Θα ταξιδεύατε μόνοι;

Θα πηγαίνατε μόνοι σας ταξίδι στο εξωτερικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 57)
  • Ναι

Ψήφοι: 43 75.4%
  • Ναι, αλλά μόνο με group

Ψήφοι: 5 8.8%
  • Όχι, σε καμία περίπτωση

Ψήφοι: 9 15.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

Ψήφοι: 0 0.0%

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,091 μηνύματα.
Ενταξει να δεχτω οτι δεν σου αρεσουν τα μουσεια,για τα μοναστηρια ουτε γω θα παρω,αλλα τα ταξιδια δεν ειναι μονο μουσεια και μοναστηρια.,
Τα τοπια δεν σου αρεσουν;Να γνωρισεις καινουργιες χωρες; Ειναι δυνατον;

έχει διαφορά να επισκεφτείς ένα μέρος σαν τουρίστας και διαφορά να το επισκεφτείς με σκοπό να το ζήσεις, να γίνεις κομμάτι του. :beach:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26,279 μηνύματα.
έχει διαφορά να επισκεφτείς ένα μέρος σαν τουρίστας και διαφορά να το επισκεφτείς με σκοπό να το ζήσεις, να γίνεις κομμάτι του. :beach:
Τι εχει σχεση αυτο που λες με αυτο που απαντησα στην χιμελα...;

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,091 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 26,279 μηνύματα.
έχει σχέση με αυτό που είπε η χίμελα! ότι δλδ, δεν ψήνεται να επισκεφτεί ένα μέρος σαν τουρίστας. :beach:
Το θεμα αφορα τα ταξιδια.Δεν λεει τουριστας.
Εγω παλι λεω να μας απαντησει η χιμελα τι λες;Διοτι κατι μου λεει οτι δενε χει σχεση με αυτο που λες.

@Himela

αν δεν πας σε μουσεια και μοναστηρια σου αρεσει να ταξιδευεις;Να πας οπου γουσταρεις ρε αδελφε...οχι εκει που πανε οι τουριστες...το θες; ή εισαι εντελως αρνητικη στα ταξιδια....σπιτι μονο και χαιρεται;

Nathanail22

Νεοφερμένος

Η Nathanail22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Θα ήθελα πάρα πολύ να ταξιδέψω μόνη μου έστω και για ένα διήμερο.
Στο εξωτερικό πιο δύσκολα εκτός αν είχα ξαναπάει στο συγκεκριμένο μέρος.
Φέτος σκέφτομαι να ξεκινήσω να πηγαίνω για μπάνιο μόνη.
Παλιά οταν είχα περισσότερο χρόνο μετά το γραφείο πήγαινα απογευματινή σινεμά και μου άρεσε πολύ με χαλαρωνε και το απολάμβανα!

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,485 μηνύματα.
Θα ήθελα πάρα πολύ να ταξιδέψω μόνη μου έστω και για ένα διήμερο.
Στο εξωτερικό πιο δύσκολα εκτός αν είχα ξαναπάει στο συγκεκριμένο μέρος.
Φέτος σκέφτομαι να ξεκινήσω να πηγαίνω για μπάνιο μόνη.
Παλιά οταν είχα περισσότερο χρόνο μετά το γραφείο πήγαινα απογευματινή σινεμά και μου άρεσε πολύ με χαλαρωνε και το απολάμβανα!
Έχω πάει και εξωτερικό μόνος, εξαρτάται που θα πας, αλλά αν είναι πόλη με πάρα πολλά αξιοθέατα αξίζει να πας και μόνη.

taketrance

Δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 778 μηνύματα.
Δεν το έχω κάνει ποτέ αλλά είπα να το πάω 0-100 και ετοιμάζω τρίμηνο σόλο ταξίδι για του χρονου.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια