Κολώνιες και αρώματα

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
To φυσικο μου αρωμα!!!:P

Protagonist

New member

Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ralph Lauren Blue αλλιώς Chanel Egoiste black!

amy001

New member

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.
PRADA-candy:D

skylofili

New member

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσουν τα αρώματα...
Έχω την αίσθηση οτι μου καίνε τα ρουθούνια..:mpliaks:

Λατρεύω όμως τα αντρικά αποσμητικά :inlove:

cacofonix

New member

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Βανίλια της Apivita, υπέροχη!!!

Sofaki Loony

New member

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Dior miss cherie :inlove:

elise.

New member

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

:inlove:

Itach1

New member

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.
Εγω παλι ο,τι hugo boss εβγαινε την επερνα, τωρα λεω να αλλαξω τι εχετε να προτεινετε;
Αααα και στις ανδρικες προτιματε τις εντονες ή οχι;

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
One D&G...

Angelique.

New member

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.
Girls,help! :redface:

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:

Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί. :worry:

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα? :/:

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Girls,help! :redface:

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:

Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί. :worry:

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα? :/:
Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!

enrose

New member

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 588 μηνύματα.

Johnnaousa

New member

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.
Την έκανα δώρο στο φίλο μου πρίν ένα μήνα, τη μεγάλη συσκευασία, τελείωσε χθές...:(
Είναι πραγματικά υπέροχη!!

Βέβαια απο αντρικές δεν αλλάζω την Ck one, τη μαύρη!!!
προτιμω την ck in2u:)

Angelique.

New member

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.
Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!
Τελικά δεν την αγόρασα,πήρα κάτι άλλο. :redface: Το μικρό μπουκαλάκι από αυτήν την κολώνια:

Unexpectedly,μου άρεσε πάρα πολύ!

Επίσης μου άρεσε και η Αlien από Thierry Mugler που δοκίμασα.
Αντίθετα,απογοητεύτηκα πλήρως από την Βlack XS για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα λόγια από αρκετούς.

mar0ulihp

New member

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
burberry london και paco rabanne one million!

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggelis21

New member

Ο vaggelis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
armani code, armani extreme ,burberry sport, dior firenight, ck one, jean paul gaultier le male, dior higher, dolce gabana the one απο αντρικες.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πηρα προσφατα την ZARA BLACK!:D

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...