Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
  • Ναι

    Ψήφοι: 16 21.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 42 56.8%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 10 13.5%
  • Είμαι bi και δεν χρειάζεται να πειραματιστώ, γιατί μου αρέσουν και τα 2 φύλα

    Ψήφοι: 6 8.1%

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν γουστάρω να βλέπω τίποτα και επίσης και την ευκαιρία να είχα δεν θα δεχόμουν τρίο ούτε με δύο ομοφυλόφιλες ούτε με δύο ετεροφυλόφιλες ούτε με καμία σύνθεση :laugh:

You ashame me brother.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δε το λεω για σενα,δεν ειπα οτι ειναι κακο.
Καθε αλλο.
Υπαινιγμος ηταν για οσους ειναι καθετοι σε μια αποψη αλλα στο κρεβατι μας θελουμε παρτουζα :D
Οι άντρες δεν θέλουν να βλέπουν αντρική ομοφυλοφιλία.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Να πω κατι γιατι βλεπω γραφονται και συνεχιζουν να γραφονται διαφορα.
Δεν θα πειραματιζοσαστε ενταξει οσοι αρνειστε,δεκτη και η αρνηση αλιμονο.
Γιατι οι αντρες γουσταρετε να βλεπετε λεσβιακο?Και οχι μονο αυτο,θα ελεγα η απολυτη φαντασιωση στους περισσοτερους ειναι το τριο,οπου ειναι ενας αντρας με 2 γυναικες.
Αλλα στο γενικο μας δεν πειραματιζομαστε ναι ναι :clapping:

Γιατί είναι πιο οπτικοί τύποι και με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια. Οι γυναίκες όχι τόσο.
 

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Γιατι οι αντρες γουσταρετε να βλεπετε λεσβιακο?Και οχι μονο αυτο,θα ελεγα η απολυτη φαντασιωση στους περισσοτερους ειναι το τριο,οπου ειναι ενας αντρας με 2 γυναικες.
Ειναι η ασφαλέστερη φαντασιωση για τους αντρες - και αυτη με το μεγιστο ηδονικό φορτίο.

Ασφαλής, διότι δεν εμπλεκεται αλλος αντρας, ο οποιος ενδεχομενως να αποδειχθει καλυτερος εραστης και να δημιουργηθουν ανταγωνιστικές "πιεσεις" και η ηδονικοτερη απο όλες, αφου τροφοδοτει το ανδρικο μυαλο με την εικονα ενος μικρού, ατελους "χαρεμιου", που ειναι οτι καλυτερότερο (και η ελάχιστη τροφοδοσία) για ενα πολυγαμικό (και λάτρη της ποικιλιας) αρσενικό.

Το λεσβιακο αρεσει στους αντρες, διοτι ως παθητική διαδικασία δεν (μπορει να) ειναι "επιθετικό", δηλ. διεισδυτικό,σε αντιθεση με τη συνευρεση δυο αντρων ή οποια ειναι ενεργητική (καθοτι διεισδυτική). Στα (ετερόφυλα τουλ.) ανδρικά μάτια το τελευταίο ισοδυναμεί με εξασθένηση / απογύμνωση / κατάργηση της παραδοσιακής φυλικής ισχύος / δράσης (Ο διεισδύων, δε μπορει να διεισδύεται) και ο συνειρμός αυτος εχει ως αποτελεσμα η εικονα αυτη να μη μπορει να παραγαγει ευχαρίστηση.

Τα ομοφυλοφιλα ανδρικα μάτια πιθανον βεβαια να διεγειρονται απο ανδρικες συνευρέσεις, κατ αντιστοιχια της διεγερσης των ετεροφυλων απο το λεσβιακό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ειναι η ασφαλέστερη φαντασιωση για τους αντρες - και αυτη με το μεγιστο ηδονικό φορτίο.

Ασφαλής, διότι δεν εμπλεκεται αλλος αντρας, ο οποιος ενδεχομενως να αποδειχθει καλυτερος εραστης και να δημιουργηθουν ανταγωνιστικές "πιεσεις" και η ηδονικοτερη απο όλες, αφου τροφοδοτει το ανδρικο μυαλο με την εικονα ενος μικρού, ατελους "χαρεμιου", που ειναι οτι καλυτερότερο (και η ελάχιστη τροφοδοσία) για ενα πολυγαμικό (και λάτρη της ποικιλιας) αρσενικό.

Το λεσβιακο αρεσει στους αντρες, διοτι ως παθητική διαδικασία δεν (μπορει να) ειναι "επιθετικό", δηλ. διεισδυτικό,σε αντιθεση με τη συνευρεση δυο αντρων ή οποια ειναι ενεργητική (καθοτι διεισδυτική). Στα ανδρικά μάτια το τελευταίο ισοδυναμεί με εξασθένηση / απογύμνωση / κατάργηση της παραδοσιακής φυλικής ισχύος / δράσης (Ο διεισδύων, δε μπορει να διεισδύεται) και η απωθητική εικόνα του δε μπορει ετσι να παραγαγει ευχαρίστηση.
Σιγουρα.Ειπα το απλο γιατι πολλοι/ες γουσταρουν το "ανακατεμα" και εκει μεσα ειλικρινα γινεται το ελα να δεις. :D
 

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Σιγουρα.Ειπα το απλο γιατι πολλοι/ες γουσταρουν το "ανακατεμα" και εκει μεσα ειλικρινα γινεται το ελα να δεις. :D
Το απαγορευμένο/πικάντικο/διαφορετικό δεν το σνομπαρισε ποτε κανείς.

Φρονω πως ολοι μεσα σε ενα τετοιο ανακατεμα ασκουν την εκαστοτε κλίση τους και μόνο αυτή.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το απαγορευμένο/πικάντικο/διαφορετικό δεν το σνομπαρισε ποτε κανείς.

Φρονω πως ολοι μεσα σε ενα τετοιο ανακατεμα ασκουν την εκαστοτε κλίση τους και μόνο αυτή.
μπορει αλλα να μη βαζεις και το χερι σου στη φωτια,ο αλλος μπορει να δηλωνει να το λεει να το κανει,και καποια στιγμη αγνωστο γιατι να του βγει.
 

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
μπορει αλλα να μη βαζεις και το χερι σου στη φωτια,ο αλλος μπορει να δηλωνει να το λεει να το κανει,και καποια στιγμη αγνωστο γιατι να του βγει.
Ηθικον διδαγμα: αν καποιος θεωρει πως εχει - ή μπορει να εκδηλωσει - "περιεργες" λανθανουσες τασεις, καλο θα ειναι ισως να απόσχει απο "ανακατέματα". :D
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί είναι πιο οπτικοί τύποι και με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια. Οι γυναίκες όχι τόσο.

Δεν βρίσκεται εκεί η φύση της ουσίας Αυρα και οι γυναίκες μια χαρά οπτικοί τύποι είναι, ίσως και περισσότερο από τους άντρες.

Ο λόγος που η γυναικεία ομοφυλοφιλία δεν δημιουργεί αποστροφή στους straight άντρες είναι επειδή όταν βλέπουν δύο γυναίκες να φιλιούνται βλέπουν απλά δύο άτομα του αντίθετου φύλου τα οποία τους ερεθίζουν σεξουαλικα να μετέχουν σε μια light σεξουαλικη πράξη, δηλαδη χάδια και φιλιά.

Αντίθετα όταν βλέπουμε δύο άντρες να φιλιούνται το θέαμα δημιουργεί αποστροφή επειδή βλέπουμε δύο άτομα που δεν μας ερεθιζουν σεξουαλικα να μετέχουν σε μια σεξουαλικη πράξη. Επίσης επειδή είναι άντρες άθελά μας όταν τους βλέπουμε φανταζόμαστε τον εαυτό μας σε αυτή τη θέση πράγμα που δημιουργεί πάλι αποστροφή εάν είσαι straight. Για να το καταλάβεις φαντάσου τον εαυτό σε σεξουαλικη περιπτυξη με κάποιον που σε απωθεί, γερό, ξεδοντιαρη ή ότι άλλο θες ξέρω εγώ.

Όσον αφορά τα τρίο τώρα, εγώ προσωπικά θα ήθελα να κάνω τρίο με την σχέση μου και με μια άλλη κοπέλα εάν δινόταν η ευκαιρία αλλά δεν θα ήθελα με την σχέση μου και με κάποιον άλλο άντρα. Ο λόγος είναι πως δεν μ'αρεσει να μοιράζομαι το άτομο με το οποίο είμαι μαζί με άλλους άντρες, όπως δεν αρέσει και στους περισσότερους. Οι λόγοι είναι καθαρά εξελικτικοι. Η αντίθετη περίπτωση (δηλαδή με δύο κοπέλες) στο δικό μου μυαλό δεν γίνεται register ως μοίρασμα, ούτε ως replacement. Δεν είναι δηλαδή πως θέλω να παω με άλλη γυναικα γιατί μου γυάλισε, αν ήταν αυτό το θέμα θα μπορούσα απλά να απατήσω. Είναι πως θέλω να πάω με την σχέση μου αλλά και με κάποια άλλη μαζί, να τις βλέπω να φιλιούνται κοκ. Οι λόγοι πάλι εξελικτικοι.
 

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Αντίθετα όταν βλέπουμε δύο άντρες να φιλιούνται το θέαμα δημιουργεί αποστροφή επειδή βλέπουμε δύο άτομα που δεν μας ερεθιζουν σεξουαλικα να μετέχουν σε μια σεξουαλικη πράξη.
Αν το θεμα ειναι ο (μηδενικος / ανυπαρκτος) ερεθισμός της εικονας, πιο λογικο δε θα ηταν τοτε απλά να αδιαφορήσουμε, να αισθανθούμε ουδετερα μπροστα σε μια τετοια εικονα, παρα να νιωσουμε αποστροφή?

Η ταύτισή μας ομως με καποιον απο την εικονα, ναι, αυτο σαφως και δημιουργεί (μόνο) αποστροφή.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αναρωτιέμαι συγκεκριμένα αν υπήρχε λόγος για τον κάθε Γιάννη εδώ μέσα να θιχτεί απο την προσωπική, πρωταρχικά, άποψη του Δία και να ξεκινήσει μια τόσο περιττή διαφωνία αναφορικά με τον σεξουαλικό προσανατολισμό του καθενός. Αναρωτήσου και εσύ τι θα μπορούσε πραγματικά να οδηγήσει έναν άνθρωπο σ’αυτό το σημείο.
Ο Δίας αυτό που έκανε ήταν να ισχυριστεί ότι είμαστε όλοι bisexual κάτι που ειναι άτοπο και μετά να ισχυριστεί εμμέσως πλην σαφώς πως όποιος διαφωνεί μαζί του είναι ομοφοβικος. Νομίζω πως καταλαβαίνεις λοιπόν γιατί θίχτηκαν όσοι θίχτηκαν. Έχει κουράσει πια αυτή η πάγια τακτική του ψέματος συνοδευόμενο από shaming.
Όπως έχω ξαναπεί, αν κάποιος είναι για οποιονδήποτε λόγο κοινωνικά και πολιτισμικά αναίσθητος στις εξελίξεις, προσβάλλεται ή αισθάνεται ότι διατρέχει κάποιον κίνδυνο κάθε φορά που ακούει τις λέξεις ανθρώπινα δικαιώματα , έχω όλη την καλή διάθεση να ακούσω τους προβληματισμούς του και να αποδομήσω τις νοσηρές του αντιλήψεις.

Οταν ξεκινάς με την θέση πως όποιος διαφωνεί μαζί σου είναι κοινωνικά αναίσθητος και οι απόψεις του είναι νοσηρές, συγνώμη αλλά δεν έχεις καμία θέληση ούτε να τον ακούσεις, ούτε να αποδομησεις τίποτα. Όρεξη για πολεμική έχεις και αυτό είναι ακριβώς που θα λάβεις και από τους άλλους. Αυτό είναι τόσο φανερό που μάλλον κοροϊδεύεις απλά τον εαυτό σου για αισθανθείς ανωτερος και πιο ηθικός.
Αν, ωστόσο, παρά τις προσπάθειές μου, εξακολουθεί απο κακοήθεια και προκατάληψη να φοράει το κουστούμι του «απειλούμενου και προσβεβλημένου» είδους , γιατί προσδοκά πως έτσι θα νομιμοποιήσει λιγάκι το παράλογο, φοβικό, και γεμάτο υποκρισία αφήγημά του τότε... εγώ τουλάχιστον δε βρίσκω λόγο να έχω καμία σχέση μαζί του.
Πρώτα πρέπει να σκεφτείς αν είσαι εσύ κακοήθης και προκατελημενος πρώτου αποδόσεις τέτοιους χαρακτηρισμους αλλού και απαιτεί σοβαρή διαύγεια πνεύματος και διάθεση αυτοταπεινωσης.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν το θεμα ειναι ο (μηδενικος / ανυπαρκτος) ερεθισμός της εικονας, πιο λογικο δε θα ηταν τοτε απλά να αδιαφορήσουμε, να αισθανθούμε ουδετερα μπροστα σε μια τετοια εικονα, παρα να νιωσουμε αποστροφή?

Η ταύτισή μας ομως με καποιον απο την εικονα, ναι, αυτο σαφως και δημιουργεί (μόνο) αποστροφή.
Είμαστε όντα με έμφυτη ενσυναισθηση. Όταν βλέπεις κάποιον να τρώει κλωτσιά στα μπαλάκια πονάς κι εσύ γιατί θυμάσαι τον πόνο. Όταν τον δεις λοιπόν να φιλιεται με άλλον μπαίνεις αυτόματα στη θέση του. Η εικόνα είναι αλλά ένα proxy για την αίσθηση.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Δεν βρίσκεται εκεί η φύση της ουσίας Αυρα και οι γυναίκες μια χαρά οπτικοί τύποι είναι, ίσως και περισσότερο από τους άντρες.

Ο λόγος που η γυναικεία ομοφυλοφιλία δεν δημιουργεί αποστροφή στους straight άντρες είναι επειδή όταν βλέπουν δύο γυναίκες να φιλιούνται βλέπουν απλά δύο άτομα του αντίθετου φύλου τα οποία τους ερεθίζουν σεξουαλικα να μετέχουν σε μια light σεξουαλικη πράξη, δηλαδη χάδια και φιλιά.

Αντίθετα όταν βλέπουμε δύο άντρες να φιλιούνται το θέαμα δημιουργεί αποστροφή επειδή βλέπουμε δύο άτομα που δεν μας ερεθιζουν σεξουαλικα να μετέχουν σε μια σεξουαλικη πράξη. Επίσης επειδή είναι άντρες άθελά μας όταν τους βλέπουμε φανταζόμαστε τον εαυτό μας σε αυτή τη θέση πράγμα που δημιουργεί πάλι αποστροφή εάν είσαι straight. Για να το καταλάβεις φαντάσου τον εαυτό σε σεξουαλικη περιπτυξη με κάποιον που σε απωθεί, γερό, ξεδοντιαρη ή ότι άλλο θες ξέρω εγώ.

Όσον αφορά τα τρίο τώρα, εγώ προσωπικά θα ήθελα να κάνω τρίο με την σχέση μου και με μια άλλη κοπέλα εάν δινόταν η ευκαιρία αλλά δεν θα ήθελα με την σχέση μου και με κάποιον άλλο άντρα. Ο λόγος είναι πως δεν μ'αρεσει να μοιράζομαι το άτομο με το οποίο είμαι μαζί με άλλους άντρες, όπως δεν αρέσει και στους περισσότερους. Οι λόγοι είναι καθαρά εξελικτικοι. Η αντίθετη περίπτωση (δηλαδή με δύο κοπέλες) στο δικό μου μυαλό δεν γίνεται register ως μοίρασμα, ούτε ως replacement. Δεν είναι δηλαδή πως θέλω να παω με άλλη γυναικα γιατί μου γυάλισε, αν ήταν αυτό το θέμα θα μπορούσα απλά να απατήσω. Είναι πως θέλω να πάω με την σχέση μου αλλά και με κάποια άλλη μαζί, να τις βλέπω να φιλιούνται κοκ. Οι λόγοι πάλι εξελικτικοι.

Εντάξει δεν διαφωνώ σε αυτά, αλλά σκέφτηκα η διαφορά που μια γυναίκα δεν θα φτιαχτεί με μια dickpick ή δυο άντρες σε περιπτύξεις ( γενικά μιλάμε ) ποια είναι και ότι οι άντρες θα φτιαχτούν με τα αντίστοιχα; ότι είναι θέμα ποιος είναι οπτικός τύπος . Οτι δεν είσαι οπτικός τύπος , δεν σημαίνει θα φτιαχτείς με κάποιον που βρίσκεις Κουασιμόδο , λέμε όμως ότι οπτικά δεν σου κάνει τόσο αίσθηση η εικόνα , βλέπε και πορνοπεριοδικά που την έβγαζαν κάποτε οι άντρες, οι γυναίκες δεν ενδιαφέρονταν για το αντίστοιχο θέαμα . Ούτε πάνω στο σεξ έχεις τον άντρα για θέαμα όπως κάνουν οι άντρες.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει δεν διαφωνώ σε αυτά, αλλά σκέφτηκα η διαφορά που μια γυναίκα δεν θα φτιαχτεί με μια dickpick ή δυο άντρες σε περιπτύξεις ( γενικά μιλάμε ) ποια είναι και ότι οι άντρες θα φτιαχτούν με τα αντίστοιχα; ότι είναι θέμα ποιος είναι οπτικός τύπος . Οτι δεν είσαι οπτικός τύπος , δεν σημαίνει θα φτιαχτείς με κάποιον που βρίσκεις Κουασιμόδο , λέμε όμως ότι οπτικά δεν σου κάνει τόσο αίσθηση η εικόνα , βλέπε και πορνοπεριοδικά που την έβγαζαν κάποτε οι άντρες, οι γυναίκες δεν ενδιαφέρονταν για το αντίστοιχο θέαμα . Ούτε πάνω στο σεξ έχεις τον άντρα για θέαμα όπως κάνουν οι άντρες.
Διαφωνώ Aura, οι γυναίκες μια χαρά έχουν τους άντρες ως θέαμα και φτιάχνονται με το να τους βλεπουν. Η διαφορά πιστεύω είναι η ίδια η σεξουαλικότητα των φύλων. Οι άντρες ανάβουν πιο απότομα, ενώ οι γυναίκες πιο σταδιακά.

Αλλα ναι αυτό που λες ισχύει εν μέρει. Οι γυναίκες ανάβουν περισσότερο με την φαντασία. Αυτό το αποδυκνυει και η μεγάλη κατανάλωση λογοτεχνικού πορνό από τις γυναίκες.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδια εγω φτιαχνομαι γενικα με οτι αποτελει εκφραση ερωτα.
Δεν βλεπεις ανδρες /γυναικες.
Βλεπεις παθος.
Και το παθος δεν έχει ουτε ορια ουτε κοκκινες γραμμες.
Ισως επειδη ειμαι γενικα open mind ατομο και δεν εστιαζω μονο σε αυτο που λετε.
Στο οτι ειναι 2 αντρες ή 2 γυναικες ε και?
Εστιαζω στο παθος. Στην ερωτικη εκφραση. Τερμα.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Διαφωνώ Aura, οι γυναίκες μια χαρά έχουν τους άντρες ως θέαμα και φτιάχνονται με το να τους βλεπουν. Η διαφορά πιστεύω είναι η ίδια η σεξουαλικότητα των φύλων. Οι άντρες ανάβουν πιο απότομα, ενώ οι γυναίκες πιο σταδιακά.

Αλλα ναι αυτό που λες ισχύει εν μέρει. Οι γυναίκες ανάβουν περισσότερο με την φαντασία. Αυτό το αποδυκνυει και η μεγάλη κατανάλωση λογοτεχνικού πορνό από τις γυναίκες.
Ε ναι είσαι και γυναίκα τώρα !

Τέλος πάντων εγώ δεν φτιάχνομαι ούτε οι γυναίκες που ξέρω, ας πούνε άλλες.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Παιδια εγω φτιαχνομαι γενικα με οτι αποτελει εκφραση ερωτα.
Δεν βλεπεις ανδρες /γυναικες.
Βλεπεις παθος.
Και το παθος δεν έχει ουτε ορια ουτε κοκκινες γραμμες.
Ισως επειδη ειμαι γενικα open mind ατομο και δεν εστιαζω μονο σε αυτο που λετε.
Στο οτι ειναι 2 αντρες ή 2 γυναικες ε και?
Εστιαζω στο παθος. Στην ερωτικη εκφραση. Τερμα.
Και με ποιον ταυτίζεσαι όταν βλέπεις κάτι ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ε ναι είσαι και γυναίκα τώρα !

Τέλος πάντων εγώ δεν φτιάχνομαι ούτε οι γυναίκες που ξέρω, ας πούνε άλλες.
Δεν ανάβουν ολοι το ιδιο. Απο εκει ξεκιναμε.
Γιαυτο και υπαρχουν τοσα τοπικ τριγυρω μα δεν ενιωσα η αλλη μα δε μου σηκωθηκε ο αλλος.
Δεν αναβουν ολοι το ιδιο ταυτοχρονα.
Ο καθενας εχει τις ταχυτητες του.
Ολα εξαρτωνται με τη σχεση που έχουμε με το σωμα μας, το που εχουμε καταταξει το σεξ και την ερωτικη απολαυση γιατι για καποιους ειναι υπόθεση πεντε λεπτων και σου λενε σιγα μην ασχοληθω αλλο και για καποιους αλλους ειναι ιεροτελεστια/μαραθώνιος οπως θελετε πειτε το.
Επομενως υπαρχουν ανθρωποι με διαφορετικες ταχυτητες άντε μπαινουν και οι ιδιοσυγκρασιες/βιωματα/αντιδρασεις και εκει βλεπουμε αυτη την αντιθεση ο καθενας ειτε ειναι ανδρας ειτε γυναικα να εκδηλωνεται αλλιως.
Σιγουρα η φαντασια ναι.
Η εμπειρια ναι.
Ολα μετρανε.
Η ικανοτητα ναι.
Να λεμε αληθειες παιδια. Μην είστε μονοδιαστατοι ισχυει μονο αυτο και τιποτε αλλο. Οχι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και με ποιον ταυτίζεσαι όταν βλέπεις κάτι ;
Εννοεις ανδρα ή γυναικα?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Δεν φτιάχνεται με τι; Με έναν ωραίο άντρα ας πούμε;
Δεν θα λιγουρευτεί ωραίους άντρες όπως το κάνουν οι άντρες. Δεν θα δει διασήμους ας πούμε ''κούκλους'' να κόψει φλέβα, ούτε θα παρακαλάει στο διαδίκτυο τη φώτο του εκάστοτε άντρα για να φτιαχτεί , δεν ξέρω πως να το θέσω.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν θα λιγουρευτεί ωραίους άντρες όπως το κάνουν οι άντρες. Δεν θα δει διασήμους ας πούμε ''κούκλους'' να κόψει φλέβα, ούτε θα παρακαλάει στο διαδίκτυο τη φώτο του εκάστοτε άντρα για να φτιαχτεί , δεν ξέρω πως να το θέσω.
Μισο. Που ξερεις εσυ με τι θα φτιαχτει? Μιλαμε για ατομο καθαρα στρειτ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θα λιγουρευτεί ωραίους άντρες όπως το κάνουν οι άντρες. Δεν θα δει διασήμους ας πούμε ''κούκλους'' να κόψει φλέβα, ούτε θα παρακαλάει στο διαδίκτυο τη φώτο του εκάστοτε άντρα για να φτιαχτεί , δεν ξέρω πως να το θέσω.
Ναι, οκ καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Και όπως σου είπα συμφωνώ εν μέρει σε αυτό.

Αλλα τα data που έχουμε αυτή στιγμή διαθέσιμα λένε αυτό που σου εω εγώ, πως οι γυναικες μια χαρά φτιάχνονται από την εμφάνιση και μόνο ενός άντρα η οποία αποτελεί και το σημαντικότερο κρητιριο όσον αφορά το σεξ. Αυτό μπορείς να το αμφισβητήσεις όσο θέλεις, αλλά πλέον έχουμε τόσα πολλά data από dating sites που μπορει να θεωρηθεί science.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top