Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
  • Ναι

    Ψήφοι: 16 21.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 42 56.8%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 10 13.5%
  • Είμαι bi και δεν χρειάζεται να πειραματιστώ, γιατί μου αρέσουν και τα 2 φύλα

    Ψήφοι: 6 8.1%

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σώπα ρε φίλε να πούμε, κάθεσαι και κράζεις αυτούς που κρίνουν τις σεξουαλικές επιλογές των άλλων και δεν μπορείς να δεχτείς ότι ο άλλος απλά δεν τα γουστάρει αυτά (να κάνει δοκιμή με άλλον άντρα; ) Πολύ καλά κάνει, όχι θα σας ζητήσουμε και τον λόγο. Ε, ρε τι ακούμε «να πούμε.»
Ηλία δεν χρειάζεται να φωνάζεις από μακριά τσακωμό, προφανώς αν διαβάσεις καλυτερα αυτό έγραψα, έδωσα έμφαση στο γεγονός ότι ορισμένοι άντρες που το λενε ετσι το λένε με ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΟ ύφος. Δεν νομίζω να έδειξα πως κρίνω ή κράζω τους στρειτ άντρες που λενε ότι δεν τους ελκύει καθόλου το ίδιο φύλο και ότι δεν θα ήθελαν να δοκιμάσουν κάτι σεξουαλικο με άντρα.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Πώς τα μπλέξατε πάλι έτσι;
Θα έλεγα ότι με βγάζετε από τα ρούχα μου αλλά είναι επικίνδυνο να πεις τέτοιο πράγμα σ΄αυτό το thread.
Live and let live.
Μπα σε καλό σας...
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πώς τα μπλέξατε πάλι έτσι;
Θα έλεγα ότι με βγάζετε από τα ρούχα μου αλλά είναι επικίνδυνο να πεις τέτοιο πράγμα σ΄αυτό το thread.
Live and let live.
Μπα σε καλό σας...
So Excited Reaction GIF by Originals
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ηλία δεν χρειάζεται να φωνάζεις από μακριά τσακωμό, προφανώς αν διαβάσεις καλυτερα αυτό έγραψα, έδωσα έμφαση στο γεγονός ότι ορισμένοι άντρες που το λενε ετσι το λένε με ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΟ ύφος. Δεν νομίζω να έδειξα πως κρίνω ή κράζω τους στρειτ άντρες που λενε ότι δεν τους ελκύει καθόλου το ίδιο φύλο και ότι δεν θα ήθελαν να δοκιμάσουν κάτι σεξουαλικο με άντρα.
Μια χαρά διαβάζω τι γράφετε/ται στο παρόν νήμα, δεν έβγαλα συμπέρασμα από ένα μεμονωμένο ποστ.
Τέλος πάντων, για να είμαι ειλικρινής κι εγώ υπερβάλω κάπου από αντίδραση σε αυτά που βλέπω.
Καλό είναι να θες να σε σέβονται, να σέβεσαι κι εσύ, όμως.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μια χαρά διαβάζω τι γράφετε/ται στο παρόν νήμα, δεν έβγαλα συμπέρασμα από ένα μεμονωμένο ποστ.
Τέλος πάντων, για να είμαι ειλικρινής κι εγώ υπερβάλω κάπου από αντίδραση σε αυτά που βλέπω.
Καλό είναι να θες να σε σέβονται, να σέβεσαι κι εσύ, όμως.
Ε τότε Ηλία μάλλον κάτι κατάλαβες λάθος.
Ουτε θεωρώ πως ήμουν προσβλητική σε κάτι, σε ποιο σημειο ένιωσες ότι σε προσβάλω δλδ;
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Ε τότε Ηλία μάλλον κάτι κατάλαβες λάθος.
Ουτε θεωρώ πως ήμουν προσβλητική σε κάτι, σε ποιο σημειο ένιωσες ότι σε προσβάλω δλδ;
Καλά, δεν πληγώθηκαν και τα συναισθήματά μου, είπαμε :P
Γενικό ήταν το σχόλιο, για το ότι μέμφεστε (δεν λέω μόνο για εσένα, και άλλοι έγραψαν αντίστοιχα) ανθρώπους που απλά δεν θέλουν στην τελική να πειραματιστούν, ενώ ζητάτε σεβασμό (και καλά κάνετε δηλαδή) για όσους θέλουν.
Anyway, δεν υπάρχει θέμα.
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Αν μου άρεσε ένα κορίτσι και ανταποκρινόταν, ναι, το ίδιο όπως κι αν μου άρεσε ένα αγόρι και ανταποκρινόταν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top