Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Θα πειραματιζόσασταν σεξουαλικά με το ίδιο φύλο (εάν είστε straight) ή το αντίθετο (εάν είστε gay);

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
  • Ναι

    Ψήφοι: 16 21.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 42 56.8%
  • Ίσως

    Ψήφοι: 10 13.5%
  • Είμαι bi και δεν χρειάζεται να πειραματιστώ, γιατί μου αρέσουν και τα 2 φύλα

    Ψήφοι: 6 8.1%

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Aura επειδη με ρωτησες με ποιον ταυτιζομαι θα σου πω αναλογα τη στιγμη και τη διαθεση μου και φυσικα αναλογα αυτο που θα δω. Μπορει να δω μια λεσβιακή ταινια και υπάρχουν εξαιρετικες και να ταυτιστω με την ηρωιδα οχι στο πως κανει σεξ για παραδειγμα αλλα σε κατι αλλο αδιαφορο πχ στη σχέση ή στην απορριψη της.
Ή να δω κατι αλλο τερμα ασχετο και να ταυτιστω ας πουμε με τον αντρα το συναδελφο ή το χαρακτηρα απο την αντιμετωπιση που εκανε σε ενα θεμα.
Να το ξαναγραψω δε μιλαω για πορνο με την εννοια με εξιταρουν γυμνα κορμια ανδρών /γυναικων.
Οσα σωματα και να δεις μοιαζουν στην ανατομία.
Δε θα φρικαρεις ουτε θα αηδιασεις.
Εγω ετσι το βλέπω.
Ωραια κανουν ερωτα ε και?
Εγω καποιες φορές γελαω ή τις βλεπω μονη ή με παρεα γελαω γιατι εχω υπερβεί αυτο το τωρα τι βλεπω πωωωωω και λεω μα καλα τι κανει?
Το κυριως ειναι να βλεπεις διχως παρωπιδες.
Να βλεπεις την αθεατη πλευρα.
Δεν ξερω ετσι τα εχω συλλαβει.
Πχ να δω μια γυμνη φωτογραφια θα πω ειναι ωραια εχει ωραιο σωμα. Καταλαβες.
Θα θαυμασω το ωραιο ναι.
Αλλα δεν ειμαι μονοδιαστατη.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι αυτή τη στιγμή μιλάμε για straight άτομα.
Ωραια αν ειναι στρειτ μπορει να φτιαχτει με εναν ωραιο αντρα.
Ομως ποιος μου λεει εμενα οτι αν δει ενα λεσβιακο πορνο δεν θα την παραπεμψει το μυαλο της στο α να μου το εκανε κι εμενα αυτο ο δικος μου, αυτο που κανει ας πουμε η μια στην αλλη εκει που βλεπει.
Ή με δυο γκει ποιος μου λεει εμενα οτι δε θα σκεφτει αχ αυτος τι ωραιος ειναι, τι ωραιο κ@@@ι εχει? Καλε γιατι να μην ειναι στρειτ?
Το εχω ακουσει απο φιλες.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν ξεκινάς με την θέση πως όποιος διαφωνεί μαζί σου είναι κοινωνικά αναίσθητος και οι απόψεις του είναι νοσηρές, συγνώμη αλλά δεν έχεις καμία θέληση ούτε να τον ακούσεις, ούτε να αποδομησεις τίποτα. Όρεξη για πολεμική έχεις και αυτό είναι ακριβώς που θα λάβεις και από τους άλλους. Αυτό είναι τόσο φανερό που μάλλον κοροϊδεύεις απλά τον εαυτό σου για αισθανθείς ανωτερος και πιο ηθικός.
Συγνώμη, αλλά είναι κοινωνικά αναίσθητος όποιος προτείνει να δείχνουμε ανοχή στην αδικία. Νομίζω πως ειδικά εσύ γνωρίζεις σε τι περιπτώσεις αναφέρομαι και τι ακριβώς δεν προτίθεμαι να ανεχτώ. Αν θες πραγματικά να υποστηρίξεις ότι η ρητορική μίσους δεν είναι νοσηρή, τότε ντάξει, πάω πάσο. Ασχολίαστη κατά τα άλλα η προσωπική επίθεση. Πιστεύω πως όποιος με έχει παρακολουθήσει λιγάκι εδώ μέσα, μπορεί εύκολα να διακρίνει με τι προθέσεις έρχομαι. Πως γίνεται κάθε φορά θέλω να βοηθήσω κάποιον και να βγαίνω ο κακός από πάνω, πραγματικά με ξεπερνά. Τέλος πάντων, θες εσύ να αναπαράγεις απρόσκοπτα ρητορική μίσους, επιστημονικό ρατσισμό, αντισημιτισμό, ομοφοβία, σεξισμό,να δαιμονοποιείς οτιδήποτε δεν ταιριάζει στην κοσμοθεωρία σου; Εμπρος λοιπόν κάνε το, δε θα σε εμποδίσω άλλο εγώ. Αν και λίγο αργά, συνειδητοποιώ επιτέλους πόσο ματαιόδοξο και ψυχοφθόρο είναι κάτι τέτοιο. Καλή συνέχεια.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια αν ειναι στρειτ μπορει να φτιαχτει με εναν ωραιο αντρα.
Ομως ποιος μου λεει εμενα οτι αν δει ενα λεσβιακο πορνο δεν θα την παραπεμψει το μυαλο της στο α να μου το εκανε κι εμενα αυτο ο δικος μου, αυτο που κανει ας πουμε η μια στην αλλη εκει που βλεπει.
Ή με δυο γκει ποιος μου λεει εμενα οτι δε θα σκεφτει αχ αυτος τι ωραιος ειναι, τι ωραιο κ@@@ι εχει? Καλε γιατι να μην ειναι στρειτ?
Το εχω ακουσει απο φιλες.
Κανεις. Η καθεμία μπορεί να σκεφτεί οτιδήποτε, δεν μπορώ εγώ να ξέρω τι θα περάσει απτό μυαλο της.

Εγώ μπορώ απλά να μιλήσω για εμένα και να πως το να δω γκει σεξ μου προκαλεί αποστροφή (δεν μου αρέσει σαν θέαμα-προτιμώ να μην το δω).

Αυτό οι από πάνω το μετέφρασαν ως ομοφοβια στην βάση του ότι όλοι είμαστε Bi πράγμα που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κανεις. Η καθεμία μπορεί να σκεφτεί οτιδήποτε, δεν μπορώ εγώ να ξέρω τι θα περάσει απτό μυαλο της.

Εγώ μπορώ απλά να μιλήσω για εμένα και να πως το να δω γκει σεξ μου προκαλεί αποστροφή (δεν μου αρέσει σαν θέαμα-προτιμώ να μην το δω).

Αυτό οι από πάνω το μετέφρασαν ως ομοφοβια στην βάση του ότι όλοι είμαστε Bi πράγμα που δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.
Καλα εγω δεν ειπα κατ αναγκη ομοφοβια.
Οχι για τους αποπανω.
Εγω μιλησα γιατι ειχαμε συζητησεις με φιλες κλπ
Και το ειπαν. Αν τους αρεσει κατι δε θα το αφησουν ασχολιαστο καταλαβες.
Θελω να πω ειναι τι αρεσει στον καθένα.
Ο αλλος μπορει να του αρεσει να βλεπει ολη μερα μικυ μαους και να φτιάχνεται με αυτο.
Αυτο προσπαθω να πω.
Οτι αρεσει στον καθενα προφανώς και θα κανει την κινηση να δει
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ναι, οκ καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Και όπως σου είπα συμφωνώ εν μέρει σε αυτό.

Αλλα τα data που έχουμε αυτή στιγμή διαθέσιμα λένε αυτό που σου εω εγώ, πως οι γυναικες μια χαρά φτιάχνονται από την εμφάνιση και μόνο ενός άντρα η οποία αποτελεί και το σημαντικότερο κρητιριο όσον αφορά το σεξ. Αυτό μπορείς να το αμφισβητήσεις όσο θέλεις, αλλά πλέον έχουμε τόσα πολλά data από dating sites που μπορει να θεωρηθεί science.
Ε και εγώ συμφωνώ, δεν είπα ότι γυναίκες είναι υπεράνω εξωτερικής ομορφιάς και θα πάνε στον Κουασιμόδο αν μπορούν , αλλά ότι μπορεί κάπως αλλιώς να λειτουργούν σεξουαλικά με την εικόνα γενικότερα.

@EvanescenceQ γενικά μιλάμε . Τι κάνει ο κάθε ένας και η κάθε μια δεν το ξέρουμε .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε και εγώ συμφωνώ, δεν είπα ότι γυναίκες είναι υπεράνω εξωτερικής ομορφιάς και θα πάνε στον Κουασιμόδο αν μπορούν , αλλά ότι μπορεί κάπως αλλιώς να λειτουργούν σεξουαλικά με την εικόνα γενικότερα.

@EvanescenceQ γενικά μιλάμε . Τι κάνει ο κάθε ένας και η κάθε μια δεν το ξέρουμε .
Καλα ναι σιγουρα. Γενικά μιλάμε
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,917 μηνύματα.
Μόνο με μία συγκεκριμένη γυναίκα, γενικά όχι, με τίποτα, δεν μου αρέσουν σεξουαλικά οι γυναίκες καθόλου... Μόνο αυτήν η συγκεκριμένη, πώς εξηγείται αυτό?🤔
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Τι σε απομακρύνει σεξουαλικά γενικά απο τις γυναίκες; :hmm:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,917 μηνύματα.
Τι σε απομακρύνει σεξουαλικά γενικά απο τις γυναίκες; :hmm:
Δεν με ελκύουν οι γυναίκες, με τίποτα. Μόνο μια συγκεκριμένη, η οποία είναι και 20+ χρόνια μεγαλύτερη μου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι σε απομακρύνει σεξουαλικά γενικά απο τις γυναίκες; :hmm:
Γενικά θαυμάζω πολύ τις γυναίκες και θα κάτσω να χαζέψω μια πολύ όμορφη, είμαι ικανή να κάθομαι να την κοιτάω και να την θαυμάζω για κάνα μισάωρο😂 αλλά συνήθως αυτές θα είναι πολύ μεγαλύτερες μου, 40+ χρονών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόνο με μία συγκεκριμένη γυναίκα, γενικά όχι, με τίποτα, δεν μου αρέσουν σεξουαλικά οι γυναίκες καθόλου... Μόνο αυτήν η συγκεκριμένη, πώς εξηγείται αυτό?🤔
Δεν χρειάζεται να εξηγηθεί ούτε να σου κολλήσουμε ταμπέλα . Ο καθένας μπορεί να νιώσει έλξη για τον οποιοδήποτε ανεξαρτήτως φύλου.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,857 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω αυτό. Γεννιέσαι για να έχεις έλξη προς ένα φύλο ή και τα δύο ( αμφιφυλόφιλοι ) ή και με κανένα ( ασέξουαλ ) κλπ. Δεν πιστεύω σε αυτό " δεν ερωτεύομαι φύλα αλλά ανθρώπους ". Έχω αναγνωρίσει όμορφους άντρες και εγώ πολλές φορές στη ζωή μου αλλά ποτέ δεν σκέφτηκα ούτε με ήρθε η επιθυμία να κάνω κάτι μαζί τους.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω αυτό. Γεννιέσαι για να έχεις έλξη προς ένα φύλο ή και τα δύο ( αμφιφυλόφιλοι ) ή και με κανένα ( ασέξουαλ ) κλπ. Δεν πιστεύω σε αυτό " δεν ερωτεύομαι φύλα αλλά ανθρώπους ". Έχω αναγνωρίσει όμορφους άντρες και εγώ πολλές φορές στη ζωή μου αλλά ποτέ δεν σκέφτηκα ούτε με ήρθε η επιθυμία να κάνω κάτι μαζί τους.
Και μπορεί και να μη σου έρθει ποτέ.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Με τίποτα και μόνο η ιδέα να παω με γυναίκα μου φέρνει εμετό 🥴😱
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,857 μηνύματα.
Και μπορεί και να μη σου έρθει ποτέ.
Ακριβώς.

Η κοπέλλα που σχολίασε για να έχει επιθυμία και με γυναίκες είναι αμφιφυλόφιλη απλά από ο,τι κατάλαβα με μια προτίμηση κυρίως στο αντρικό φύλο. Λογικό, συνήθως όσους αμφιφυλόφιλους γνώρισα έχουν πάντα μια προτίμηση προς ένα από τα δύο φύλα χωρίς να αποκλείουν το άλλο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Με τίποτα και μόνο η ιδέα να παω με γυναίκα μου φέρνει εμετό 🥴😱
Κι εγώ όταν βλέπω ομοφοβικους μου έρχεται να κάνω εμετό.
Ακριβώς.

Η κοπέλλα που σχολίασε για να έχει επιθυμία και με γυναίκες είναι αμφιφυλόφιλη απλά από ο,τι κατάλαβα με μια προτίμηση κυρίως στο αντρικό φύλο. Λογικό, συνήθως όσους αμφιφυλόφιλους γνώρισα έχουν πάντα μια προτίμηση προς ένα από τα δύο φύλα χωρίς να αποκλείουν το άλλο.
Είπε ότι δεν την ελκύει γενικά το γυναικείο φύλο αλλά ένα συγκεκριμένο άτομο που επιβεβαιώνει αυτό που πιστεύω ότι δηλαδή δεν έχει να κάνει με το φυλο αλλά με τον άνθρωπο. Ούτε εμένα έχει τύχει να μου αρέσει κορίτσι αλλά δε το αποκλείω να συμβεί.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,316 μηνύματα.
Κι εγώ όταν βλέπω ομοφοβικους μου έρχεται να κάνω εμετό.

Είπε ότι δεν την ελκύει γενικά το γυναικείο φύλο αλλά ένα συγκεκριμένο άτομο που επιβεβαιώνει αυτό που πιστεύω ότι δηλαδή δεν έχει να κάνει με το φυλο αλλά με τον άνθρωπο. Ούτε εμένα έχει τύχει να μου αρέσει κορίτσι αλλά δε το αποκλείω να συμβεί.
Δεν νομίζω ότι η κοπέλα πάνω είναι ομοφοβική, απλά δεν θέλει να πάει με άτομο του ίδιου φύλου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Κι εγώ όταν βλέπω ομοφοβικους μου έρχεται να κάνω εμετό.

Είπε ότι δεν την ελκύει γενικά το γυναικείο φύλο αλλά ένα συγκεκριμένο άτομο που επιβεβαιώνει αυτό που πιστεύω ότι δηλαδή δεν έχει να κάνει με το φυλο αλλά με τον άνθρωπο. Ούτε εμένα έχει τύχει να μου αρέσει κορίτσι αλλά δε το αποκλείω να συμβεί.
Εγω ειμαι ομοφοβική, αυτό λες; γιατί ; επειδή δε μ'αρέσουν οι γυναίκες; ελα Χριστε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν νομίζω ότι η κοπέλα πάνω είναι ομοφοβική, απλά δεν θέλει να πάει με άτομο του ίδιου φύλου.
Καλε ναι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top