Κορυφαίες ατάκες από ταινίες / σειρές

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
-Θοδωρή εγώ πότε θα γίνω μάνα;;(Σ'αγαπώ,μάγαπάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinakius

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Έβαλες την πιο νορμαλ ατάκα χαχαχαχαχαχαχαχα
Εγώ είχα λυθεί στα γέλια,σε μια άλλη ΠΙΟ καμένη ταινία λέγεται "με τη ψυχή στο στόμα", εκεί έχουμε έναν Τάκη ήταν με τον φίλο του, και ο φίλος του έκανα παράπονα γιατί μπήκε σε ένα μαγαζί να κατουρήσει και τον έδιωξαν γιατί δεν αγόρασε τίποτα, και εκεί που μιλάει ακατάπαυστα λέει ένα
Φίλος: Δεν θέλω να πιω ρε μαλάκα, να κατουρήσω θέλω
Τάκης: Ε, ας πήγαινες στα goody's
:yahoo:


Άλλη ατάκα είναι αυτή που γράφω στην υπογραφή μου από 2 ξένους

Και μια τρίτη :D

Αυτη ειναι που λέει για τα ντουϊ;;;; Τα ντουϊ ρε μαλακα....ΤΑ ΝΤΟΥΪ ΤΑ ΝΤΟΥΪ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
θεικόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Corruption is why we win.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Modern Family :hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
<<ΣΕ ΜΙΛΑΩ ΜΩΡΕ...ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΣΠΑ ; >>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WITTMANN

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WITTMANN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
<<ΖΑΡΖΙΤΡΑΒΙΕ ΑΦΕΝΤΙΚΟ...>> (στο 1:13)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
όλοι θυμομαστε το "how you doooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin?" του joey από τη σειρά friends και από το "the bing bang theory" το "penny,penny,penny,penny,penny" του sheldon έξω από την πόρτα της penny
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.


ΒΑΖΙΝGA!- TBBT- Sheldon Cooper :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.


ΒΑΖΙΝGA!- TBBT- Sheldon Cooper :D

πως μπόρεσα να ξεχάσω το bazinga!; με τις φίλες μου το έχουμε κάνει μια από τις στάνταρ ατακες μας,μετά το δικό μου απαπαααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
πως μπόρεσα να ξεχάσω το bazinga!; με τις φίλες μου το έχουμε κάνει μια από τις στάνταρ ατακες μας,μετά το δικό μου απαπαααααααααα :D

Έλα ντε; Πως έγινε αυτό; Χαχαχα:Ρ Το άλλο αγαπημένο μου είναι αυτό:





He's so zazzy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πως μπόρεσα να ξεχάσω την janice;;;; πω ρε φιλε τρελά γελια



OH MY GOD,CHANDLAH BING?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ελληνικές ταινίες τώρα:
και το μυαλό μου είναι θολό,πωπωπωπωπω πωπωπω


χουφωστη χουστωστη


παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω

+
σκασμός αντωνάκη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
"I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No, I am the one who knocks!" Walter White

"Fulminated Mercury with a little tweak of chemistry" Walter White

Nazi soldier: What are you doing here?
River Song: Well, I was on my way to this gay, gympsy bar mitzvah for the disabled, when I suddendly thought <Gosh, the third Reich has been rubbish, I think I'll kill the Fuhrer!>

Και ένας μονόλογος:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
cu later aligator...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;
-Έεελα δεν το πιστεύω, έεελα δεν το πιστεύω!
Ελένη Καστάνη


Το γέλιο όταν το είχα πρωτοδεί!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Alfredooooooooooo vaffanculooooooooo



σινεμά ο παράδεισος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
V for Vendetta

"Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy... and ideas are bulletproof!!!"

Και μπορεί να μην είναι ατάκα αλλά η στιγμή από το Man On Fire που ο Creasy "ανατινάζει" το χέρι του Aurelio..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top