Κολώνιες και αρώματα

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Versace-Vanitas = έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Για πιο καθημερινη εχω αυτη(ουσιαστικα δεν ειναι κολωνια αλλα body mist) και ειναι απιστευτη! Μυριζει μια απαλη μυρωδια βανιλιας

Και για πιο επισημη εχω αυτη(το πακετο γιατι αξιζει και η body lotion):
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
απο κολωνιες εχω μια της Harley Davidson( με after save) αλλα κυριως φοραω την incanto pour homme essential του Salvatore Ferragamo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

και
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
COCO CHANEL MADEMOISELLE LE CORPS. Πραγματικα εχω βρει τη μαρκα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
απο κολωνιες εχω μια της Harley Davidson( με after save) αλλα κυριως φοραω την incanto pour homme essential του Salvatore Ferragamo

Επιτέλους incanto!Τις λατρεύω όλες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

nina ricci elixir


και



flora GUCCI


οι τελευταίες που αγόρασα το καλοκαιράκι.....
αν και είναι Eau de Parfum
άρωμα και όχι κολώνια..... αλλά ας συμβιβαστούμε.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Blue Jeans- Αντρική και ερωτική (ΦΥΣΙΚΑ) οσμή xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Αγαπώ. ^

Επίσης...


Αυτές τις έχω μόνιμα. Αλλά έχω και άλλες...Τώρα έχω κάποιες από victoria secret που μου κάνανε δώρο και είναι φανταστικές.:redface:



A, και μια του κορρέ, που την πήρα μαζί με το γαλάκτωμα..Ήταν σε πακετάκι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.


Giorgio Armani - Attitude
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
"Lady Million" του Paco Rabanne. δεν τις διαλεγω με καποια συγκεκριμενα κριτηρια.. την μυριζω, και αν μου αρεσει την αγοραζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
δεν τις διαλεγω με καποια συγκεκριμενα κριτηρια.. την μυριζω, και αν μου αρεσει την αγοραζω

:confused:
Μακαρι να διαλεγα κι εγω ετσι ευκολα αρωματα...
Δυστυχως εγω ο,τι μυρισω, ειναι αλλιως πανω μου...
...γι'αυτό αγοραζω όταν εχω ηδη δοκιμασει είτε απο φιλες είτε απο δειγμα, ενίοτε κανω βόλτες στα χοντος και δοκιμαζω, ωστε να δω τι μυρωδια θα παρει επειτα κι αν θα κρατησει.
Ανα διαστηματα κολλαω με ενα αρωμα και γι' αρκετο χρονικο διαστημα, το φοραω. Αυτα που μου πανε συνηθως κι επιλεγω ειναι ελαφρια και ιδιαιτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.




Μου έκαναν δώρο αυτό το άρωμα, εκτός του υπέρογκου ποσού που ξόδεψαν....βρωμάει απαίσια... Το φοράω επάνω μου και μυρίζει σαν πολύ βαριά αντρική. Και καλά la prairie...:/:




Αγόρασα αυτό τώρα τελευταία και έχω ενθουσιαστεί, ενώ αλλάζω συνέχεια αρώματα, δεν ξέρω..... με αυτό κόλλησα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Από αντρικές λατρεύω...



και



Η dior homme όμως είναι αγάπη! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
DOLCE AND GABBANA-LIGHT BLUE

DOLCE AND GABBANA-THE ONE:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Χρονια φορουσα την Touch of Pink της Lacoste. Τωρα ειμαι ερωτευμενη με την The Beat της Burberry! Υπεροχη!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ποτέ δεν είχα ένα αγαπημένο αλλα πολλά! Κολλάω με αρωμάτα ανα περιόδους και αυτό για λίγο.
Πάντα αγαπημένα:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ragnarok

Νεοφερμένος

Ο Ragnarok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ Davidoff Cool Water παλιότερα,τώρα Davidoff Champion ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η hypnotic poison είναι καταπληκτική.

Λοιπόν, φοραγαμε τη Womanity απο Thierry Mugler αλλα μας τέλειωσε και δεν έχουμε λεφτά για να την ανανεωσουμε προς το παρόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Vampi και Εnrose!
η hypnotic poison(αχ!αγαπημένη) μόλις τελείωσε...
i may now cry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top