Κατασκευή δωρεάν ιστοσελίδας (website)

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
στο weebly που εχω εγω δεν γινεται να κανω κατι(εχει περιορισμο για ανεβασμα μεχρι 5mb αρχεια) ετσι ωστε να μπαινει ο χρηστης και να βλεπει μια εφημεριδα που ειναι σε μορφη pdf????Δλδ οπως ειναι αυτο απλα να εχει περισσοτερες σελιδες(καμια 15αρια);;;απλα θελω να ανοιγει το pdf και να παει πανω κατω με το ποντικι του,ζηταω πολλα(παντα δωρεαν λεω)


Ακουσα οτι μπορω να αποθηκευσω στο internet(web hosting) εως και 200mb δωρεαν,παιζει να κανω κατι για να βλεπει και κατεβαζει ο χρηστης απο εκει το pdf???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Microsoft Web Matrix

Είναι ένας δωρεάν designer με ενσωματωμένη την εγκατάσταση όλων σχεδόν των CMS που κυκλοφορούν συμπεριλαμβανομένου και του Joomla! 1.7. Η πιο απλή, εύχρηστη και αποδοτική λύση...
Θα το κοιτάξω, γαιτί το dreamweaver θέλει πολλή δουλειά.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ξερει κανενας ποιες θα ειναι οι κυρωσεις αν εχεις ενα δωρεαν λογαριασμο στο weebly για μεγαλο χρονικο διαστημα???ποσες φορες μπορει να κατεβασει καποιος ενα αρχειο μου στο site???υπαρχει δλδ περιπτωση μετα απο πολυ καιρο να διαγραψουν καποιο αρχειο μου ή κατι;;;Αξιζει να αγορασω απο εκει ενα domain(NAME) για .org ???αν το αγορασω απο εκει και μετα παψω να την χρησιμοποιω την υπηρεσια μπορω να χρησιμοποισηω το site που αθ εχω κανει σωστα;;;(δδλ εννοω να το διαμορφωσω μεσω joomla);;; γενικα το χρησιμοποιεί καποιος γνωστος/ξερετε αυτο το site;;;

Τελος,το κυριοτερο πως μπορω να βαλω tags(λεξεις κλειδια) ωστε να το εμφανιζουν οι μηχανες αναζητησης(google,yahoo)???
το site υπαρχει btw εδω και κανα μηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε πως μπορω να δημιουργησω ενα site μεσω του googlesites και να το
ΚΑΝΩ REDIRECT σε ενα αλλο που εχω
να μου δωσει δλδ καποιος το κωδικα και να μου πει πως να το κανω.


Αν δεν γνωριζετε πως γινεται αυτο τουλαχιστον να βγαινει ενα κειμενο που να λεει πατηστε εδω,να τα πατας και να σε πεταει στο αλλο site(xxxxxxxxxxxxxxxxxx.weebly.com)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top