Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Γάτα

    Ψήφοι: 46 33.1%
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 60 43.2%
  • Ψάρι

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Παπαγάλος

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Άλλο είδος πτηνού

    Ψήφοι: 8 5.8%
  • Χάμστερ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Κουνέλι

    Ψήφοι: 9 6.5%
  • Ινδικό χοιρίδιο

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • Χελώνα

    Ψήφοι: 4 2.9%
  • Ιγκουάνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φίδι

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος ερπετού

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αράχνη

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος εντόμου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν έχω κατοικίδιο

    Ψήφοι: 26 18.7%

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Κοιτάξτε αυτό το μοναδικό λαμπραντορακι!!

(Εν τω μεταξύ βλέποντας τα mannerisms είναι ίδιος ο Ρούντι. Επίσης μόλις συνειδητοποίησα ότι τον έχω παχύνει λιγάκι :laugh::laugh: κοντευουμε τα 40 κιλα, καλό θα ήταν να είναι στα 35-38kg)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το έχω ερωτευτεί αυτό το σκυλί. Πολύ θα ήθελα να υιοθετήσω ένα δεύτερο για παρέα στον Ρούντι αλλά οι γονείς μου θα πάθουν σοκ με δύο μεγάλα σκυλια :laugh:
Εγώ ξέρω ένα τέτοιο σκύλο από κοντά αλλά είναι μεγάλης ηλικίας. Αυτή η φωτογραφία είναι πριν από 5 χρόνια, τώρα έχει ασπρίσει στη μουσούδα. Σπάνια τον έχω πετύχει όρθιο όλο ξαπλώνει οπότε πάω εκει
IMG_20180908_151121.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Κοίταξα 2-3 πετσοπ, ιδανικά ήθελα τα julius αλλά δεν βρήκα σε κανένα,και δεν ήθελα να παραγγείλω διαδικτυακά.Πιο κοντά σε αυτό που έψαχνα και στο μέγεθος που ήθελα το βρήκα στο pet city , αν και λίγο τσιμπημενη η τιμή η πρώτη βόλτα πήγε εξαιρετικά.

 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,864 μηνύματα.
Κοίταξα 2-3 πετσοπ, ιδανικά ήθελα τα julius αλλά δεν βρήκα σε κανένα,και δεν ήθελα να παραγγείλω διαδικτυακά.Πιο κοντά σε αυτό που έψαχνα και στο μέγεθος που ήθελα το βρήκα στο pet city , αν και λίγο τσιμπημενη η τιμή η πρώτη βόλτα πήγε εξαιρετικά.

Ωραίο, και το κοκκινάκι πάει σε όλα τα σκυλιά.
Και εγώ για την Εβίτα κόκκινο ήθελα αλλά δεν είχε και το πήρα σε μπλε (ροζ δε της βάζω γιατί δεν είναι το θηλυκό στυλ barbie / νιάου νιάου :lol: ).
Οπότε έχω ένα κοριτσάκι που το ντύνω σαν αγοράκι; Είμαι αντισυμβατικός. :partytime: :beer:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Κοίταξα 2-3 πετσοπ, ιδανικά ήθελα τα julius αλλά δεν βρήκα σε κανένα,και δεν ήθελα να παραγγείλω διαδικτυακά.Πιο κοντά σε αυτό που έψαχνα και στο μέγεθος που ήθελα το βρήκα στο pet city , αν και λίγο τσιμπημενη η τιμή η πρώτη βόλτα πήγε εξαιρετικά.

Πολύ όμορφο, μπράβο. Σου είχα προτείνει και εγώ ένα που υπάρχει και στο Pet City και κάνει 10 ευρώ. Δεν ξέρω αν το είδες.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Ωραίο, και το κοκκινάκι πάει σε όλα τα σκυλιά.
Και εγώ για την Εβίτα κόκκινο ήθελα αλλά δεν είχε και το πήρα σε μπλε (ροζ δε της βάζω γιατί δεν είναι το θηλυκό στυλ barbie / νιάου νιάου :lol: ).
Οπότε έχω ένα κοριτσάκι που το ντύνω σαν αγοράκι; Είμαι αντισυμβατικός. :partytime: :beer:
Είναι όντως πολύ ωραίο το κόκκινο ,
Δείτε τον γρήγορα πρωτου το μήνυμα αυτοκαταστραφεί ( δεν του αρέσουν οι δημοσιότητες )



.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Πολύ όμορφο, μπράβο. Σου είχα προτείνει και εγώ ένα που υπάρχει και στο Pet City και κάνει 10 ευρώ. Δεν ξέρω αν το είδες.
Συγγνώμη δεν το είχα δει ,
Ήθελα κάτι υφασμάτινο και ακριβό γιατί έχω μια ανασφάλεια
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Συγγνώμη δεν το είχα δει ,
Ήθελα κάτι υφασμάτινο και ακριβό γιατί έχω μια ανασφάλεια
Α εντάξει! Πολύ καλή επιλογή, σίγουρα θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο και μπράβο που δεν δένεις από κολάρο. Μόνο για ταυτότητα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Α εντάξει! Πολύ καλή επιλογή, σίγουρα θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο και μπράβο που δεν δένεις από κολάρο. Μόνο για ταυτότητα.
Τον τελευταίο χρόνο από κολάρο εδενα , έπρεπε να το είχα αλλάξει πιο νωρίς αλλά περίμενα την επιχορήγηση από τις γιαγιάδες
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Τον τελευταίο χρόνο από κολάρο εδενα , έπρεπε να το είχα αλλάξει πιο νωρίς αλλά περίμενα την επιχορήγηση από τις γιαγιάδες
Και εγώ. Τώρα όμως μόνο σε περίπτωση που δούμε αδέσποτο (γιατί πάει να μου φύγει από τον φόβο της).
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,350 μηνύματα.
Θυμάστε που σας έλεγα ότι βλέπω κάτι σκυλάκια που μου αρέσουν όμως δεν ξέρω αν είναι ράτσας ή όχι;; Ορίστε αυτά εδώ έλεγα

IMG_0778.png


@Grand Duchess καμία ιδέα για το αν είναι ράτσας ή όχι;;😅😅
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Θυμάστε που σας έλεγα ότι βλέπω κάτι σκυλάκια που μου αρέσουν όμως δεν ξέρω αν είναι ράτσας ή όχι;; Ορίστε αυτά εδώ έλεγα

View attachment 120837

@Grand Duchess καμία ιδέα για το αν είναι ράτσας ή όχι;;😅😅
Πάντως δεν μου φαίνεται για ράτσα. Ημίαιμο είναι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι συνδυασμός ειναι. Μόνο που σίγουρα θα γίνει μεγαλόσωμο, φαίνεται από τις πατούσες, αν οι πατούσες είναι μεγάλες τότε ο σκύλος θα μεγαλώσει αρκετά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,350 μηνύματα.
Πάντως δεν μου φαίνεται για ράτσα. Ημίαιμο είναι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι συνδυασμός ειναι. Μόνο που σίγουρα θα γίνει μεγαλόσωμο, φαίνεται από τις πατούσες, αν οι πατούσες είναι μεγάλες τότε ο σκύλος θα μεγαλώσει αρκετά.
Πραγματικά βλέπω συνέχεια τέτοια σκυλάκια στην γειτονιά μου όμως δεν ξέρω το συνδυασμός είναι. Πάντως όσα έχω δει είναι μεσαίου μεγέθους, δεν είναι μεγάλα.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πραγματικά βλέπω συνέχεια τέτοια σκυλάκια στην γειτονιά μου όμως δεν ξέρω το συνδυασμός είναι. Πάντως όσα έχω δει είναι μεσαίου μεγέθους, δεν είναι μεγάλα.
Εμένα μου μοιάζει λίγο με γκέκας-ελληνικό ιχνηλάτη
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,936 μηνύματα.
Θυμάστε που σας έλεγα ότι βλέπω κάτι σκυλάκια που μου αρέσουν όμως δεν ξέρω αν είναι ράτσας ή όχι;; Ορίστε αυτά εδώ έλεγα

View attachment 120837

@Grand Duchess καμία ιδέα για το αν είναι ράτσας ή όχι;;😅😅
Ημίαιμη μπουκιτσα είναι. 25-30 κιλα θα γίνει περίπου στην ενηλικίωση. Αν και επειδή βλέπω ότι έχει κοντά ποδαράκια μπορεί να μείνει και στο μεσαίο μέγεθος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα μου μοιάζει λίγο με γκέκας-ελληνικό ιχνηλάτη
Από τα αυτιά ναι, έχει κάτι και από εκεί σίγουρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top