Κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;

Δακρύζουν ή και κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Όχι, ποτέ.

Ψήφοι: 7 12.5%
  • Ναι, αλλά σπάνια και μόνον λόγω πόνου.

Ψήφοι: 8 14.3%
  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους και σπάνια.

Ψήφοι: 15 26.8%
  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους σε μεγάλο ποσοστό.

Ψήφοι: 12 21.4%
  • Δεν έχω σχετική εμπειρία και δεν ξέρω.

Ψήφοι: 13 23.2%
  • Κάποια άλλη άποψη.

Ψήφοι: 5 8.9%

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
το μωρουλι να μην φαει τιποτα; στα τρια θα τον κοψω
Το μωρούλι θα φάει μέσω του θηλασμού σου. Σιγά μην κρατήσεις τον πλακούντα κατεψυγμένο 9-10 μήνες ως να είναι σε θέση να τον φάει αυτούσιο. Φάτε τον από μισό με τον αγαπούλη για να πάρεις και περισσότερα θρεπτικά συστατικά.

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,120 μηνύματα.
Κοιτάξτε, εμένα η 1η μου φορά ήταν και η 1η φορά της τότε κοπέλας. Και το παράξενο είναι ότι και οι 2 κλάψαμε, δηλαδή μούσκεμα γίναμε. Εγώ έκλαιγα από τύψεις, ενώ η γλυκιά κοπέλα από αηδία. Αλλά εντάξει, ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές... των ζωντανών. Ας αναπαύσει ο Θεός την ψυχή της.
Rape joke? Πρόσεχε είσαι σε επικίνδυνες εποχές.

Purple

New member

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Και εγώ θα ήθελα ένα μικρό κομμάτι αν γίνεται. Λίγο από την μερίδα του μωρού, έτσι και αλλιώς σιγά μην το φάει όλο.
Κανονιζεται. θα σε καλεσουμε. στη σχαρα θα τον κανω και ομφαλιο λωρο τηγανια για μεζε

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

Ρυζόγαλο

New member

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

aye

New member

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.

Purple

New member

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

BRUCE

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Η δικιά μου κοπέλα θυμάμαι όταν το κάναμε πρώτη φορά, είχε κλάψει, ωστόσο για διαφορετικό λόγο. Όχι για τη πράξη, αλλά διότι δεν είχε βγάλει καθόλου αίμα, και δε ήξερε αν έσπασε ο υμένας ή όχι. Και εγώ φυσικά δεν ήξερα τίποτα, και δε μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο... Σουρεαλιστικό σκηνικό :P :P

PeterTheGreat

New member

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.
Εγώ δεν έκλαψα όταν με ξεπαρθένιασε η έδρα της Ανατομίας, αλλά πάμε για ρεβάνς την Παρασκευή. :mad:

* Έχω λαλήσει και διαβάζω ότι νήμα βρω, σώστε με.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Εσύ σταμάτα να αλλάζεις nicknames, έχω κάνει επανάληψη όλη την νευροανατομία με την πάρτη σου!

PeterTheGreat

New member

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 892 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Επόμενο nickname θέλω τον υποθάλαμο ή το κωνάριο. :P

Ajusshi

New member

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.
και οι άντρες κλαίνε, εγώ θυμάμαι είχα κλάψει τα λεφτά μου

PeterTheGreat

New member

Purple

New member

μιχαηλ1

New member

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγω παντως οταν τον εφαγα πρωτη φορα..........εεεε ναι και η δικια μου εκλαψε

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...