Κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;

Δακρύζουν ή και κλαίνε οι γυναίκες την πρώτη φορά;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 66)
  • Όχι, ποτέ.

  • Ναι, αλλά σπάνια και μόνον λόγω πόνου.

  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους και σπάνια.

  • Ναι, για ψυχολογικούς λόγους σε μεγάλο ποσοστό.

  • Δεν έχω σχετική εμπειρία και δεν ξέρω.

  • Κάποια άλλη άποψη.

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγώ θα ήθελα ένα μικρό κομμάτι αν γίνεται. Λίγο από την μερίδα του μωρού, έτσι και αλλιώς σιγά μην το φάει όλο.
Κανονιζεται. θα σε καλεσουμε. στη σχαρα θα τον κανω και ομφαλιο λωρο τηγανια για μεζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Κανονιζεται. θα σε καλεσουμε. στη σχαρα θα τον κανω και ομφαλιο λωρο τηγανια για μεζε

έχω αηδιάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Rape joke? Πρόσεχε είσαι σε επικίνδυνες εποχές.

Έχεις απόλυτο δίκιο. In real life προσέχω περισσότερο.


έχω αηδιάσει.

Είδες το "the human centipede" και αηδιάζεις με μια προτασούλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
έχω αηδιάσει.

Εγώ την συμπάθησα πάντως, έχει παρόμοια διαστρεβλωμένη αίσθηση του χιούμορ με την δικιά μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ την συμπάθησα πάντως, έχει παρόμοια διαστρεβλωμένη αίσθηση του χιούμορ με την δικιά μου. :P
:happy::D






*Δεν με καλυπτουν καθολου τα smilies εδω. μαλλον θα χρησιμοποιω απο διπλα forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Η δικιά μου κοπέλα θυμάμαι όταν το κάναμε πρώτη φορά, είχε κλάψει, ωστόσο για διαφορετικό λόγο. Όχι για τη πράξη, αλλά διότι δεν είχε βγάλει καθόλου αίμα, και δε ήξερε αν έσπασε ο υμένας ή όχι. Και εγώ φυσικά δεν ήξερα τίποτα, και δε μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο... Σουρεαλιστικό σκηνικό :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εγώ δεν έκλαψα όταν με ξεπαρθένιασε η έδρα της Ανατομίας, αλλά πάμε για ρεβάνς την Παρασκευή. :mad:

* Έχω λαλήσει και διαβάζω ότι νήμα βρω, σώστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εσύ σταμάτα να αλλάζεις nicknames, έχω κάνει επανάληψη όλη την νευροανατομία με την πάρτη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Εσύ σταμάτα να αλλάζεις nicknames, έχω κάνει επανάληψη όλη την νευροανατομία με την πάρτη σου!

Ότι διαβάζω και (δεν) μου αρέσει, το βάζω. :P #NoHope
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Επόμενο nickname θέλω τον υποθάλαμο ή το κωνάριο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
και οι άντρες κλαίνε, εγώ θυμάμαι είχα κλάψει τα λεφτά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
και οι άντρες κλαίνε, εγώ θυμάμαι είχα κλάψει τα λεφτά μου
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
εγω παντως οταν τον εφαγα πρωτη φορα..........εεεε ναι και η δικια μου εκλαψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι είναι ορμονικό και δεν έχει σχέση με την ψυχολογία έτσι όπως το έχουμε στο μυαλό μας , ότι θα κλάψει από ''συγκίνηση και ευτυχία ''και όλα αυτά τα πολύ ''ροζ ''. Είναι πολύ ευπαθής στο να κλάψει και αν νιώθει ας πούμε χ γενικά, εκείνη τη στιγμή νιώθει 10χ( αν η δουλειά γίνεται σωστά) οπότε υπερφορτίζεται συναισθηματικά ας το πούμε και κλαίει . Δεν νομίζω ότι είναι την πρώτη φορά , είναι γενικά, αλλά μπορεί να είναι και στη γυναίκα δεν ξέρω .
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα. Να κλάψεις όταν τελειώνεις γενικά, με όποιον τρόπο κι αν συμβεί αυτό, να το καταλάβω λόγω του κοκτέιλ ορμονών, αλλά την πρώτη φορά συγκεκριμένα, γιατί;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα. Να κλάψεις όταν τελειώνεις γενικά, με όποιον τρόπο κι αν συμβεί αυτό, να το καταλάβω λόγω του κοκτέιλ ορμονών, αλλά την πρώτη φορά συγκεκριμένα, γιατί;
ισως να ηθελε να το κανει drama queen :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πιστεύω ότι είναι ορμονικό και δεν έχει σχέση με την ψυχολογία έτσι όπως το έχουμε στο μυαλό μας , ότι θα κλάψει από ''συγκίνηση και ευτυχία ''και όλα αυτά τα πολύ ''ροζ ''. Είναι πολύ ευπαθής στο να κλάψει και αν νιώθει ας πούμε χ γενικά, εκείνη τη στιγμή νιώθει 10χ( αν η δουλειά γίνεται σωστά) οπότε υπερφορτίζεται συναισθηματικά ας το πούμε και κλαίει . Δεν νομίζω ότι είναι την πρώτη φορά , είναι γενικά, αλλά μπορεί να είναι και στη γυναίκα δεν ξέρω
σιγουρα μπορει να ειναι και στις όποιες "ευαισθησιες" της,και εχει ο καθενας μας και στο ποσο ευκολα κλαιει καποιος.
Μπορει να της ξυπνησε κανενα απωθημενο κακοποιησης,εχει συμβει κι αυτο,αν δεν ηταν η πρωτη της φορα,ή μπορει κατι να θυμηθηκε ασυναισθητα σχετικα με καποιο πρωην της για παραδειγμα.
Αυτο που λεμε υπαρχει ενα κομματι ανερμηνευτο στον καθενα μας αυτο ακριβως,δεν μπορεις να ξερεις γιατι ο αλλος αντιδραει οπως αντιδραει καταλαβες.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
ισως να ηθελε να το κανει drama queen :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


σιγουρα μπορει να ειναι και στις όποιες "ευαισθησιες" της,και εχει ο καθενας μας και στο ποσο ευκολα κλαιει καποιος.
Μπορει να της ξυπνησε κανενα απωθημενο κακοποιησης,εχει συμβει κι αυτο,αν δεν ηταν η πρωτη της φορα,ή μπορει κατι να θυμηθηκε ασυναισθητα σχετικα με καποιο πρωην της για παραδειγμα.
Αυτο που λεμε υπαρχει ενα κομματι ανερμηνευτο στον καθενα μας αυτο ακριβως,δεν μπορεις να ξερεις γιατι ο αλλος αντιδραει οπως αντιδραει καταλαβες.
Βλέπω ξεθάβεις και εσύ όλο το φόρουμ :D

Για την πλειοψηφία λέμε επειδή σε αυτό το θέμα μιλούσαν όλοι για ευτυχία , συγκίνηση, ψυχικό δέσιμο και λέω μήπως είσαι και πιο ευπαθής να κλάψεις γενικότερα πάνω στην επαφή. Και σε αυτό που λες εσύ, ότι κάτι θυμήθηκε , αν το θυμόταν σε άλλη φάση μπορεί και να μην έκλαιγε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βλέπω ξεθάβεις και εσύ όλο το φόρουμ :D

Για την πλειοψηφία λέμε επειδή σε αυτό το θέμα μιλούσαν όλοι για ευτυχία , συγκίνηση, ψυχικό δέσιμο και λέω μήπως είσαι και πιο ευπαθής να κλάψεις γενικότερα πάνω στην επαφή. Και σε αυτό που λες εσύ, ότι κάτι θυμήθηκε , αν το θυμόταν σε άλλη φάση μπορεί και να μην έκλαιγε.
Ξεθαβω ναι ντοκουμεντα :D το να κλαιει πχ να θυμηθει ποσο καλο σεξ εκανε ο πρωην και κει πανω να της βγει ολο το μελοδραμα καταλαβες:Dσιγουρα ειναι ερωτικη η αναμνηση τωρα καλη ή κακη δεν ξερουμε,σιγουρα ερωτικη γιατι οπως ακριβως το εγραψες της προκληθηκε τη δεδομενη στιγμη και οχι οταν πχ ετρωγε παγωτο:D
ειναι αυτο που λεμε δεν ξερεις τι κουβαλαει ο αλλος,απωθημενα,βιωματα ξερεις,και αρκει ενα περιστατικο οπως εδω το εν λογω σεξ ας πουμε για να της το επαναφερει στη μνημη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top