• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Καπνιστές και νικοτίνη

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Το έχω κόψει πολλές φορές στη ζωή μου σε σημείο που να κλείνω τη μύτη από αηδία κάθε φορά που περνούσα δίπλα από καπνίζοντες, ωστόσο πάντα η κίνηση να ανάψω φαινόταν άκρως ελκυστική
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,478 μηνύματα.
Το έχω κόψει πολλές φορές στη ζωή μου σε σημείο που να κλείνω τη μύτη από αηδία κάθε φορά που περνούσα δίπλα από καπνίζοντες, ωστόσο πάντα η κίνηση να ανάψω φαινόταν άκρως ελκυστική
Μια στιγμή, είναι αυτό που λες...Μια φευγαλέα στιγμή. Έρχεται και φεύγει, το ίδιο γρήγορα...

Το λάθος, το δικό μου, μια τέτοια στιγμή ήταν. Κι έτσι το ξανάρχισα...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Μια στιγμή, είναι αυτό που λες...Μια φευγαλέα στιγμή. Έρχεται και φεύγει, το ίδιο γρήγορα...

Το λάθος, το δικό μου, μια τέτοια στιγμή ήταν. Κι έτσι το ξανάρχισα...
Δεν έχουμε ισχυρή θέληση.. Βασικά δεν παίρνουμε την απόφαση. Θέμα μυαλού είναι όλα .
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,478 μηνύματα.
Δεν έχουμε ισχυρή θέληση.. Βασικά δεν παίρνουμε την απόφαση. Θέμα μυαλού είναι όλα .
Δεν νομίζω να είναι μόνο αυτό. Ειδικά για εμάς που το κόψαμε πολλά χρόνια και το ξαναρχίσαμε. Μια στιγμή...μπόσικη, μπορεί να καταστρέψει όλη την προσπάθεια. Για μια βλακεία, δηλαδή...
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια στιγμή αδυναμίας, μια στιγμή που πραγματικά θες να ξεφύγεις από κάτι καο δεν έχεις το οτιδήποτε..

Εκεί ακριβώς το μυαλό στο δείχνει σαν την μόνη λύση διαφυγής..
Και όταν υποκύπτεις είναι σαν να φεύγουν όλα από το μυαλό σου ..

Εθιστική ηδονή απλά...

Μέχρι την επόμενη μέρα που τα βάζεις με το ίδιο σου το μυαλό που δεν μπόρεσες να το χειραγώγησης εσυ και όχι αυτό..

Πολύ άτιμο τελικά..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top