εναν σκουπιδιαρη,βοθρατζη,λιμενεργατη κτλπ ε?:(

εννοειται πως θα εκανα παρεα με σκουπιδιαρη,βοθρατζη,λιμενεργατη..κλπ κλπ...ειναι ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ επαγγελματα..ολα τα επαγγελματα ειναι αξιοπρεπη εκτος απο το να πουλας το κορμι σου η να διακινεις ναρκωτικα για παραδειγμα...οποτε δεν θα με εμποδιζαν αυτα τα επαγγελματα να εκτιμησω καποιον ανθρωπο..μακαρι να βρισκαμε κιολας τετοιες δουλειες..που τετοια τυχη στις μερες μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Γιατι να μη με κανουν παρεα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Αν σε άκουγε κάποιος φαντάρος αυτή τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Καταρχάς οι οροι ιεροδουλος και ζιγκολο ειναι κατι παραπανω απο απαρχιωμενοι! Οχι, αντιθετα δεν θα έκανα σε καμια περιπτωση παρεα με ενα ατομο που δεν κανει παρεα με εναν/μια sex worker λόγω επαγγέλματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.


ρε μαν, πες το οπως θες, αλλά δεν το απενοχοποιείς ταυτοχρονα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γενικά θέλω να ταιριάζουμε με τους ανθρώπους που συναναστρέφομαι, ηθικά τουλάχιστον.
Χωρίς φυσικά να κρίνω κανέναν.
Με τη λογική του οτι δεν θα έκανα παρέα και με έναν πληρωμένο δολοφόνο, ή κάποιον που βασανίζει τα ζώα, δεν ξέρω πως θα έκανα παρέα με μια ιερόδουλη.
Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Γενικά θέλω να ταιριάζουμε με τους ανθρώπους που συναναστρέφομαι, ηθικά τουλάχιστον.
Χωρίς φυσικά να κρίνω κανέναν.
Με τη λογική του οτι δεν θα έκανα παρέα και με έναν πληρωμένο δολοφόνο, ή κάποιον που βασανίζει τα ζώα, δεν ξέρω πως θα έκανα παρέα με μια ιερόδουλη.
Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια..

Γιατι να μην εκανες παρεα με την ιεροδουλη ρε γιλδα;;
Επειδη εκεινη παει με λιγους παραπανω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το ότι έχει πάει με λίγους παραπάνω καθόλου δεν με ενοχλεί.
Μπορεί οι φίλες μου να χουν πάει με περισσότερους, ποιος θα το ελέγξει άλλωστε?
Με ενοχλεί η επιλογή της να βγάλει χρήματα από αυτό, όταν θα μπορούσε να εργαστεί ως κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη δεν ξέρω τι θα έκανα!!
Αν το δούμε ωμά ιερόδουλες υπήρχαν από την αρχαιότητα, είναι ε΄να επάγγελμα που σε μερικές χώρες είναι και νόμιμο!
Όμως δεν ξέρω κατά πόσο θα ερχόμουν σε αμηχανία να κάθομαι για καφέ με μια γυναίκα η οποία ξέρω πως αυτό που εγώ θα το δω σαν ευχαρίστηση εκείνη τις περισσότερες ώρες της ημέρες το αντιλαμβάνεται ως χρήμα!Μήπως αυτές οι γυναίκες είναι κάπως κενές, άψυχες?Θέλει κότσια να το κάνεις από τη μία αυτό!
Έχω αυτήν την άποψη μιας και είμαι έξω από τον χορό!

Σε αυτό που θα μπορούσα να απαντήσω με σιγουριά όμως είναι πως δεν θα ήταν η αιτία να ξεκόψω μια ήδη υπάρχουσα φιλία!
....Σε περίπτωση που μάθαινα πάντα ότι μια καλή φίλή κάνει αυτό το επάγγελμα!
Θα το έκρινα όμως! Γιατί όσο υπάρχουν δουλειές πιστεύω πως υπάρχουν και οι επιλογές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εδω καθε μερα εχουμε επαφες με τραπεζιτες, μπατσους, πολιτικους (οχι μονο βουλευτες) κλπ :P

μια χαρα ειναι οι ιεροδουλες και οι ζιγκολο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη δεν ξέρω τι θα έκανα!!
Αν το δούμε ωμά ιερόδουλες υπήρχαν από την αρχαιότητα, είναι ε΄να επάγγελμα που σε μερικές χώρες είναι και νόμιμο!
Όμως δεν ξέρω κατά πόσο θα ερχόμουν σε αμηχανία να κάθομαι για καφέ με μια γυναίκα η οποία ξέρω πως αυτό που εγώ θα το δω σαν ευχαρίστηση εκείνη τις περισσότερες ώρες της ημέρες το αντιλαμβάνεται ως χρήμα!Μήπως αυτές οι γυναίκες είναι κάπως κενές, άψυχες?Θέλει κότσια να το κάνεις από τη μία αυτό!
Έχω αυτήν την άποψη μιας και είμαι έξω από τον χορό!

Σε αυτό που θα μπορούσα να απαντήσω με σιγουριά όμως είναι πως δεν θα ήταν η αιτία να ξεκόψω μια ήδη υπάρχουσα φιλία!
....Σε περίπτωση που μάθαινα πάντα ότι μια καλή φίλή κάνει αυτό το επάγγελμα!
Θα το έκρινα όμως! Γιατί όσο υπάρχουν δουλειές πιστεύω πως υπάρχουν και οι επιλογές....


ε γι αυτο φροντιζει η γκυβερνησ',
δεν θα υπάρχουν άλλες δουλειές για γυναίκες πέραν της
'παροχής υπηρεσιών συντροφιάς'



_____________

εδω καθε μερα εχουμε επαφες με τραπεζιτες, μπατσους, πολιτικους (οχι μονο βουλευτες) κλπ :P

οχι χαντρο, δεν εχεις. δεν σε κανουν παρέα.
εκείνοι είναι η ελίτ. εσύ ο παρίας.
περαστικά και κακό τους ψοφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Με ενοχλεί η επιλογή της να βγάλει χρήματα από αυτό

Αρα δε θα την εκανες παρεα,επειδη ειναι πιο εξυπνη απο αλλες
Οχι εσενα
Αλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top