Κινητά: Συγκρίσεις, προτάσεις, γνώμες

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έκανα κάτι σαν ανανέωση το κινητό μου κι έχει αλλάξει , δεν μπορώ να δω τις ειδοποιήσεις , σέρνω προς τα κάτω και μου δείχνει μόνο αυτό . Μπορώ να δω κάπως τις ειδοποιήσεις?
Screenshot_2023-07-22-12-15-07-227_com.miui.home.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Κάπου στις ρυθμίσεις θα βρεις τρόπο να σου δείχνει τις ειδοποιήσεις. Ψάξε μία μία τις ρυθμίσεις.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αααα απλά το κάνεις αριστερά!!! Ευχαριστώ!
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Αααα απλά το κάνεις αριστερά!!! Ευχαριστώ!
Ο πιο γρήγορος τρόπος είναι, αν σύρεις από πάνω αριστερά στη οθόνη θα σου βγάλει αμεσως τις ειδοποιήσεις, και αν σύρεις από πάνω δεξιά σου βγάζει τις ρυθμίσεις. Έτσι δεν χρειάζεται να συρεις αριστερά αν σου βγάζει πρώτα τις ρυθμίσεις
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Νέα Samsung Fold και Flip. Πανάκριβα με μικρές αναβαθμίσεις.
 

Maria23667

Νεοφερμένος

Η Maria23667 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά θελω να αλλάξω συσκευή καθώς έχω 4 χρόνια με το Huawei p smart 2019 Και σκέφτομαι να πάω σε samnusg ή xiaomi όμως έχει η μαμά μου έχει ένα xiaomi :https://www.skroutz.gr/s/24049296/Xiaomi-Redmi-9A-Dual-SIM-2GB-32GB-Sky-Blue.html
Και κολλάει πολύ ούτε τα βασικά δε κάνει, παίζει η οθόνη μόνη της πατάει διαφορά, κάμερα και μπαταρία είναι χάλια ούτε μια μέρα χρήσης
Και δεν ξέρω αν φταίει το κινητό; ή είναι το λογισμικό της εταιρείας που κολλάει; ωστόσο είμαι ανάμεσα σε αυτά

Θέλω καλή κάμερα ζουμ και μπαταρία να κρατάει τουλάχιστον 2 με 3 μέρες επίσης καλό επεξεργαστη πιο από αυτά αξίζει;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αν έχεις να διαθέσεις 700€ για κινητό, αν και λατρεύω την Xiaomi, μην πάρεις Xiaomi. Πάρε Samsung ας πούμε.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Αν έχεις να διαθέσεις 700€ για κινητό, αν και λατρεύω την Xiaomi, μην πάρεις Xiaomi. Πάρε Samsung ας πούμε.
Γενικά όταν έχεις μια μάρκα κινητό έχεις την τάση να αγοράζεις σερί την ίδια. Εγώ είδα και έπαθα να ξεκολλήσω από τη Nokia (σερί από γυμνάσιο με 3310 μέχρι τα 28 μου Lumia 930 Windows Phone). Μετά πήγα σε Samsung Note 9, το πρώτο μου Android και ειδα το φως το αληθινό.
 

Maria23667

Νεοφερμένος

Η Maria23667 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν έχεις να διαθέσεις 700€ για κινητό, αν και λατρεύω την Xiaomi, μην πάρεις Xiaomi. Πάρε Samsung ας πούμε.
Όντως σκέφτομαι για samnusg κυρίως της σειράς s23 το πλας βέβαια έρχεται και το s24
Έχω άκουσει για την oppo oneplus και Motorola τι παίζει με αυτές τις μάρκες γενικα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top