Καταγγελία βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Παμε στοιχημα σε 2-3 εβδομαδες θα ξεχαστει η υποθεση και θα ειμαστε ολοι σε ροζ συννεφακια μεχρι την επομενη υποθεση ?

 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Την έκαναν κωμωδία τη τραγωδία αυτή.... Ντροπή.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Την έκαναν κωμωδία τη τραγωδία αυτή.... Ντροπή.

Εσυ πως είσαι σίγουρος ότι συνέβη αυτό που περιγραφει η συγκεκριμένη ; θες να μας πεις ;

Ξέρεις ποσες φορες με αυτά που ακουω έχω σκεφτεί ότι θα βγω με μια κ αν είναι τρελή μπορεί μετά να παει να πει ότι την βιασα ; το χεις σκεφτεί ποτε αυτό ;

Βέβαια σε μένα δεν έχει συμβεί ποτε αυτό καθώς έχω αξιοπρέπεια δεν παω με μεθυσμένες! Ουτε θέλω να τις μεθυσω!

ΥΓ ρωτάω ήρεμα... Δεν θα απαντήσω σε ειρωνίες κ προσβολες από ορισμένους ορισμένες τσαμπα θα χάσουν το χρόνο τους εάν έχουν σκοπό να με παραθεσουν. Στη τελική διαφωνούμε έχουμε άλλες αντιλήψεις περι ζωής κ τελείωσε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εσυ πως είσαι σίγουρος ότι συνέβη αυτό που περιγραφει η συγκεκριμένη ; θες να μας πεις ;

Ξέρεις ποσες φορες με αυτά που ακουω έχω σκεφτεί ότι θα βγω με μια κ αν είναι τρελή μπορεί μετά να παει να πει ότι την βιασα ; το χεις σκεφτεί ποτε αυτό ;

Βέβαια σε μένα δεν έχει συμβεί ποτε αυτό καθώς έχω αξιοπρέπεια δεν παω με μεθυσμένες! Ουτε θέλω να τις μεθυσω!

ΥΓ ρωτάω ήρεμα... Δεν θα απαντήσω σε ειρωνίες κ προσβολες από ορισμένους ορισμένες τσαμπα θα χάσουν το χρόνο τους εάν έχουν σκοπό να με παραθεσουν. Στη τελική διαφωνούμε έχουμε άλλες αντιλήψεις περι ζωής κ τελείωσε.
Εγώ την πιστεύω πάντως, δεν άκουσα και κάτι περίεργο, κάτι αντιφατικό από αυτά που ακούστηκαν. Αφού δεν πήρανε τρίχες και η κοπέλα έκοβε βόλτες έξω από το ξενοδοχείο όπως είπε μόνη της.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Εγώ την πιστεύω πάντως, δεν άκουσα και κάτι περίεργο, κάτι αντιφατικό από αυτά που ακούστηκαν. Αφού δεν πήρανε τρίχες και η κοπέλα έκοβε βόλτες έξω από το ξενοδοχείο όπως είπε μόνη της.

Γιατί την πιστευεις επειδή είναι γυναίκα πχ ; ήρεμα ρωτάω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ την πιστεύω πάντως, δεν άκουσα και κάτι περίεργο, κάτι αντιφατικό από αυτά που ακούστηκαν. Αφού δεν πήρανε τρίχες και η κοπέλα έκοβε βόλτες έξω από το ξενοδοχείο όπως είπε μόνη της.
Κι εγώ την πιστεύω αν και με προβληματίζει αυτό με τις τοξικολογικές
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
μπορεί μετά να παει να πει ότι την βιασα ;
Αμα βγεις και την χαϊδεύεις και της λες μωρακλα μου .....γιατί όχι ?


Δεν χρειάζεται το πόρισμα του εισαγγελέα για να καταλάβει κανείς τι παίχτηκε .Και μόνο που αντίθετη πλευρά έκανε αβερτα μηνύσεις για εκδίκηση (ένας δικηγόρος διαγράφτηκε απο πολιτικό κόμμα τότε ) καταλαβαίνει κανείς τι έγινε

Άμα είσαι κύριος λες απλα ,τα λέμε στο δικαστήριο χωρίς να κάνεις κάτι περαιτέρω για να προσπαθήσεις να κρύψεις κάτι
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Αμα βγεις και την χαϊδεύεις και της λες μωρακλα μου .....γιατί όχι ?


Δεν χρειάζεται το πόρισμα του εισαγγελέα για να καταλάβει κανείς τι παίχτηκε .Και μόνο που αντίθετη πλευρά έκανε αβερτα μηνύσεις για εκδίκηση (ένας δικηγόρος διαγράφτηκε απο πολιτικό κόμμα τότε ) καταλαβαίνει κανείς τι έγινε

Άμα είσαι κύριος λες απλα ,τα λέμε στο δικαστήριο χωρίς να κάνεις κάτι περαιτέρω για να προσπαθήσεις να κρύψεις κάτι

Ναι τα λέμε στο δικαστήριο... Και αμα μαθευτεί κ στη δουλειά σου αντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Τα λεφτά των δικηγόρων κ τη ταλαιπωρία ποιος θα τη πληρωσει ;
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Φαινόταν εξ' αρχής ότι καταδίκη θα ήταν πολύ δύσκολη, αφού δεν βρέθηκαν ουσίες ή άλλα ιατροδικαστικά ερευρήματα. Δε καταλαβαίνω βέβαια γιατί λένε για μικρή ποσότητα αλκοόλ, καθώς τα αποτελέσματα από το Ελβετικό εργαστήριο, δείχνουν μάλλον αρκετή ποσότητα.


Υποθετική ερώτηση: Αν η ΓΜ ήταν μεθυσμένη σε σημείο να μην έχει συνείδηση και ο άλλος την εκμεταλλεύτηκε, τότε έχουμε βιασμό. Αν ήταν όμως και ο άλλος στην ίδια κατάσταση -δλδ ουσιαστικά απώλεια συνείδησης-, είναι βιασμός;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Υποθετική ερώτηση: Αν η ΓΜ ήταν μεθυσμένη σε σημείο να μην έχει συνείδηση και ο άλλος την εκμεταλλεύτηκε, τότε έχουμε βιασμό. Αν ήταν όμως και ο άλλος στην ίδια κατάσταση -δλδ ουσιαστικά απώλεια συνείδησης-, είναι βιασμός;
Μα έχουν οι άντρες στύση και το λέτε και το ξαναλέτε αυτό ;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Φαινόταν εξ' αρχής ότι καταδίκη θα ήταν πολύ δύσκολη, αφού δεν βρέθηκαν ουσίες ή άλλα ιατροδικαστικά ερευρήματα. Δε καταλαβαίνω βέβαια γιατί λένε για μικρή ποσότητα αλκοόλ, καθώς τα αποτελέσματα από το Ελβετικό εργαστήριο, δείχνουν μάλλον αρκετή ποσότητα.


Υποθετική ερώτηση: Αν η ΓΜ ήταν μεθυσμένη σε σημείο να μην έχει συνείδηση και ο άλλος την εκμεταλλεύτηκε, τότε έχουμε βιασμό. Αν ήταν όμως και ο άλλος στην ίδια κατάσταση -δλδ ουσιαστικά απώλεια συνείδησης-, είναι βιασμός;

Για αυτό μια μεθυσμένη την πας σπίτι της. Και αμα θέλει βρίσκεστε την άλλη μέρα. Αν δεν θέλει καλή καρδιά.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ακόμη με τη βίζιτα ασχολείστε;
Κι ευχαριστώ να λέει αν τη γλυτώσει μόνο με τα δικαστικά, σ' οποιοδήποτε σοβαρό νομικό σύστημα θα βρισκόταν κατηγορούμενη...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Φταινε οι τύποι, βλέπεις οτι ειναι μεθυσμένη βρε τούβλο. Αν έχεις ορεξεις κ θές σεξ τοσα λεφτά έχεις φώναξε μια στο ξενοδοχειο που δεν θα ειναι κ ψυχρή επαγγελματίας να περάσετε καλά. Πάνε τωρα κ ενοχλουν τη καθεμια που ΔΕΝ θέλει. Αυτο ειναι κανόνας... οταν εισαι άντρας που γουσταρεις ρε φιλε το σεξ τι να κανουμε τωρα εν εισαι ξενερωτος. Τις θολές καταστάσεις τις αποφευγεις απο χιλιομετρα. Μπορει να ειναι τα καλύτερα κοριτσια αλλα δεν ταιριάζετε ερωτικά.

Ειναι πολύ θολο και επικινδυνο να πάς με μια μεθυσμένη.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Αυτό από που προκύπτει;:rolleyes:

Δεν προκυπτει και αυτη ειναι και η παγίδα γιατι κανεις δεν ξέρει 100% τι εγινε κ μπορει να υπάρξει ακομη κ δικαστική πλάνη! Ειναι ο λόγος της εναντιον του δικού σου, κ αμα δε θές να μπλέξεις δεν δέχεσαι να πάς με μεθυσμένη. Γιατι μετα μπορει να σ πει εγω ήθελα πχ μονο στοματικό σεξ κ εσυ προχώρησες. Έμπειροι άντρες ειμαστε με χιλιόμετρα στο σέξ ειναι δυνατον να παιξουμε σε τέτοιο σκηνικο ;

όποια θέλει σέξ δεν πίνει. Θέλεις συμμετοχή καταρχάς στον έρωτα οχι να έχεις μια μεθυσμένη που αλλου πατάει κ αλλού βρίσκεται.
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
α)Δεν προκυπτει και αυτη ειναι και η παγίδα γιατι κανεις δεν ξέρει 100% τι εγινε κ μπορει να υπάρξει ακομη κ δικαστική πλάνη! Ειναι ο λόγος της εναντιον του δικού σου, κ αμα δε θές να μπλέξεις δεν δέχεσαι να πάς με μεθυσμένη. Γιατι μετα μπορει να σ πει εγω ήθελα πχ μονο στοματικό σεξ κ εσυ προχώρησες. Έμπειροι άντρες ειμαστε με χιλιόμετρα στο σέξ ειναι δυνατον να παιξουμε σε τέτοιο σκηνικο ;

β)όποια θέλει σέξ δεν πίνει. Θέλεις συμμετοχή καταρχάς στον έρωτα οχι να έχεις μια μεθυσμένη που αλλου πατάει κ αλλού βρίσκεται.
α)Ξεχνάς ότι δε μιλάμε γι' απλούς καθημερινούς άντρες αλλά για μια χούφτα κακομαθημένα παιδαρέλια που είναι συνηθισμένοι μέτα από κάθε τέτοια party σε τέτοια σκηνικά...

β)Κι από που προκύπτει ότι ήταν μεθυσμένη σε βαθμό που δεν ήξερε τι της γινόταν;!
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό από που προκύπτει;:rolleyes:
Έχει ακριβώς την ίδια βάση με το ότι είναι βίζιτα....

Ακόμα και να είναι σκέψου σε τι κατάντια έχει φτάσει ένας "άντρας "που ούτε μια τέτοια δεν τον προτιμά αν δε ειναι μεθυσμένη....
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top