Κολώνιες και αρώματα

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Η Summer της Kenzo είναι εκπληκτική, όπως και η Flower. Πιο βραδυνή και δυνατή με αρκετή δόση τριαντάφυλλο. Αυτό το άρωμα που με τρελαίνει είναι το Amarice (νομίζω, ότι έτσι γράφεται). Είναι πιο παλιό, αλλά αφήνει...υπογραφή!!!!!
AMARIGE for Women by Givenchy: την ειχα και ειναι τελεια για βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 4013840_125.jpg
    4013840_125.jpg
    3.4 KB · Εμφανίσεις: 492

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


DKNY - Cashmere Mist...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
suspiria....παντα μου εκανε κλικ το μπουκαλακι...πώς μυριζει η κολονια?

Εμένα μου αρέσει πάρα πάρα πολύ αυτό το άρωμα και είναι πιο αγαπημένο από τα άλλα δύο. Πολλοί όταν πλησιάζω χαρακτηρίζουν το άρωμα σαν κουφέτο ή κάτι candy γενικότερα και νομίζω έχει κάτι απο αυτό αλλά παραμένει πρώτη στις επιλογές μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως πρότεινα κολώνιες για καλοκαίρι.. γιατί γενικά έχω και δύο ακόμα που τις έχω όμως κυρίως για χειμώνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Η Alien βλέπω έχει σουξέ.. ε, είναι φοβερή κολώνια, αν και βαριά! :)

είναι κάπως ιδιαίτερη, όχι πολύ βαριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν φοραω!!!


σταζω μελι ο σουστης και αυτο και μονο ειναι αρκετο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traveler

Νεοφερμένος

Η traveler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Υπάρχει και ένα άλλο άρωμα που το έβρισκα φανταστικό, αλλά κάθε φορά που το φορούσα άκουγα το εξής σχόλιο: Περνάει ο επιτάφιος! Κακοήθειες!!!! Απλώς, είχε σα βάση του το λιβάνι. Εγώ θεωρούσα ότι είχα βρει ΤΟ άρωμα που απέπνεε αισθησιασμό και μυστήριο...αλλά... Μιλάω για το White Linen της Estee Lauder!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ είχα το ντιμπλ μλού που όλοι έλεγαν ότι μήριζε σάν χ***νη λεκάνη τουαλέτας που της έριξες αρωματικά μπάς και ξεβρωμισει, το έχω και το αγοράζω λόγο συναισθηματικού δεσήματος, ήταν αυτό που φορούσα όταν πρωτογνώρισα τον άντρα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Υπάρχει και ένα άλλο άρωμα που το έβρισκα φανταστικό, αλλά κάθε φορά που το φορούσα άκουγα το εξής σχόλιο: Περνάει ο επιτάφιος! Κακοήθειες!!!! Απλώς, είχε σα βάση του το λιβάνι. Εγώ θεωρούσα ότι είχα βρει ΤΟ άρωμα που απέπνεε αισθησιασμό και μυστήριο...αλλά... Μιλάω για το White Linen της Estee Lauder!

κι εμενα μου αρεσει αυτη ...οντως μυριζει σαν λιβανι... αλλα αν δεν βαλεις πολυ δεν εχεις προβλημα... ψεκασε στον αερα και κανε ενα γυρο στο συνεφο κολωνιας..θα ειναι πολυ πιο ελαφρια η μυρωδια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Dior Addict. Και παλια μου αρεσε τρομερα η Verus απο Versace αλλα δεν την βρισκω πλεον. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Miss dior Cherie! Φανταστικο αρωμα, ισως επειδη μου παει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρέυω τα αντρικά αρώματα σε μυρωδιές ταμπάκο, κάποτε τρελενόμουν για το μιγιάκι άλλα όταν χώρισα μαζί με αυτόν που το φορούσε ξενέρωσα άν και ακόμα μου αρέσει σαν μυροδιά,
όσο για γυναικεία μου αρέσουν αυτά που έχουν μυροδιά όπως καρίδα καρπούζι απαλά γλυκά και υπέροχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα φυσικά αρώματα και είδικά τα εξωτικά, όπως για παράδειγμα αυτό που χρησιμοποιώ τελευταία (κίτρο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Με έχει πιάσει μια τρέλλα τελευταία με το άρωμα του moschino, ''I Love love'' :):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Είμαι εθισμένη στο pure poison και πριν από αυτό με το J'adore

Aκόμα πιο πίσω χρονικά δεν έβαζα άρωματα λόγω ηλικίας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μπουλγκαρι μπλου η αντρικη... λυποθιμο....:wacko:

τ ε λ ε ι α αααααααααααααααα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
beyond paradise, estee.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Bvlgari Omnia Crystalline :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
J' adore - Christian Dior το έχω χρόνια και δεν το αλλάζω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top