Κλέβουν άρθρα από το site???

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Νομίζω υπάρχει ενα πρόγραμμα pdf που κανει encript.... και κωδικοποιεί, και μετά αν το κανεις copy αυτα που βγαζει ειναι "κινεζικα"...... :hmm: ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων... (και εγω απο τους μέσους χρήστες είμαι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τεζ

Νεοφερμένος

Η τεζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οπως και να'χει αυτο που γινεται ειναι απαραδεκτο και πρεπει να σταματησει.εχω εκνευριστει με αυτο το θεμα.δεν μπορουν να το κανουν.οφειλουν να αποκαταστησουν το θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΟΥΡΑΝΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Νομίζω υπάρχει ενα πρόγραμμα pdf που κανει encript.... και κωδικοποιεί, και μετά αν το κανεις copy αυτα που βγαζει ειναι "κινεζικα"...... :hmm: ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων... (και εγω απο τους μέσους χρήστες είμαι...)

Μπα και το PDF Julia υπάρχει τρόπος να το αντιγράψεις. Τα πάντα μπορείς να κάνεις copy paste:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Γι αυτο παιδια γραψτε τους κι εσεις ολοι και παρτε τηλεφωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπορώ να βάζω κάποιες πληροφορίες στο blog μου από δω? Όπως για αδέσποτα που ψάχνουν σπίτι, και κάποια θέματα από καταγγελίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Mia ειδικά για τα αδέσποτα που ψάχνουν σπίτι εννοείται ότι μπορείς να βάζεις τις αγγελίες στο blog σου, σ'αυτό ισχύει το όσο πιο πολλά (δημοσιεύονται) τόσο πιο καλά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Mia ειδικά για τα αδέσποτα που ψάχνουν σπίτι εννοείται ότι μπορείς να βάζεις τις αγγελίες στο blog σου, σ'αυτό ισχύει το όσο πιο πολλά (δημοσιεύονται) τόσο πιο καλά:D

Ωραία,έχω βάλει και το link βέβαια του site και είχα σκοπό ότι δημοσιεύω να βάζω και το site ή βιβλίο ή οτιδήποτε που το βρήσκω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Νομίζω ότι το πρόβλημα στη δική μας περίπτωση πρέπει να εστιάζεται στο διαδικαστικό και έχει να κάνει με την υποχρέωση που έχουμε όλοι μας όταν χρησιμοποιούμε κείμενα άλλων να τους αναφέρουμε ως πηγές μας. Από εκεί και πέρα και αφού αναφέρεται η πηγή και τα άρθρα μπορούν να χρησιμεύσουν σε κάποιον για να φροντίσει τα ζώα του, θεωρώ ότι δεν πρέπει να εμποδίζεται με οποιονδήποτε τρόπο να το κάνει. Άλλωστε αυτός είναι ο σκοπός τους να ενημερώνουν και να βοηθάνε όσους το έχουν ανάγκη και κατ΄επέκταση να βοηθηθούν με αυτό το τρόπο οι γάτες ....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Προς το παρόν έχω βάλει στο blog τα πιο "καυτά" χαρίζονται, ξέρετε, τον Freddie, την Tristy, τον Μέλιο, την Καλυψούλα και τη Σπίθα, έχω βάλει και την πηγή, είχα αρκετές εμφανήσεις μέχρι στιγμής μπορώ να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Συμφωνώ με τη Yasmin. Οι administrators πρέπει να αναλάβουν πρωτοβουλία γιατί αυτό δεν θίγει μόνο τα μέλη που γράφουν και τη σχέση τους με το σάιτ αλλά και το ίδιο το σάιτ. Προτείνω τα άρθρα να γίνουν ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΗ υπάρχει η σχετική τεχνική γι αυτό. Είναι πάντως πρόβλημα που πρέπει να αντιμετωπιστεί.

νομιζω πως και αυτο να γινει, εαν καποιος θελει κατι θα καθισει να το γραψει στο χερι. Δεν αλλαζει κατι με αυτο.

Εμενα ομολογω μου αρεσει πολυ που μπορουμε να περνουμε σελιδες γιατι περνω πληροφοριες και τις εχω και τις βλεπω οποτε χρειαζομαι κατι και δεν μπορω να μπω μεσα. Ετσι το σαιτ με εσωσε οταν καποια στιγμη ο Φελιξ εκανε εμετους και ειχα καποιες σελιδες μεσα στον υπολογιστη αλλα δεν ειχα ιντερνετ . Πηρα τις πληροφοριες μου.:)
εγω το εχω για πολυ καλο που μπορει να γινεται αυτο.
Εχω παρει τηλεφωνα, πληροφοριες και πολυ βοηθεια. Εχω διαβασει σε φιλους μου ωραια αρθρα και γενικα εχει και την πολυ καλη του πλευρα αυτο.

Και παιδια θελω να πω κατι: Εχουν γραφτει απο καποιους απο σας εξαιρετικα αρθρα!!! Που βοηθανε πραγματικα παρα πολυ στην κατανοηση πολλων πραγματων για τις γατες. :P
Πολυ καλη δουλεια, πραγματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν πειράζει που πέρνουν άρθρα από το mycat.Όμως αν θέλουν να πέρνουν άρθρα κάτω-κάτω να γράφουν τις πηγές(δηλαδή το όνομα του site) και το όνομα αυτού που έγραψε το άρθρο.Επειδή το συμβάν έγινε πριν 2 χρόνια-2007-θέλω να ρωτήσω:τελικά τι έγινε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δεν πειράζει που πέρνουν άρθρα από το mycat.Όμως αν θέλουν να πέρνουν άρθρα κάτω-κάτω να γράφουν τις πηγές(δηλαδή το όνομα του site) και το όνομα αυτού που έγραψε το άρθρο.Επειδή το συμβάν έγινε πριν 2 χρόνια-2007-θέλω να ρωτήσω:τελικά τι έγινε;:hmm:
H αναγραφή των πηγών είναι υποχρεωτική και για σένα που δίνεις συμβουλές.Το να γράφεις απλά "το διάβασα σε ένα βιβλίο" δεν αρκεί.Τι ενοείς τώρα με το μήνυμά σου ότι παίρνουν άρθρα απο το φόρουμ?Για εξήγησέ μας πού τα είδες δημοσιευμένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από roulsydney;302249[COLOR=darkorange:
]H αναγραφή των πηγών είναι υποχρεωτική και για σένα που δίνεις συμβουλές.Το να γράφεις απλά "το διάβασα σε ένα βιβλίο" δεν αρκεί.
Αρχική Δημοσίευση από roulsydney;302249[COLOR=darkorange:
Τι ενοείς τώρα με το μήνυμά σου ότι παίρνουν άρθρα απο το φόρουμ?Για εξήγησέ μας πού τα είδες δημοσιευμένα?quote]
Αρχική Δημοσίευση από roulsydney;302249[COLOR=darkorange:
Έχετε δίκιο.Θα πάω και θα κάνω επεξεργασία και θα γράψω τις πηγές.Αλλά και όλοι που δίνουν συμβουλές από βιβλία θα τα έχουν διαβάσει και κανένας δεν έχει γράψει από ποια βιβλία.Αν διαβάσετε όλη τη συζήτηση θα δείτε ότι η yasmin έβαλε μία ιστοσελίδα όπου έχουν πάρει άρθρα που είχαν γράψει στο mycat! Το θέμα δεν το δημοσίευσα εγώ,αλλά η yasmin!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Έχετε δίκιο.Θα πάω και θα κάνω επεξεργασία και θα γράψω τις πηγές.Αλλά και όλοι που δίνουν συμβουλές από βιβλία θα τα έχουν διαβάσει και κανένας δεν έχει γράψει από ποια βιβλία.Αν διαβάσετε όλη τη συζήτηση θα δείτε ότι η yasmin έβαλε μία ιστοσελίδα όπου έχουν πάρει άρθρα που είχαν γράψει στο mycat!

Συμβουλές δίνουμε καλή μου όταν έχουμε περάσει ακριβώς την ίδια κατάσταση και έχουμε την εμπειρία να το κάνουμε.Το ίδιο ισχύει και για τα άλλα παιδάκια του φόρουμ.Αλλωστε στο διαδίκτυο υπάρχουν πάρα πολλές πηγές και σε πολλά ποστς μεγάλων έχω δεί τα σχετικά λίνκς.Με την ευκαιρία πήγες να δείς το λίνκ για την ασφάλεια στο διαδίκτυο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Συμβουλές δίνουμε καλή μου όταν έχουμε περάσει ακριβώς την ίδια κατάσταση και έχουμε την εμπειρία να το κάνουμε.Με την ευκαιρία πήγες να δείς το λίνκ για την ασφάλεια στο διαδίκτυο?[/quote]

Εντάξει πρέπει να έχεις εμπειρία.Και να σου συμβεί.Μα αν ξέρεις χρήσιμες πληροφορίες δεν θα τις πεις;
Και αν είναι κάτι σοβαρό θα στο πει ο κτηνίατρος ο οποίος όμως έχει διαβάσει βιβλία για να το ξέρει.Οπότε πάλι στα βιβλία καταλήγουμε.
Όχι που είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulsydney

Νεοφερμένος

Η roulsydney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Συμβουλές δίνουμε καλή μου όταν έχουμε περάσει ακριβώς την ίδια κατάσταση και έχουμε την εμπειρία να το κάνουμε.Με την ευκαιρία πήγες να δείς το λίνκ για την ασφάλεια στο διαδίκτυο?[/quote]

Εντάξει πρέπει να έχεις εμπειρία.Και να σου συμβεί.Μα αν ξέρεις χρήσιμες πληροφορίες δεν θα τις πεις;
Και αν είναι κάτι σοβαρό θα στο πει ο κτηνίατρος ο οποίος όμως έχει διαβάσει βιβλία για να το ξέρει.Οπότε πάλι στα βιβλία καταλήγουμε.
Όχι που είναι αυτό;
Εδώ:https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?p=974778#p302243 στο νήμα διαδίκτυο και τεχνολογία.
Οσον αφορά τις πληροφορίες που θέλεις να δίνεις αυτές πρέπει να είναι διασταυρωμένες απο περισσότερες πηγές.Αλλωστε το φόρουμ αυτό επειδή έχει πολλά άρθρα είναι πιο εύκολο να ψάχνεις να βρίσκεις άρθρα και να δίνεις το λίνκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελένη Άνση

Νεοφερμένος

Η Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πάντως, το θέμα είχε ανακύψει παλιότερα, πιστεύω και ελπίζω ,ότι δεν γίνεται πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Τελικά τι έγινε με το περιοδικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonfly-kishar

Νεοφερμένος

Η dragonfly-kishar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μόλις ανακάλυψα ότι έχουν κατακλέψει και δικά μου άρθρα από το pets.

Βέβαια το έχω συνηθίσει γιατί γίνεται συνέχεια αλλά εκνευρίστικα που δε το είδα νωρίτερα. Μιλάμε έχουν πάρει πάρα πολλά. Ετσι με μια πρωτη ματια ειδα τα παρακατω...

Πλιζ πειτε μου τι εγινε με το mycat για να δω πως θα το χειριστω και εγω.

https://www.petcity.gr/pages/index.php?page=article_temp.php&lang=el&petID=1&artID=89

https://www.petcity.gr/pages/index.php?page=article_temp.php&lang=el&petID=1&artID=79

https://www.petcity.gr/pages/index.php?page=article_temp.php&lang=el&petID=1&artID=87

https://www.petcity.gr/pages/index.php?page=article_temp.php&lang=el&petID=2&artID=94
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά τους έγινε παρατήρηση.. και ζήτησαν συγνώμη. Μετά δεν ξέρω...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top