Καταγγελία βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Εγώ έγραψα ότι ένας άντρας έχει ορμές δεν έγραψα ότι λόγω αυτών θα βιάσει μια γυναίκα.

Επίσης έγραψα ότι αν η άλλη δεν είναι σίγουρη για αυτόν καλυτερα να μη πανε καν στο δωμάτιο. Γιατί το... Σηκώνομαι κ φευγω ενώ έχουμε γδυθει κ ενώ ξέρουμε ότι αρέσει ο ένας στον άλλον κ ενώ ο άντρας δεν έκανε κάτι άσχημο για μένα είναι καταχρηστικο εκ μέρους της γυναίκας κ δεν το δέχομαι.

Άρα φευγω. Αυτό έγραψα. Τα ίδια είπε και η εισαγγελέας σε ένα θέμα προσφατο δήθεν βιασμου που πηγε μια ηλίθια κ το κατήγγειλε ως βιασμό.

Απλά προσεξτε λίγο με τις παρερμηνειες γιατί ανακατευονται πραηματα. Και αυτό κουραζει.

Όσο για το φιόγκο... Εσείς θα λέτε ότι δεν ασχολουνται σοβαροιάντρες μαζί σας. Κ με αυτή τη συμπεριφορά όχι άδικα.

Νομίζεις θα κάτσει να ασχοληθεί σοβαρός άντρας με τέτοια κυκλοθυμικοτητα ; και να μην ενδιαφέρεται κάποια και για τις δικές του ανάγκες ; αμα δε θέλει γιατί ήρθε στο δωμάτιο ; τρελή είναι ;

Αυτά που διάβασα είναι γελοία με συγχωρείς. Από τη στιγμή π πατε κάπου μόνοι σας πατε για να κάνετε έρωτα. Τα υπόλοιπα που λένε ότι αν πω όχι όταν είσαι μέσα μου κατά 2/4 η κατά 1/4 κ πρεπει να σταματήσεις με συγχωρείς αλλά είναι παρανοιες. Αυτό είπα. Αν δεν σ αρέσει δεν με πειραζει.

Εχουμε κ κάποια κριτήρια πλεον για να ασχοληθουμε με κάποια ξέρεις. Δεν είμαι για να κάθομαι να ακουω το κάθε κουλο κ να λέω οκ.

* εννοείται θα σταματήσω γιατι δεν ειμαι ουτε πιεστικός ουτε βιαστης παρολο που έχω ορμές , αλλά δεν θα με ξαναδείς, οι άντρες δεν είναι παιχνίδια. Για να τόνωνουν τους ναρκισσισμόυς της καθεμιάς.

Τωρα εγινα κατανοητος ή πρεπει να τα κάνουμε νια νια κάθε φορά εδω ; :)

Δε θέλω με τα μηνυματα μ να προσβάλλω κάποια κοπέλα που έχει βιασθεί δυστυχώς. Αλλωστε έχω πει πως αν κάτσω σε τέτοιο σκηνικό οσο επικινδυνο και αν ειναι θα χρειαστει να παρέμβω κ εγώ μπάς κ το αποτρέψουμε. Ειμαι επιχειρησιακος τύπος κ λόγω καταστασης ειμαι γενικοτερα εκπαιδευμένος σε πολλά αν χρειαστεί , δεν φοβάμαι κάποιον. Και αν ειναι γκληματίας. Δεν μασάω γενικά σαν άνθρωπος. Και δεν μ αρεσει η αδικία. Οποιοσδήποτε θα αντιμετωπιστεί αν ετσι πρέπει να γίνει.

Ωστοσο το πνευμα μ ειναι οτι θα πρέπει αμφοτεροι αντρας κ γυναικα να σεβεται ο ενας τις αναγκες του άλλου. Πηρες φόρα Μαργαριτα οτι ανα πάσα στιγμη μπορει να πεις όχι να πεις οκ αλλα να υπάρχει λογος αλλιώς εκ μέρους του άντρα θα θεωρηθει οτι παιζεις κάποιο παιχνιδι και οτι ειναι η καβατζα σου.

Δεν θα συνεχιζα, αλλα θα εφευγα χωρις κάποιον περαιτέρω διαπληκτισμό. Έχουμε και μια αξιοπρέπεια οι άντρες. Αν ηθελε να επικοινωνησει ξανά οκ θα επρεπε ομως να μιλήσουμε ηρεμα κ ωραία. Αυτά.

Το ορμές καταλαβες πως το έγραψα. Μην παρερμηνευετε. Δεν ειμαστε ολοι ίδιοι.

** Φυσικα ολα τα παραπανω δεν ισχυουν αμα η κοπελα σε θέλει αλλα σου έχει ζητησει χρόνο... μεχρι να νιώσει άνετα. Το ξέρω τα έχω κανει. Δεν ειμαι ιθαγενής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
είμαστε κ άντρες με κάποιες ορμές.
Είναι σαν να λες «ή θα γαμησω ή θα πεθανω από την καυλα»

Κατσε ρε Ντεβιλ. Σκέψου πριν γράψεις.

Υ.Γ διάβασα τις εξηγήσεις πιο κάτω αλλά έπρεπε να το πω
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Κ γω εκανα επεξεργασία σχολίου

Ωραια δε ξερω πως να το εξηγησω καμια φορά φταιμε κ οι ιδιοι αν παρερμηνευονται αυτα που γράφουμε ηθελα να πω οτι οκ ρε κοπελα μ κ ο αλλος ,,, δεν μπρεις να του πεις ξαφνικά κ ενω ειναι μέσα... ξέρεις αλλαξα γνωμη. Δηλαδη ελεος ε; :P

και πάλι δεν θα συνεχιζα γιατι ετσι λέει το αξιακο μου συστημα γιατι δεν θα ηθελα να στεναχωρεσω και την άλλην. Αλλα θα στραβωνα. Θα ηθελα να μ πει τι συμβαινει. Δε θελει δε γουσταρει ; τοτε γιατι ηρθαμε εδω ; εκανα κατι που ξενερωσε ;

οχι να στραβωσεις και να σ πει η αλλη ΑΑΑΑ πολυ απαιτητικος εισαι αμα θες να γαμσεις δες την φιογκο ή πηγαινε σε καμια πουτανα. Αποτομο κ ασχημο θαρρω. :worry:

Αν ηθελα πουτανα καταρχας δεν θα ερχομουν μαζί της.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.

Με αυτόν τον τρόπο η Ευρωπαϊκή Δικαστική Αρχή αποδέχεται πως ευσταθεί η αιτιολόγηση των κατηγοριών για μία σειρά από ολιγωρίες και λανθασμένες ενέργειες αλλά και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά με συστηματική επίδειξη αμέλειας, εκ μέρους των αστυνομικών, ιατροδικαστικών και δικαστικών αρχών στην Ελλάδα, όσον αφορά στην υπόθεση του βιασμού της Γεωργίας Μπίκα.
 

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Αυτή η κοπέλα θυμάμαι, πόσο ευτυχισμένη ήταν και με ευχαρίστηση περιέγραφε ότι μπορούσε στις κάμερες.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Τελικα τι έγινε δεν εχω διαβάσει... Τελικα έλεγε αλήθεια η κοπέλα αυτή ;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
O Πορτοσάλτε τι έλεγε; :cool2:
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.

Με αυτόν τον τρόπο η Ευρωπαϊκή Δικαστική Αρχή αποδέχεται πως ευσταθεί η αιτιολόγηση των κατηγοριών για μία σειρά από ολιγωρίες και λανθασμένες ενέργειες αλλά και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά με συστηματική επίδειξη αμέλειας, εκ μέρους των αστυνομικών, ιατροδικαστικών και δικαστικών αρχών στην Ελλάδα, όσον αφορά στην υπόθεση του βιασμού της Γεωργίας Μπίκα.
Τι περιμένατε βρε παιδιά, ο ένας από τους κατηγορουμένους ήταν επιχειρηματίας φιλαράκι της κυβέρνησης. Μπράβο στην κοπέλα που έχει το κουράγιο να το πάει μέχρι το ευρωπαϊκό δικαστήριο. Να δείτε που θα πέσει πολύ φτυάρι, ειδικά στο ότι αργησαν εγκλειματικα να πάρουν δείγμα από την κοπέλα. Ο,τι και να της είχαν ποτίσει, μετά από τις 6 ώρες δυσκολεύει το πράγμα πολύ να βρεις κάτι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
Και εν τω μεταξύ το βρωμοΑχίλλειον στη Λεωφόρου Νίκης ξανάνοιξε και λειτουργεί σαν να μη τρέχει τίποτα. Και είδα και κόσμο. Ουστ. Ούτε στο ίδιο πεζοδρόμιο δεν θέλω να περπατάω. Κρίμα που οι πολίτες δεν ξέρουν σε τι βοθροκατάστημα αφήνουν τα λεφτά τους. Συνέταιρος/μετρ ο ένας από τους τρεις βιαστές.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Με αυτόν τον τρόπο η Ευρωπαϊκή Δικαστική Αρχή αποδέχεται πως ευσταθεί η αιτιολόγηση των κατηγοριών για μία σειρά από ολιγωρίες και λανθασμένες ενέργειες αλλά και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά με συστηματική επίδειξη αμέλειας, εκ μέρους των αστυνομικών, ιατροδικαστικών και δικαστικών αρχών στην Ελλάδα, όσον αφορά στην υπόθεση του βιασμού της Γεωργίας Μπίκα.
ΜΠΡΑΒΟ. Επιτέλους.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
4F0C449A-0846-4E3C-9D29-1B853088A55A.jpeg
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Η Γεωργία που άκουσε τα πιο χυδαία σχόλια για την καταγγελία του βιασμού της, προσέφυγε στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο και δικαιώνεται!
Και αυτό για όσους πιστεύουν ακόμα στην Ελληνική Δικαιοσύνη που αθώωσε τους βιαστές της🙃
 

zizi xatzi

Νεοφερμένος

Η zizi xatzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Με λυπεί βαθιά όλο αυτό. Σήμερα αυτό το καθίκι, αύριο ο Φιλιππίδης και μεθαύριο ο Λιγνάδης. Μετά μην αναρωτιέστε γιατί μερικοί παίρνουν τον νόμο στα χέρια τους View attachment 104465
Άσε το κορίτσι το ξέρω προσωπικά (ήμουν φίλη με τη μητέρα της που συγχωρέθηκε πρόσφατα σχετικά), είναι κορίτσι με ήθος αλλά έμπλεξε με τα αληταριά και δυστυχώς,την αδέκαστη ελληνική δικαιοσύνη 😓
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Άσε το κορίτσι το ξέρω προσωπικά (ήμουν φίλη με τη μητέρα της που συγχωρέθηκε πρόσφατα σχετικά), είναι κορίτσι με ήθος αλλά έμπλεξε με τα αληταριά και δυστυχώς,την αδέκαστη ελληνική δικαιοσύνη 😓
Δυστυχώς.. εγώ τη πίστεψα από την πρώτη στιγμή που άκουσα την ιστορία της! Αλλά έτσι είναι, όταν τα κωλόπαιδα είναι γόνοι η δικαιοσύνη είναι αόμματη
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη: Από θύμα βιασμού, κατηγορούμενη για ηθική αυτουργία σε αρπαγή η Γεωργία Μπίκα (protothema.gr)

To σχόλιο μιας Φωτεινης διαβαστε....

Φωτεινή
15.11.2023, 15:23
Οι άντρες που είχε καταγγείλει η κοπέλα για βιασμό είναι πάμπλουτοι άρα έχουν τεράστιες διασυνδέσεις. Η κοπέλα είναι φτωχή και ορφανή. Όταν τους κατήγγειλε για βιασμό, αρχικά ο διοργανωτής του παρτυ είχε ομολογήσει ότι όντως έγινε βιασμός αλλά μετά τα γύρισε. Έτσι, για να θυμόμαστε τι έγινε... Εγώ την πιστεύω ότι λέει αλήθεια και όντως έπεσε θύμα βιασμού.

Ρε τι λοβοτομημένος κόσμος κυκλοφορεί. Οτι να ναι.... οτι έρθει στον καθενα. Μυαλό μπλέντερ.

ΥΓ Καλόπαιδο η κοπελιά.... αρπαγές , βρισιες , ξυλοδαρμοι... ο εργοδοτης τι δουλεια έχει την είδε προστάτης ; σε καμια ηλικιωμένη θα έκανε το προστατη ;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη: Από θύμα βιασμού, κατηγορούμενη για ηθική αυτουργία σε αρπαγή η Γεωργία Μπίκα (protothema.gr)

To σχόλιο μιας Φωτεινης διαβαστε....

Φωτεινή
15.11.2023, 15:23
Οι άντρες που είχε καταγγείλει η κοπέλα για βιασμό είναι πάμπλουτοι άρα έχουν τεράστιες διασυνδέσεις. Η κοπέλα είναι φτωχή και ορφανή. Όταν τους κατήγγειλε για βιασμό, αρχικά ο διοργανωτής του παρτυ είχε ομολογήσει ότι όντως έγινε βιασμός αλλά μετά τα γύρισε. Έτσι, για να θυμόμαστε τι έγινε... Εγώ την πιστεύω ότι λέει αλήθεια και όντως έπεσε θύμα βιασμού.

Ρε τι λοβοτομημένος κόσμος κυκλοφορεί. Οτι να ναι.... οτι έρθει στον καθενα. Μυαλό μπλέντερ.

ΥΓ Καλόπαιδο η κοπελιά.... αρπαγές , βρισιες , ξυλοδαρμοι... ο εργοδοτης τι δουλεια έχει την είδε προστάτης ; σε καμια ηλικιωμένη θα έκανε το προστατη ;
Βρωμούσε απο την αρχή η δουλειά.
Πόσο έυκολα τρώγεται ο σανός και παγιώνονται απόψεις πάνω σε ένα ψέμα..
και εδώ μέσα ακόμα μερικοί έσκιζαν το καλσόν τους τότε για την μπίκα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top