Καλύτεροι Metal/Rock τραγουδιστές

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Δυστυχώς ονόματα δε θυμάμαι (και βαριέμαι να τα ψάχνω :P ), αλλά θα πω τον τραγουδιστή των Helloween και τον τραγουδιστή των Manowar.

Από αυτούς που ήδη αναφέρθηκαν θα πω τον Bruce Dickinson, τον Rob Halford και τον Robert Plant... θα διαφωνήσω με την επιλογή Dani Filth (οι φωνητικές χορδές αυτού του ανθρώπου πρέπει να είναι μεταλλαγμένες!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
για θύμησέ μου, πότε είπαμε πως είναι ο γάμος μας :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Bon Scott
Bruce Dickinson
Tarya κάτι
Brian Johnson
Jim Morison
Paul Stanley
Των zeppelin
Παύλος Σιδηρόπουλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsounaki666

Νεοφερμένος

Ο Tsoutsounaki666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
συμφωνό με αυτά πεδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Για 'μενα απο Metal πάντα, είναι ο τραγουδιστής των Dark Tranqullity o Mikael Stanne.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Warrel Dane
Vincent Cavannagh
Ronnie James Dio
Matt Barlow
Serj Tankian
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τον Serj τον ξέχασα τελείως :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Στο χωρο του rock, καλύτεροι ειναι οι:

Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Ronnie James Dio, David Coverdale, Jeff Scott Soto, Steven Tyler και ισως Dave Meniketti.

Σο χωρο του metal, καλυτεροι ειναι οι:

Eric Adams, Geoff Tate, Russell Allen, Tobias Sammet, Michael Kiske, Timo Kotipelto, Mikael Akerfelt και James Hetfield.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
yep συμφωνώ και για Akerfeldt :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Να προσθεσω και τον Phil Anselmo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
λοιπόν παιδία ποιοι είναι οι καλύτεροι δεν ξέρω... θα παραθέσω κάποιους απο τους αγαπημένους μου ομως κι ας τους έχετε ηδη αναφέρει...

Robert Halford (priest)
Bruce Dickinson (maiden)
Eric Adams (manowar)
Alice Cooper
Timo kotipelto (stratovarius)
Geof Tate (Queensryche)
Andre Matos (Angra)
Warrel Dane (Nevermore)
Vincent Cavannagh (Anathema)
Ronnie James Dio


Απο το χώρο του death/black δε μπορώ να πω οτι αγάπησα κάποιον τραγουδιστή τρελα... Ο Dani Filth ομως πάντα με καύλωνε... Τον Michael Stane γουσταρα πολύ οταν βγήκε το "projector" και με έφτιαχνε και ο Anders κάτι δε θυμαμαι πώς διάολο τον λένε τώρα των In Flames.

Απο γυναίκες μου αρεσαν η Ταρζα (Nightwish) και η Anneke Van giersbergen (Gathering) πολυ. μου αρέσουν κι άλλες αλλα δε μπορώ να θυμηθώ ονόματα γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
λοιπόν παιδία ποιοι είναι οι καλύτεροι δεν ξέρω... θα παραθέσω κάποιους απο τους αγαπημένους μου ομως κι ας τους έχετε ηδη αναφέρει...

Robert Halford (priest)
Bruce Dickinson (maiden)
Eric Adams (manowar)
Alice Cooper
Timo kotipelto (stratovarius)
Geof Tate (Queensryche)
Andre Matos (Angra)
Warrel Dane (Nevermore)
Vincent Cavannagh (Anathema)
Ronnie James Dio


Απο το χώρο του death/black δε μπορώ να πω οτι αγάπησα κάποιον τραγουδιστή τρελα... Ο Dani Filth ομως πάντα με καύλωνε... Τον Michael Stane γουσταρα πολύ οταν βγήκε το "projector" και με έφτιαχνε και ο Anders κάτι δε θυμαμαι πώς διάολο τον λένε τώρα των In Flames.

Απο γυναίκες μου αρεσαν η Ταρζα (Nightwish) και η Anneke Van giersbergen (Gathering) πολυ. μου αρέσουν κι άλλες αλλα δε μπορώ να θυμηθώ ονόματα γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
Απο γυναίκες μου αρεσαν η Ταρζα (Nightwish) και η Anneke Van giersbergen (Gathering) πολυ. μου αρέσουν κι άλλες αλλα δε μπορώ να θυμηθώ ονόματα γμτ!
Την Τάρζα πάντως βγήκε βρώμα ότι θα την αντικαταστήσουνε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κρίμα. δε γίνεται να αντικαταστήσουν όλη την μπάντα :P :D;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Την Τάρζα πάντως βγήκε βρώμα ότι θα την αντικαταστήσουνε :/:

έλα ρε! σοβαρά? :|δεν εχω ακούσει κάτι... sorry αλλα δε μπορω να φανταστώ Nightwish χωρίς Tarja! Η γυναικα ειναι φωνάρα που θα βρουν τετοια αντικαταστατρια?! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
είναι ήδη εκτός μπάντας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
πω πω! γιατί εφυγε? Ξέρεις? έχεις ακόυσει με ποια θα αντικατασταθεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

nikostheater

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Στο χωρο του rock, καλύτεροι ειναι οι:

Glenn Hughes, Joe Lynn Turner, Ronnie James Dio, David Coverdale, Jeff Scott Soto, Steven Tyler και ισως Dave Meniketti.

Σο χωρο του metal, καλυτεροι ειναι οι:

Eric Adams, Geoff Tate, Russell Allen, Tobias Sammet, Michael Kiske, Timo Kotipelto, Mikael Akerfelt και James Hetfield.
Να προσθεσω:
Ian Gillan-Deep Purple
,Freddy Mercury-Queen
,Robert Plant-Led Zeppelin,
James Labrie-Dream Theater
,Andre Mato-Angra,
Vagelis Maranis-Sanvoinsen
John Bon Jovi-Bon Jovi
Klaus Meine-Scorpions
Ο τραγουδιστής των Steelheart,
Roy Chan-Kamelot
D.C Cooper-ex-Royal Hunt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Warrel Dane απο Nevermore
και διαφοροι λοιποι που εχουν ηδη αναφερθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top