Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
  • Ναι

    Ψήφοι: 16 21.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 42 56.8%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 10 13.5%
  • Είμαι bi και δεν χρειάζεται να πειραματιστώ, γιατί μου αρέσουν και τα 2 φύλα

    Ψήφοι: 6 8.1%

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ συχαίνομαι μόνο στην ιδέα ότι θα μπορούσα να βρεθώ στο ίδιο κρεβάτι με άλλον άντρα κ να κάνω κάτι μαζί του. Ωστοσο το τι κάνει ο καθένας, κ με ποιον κοιμάται δε με απασχολεί καθόλου και δεν έχω ποτέ θέμα όταν κάποιος αναφέρεται σε τέτοια ζητήματα ή ακόμα και αν προσπαθεί να με προσεγγίσει, κάτι το οποίο έχει συμβεί αρκετές φορές.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Άσχετα τι πιστεύετε για το θέμα αυτό, νομίζω ότι ο τρόπος που εκφράζετε την διαφορετική γνώμη δεν έχει και μεγάλη διαφορά από φανατικούς ετεροφυλόφιλους μουσουλμάνους.
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
2020: Ακόμα ΝΕΟΙ άνθρωποι που θίγονται μόνο με την "έλξη"
2050: Ακόμα ΝΕΟΙ άνθρωποι που δηλώνουν ότι δεν θα πήγαιναν με το ίδιο φύλο.

Η σαπίλα της Δύσης έχει μέλλον.

Ναι δεν έχουμε νιώσει έλξη με το άτομο του ίδιου φύλο δεχόμαστε να μας σταυρώσετε ή να μας κάνετε σαπούνια γιατί δεν ταιριάζουμε στον Άριο κόσμο σας.
Σταμάτα είπαμε.Είναι μοντέρνοι.
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Κανένας μας δεν είναι 100% ετεροφυλόφιλος ή 100% ομοφυλόφιλος. Οι σεξουαλικές μας προτιμήσεις αποτελούν ένα φάσμα. Ας μη θυμώνουν οι φανατικοί "εντελώς" άντρες. Όταν ήμουν γύρω στα 14, πέρασα κι εγώ (όπως και όλα σχεδόν τα παιδιά) μια κρίση σεξουαλικής ταυτότητας. Για δύο περίπου εβδομάδες αισθανόμουν ότι μου αρέσουν τα αγόρια και "παίξαμε" σεξουαλικά με έναν συμμαθητή μου. Μετά από αυτές τις μέρες, το τοπίο ξεκαθάρισε και ένοιωθα αποκλειστικά ετεροφυλόφιλος. Περνώντας τα χρόνια με την κοπέλα μου συμμετείχαμε σε κουαρτέτο (δύο ζευγάρια). Εκεί, στην αρχή για παιχνίδι, έγιναν και "επαφές" μεταξύ των κοριτσιών και μεταξύ των αγοριών (όχι κάτι πλήρες). Δεν μπορώ να πω ότι δεν μου άρεσε, αλλά δεν σκοπεύω να το επιδιώξω ξανά. Το σίγουρο είναι ότι παρόλο που είμαι ετεροφυλόφιλος, έχω κρυφά μέσα μου κάποιο ποσοστό ομοφυλοφιλίας. Πιστεύω ότι κάτι παρόμοιο ισχύει για όλους, ακόμα και για αυτούς που το "αποκηρύσσουν μετά βλεγδυμίας".

View attachment 72839
Και αυτός είναι ο λόγος που μπαίνουμε και διαβάζουμε τέτοια θέματα στο steki. <3
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Στην Ελλάδα @Dias τα κάνουν, δεν τα λένε. :beach:
 

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Παιδιά είναι τέλειο το ομοφυλοφιλικό σεξ ,αρκεί να είναι με γυναίκες :whistle:
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Πάντως όλοι είναι 100 % straight μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου .

Αλλά είναι πολλοί που αποκτάνε εμμονή με το θέμα επειδή δεν θέλουν να είναι γκέι ούτε μπάι και εγώ πιστεύω ότι δεν είναι κιόλας, απλά τους γίνεται εμμονή από κάτι ασήμαντο . Γενικά δεν χρειάζεται να χτυπιόμαστε και τόσο πολύ για το τι είμαστε και να μας διαβάζει κάποιος στη τελική που αντί να βρει τον εαυτό του, το θάψει περισσότερο . Γιατί ναι οκ ''κάθε ένας κάνει ότι θέλει στο κρεβάτι του'' , αλλά αυτό στο συνολικό ''κλίμα '' που σας διάβασα δεν φαίνεται κάπου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Απ'τη στιγμή που δε μιλάμε για ερωτική διέγερση δεν είναι θέμα σεξουαλικότητας, αλλά αισθητικής.

δεν εχει να κανει μονο το σεξ ξαναλεω, υπαρχουν ελξεις με ενα τονο μορφες
πλας με αυτη τη λογικη ψοφαει το επιχειρημα του "οσοι ξερουν τι ειναι το ξερουν απο παντα"
αααν το παμε ετσι, κανεις δεν ξερει απο παιδι τι ειναι, γιατι δεν νομιζω κανενα παιδι να ειχε κριτηριο οταν ελεγε οτι του αρεσει ο γιωργακης,η τασουλα το ποσο καλο σεξ θα κανανε μαζι, το κριτηριο ηταν η μαπα του/της και το οτι παιζανε μαζι τις προαλλες περνα περνα η μελισσα και περασαν καλα
και ακομα και στην εφηβεια αν το παμε, σιγα που ειχε κανεις ιδεα μεχρι μια ηλικια τι σκατα ακριβως ειναι το σεξ, απο το αισθητικο κομματι αρχιζαν ολα
επισης σε ολους θα εχει συμβει εστω και μια φορα να γνωρισουν καποιον/α να τους αρεσει πνευματικα, αισθητικα ή με οποιο αλλο τροπο να νιωθουν μια χ ελξη αλλα να μην θελουν συνουσια ή κατι τετοιο, και αυτο ελξη ειναι ομως (και οχι δεν μιλαω για ομοφυλοφιλια ντε και καλα εδω και για ετεροφιλοφιλες περιπτωσεις ισχυει αυτο)
και γιατι εχει παραξεχειλωσει το ολο θεμα... αν δεν ανηκει καποιος σε μια κατηγορια απλα δεν ανηκει και τελειωνει εκει.
δεν λεω εγω οτι υπαρχουν πολλα ειδη ελξης τις εχουν κατηγοροιοποιησει εδω και χρονια, αν δεν σας χαρακτηριζει προσωπικα κατι απο αυτα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει γενικοτερα, απλα δεν υπαρχει για εσας συγκεκριμενα, παμε παρακατω.
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Τελειώνει το 2020 και ακόμα υπάρχουν ΝΕΟΙ άνθρωποι που θίγονται μόνο με την ιδέα οτι μπορεί να υπονοήσει κάποιος οτι μπορεί για 1 δευτερόλεπτο στη ζωή τους να νιώσουν έλξη για άτομο του ίδιου φύλου...
Μηπως το θεμα ειναι το υφακι που εχει ενα συγκεκριμενο μελος?
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Προσωπικά καταλαβαίνω αυτό που λένε τα αγόρια. Άλλο να θαυμάσεις, κι άλλο να ποθήσεις ερωτικά. Άλλωστε το θέμα αναφέρεται σε σεξουαλικό πειραματισμό εξ αρχής. Κι εγώ αν δω τη Μόνικα Μπελούτσι θα εντυπωσιαστώ με το πόσο όμορφη και γοητευτική είναι, θα τη χαζέψω (και θα τη ζηλέψω και λίγο :P), αλλά δε θα νιώσω επιθυμία να κάνω κάτι μαζί της. Αντιστοίχως νομίζω αισθάνονται και τα αγόρια στη θέα ενός εντυπωσιακού άντρα. Κάποιος άλλος μπορεί να αισθανθεί όμως κάτι σεξουαλικό. Και αυτό είναι απολύτως οκ. Απλώς υπάρχουν και τα δύο κατα τη γνώμη μου και δε χρειάζεται να γίνεται "επίθεση" των μεν στους δε. Όπως αποδεχόμαστε όσους επιθυμούν τον πειραματισμό με το άλλο φύλο, αποδεχόμαστε και αυτούς που δεν τον επιθυμούν. Τα είπε πολύ ωραία η Αγάπη σε ένα προηγούμενο μήνυμά της.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,402 μηνύματα.
Ας απαντήσω και εγώ μιας και θέλω να με κράξετε λιγο. ΟΧΙ δεν θα εκανα κατι γιατι πολυ απλα αηδιάζω μονο στην ιδεα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Όχι στο Δημοψήφισμα...αλλά πίσω από τις πόρτες Ναι έλεγαν! :beach: Μια ζωή Έλληνες...
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
δεν εχει να κανει μονο το σεξ ξαναλεω, υπαρχουν ελξεις με ενα τονο μορφες
πλας με αυτη τη λογικη ψοφαει το επιχειρημα του "οσοι ξερουν τι ειναι το ξερουν απο παντα"
αααν το παμε ετσι, κανεις δεν ξερει απο παιδι τι ειναι, γιατι δεν νομιζω κανενα παιδι να ειχε κριτηριο οταν ελεγε οτι του αρεσει ο γιωργακης,η τασουλα το ποσο καλο σεξ θα κανανε μαζι, το κριτηριο ηταν η μαπα του/της και το οτι παιζανε μαζι τις προαλλες περνα περνα η μελισσα και περασαν καλα
και ακομα και στην εφηβεια αν το παμε, σιγα που ειχε κανεις ιδεα μεχρι μια ηλικια τι σκατα ακριβως ειναι το σεξ, απο το αισθητικο κομματι αρχιζαν ολα
επισης σε ολους θα εχει συμβει εστω και μια φορα να γνωρισουν καποιον/α να τους αρεσει πνευματικα, αισθητικα ή με οποιο αλλο τροπο να νιωθουν μια χ ελξη αλλα να μην θελουν συνουσια ή κατι τετοιο, και αυτο ελξη ειναι ομως (και οχι δεν μιλαω για ομοφυλοφιλια ντε και καλα εδω και για ετεροφιλοφιλες περιπτωσεις ισχυει αυτο)
και γιατι εχει παραξεχειλωσει το ολο θεμα... αν δεν ανηκει καποιος σε μια κατηγορια απλα δεν ανηκει και τελειωνει εκει.
δεν λεω εγω οτι υπαρχουν πολλα ειδη ελξης τις εχουν κατηγοροιοποιησει εδω και χρονια, αν δεν σας χαρακτηριζει προσωπικα κατι απο αυτα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει γενικοτερα, απλα δεν υπαρχει για εσας συγκεκριμενα, παμε παρακατω.
Αυτό είναι θαυμασμός, ζήλια, να μοιάσουμε σε κάτι , να συγκριθούμε μαζί του.. Και εγώ κοιτάω γυναίκες τα μπιχλιμπίδια τους και όλα αυτά μου αρέσουν , αλλά δεν το λέω έλξη , ότι με ενδιαφέρει η κοπέλα ρομαντικά ή σεξουαλικά .
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
δεν εχει να κανει μονο το σεξ ξαναλεω, υπαρχουν ελξεις με ενα τονο μορφες
πλας με αυτη τη λογικη ψοφαει το επιχειρημα του "οσοι ξερουν τι ειναι το ξερουν απο παντα"
αααν το παμε ετσι, κανεις δεν ξερει απο παιδι τι ειναι, γιατι δεν νομιζω κανενα παιδι να ειχε κριτηριο οταν ελεγε οτι του αρεσει ο γιωργακης,η τασουλα το ποσο καλο σεξ θα κανανε μαζι, το κριτηριο ηταν η μαπα του/της και το οτι παιζανε μαζι τις προαλλες περνα περνα η μελισσα και περασαν καλα
και ακομα και στην εφηβεια αν το παμε σιγα που ειχε κανεις ιδεα μεχρι μια ηλικια τι σκατα ακριβως ειναι το σεξ, απο το αισθητικο κομματι αρχιζαν ολα
επισης σε ολους θα εχει συμβει εστω και μια φορα να γνωρισουν καποιον/α να τους αρεσει πνευματικα, αισθητικα ή με οποιο αλλο τροπο να νιωθουν μια χ ελξη αλλα να μην θελουν συνουσια ή κατι τετοιο, και αυτο ελξη ειναι ομως (και οχι δεν μιλαω για ομοφυλοφιλια ντε και καλα εδω και για ετεροφιλοφιλες περιπτωσεις ισχυει αυτο)
και γιατι εχει παραξεχειλωσει το ολο θεμα... αν δεν ανηκει καποιος σε μια κατηγορια απλα δεν ανηκει και τελειωνει εκει.
δεν λεω εγω οτι υπαρχουν πολλα ειδη ελξης τις εχουν κατηγοροιοποιησει εδω και χρονια, αν δεν σας χαρακτηριζει προσωπικα κατι απο αυτα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχει γενικοτερα, απλα δεν υπαρχει για εσας συγκεκριμενα, παμε παρακατω.

Βρε μην εξάπτεσαι, άλλο εννοούσα εγώ. Με την ερωτική διέγερση (ή μάλλον ερωτική επιθυμία για πιο ορθά) δεν εννοώ μόνο το σεξ. Εννοώ μια επιθυμία που δεν είναι φιλική. Ρομαντικά χάδια, αγκαλιές, φιλιά κλπ. Όταν ήμασταν παιδάκια και μας έλκυε κάποιος, θέλαμε να μας κρατήσει το χεράκι, να μας αγκαλιάσει, να μας φιλήσει στο μάγουλο. Όταν μεγαλώσαμε λιγάκι κι αρχίσαμε να μπαίνουμε στην εφηβεία, αρχίσαμε να σκεφτόμαστε και πιο αισθησιακά φιλιά, άλλου είδους αγγίγματα κτλ. Εν τέλει, όταν φτάσαμε στην ηλικία που αισθανόμασταν σεξουαλικά ώριμοι, αρχίσαμε να κάνουμε τις σκέψεις που κάνουμε μέχρι σήμερα. Και συμφωνώ ότι υπάρχουν πολλά είδη έλξης. Κάποιον μπορεί να τον βλέπεις και να σου δημιουργεί διακαή πόθο μόνο για ωμό, ζωώδες σεξ και τίποτα άλλο. Κάποιος μπορεί να σου βγάζει μια επιθυμία για χάδια, αγκαλιές και πολύ προσωπικές συζητήσεις, ένας πλατωνικός έρωτας δηλαδή. Καποιος μπορεί να σου προκαλεί ταχυκαρδία, πεταλούδες στο στομάχι, ακόμη και δάκρυα από την ανάγκη που αισθάνεσαι να τον αγγίξεις και τις ορμόνες που σου πυροδοτεί.

Πάμε τώρα στο κομμάτι που διαφωνούμε.

Καταρχάς η έλξη δε βασίζεται μόνο στην εξωτερική εμφάνιση, αλλά παίζει ρόλο και η φωνή και η μυρωδιά. (Και η εγκεφαλική διέγερση φυσικά) Επομένως το να πεις ότι έλκεσαι από κάποιον που είδες μόνο σε μια φωτογραφία και ούτε έχεις δει ποτέ από κοντά, ούτε έχεις συνομιλήσει ποτέ μαζί του, είναι αρκετά επιφανειακός ισχυρισμός. Γι' αυτό προσωπικά εγώ δεν αισθάνομαι πραγματική έλξη για κανέναν διάσημο, ακόμη και αυτούς που βάζω στις χαζές λίστες τύπου "με ποιους διάσημους θα έκανες κάτι". Ακόμη περισσότερο τώρα όταν λέμε για κάποιον ότι είναι απλώς "ωραίος άντρας" (ή ωραία γυναίκα, αντίστοιχα). Αυτό δε σημαίνει καν νιώθω έλξη, σημαίνει ότι μου αρέσει αισθητικά το πρόσωπό του, μου βγάζει κάτι το συμπαθητικό, το καλό, μέχρι εκεί. Γι' αυτό κι αν έχεις προσέξει οι γυναίκες συνήθως θεωρούν όμορφες τις πιο κομψές, καλοντυμένες γυναίκες με ωραίο, λεπτό σώμα ή αυτές που έχουν "τύπο" και δυνατή προσωπικότητα, ενώ οι άντρες προτιμούν τις γυναίκες με έντονο σεξ απιλ, καμπύλες και θηλυκότητα.

Αντίστοιχα οι άντρες προτιμούν τους κλισεδιαρικα alpha males με γυμνασμένο σώμα, έντονα αντρικό πρόσωπο, αλλά και επαγγελματική επιτυχία, willpower και γενικώς ό,τι ταιριάζει στην ιδέα που έχουν για τα alpha males. Οι γυναίκες, αντιθέτως, πολλές φορές θα κοιτάξουν άντρες που δεν έχουν κλασική ομορφιά ούτε απολλώνειο σώμα, όμως έχουν κάποιο πορνοδιαστροφικό βλέμμα, ή αισθησιακή φωνή, σεξυ προφορά, μελαγχολική όψη και στο σώμα τις ενδιαφέρουν τα βασικά: ύψος, πλάτες κι ένα νορμάλ βάρος.


Γενικά θα μπορούσε να πει κανείς πως όταν είσαι στρειτ, τα άτομα του ίδιου φύλου που κοιτάς και σου αρέσουν πολύ είναι αυτά που θέλεις να τους μοιάσεις, ενώ του αντίθετου φύλου είναι αυτά που θες να σε συμπληρώνουν και να αναπτύξετε κάποιου είδους σχέση (απ' αυτά που ανέφερα πιο πάνω). Κι εγώ πχ που έχω ανεβάσει πολύ σεξυ γυναίκες με φοβερά σώματα στα οφθαλμολουτρα δεν είναι γιατί θέλω να τις φαντασιωθώ ή με ελκύουν οι ίδιες, αλλά γιατί θέλω εγώ να γίνω έστω και λίγο σαν αυτές, αντλώ έμπνευση βλέποντάς τες.


Αυτό που σου λέω ενισχύεται απ' το πολύ ενδιαφέρον και παράδοξο γεγονός ότι δε μου αρέσουν σχεδόν ποτέ οι διάσημες που μου δείχνουν bi κοπέλες, μου φαίνονται συνήθως κάπως ψυχρές και άχαρες (και αυτές που δείχνεις εσύ κατά καιρούς).

Και για να μη μακρυγορούμε άλλο, πιστεύω είναι άλλο να θεωρείς κάποιον όμορφο και άλλο να τον θεωρείς ελκυστικό. Αυτά.

Α ναι. Επίσης ούτε εμένα μου αρέσει ο David Beckham.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό είναι θαυμασμός, ζήλια, να μοιάσουμε σε κάτι , να συγκριθούμε μαζί του.. Και εγώ κοιτάω γυναίκες τα μπιχλιμπίδια τους και όλα αυτά μου αρέσουν , αλλά δεν το λέω έλξη , ότι με ενδιαφέρει η κοπέλα ρομαντικά ή σεξουαλικά .
Έγραψες μέσα σε 5 σειρές αυτό που εμένα μου πήρε 7 παραγράφους. Άλλος έχει το όνομα του Λακωνα κι άλλος τη χάρη...
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Όχι στο Δημοψήφισμα...αλλά πίσω από τις πόρτες Ναι έλεγαν! :beach: Μια ζωή Έλληνες...

Και πού ξέρεις εσύ τι κάνουν πίσω από την πόρτα; Μήπως είσαι ο τύπος που κοιτάει από την κλειδαρότρυπα;:whistle:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ας απαντήσω και εγώ μιας και θέλω να με κράξετε λιγο. ΟΧΙ δεν θα εκανα κατι γιατι πολυ απλα αηδιάζω μονο στην ιδεα.

Μωρέ εσένα σ' έχουμε συνηθίσει πλέον, ακόμη κι οι ανώνυμοι επισκέπτες του forum ξέρουν ότι θα πεις την άποψή σου με τον πιο απόλυτο και ισοπεδωτικό δυνατό τρόπο. :laugh:
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ποτέ μην λες ποτέ, αλλά δύο τρανσέξουαλ που μου μίλησαν στο Tinder πριν κάτι χρόνια δεν απάντησα. Τώρα μην ρωτήσετε πως και έκανα match με τρανσέξουαλ, πατούσα συνεχόμενα likes χωρίς να βλέπω. Έχω πέραση τελικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ποτέ μην λες ποτέ, αλλά δύο τρανσέξουαλ που μου μίλησαν στο Tinder πριν κάτι χρόνια δεν απάντησα. Τώρα μην ρωτήσετε πως και έκανα match με τρανσέξουαλ, πατούσα συνεχόμενα likes χωρίς να βλέπω. Έχω πέραση τελικά.

Οι transexual δε θεωρούνται άτομα του ίδιου φύλου :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top