Καταγγελία βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Είναι το τι επιλέγουμε να δούμε.

Εσυ και εγω δεν μπορούμε να δούμε κάτι. Η πορτα ηταν κλειστή στη σουιτα κ κανεις δεν ήταν μέσα. Ακομη και το γεγονός οτι ένας αστυνομικός έκανε παράλειψη αν έγινε έτσι αυτο μπορει να είναι άσχετο με την υπόθεση κ να οφειλεται στο ότι ηταν απροετοιμαστος για ένα τέτοιο περιστατικό. Απλά κάποιοι λένε οτι οι αστυνομικοι κ οι μάρτυρες και οι υπαλληλοι του ξενοδοχειου πληρώθηκαν και γενικα ολοι ειναι πληρωμένοι , το βγάζουν απο το μυαλό τους φυσικά χωρις κανενα στοιχείο και τσατιζονται κιόλας αμα δεν τους συμφωνησουμε... :D

για μενα ας κανει 500 προσφυγές και σε ευρωπαϊκα δικαστήρια αλλα κάτι μ λεει πως θα χάσει απο όλα. Καμια γυναικα αν δεν θέλει να κάνει κάτι με κάποιον δεν ξεμοναχιάζεται σε μια σουίτα μαζί του. Μην τρελαθουμε κ τελειως τώρα.

Και για να προλάβω τις θερμό αιμες εγω με μια τέτοια τυπισα δεν θα μπαίναμε ΚΑΝ σε δωμάτιο... θα το ειχαμε συζητησει απο πρίν. Αρα το θεωρω απίθανο να πηγαινα με κάποια σε δωμάτιο που δεν θα ήθελε να κάνουμε κάτι. θα καταλαβαινα απο πριν οτι η κοπέλα δεν ειναι ισορροπημένη και δεν ξέρει τι θέλει οποτε δεν θα την επέλεγα απλα τα πράγματα.Δεν θα ασχολιόμουν περαιτέρω. No drama.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
@chester20080



Μάλιστα, ο αυτόχειρας ισχυριζόταν στην ανάρτησή του, ότι το συγκεκριμένο κύκλωμα εμπλέκεται στην υπόθεση καταγγελλόμενου βιασμού της Γεωργίας, η οποία απασχολεί από την Πρωτοχρονιά την κοινωνία της Θεσσαλονίκης και όλη τη χώρα. Υποστήριζε, δε, ότι ήταν παρών όταν η συγκεκριμένη γυναίκα, την οποία ο 50χρονος κατήγγειλε ότι τον εξαπάτησε, παρότρυνε την 17χρονη κόρη της να πάει στο συγκεκριμένο πάρτι και της έλεγε τι να κάνει με τους γόνους της οικογένειας των επιχειρηματιών.

Λόγω του περιεχομένου του σημειώματος και των διαστάσεων που έλαβε η είδηση του θανάτου του, ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης έδωσε εντολή, το απόγευμα της Τρίτης, η υπόθεση να διερευνηθεί από το Τμήμα Εγκλημάτων κατά Ζωής της Διεύθυνσης Ασφάλειας Θεσσαλονίκης.

Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, θα ερευνηθεί αν υπάρχουν ηθικοί αυτουργοί πίσω από την αυτοκτονία του, ενώ έχει διαταχθεί εισαγγελική έρευνα για τις συνθήκες του θανάτου του.


Bασικά αν ήμουν συνήγορος οχι απλα θα έψαχνα το κύκλωμα με τις βίζιτες , θα το είχα κάνει φύλλο κ φτερό κ φυσικά εδω μπορει να γινόταν και επικίνδυνο επειδη ολες αυτες κ όλοι αυτοι κυκλοφορούν με μπράβους και ανθρώπους του υποκόσμου. Εκει βρίσκονται όλες οι απαντήσεις. Οταν βρισκονται εκει απαντήσεις μας ενδιαφέρει προφανώς και προσωπικά δεν με απασχολεί τι θα έλεγε ο καθένας κ η κάθεμια για μένα. Λές και ειμαστε φιλαράκια ή με πληρώνουν αυτοι ξέρω γω. :)
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

@Devil
απλα ηρεμα και ωραια η "δικαιοσυνη" αποφανθηκε να αφεθει ελευθερος....

Και εγω τι φταίω ; οι ενορκοι που ηταν μέσα και ψηφισαν άλλα ντι άλλων.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

@Devil
απλα ηρεμα και ωραια η "δικαιοσυνη" αποφανθηκε να αφεθει ελευθερος....
Εξαιτίας του "λαού"
αυτός είναι ελεύθερος
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
FB_IMG_1656436692739.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Με λυπεί βαθιά όλο αυτό. Σήμερα αυτό το καθίκι, αύριο ο Φιλιππίδης και μεθαύριο ο Λιγνάδης. Μετά μην αναρωτιέστε γιατί μερικοί παίρνουν τον νόμο στα χέρια τους
IMG_20220701_181138.jpg
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Ούτε ο Άρειος Πάγος της έδωσε δίκιο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.

Ούτε ο Άρειος Πάγος της έδωσε δίκιο.
Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό από την "δικαιοσύνη" της Ελλάδος
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Λογικα τωρα οπως ειπε θα πάει και στο Ευρωπαϊκο δικαστηριο ;
Κάτσε, βάσει του άρθρου που ανέβασες, στην ουσία η μάνα της τύπισσας ισχυρίζεται αυτός πως την "δασκάλευε" να πάει με αυτούς στο πάρτυ για να τους ψαρέψουν $ ;

Η μάνα της δεν έλεγε οτι είχε πεθάνει ;
Ή εγώ δεν κατάλαβα κάτι ή έχω ξεχάσει την υπόθεση.
Shed some light please.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Κάτσε, βάσει του άρθρου που ανέβασες, στην ουσία η μάνα της τύπισσας ισχυρίζεται αυτός πως την "δασκάλευε" να πάει με αυτούς στο πάρτυ για να τους ψαρέψουν $ ;

Η μάνα της δεν έλεγε οτι είχε πεθάνει ;
Ή εγώ δεν κατάλαβα κάτι ή έχω ξεχάσει την υπόθεση.
Shed some light please.

Δε ξερω φιλε δεν ασχολουμαι να σ πω την αληθεια. Ειδα απλα το δημοσιευμα κ ειπα να το ανεβάσω.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.

Ούτε ο Άρειος Πάγος της έδωσε δίκιο.
βιαστές ελεύθεροι, κυκλώματα ελεύθερα, παιδέρες ελεύθεροι. Τι σκατά σε αυτή τη χώρα.....
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Εγω θα το ξαναγραψω. Το παράδοξο της υπόθεσης ειναι οτι ολοι εσεις ειστε σιγουροι για αυτο χωρις να ξέρετε τις λεπτομέρειες της δικογραφίας ενω ολοι οσοι δικαστικοι λειτουργοι ενεπλάκησαν αποφάσισαν το αντιθετο.

Και μια κ μιλαμε για δικαιοσυνη αυτο κ αν ειναι τρομακτικο. Να συνεχιζεις δηλαδη να εμμένεις σε μια συναισθηματικά φορτισμένη αποψη. Αλλωστε εξαρχης κάποιοι πηραν το μέρος της απλα επειδη ηταν γυναικα κ αδυναμη οπως ήθελαν να πιστεψουν.

Εγω βλέπω ακυρο ΚΑΙ απο τον Άρειο Πάγο. Ας δουμε και στο Ευρωπαϊκο δικαστηριο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Εγω θα το ξαναγραψω. Το παράδοξο της υπόθεσης ειναι οτι ολοι εσεις ειστε σιγουροι για αυτο χωρις να ξέρετε τις λεπτομέρειες της δικογραφίας ενω ολοι οσοι δικαστικοι λειτουργοι ενεπλάκησαν αποφάσισαν το αντιθετο.

Και μια κ μιλαμε για δικαιοσυνη αυτο κ αν ειναι τρομακτικο. Να συνεχιζεις δηλαδη να εμμένεις σε μια συναισθηματικά φορτισμένη αποψη. Αλλωστε εξαρχης κάποιοι πηραν το μέρος της απλα επειδη ηταν γυναικα κ αδυναμη οπως ήθελαν να πιστεψουν.

Εγω βλέπω ακυρο ΚΑΙ απο τον Άρειο Πάγο. Ας δουμε και στο Ευρωπαϊκο δικαστηριο.
Πήραμε το μέρος της γιατί ξέρουμε τι εστί να είσαι γόνος πλούσιας γαμωοικογένειας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Πήραμε το μέρος της γιατί ξέρουμε τι εστί να είσαι γόνος πλούσιας γαμωοικογένειας.

Ε βλέπεις... παιρνεις το μέρος της επειδη μισείς μια άλλη κάστα οχι επειδη εισαι σιγουρη πως έχει δίκιο.

Σορρυ αλλα αυτο γινεται γενικα με τα τηλε δικαστηρια. Καθενας παιρνει το μέρος αναλογα τις συμπαθειες του.

Μετα λέτε και για δικαιοσυνη :P δηλαδη αυτο ειναι η δικαιοσυνη... να ειμαι εγω πχ κάπου υπεύθυνος κ επειδη δε σε γουστάρω να πάρω το μέρος του άλλου.

Αυτο δεν ειναι δικαιοσυνη ασχετα αν σε γουστάρω ή οχι πρέπει να σου αναγνωρισω το σωστό. Εχει χάσμα ομως αυτο οπως βλέπεις. Καταρχας την οικογενεια του τη ξέρεις πως λες ειναι γαμω οικογενεια :P
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Ε βλέπεις... παιρνεις το μέρος της επειδη μισείς μια άλλη κάστα οχι επειδη εισαι σιγουρη πως έχει δίκιο.

Σορρυ αλλα αυτο γινεται γενικα με τα τηλε δικαστηρια. Καθενας παιρνει το μέρος αναλογα τις συμπαθειες του.

Μετα λέτε και για δικαιοσυνη :P δηλαδη αυτο ειναι η δικαιοσυνη... να ειμαι εγω πχ κάπου υπεύθυνος κ επειδη δε σε γουστάρω να πάρω το μέρος του άλλου.

Αυτο δεν ειναι δικαιοσυνη ασχετα αν σε γουστάρω ή οχι πρέπει να σου αναγνωρισω το σωστό. Εχει χάσμα ομως αυτο οπως βλέπεις. Καταρχας την οικογενεια του τη ξέρεις πως λες ειναι γαμω οικογενεια :P
Δεν ασχολούμαι.
Εγώ εξ αρχής πήρα το μέρος της. Και όχι επειδή είναι γυναίκα, επειδή από την αρχή όλοι μαλακιστηκαν στην υπόθεση της. Κρίμα --
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top