Κλέβουν άρθρα από το site???

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Παιδια με ειδοποιησε η χρηστης miki οτι

"ειχα παει στο πετ -σιτι για ανεφοδιασμο. μαζι με τα πραγματα πηρα και το περιοδικακι που μοιραζουν, το πετ-σιτι νιους. ξεφυλιζοντας το καποια αρθρα που ειχε μεσα κατι μου θυμιζαν. το ενα ηταν αυτο που εχεις γραψει για τα καινουργια γατακια στο σπιτι και τη φροντιδα τους και το αλλο για τη γεννα της γατας και πωσ να τη βοηθησει καποιος που νομιζω οτι το εχει γραψει η ισμινι. δεν ξερω, αλλα αν τα πηραν απο το σαιτ το θεωρω ανεπιτρεπτο χωρις να γινει ουτε μια αναφορα στο σαιτ. αυτα. αν παλι τα ειχες βρει εσυ και τα μετεφερες εδω πιο παλια καλα εκανες και αγνοησε το μηνυμα μου. see you!!!:P"
Τα αρθρα εχουν γραφτει απο εμας το 2006 Δεκεμβρη και Μαρτη 07!! Το περιοδικό βγήκε μόλις τώρα!!! Ειναι ξεκάθαρο ποιος πηρε τι και απο που!

Δεδομενου οτι οσα εγραψα ειναι καθαρα δικα μου η οσα αναφερονται σε αλλες πηγες εχουν τη βιβλιογραφια απο κατω οπως και της ισμηνης, καλο ειναι καποιος να παει να δει αυτο το περιοδικο και να διαπιστωσει εαν οντως ειναι τα ιδια αρθρα με το mycat. Kανονικα εαν τα πηραν απο εδω πρεπει να αναφερουν το σαιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Οντως οι ξετσιπωτοι δειτε εδω!!!

https://www.petcity.gr/pages/index.php?page=ls_articles.php&lang=el σελιδα 13-14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εννοεις 12-13:hmm: ,ετσι φαινεται...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Nαι ειναι και της ισμηνης τους γραφω τωρα για διαμαρτυρια , για σκεφτειτε τι θα γινει εαν συνεχισουν ετσι...σιγα σιγα θα τα βαλουν ολα!! Παρακαλω ας γραψει οποιος θελει και κυριως οι admin , Michelle email: info@petcity.gr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νατάσα

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλα δεν το πυστεύω... Ανυπομονω ν α δω τι θα γίνει... Φαντάζομαι ότι μπορείτε να κινειθείτε και δικαστικα ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγω τους προειδοποιησα οσοι θελετε γραψτε η τηλεφωνηστε μη ντρεπεστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ε τι σας πειράζει; Δεν θέλετε να μάθουν όσο το δυνατόν περισσότεροι και να ενημερωθούν; Έτσι θα ενημερωθεί περισσότερος κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Φυσικα κα να μαθει να μαθει ομως και τιμια οχι ετσι. Το σκαφτηκα κι εγω αλλα δεν θελω επ ουδενη λογω τα αρθρα μου να εχουν σχεση και να προωθουν πετ σοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φυσικα κα να μαθει να μαθει ομως και τιμια οχι ετσι. Το σκαφτηκα κι εγω αλλα δεν θελω επ ουδενη λογω τα αρθρα μου να εχουν σχεση και να προωθουν πετ σοπ
Α σ αυτό συμφωνώ αλλά δεν το προωθούν όμως, μέσα από κάτι που δεν θέλεις (ούτε κι εγώ θέλω τα πετ-σοπ) ενημερώνεται ο κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΥΡΑΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Θα μπορούσε να γίνει μια αναφορά και στο σιτε όμως να αναφέρουν την δουλειά που γίνεται εδώ μέσα. Ενημέρωση ναι αλλά όχι εκμετάλλευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Έλα Θανάση, το ξέρεις ότι δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα!
Εγώ ήδη έστειλα διαμαρτυρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εαν θελαν κατι τετοιο ας μας ζητουσαν στο σαιτ να γραφουμε και γι αυτους θαναση κι οποιος δεχτει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

strayshelp

Νεοφερμένος

Η strayshelp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και από το ΓΑΒ αναδημοσιεύουν συνέχεια.Τώρα τελευταία βαλανε διαφήμιση του μέσα.Ισως έγινε θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
ναι? που στο ΓΑΒ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
δεν ξερω για τα αρθρα που λετε αλλα εμενα με ειχε ρωτησει η michelle,για το αρθρο με τα νεογγενητα γατακια ,γιατι ηθελε ενας φιλος της που ειχε ενα περιοδικο για ζωα να το βαλει και με ειχε ρωτησει αν ηθελα να το δημοσιευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Δεν γίνεται βρε παιδια να αναδημοσιεύουν άρθρα έτσι, πόσο μάλλον να μην αναφέρουν καν τις πηγές. Βέβαια υπάρχει ένα μικρό θέμα δικαιωμάτων, απο την στιγμή που τα άρθρα αυτα είναι ελεύθερα στο νετ χωρις κάποια σήμανση για το copyright..
Και, ναι, ειναι ενα θέμα απο την στιγμη που προκειται για περιοδικο πετ σοπ. Δηλαδη για διαφήμισή τους παίρνουν στην ουσία ε΄τοιμη δουλειά άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δεν ξερω για τα αρθρα που λετε αλλα εμενα με ειχε ρωτησει η michelle,για το αρθρο με τα νεογγενητα γατακια ,γιατι ηθελε ενας φιλος της που ειχε ενα περιοδικο για ζωα να το βαλει και με ειχε ρωτησει αν ηθελα να το δημοσιευση.
Αυτό ήταν για άλλο περιοδικό Αγγελική, το info-Κατοικίδια, το οποίο όποτε θέλει ο άνθρωπος να βάλει κάποιο άρθρο απο το MyCat με ρωτάει, ρωτάω εγώ τον αρθρογράφο (όταν δεν πρόκειται για δικό μου άρθρο προφανώς) και αν η απάντηση είναι θετική το βάζει ΠΑΝΤΑ με πηγή και το όνομα του αρθρογράφου (εκτός αν ο ίδιος δεν επιθυμεί να το αποκαλύψει) και μάλιστα του στέλνει και το περιοδικό στο σπίτι του (εκτός αν ο ίδιος δεν επιθυμεί να μου πει διεύθυνση).
Είναι τελείως διαφορετικό απο την αναίσχυντη κλοπή του PetCity. :mad:
Θα τους στείλω ένα email για αρχή.
Ευχαριστώ για την ενημέρωση κορίτσια.

edit: Απ'οτι φαίνεται έχω προβλήματα με το mail του mycat, λόγω της μεταφοράς. Οπότε θα καθυστερήσω λίγο να το στείλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΥΡΑΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά είναι υποχρεωμένοι να αναφέρουν την πηγή που το βρήκαν στο ιντερνετ το ξέρω κι εγώ από την διπλωματική που γράφω δεν έχει σημασία που το παίρνουν από το διαδίκτυο. Απαραίτητα πρέπει να αναφερθεί η πηγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά είναι υποχρεωμένοι να αναφέρουν την πηγή που το βρήκαν στο ιντερνετ το ξέρω κι εγώ από την διπλωματική που γράφω δεν έχει σημασία που το παίρνουν από το διαδίκτυο. Απαραίτητα πρέπει να αναφερθεί η πηγή.
Δεν νομίζω να είπε κανείς το αντίθετο.
Είναι κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας η μη αναφορά πηγής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Oύτε συζήτηση. Πρέπει να γίνει σ' όλους συνήθεια να αναφέρουν πάντα πηγές.

--------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top