Καταγγελία βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρόβλημα είναι ότι εδώ υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ακόμα στην Δικαιοσύνη, πόσο μάλλον την Ελληνική. Το θεωρούν αδύνατο να καλύπτονται ορισμένα πρόσωπα. Εδώ ολόκληρο σκάνδαλο ( Novartis ) κουκούλωσαν και θα φοβηθούν μια 24χρονη. Την έβγαλαν εκεί άτιμο " βρωμοθηλυκό " που απλά μύρισε χρήμα και παγίδεψε τα αθώα πλουσιόπαιδα που έχτισαν με κόπο και ιδρώτα το βιος τους και τελείωσε το θέμα. Η πλειοψηφία πλέον των κυρ Παντελήδων έχει βγάλει το πόρισμα της. Ένοχη.

Και κάπως έτσι υπονομεύεται μια ολόκληρη προσπάθεια της ελληνικής κοινωνίας το τελευταίο χρόνο να αποτινάξει την φοβία και την ψευδή ενοχή των θυμάτων και να τους δώσει θάρρος να μιλάνε. Η υπόθεση της Γεωργίας είναι ένα μεγάλο πισωγύρισμα, πίσω στο " μη μιλάς δεν θα βρεις το δίκαιο σου ".
Λιστα λαγκαρτ
Υποθεση με τα υποβρυχια
Υποθεση θεμου Αναστασιαδη ?


να θυμηθω και αλλα ?
εδω ενας φουρθιωτης και τους γλεντουσε οπως ηθελε τοσα χρονια με την αλλη τσατσα ...

ειδαμε ποτε κανα μεγαλοκαρχαρια να δικαζεται ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ναι όχι. Μην μπλέκεις κυρ Κώστα, τώρα μιλάς με εμένα. Απλά πες ότι έχεις πάρει το μέρος τους από την αρχή και περίμενες πότε θα βγει το πόρισμα για να υποστηρίξεις το πρόβλημα που εξ’ αρχής είχες μαζί της. Γιατί ειλικρινά και πριν βγει, δεν είδα κάπου να την υποστηρίζεις ή να έχεις στο μυαλό σου το ενδεχόμενο ότι «Ναι ρε ‘συ, ίσως και να λέει την αλήθεια τελικά».

Σε τέτοια θεματα δεν υποστηριζω κανέναν εγώ. Περιμενω τα επισημα πορισματα απο τις αρχές.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σε τέτοια θεματα δεν υποστηριζω κανέναν εγώ. Περιμενω τα επισημα πορισματα απο τις αρχές.
Ναι, όντως έχεις κρατήσει πολύ ουδέτερη στάση
season 2 smoke GIF by BBC
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ναι, όντως έχεις κρατήσει πολύ ουδέτερη στάση
season 2 smoke GIF by BBC

Ε ειναι που μου φαινεται αγγελούδι για αυτο.... να ξέρει τα μπάρ που μαζευονται βιζιτες κ να πηγαινει σε τέτοια πάρτυ... που και παλι δικαιωμα μου ειναι οπως δικο σας δικαιωμα να θεωρειτε τους λεβέντες βιαστές. Γιατι κράζεις εμενα που έχω την αποψη μου ενω κ εσυ το ιδιο κανεις ;

2 metra k 2 σταθμα ;
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ε ειναι που μου φαινεται αγγελούδι για αυτο.... να ξέρει τα μπάρ που μαζευονται βιζιτες κ να πηγαινει σε τέτοια πάρτυ... που και παλι δικαιωμα μου ειναι οπως δικο σας δικαιωμα να θεωρειτε τους λεβέντες βιαστές. Γιατι κράζεις εμενα που έχω την αποψη μου ενω κ εσυ το ιδιο κανεις ;

2 metra k 2 σταθμα ;
Α το θέμα είναι ότι πήγε σε μπαρ στις 1 Ιανουαρίου και όχι στη Φιλαρμονική της Βιέννης
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
και οι γάλλοι αρχές είναι

Αμα βγάζουν πορισμα αναλογα τη δηλωση του καταγγελομενου... καφενεια ειναι όχι αρχές.

Σαν να πηγαινω τωρα εγω κ να κατηγορω οτι καποιοι με μεθυσαν κ να με ρωταει τι ηπια κ να του λεω... κ να αθροιζει την αλκοολη και να με βρισκει οντως μεθυσμενο.

Και που ξέρουμε αν του λέω την αληθεια... αφου εχω συμφερον να αποδειξω ετσι κ αλλιως οτι οι αλλοι με μεθυσαν.

Εχετε ποάθει ομαδικη τρέλα εδω μεσα με την τυπισα χωρις να τη ξερετε αλλα οκ. Δικαιωμα σας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α το θέμα είναι ότι πήγε σε μπαρ στις 1 Ιανουαρίου και όχι στη Φιλαρμονική της Βιέννης

Όχι μπάρ... κωλόμπαρο πολυτελειας. Να τα λεμε όλα. Δεν ειμαι κανας πιτσιρικας που δεν εχει βγει μετα τα μεσανυχτα βολτα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιατι κράζεις εμενα που έχω την αποψη μου ενω κ εσυ το ιδιο κανεις ;
Μα εγώ το παραδέχομαι. Είπα ότι υποστηρίζω την κοπέλα. Εσύ μας λες εδώ και 50 μηνύματα ότι τάδε δεν υποστηρίζεις κανέναν και ταυτόχρονα οτιδήποτε βγει που να «δικαιώνει» Γεωργία, «ΟΧΙ».
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Ρε όλοι εσείς που πέφτετε πανω στον Ντέβιλ, απορία το έχω:
Στον σύγχρονο πολιτισμένο κόσμο, ο καθένας είναι αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Καταλαβαίνω ότι κάποιοι από εσάς δυστυχώς ζείτε στο Ελλαδισταν, όπου δεν ισχύουν αυτά, αλλα καλοπροαιρετα θα το προσπεράσω. Η ερώτηση μου είναι, με ποιο αποδεικτικό στοιχείο σαν ενορκοι στο δικαστήριο θα καταδικαζατε τον τυπα; Σημειωτέων, η καταδίκη πρέπει να γίνει beyond any reasonable doubt που λένε και στις ταινίες.

- Η ιατροδικαστικη δεν έδειξε βιασμο
- Χάπι βιασμού δε βρέθηκε
- Η ποσότητα του αλκοόλ είναι στη καλύτερη αμφισβητησιμη
- Μαρτυρία δεν υπάρχει

Για πείτε μου για να καταλάβω πως δουλεύει η σκέψη σας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Καλα Τζότζι... οκ , πάρε κ μια σημαια να τη κυματιζεις υπερ της Μπικας.

@Δημοσιοκαφρος-γραφος

Στο μπαρ πας να πιεις απλα ενα ποτο στο άλλο έχεις κ άλλους σκοπους.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Φτάσαμε και στο " τι ήθελε σε τέτοια μπαρ " ; Καλά πάμε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ρε όλοι εσείς που πέφτετε πανω στον Ντέβιλ, απορία το έχω:
Στον σύγχρονο πολιτισμένο κόσμο, ο καθένας είναι αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Καταλαβαίνω ότι κάποιοι από εσάς δυστυχώς ζείτε στο Ελλαδισταν, όπου δεν ισχύουν αυτά, αλλα καλοπροαιρετα θα το προσπεράσω. Η ερώτηση μου είναι, με ποιο αποδεικτικό στοιχείο σαν ενορκοι στο δικαστήριο θα καταδικαζατε τον τυπα; Σημειωτέων, η καταδίκη πρέπει να γίνει beyond any reasonable doubt που λένε και στις ταινίες.

- Η ιατροδικαστικη δεν έδειξε βιασμο
- Χάπι βιασμού δε βρέθηκε
- Η ποσότητα του αλκοόλ είναι στη καλύτερη αμφισβητησιμη
- Μαρτυρία δεν υπάρχει

Για πείτε μου για να καταλάβω πως δουλεύει η σκέψη σας.

Το οτι... ο κοσμος των πλουσιων ειναι βρώμικος. Του Ιάννη2001 :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φτάσαμε και στο " τι ήθελε σε τέτοια μπαρ " ; Καλά πάμε.

ναι πες μας τι ηθελε σε ενα μπάρ με βιζιτες. Θα το κρυψουμε κ αυτο ; τι δουλεια εχει μια σοβαρη κοπελα που δεν ψάχνεται με χορηγιες κ βιζιτες σε ενα τέτοιο γνωστο μπαρ στην Θεσσαλονικη ;
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Φτάσαμε και στο " τι ήθελε σε τέτοια μπαρ " ; Καλά πάμε.
Ενωμεταξύ όλο αυτό έγινε σε ξενοδοχείο, και το είπαμε μπαρ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ρε όλοι εσείς που πέφτετε πανω στον Ντέβιλ, απορία το έχω:
Στον σύγχρονο πολιτισμένο κόσμο, ο καθένας είναι αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Καταλαβαίνω ότι κάποιοι από εσάς δυστυχώς ζείτε στο Ελλαδισταν, όπου δεν ισχύουν αυτά, αλλα καλοπροαιρετα θα το προσπεράσω. Η ερώτηση μου είναι, με ποιο αποδεικτικό στοιχείο σαν ενορκοι στο δικαστήριο θα καταδικαζατε τον τυπα; Σημειωτέων, η καταδίκη πρέπει να γίνει beyond any reasonable doubt που λένε και στις ταινίες.

- Η ιατροδικαστικη δεν έδειξε βιασμο
- Χάπι βιασμού δε βρέθηκε
- Η ποσότητα του αλκοόλ είναι στη καλύτερη αμφισβητησιμη
- Μαρτυρία δεν υπάρχει

Για πείτε μου για να καταλάβω πως δουλεύει η σκέψη σας.
Οι Γαλλικές αρχές εκθέτουν τον έλληνα ιατροδικαστή
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ενωμεταξύ όλο αυτό έγινε σε ξενοδοχείο, και το είπαμε μπαρ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Οι Γαλλικές αρχές εκθέτουν τον έλληνα ιατροδικαστή

Ηταν σε μπάρ πρωτα ... πωπω ρε φιλε σταματαω να σου απαντάω. Ο τυπας που λες λεβεντη ηταν μετρ σε τέτοιο μαγαζι κ αυτη πηγε κ μετα συνεχισαν στο πάρτυ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
ναι πες μας τι ηθελε σε ενα μπάρ με βιζιτες. Θα το κρυψουμε κ αυτο ;
Ο,τι ήθελε. Που κολλάει αυτό με την υπόθεση;

Επίσης να δώσω μια απάντηση στον fma. Αποδεικτικά στοιχεία δεν υπάρχουν ή το έκαναν να μην υπάρχουν; Έχει διαφορά. Τροφή για σκέψη ;)
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ηταν σε μπάρ πρωτα ... πωπω ρε φιλε σταματαω να σου απαντάω. Ο τυπας που λες λεβεντη ηταν μετρ σε τέτοιο μαγαζι κ αυτη πηγε κ μετα συνεχισαν στο πάρτυ.
Σε ξενοδοχείο έγινε το παρτι, οι βιζιτες οι χορηγοί δε μας αφορούν όμως
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μια χαρά μας αφορούν και ειδικα αν ημουν συνηγορος τους θα τα ειχα κανει φύλλο κ φτερό. Καθιστε εσεις εδω να γραφετε θεωριες για παιδάκια.
Να μαντέψω από μαθήματα δικαίου, ούτε απέξω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top