Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
πωπω η δευτερη ειναι πολυυυ ωραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Το πρωτο μπορείς να το βρεις εδώ
Το ρούχο είναι Austique Anna

Επειδή ο γαμος ειναι απόγευμα μήπως το 5ο είναι πολύ επίσημο;

το τραπεζι θα ειναι πολυ επισημο τρομαρα μας :whistle:

μεχρι τοτε θα δουμε..σε ευχαριστω πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λολ σε δημαρχείο θα παντρευτώ καλέ!:P

η κολλητή μου από τη σχολή παντρεύτηκε με τζην (εγκυμοσύνης :P) και ένα t-shirt πάντως...
so... i guess τζην και πουκαμίσα είναι μια χαρά επιλογή...

Επειδή η ίδια αρνήθηκες το κλασικό ασπρο ή ροζ ή μαυρο....
Οκ, αν κι εγω δεν είμαι της αποψης μόνο η νυφη ασπρα...μερικές κοπέλες όμως εχουν θέμα....
Βεβαια ασπρο με ασπρο διαφερει γιατι αλλο το ασπρο του πάγου αλλο το ιβουάρ....
Πάντως δεν είναι και το ωραιότερο πράγμα του κόσμου να αναρωτιέται κανείς αν εκείνη η κοπελιά φοράει "επίσημο ένδυμα" ή νυφικό ;).
Για μικρές (ή μεγάλες :P) ηλικίες δεν είναι θέμα φαντάζομαι...

Plus, υπάρχουν ΤΟΣΑ ωραία χρώματα που νομίζω ότι δεν είναι και τόσο "φοβερό" να αφήσει κάποιος τη νύφη να έχει την "αποκλειστικότητα" σε ένα χρώμα για μια και μοναδική βραδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Απαράδεκτη όποια σε γάμο φοράει λευκό φόρεμα. Πόσο μάλλον αν παραπέμπει σε νυφικό. Αυτή είναι αποκλειστικότητα της νύφης. Εξαρτάται βέβαια και ποιά το φοράει - ή καμμιά χαζή που δεν έχει μυαλό ή καμμιά ζηλιάρα που καίγεται να παντρευτεί και θέλει να τραβά βλέμματα. Το χω δει σε γάμο και μου χτύπησε -σε όλους δηλαδή- πολύ άσχημα. Αυτή είναι η άποψη μου... Ρεζ, πολύ ευγενική είσαι :P Βένι μου συγνωμη αλλά εδώ διαφωνούμε κάθετα, επειδή είδα πως το έγραψες εσύ. Στα λευκά ντύνονται οι νύφες και τα παρανυφάκια. Τόσα χρώματα στον κόσμο τούτο, πρέπει να βάλει η καλεσμένη λευκό; Ας βάλει ένα εκρού, ένα μπεζ, ένα παλ τελοσπάντων. Ας βάλει λευκή γόβα και κάτι άλλο απο πάνω, αν θέλει σώνει και ντε λευκό...
Plus, υπάρχουν ΤΟΣΑ ωραία χρώματα που νομίζω ότι δεν είναι και τόσο "φοβερό" να αφήσει κάποιος τη νύφη να έχει την "αποκλειστικότητα" σε ένα χρώμα για μια και μοναδική βραδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Απαράδεκτη όποια σε γάμο φοράει λευκό φόρεμα. Αυτή είναι αποκλειστικότητα της νύφης. Ακρως προκλητικό όποια το κάνει... Εξαρτάται βέβαια και ποιά το φοράει - ή καμμιά χαζή που δεν έχει μυαλό ή καμμιά ζηλιάρα που καίγεται να παντρευτεί και θέλει να τραβά βλέμματα. Το χω δει σε γάμο και μου χτύπησε -σε όλους δηλαδή- πολύ άσχημα. Αυτή είναι η άποψη μου... Ρεζ, πολύ ευγενική είσαι :P

Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανενός την άποψη, αυτό το σκεπτικό μου θυμίζει λιγάκι νοοτροπία "δεν μπορώ να συνεχίσω να κυκλοφορώ στον ίδιο χώρο εφόσον αντικρίσω άλλη να φοράει το ίδιο με μένα". Απλά αποδεικνύει πόσο κλειστόμυαλη είναι η κοινωνία γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανενός την άποψη, αυτό το σκεπτικό μου θυμίζει λιγάκι νοοτροπία "δεν μπορώ να συνεχίσω να κυκλοφορώ στον ίδιο χώρο εφόσον αντικρίσω άλλη να φοράει το ίδιο με μένα". Απλά αποδεικνύει πόσο κλειστόμυαλη είναι η κοινωνία γενικά.

Μα δε μιλάμε για το μπαράκι που θα πας να πιεις τη μπύρα σου,
μιλάμε για γάμο που η κάθε κοπέλα που θα γίνει νυφούλα είτε το παραδέχεται είτε όχι θέλει να έχει την αποκλειστικότητα...!


Εγώ γενικά το βρίσκω ανόητο η νύφη να φοράει αποκλειστικά άσπρο.
Υποτίθεται φοράς άσπρο γιατί έχει έναν συμβολισμό, από τη στιγμή που κάτι τέτοιο όμως δεν ισχύει (πλέον) ποιος ο λόγος να το φορέσεις;
Το νιώθω λίγο σαν κοροϊδία.. δε ξέρω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανενός την άποψη, αυτό το σκεπτικό μου θυμίζει λιγάκι νοοτροπία "δεν μπορώ να συνεχίσω να κυκλοφορώ στον ίδιο χώρο εφόσον αντικρίσω άλλη να φοράει το ίδιο με μένα". Απλά αποδεικνύει πόσο κλειστόμυαλη είναι η κοινωνία γενικά.

Προσωπικά αν ήμουν νύφη πολύ που θα με ένοιαζε. Θα είχα ν'ασχολήθω με τόσα ωραία, την άλλη με τα λευκά θα πρόσεχα? Ασε που σίγουρα δε θα ήταν φίλη μου. Ενοχλητικό είναι να το βλέπεις ως καλεσμένη. Φυσικά και η νύφη είναι το κέντρο της μέρας. Και βρες μου ένα λόγο να βάλεις λευκό φόρεμα πειστικό κι αν με πείσεις, πάω πάσο. Οσο κλειστή είναι η δική μου κοινωνία που ζω, άλλο τόσο χυδαία έχει γίνει η άλλη μισή... χωρίς να θέλω να προσβάλλω γνώμη φυσικά κανενός.
Το νιώθω λίγο σαν κοροϊδία.. δε ξέρω :worry:

Δεν υπάρχει λίγο, Ζωή. Είναι κοροιδία, μην κρυβόμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Προσωπικά αν ήμουν νύφη πολύ που θα με ένοιαζε. Θα είχα ν'ασχολήθω με τόσα ωραία, την άλλη με τα λευκά θα πρόσεχα? Ασε που σίγουρα δε θα ήταν φίλη μου. Ενοχλητικό είναι να το βλέπεις ως καλεσμένη. Φυσικά και η νύφη είναι το κέντρο της μέρας. Και βρες μου ένα λόγο να βάλεις λευκό φόρεμα πειστικό κι αν με πείσεις, πάω πάσο. Οσο κλειστή είναι η δική μου κοινωνία που ζω, άλλο τόσο χυδαία έχει γίνει η άλλη μισή... χωρίς να θέλω να προσβάλλω γνώμη φυσικά κανενός.


Δεν υπάρχει λίγο, Ζωή. Είναι κοροιδία, μην κρυβόμαστε..

Δεν είπαμε να βάλεις ντε και καλά άσπρο για να πας κόντρα στη νύφη, αλλά όπως είπε και η Ζωή, η όλη ιδέα του γάμου έχει χτιστεί πάνω σε συμβολισμούς οι οποίοι στη σύγχρονη εποχή έχουν καταρρεύσει. Μιλάμε ουσιαστικά για φαινομενική αποκλειστικότητα.

Δεν είναι ανάγκη να φοράς το μοναδικό άσπρο φόρεμα για να τραβήξεις την προσοχή όλων πάνω σου. :clapup: Όλα καταλήγουν στον χαρακτήρα και όχι στο περίβλημα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
η όλη ιδέα του γάμου έχει χτιστεί πάνω σε συμβολισμούς οι οποίοι στη σύγχρονη εποχή έχουν καταρρεύσει. Μιλάμε ουσιαστικά για φαινομενική αποκλειστικότητα.

Δεν είναι ανάγκη να φοράς το μοναδικό άσπρο φόρεμα για να τραβήξεις την προσοχή όλων πάνω σου. :clapup: Όλα καταλήγουν στον χαρακτήρα και όχι στο περίβλημα πιστεύω.

Εξελιγμένες,''ξανοιγμένες'' απόψεις, δεν έχουν ανάγκη τα κοινωνικά, οπότε ούτε και πολύ κόσμο. Γάμος σε δημαρχείο ή στην περίπτωση που είσαι θρήσκα, κάνεις σε εκκλησία και δε φοράς νυφικό. Εγώ δηλαδή στη θέση σου, δε θα έκανα λόγο για νυφικό. Αρα δε θα συζητούσα το κομμάτι φοράω γω, φοράει και η καλεσμένη. Και γουστάρω κάργα άτομα ανοιχτόμυαλα που δεν κοιτούν το θεαθήναι. Αλλά διαφέρει το ν'ακολουθείς το θεαθήναι, αλλά...να το φέρνεις στα μέτρα σου! ''Δε μ'αρέσει αλλά να μωρέ, θα βάλω νυφικό.'' Αλλά δε μου είπες έναν λόγο να βάλεις λευκό. Α μου είπες..... δε θα έβαζες.
Δεν είπαμε να βάλεις ντε και καλά άσπρο για να πας κόντρα στη νύφη,
:clapup:

Ανάμεσα σε θεωρία και πράξη, διακρίνω μιαν απόσταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Απο τα αγαπημένα μου ντυσίματα! Κάζουαλ, θηλυκό και κυριλάτο ταυτόχρονα! Εχω πολλά τέτοια παπούτσια σε αυτό το στυλ, έχω αρχίσει όμως και βαριέμαι τη στρογγυλάδα της γόβας αυτής... το μάτι μου χτυπάει πλέον στην πιο κλασσική...
Μεγαλώνω μου φαίνεται:worry: Μπα μωρέ σιγά που μεγαλώνω, τα γούστα αλλάζουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
η κολλητή μου από τη σχολή παντρεύτηκε με τζην (εγκυμοσύνης :P) και ένα t-shirt πάντως...
so... i guess τζην και πουκαμίσα είναι μια χαρά επιλογή...


Πάντως δεν είναι και το ωραιότερο πράγμα του κόσμου να αναρωτιέται κανείς αν εκείνη η κοπελιά φοράει "επίσημο ένδυμα" ή νυφικό ;).
Για μικρές (ή μεγάλες :P) ηλικίες δεν είναι θέμα φαντάζομαι...

Plus, υπάρχουν ΤΟΣΑ ωραία χρώματα που νομίζω ότι δεν είναι και τόσο "φοβερό" να αφήσει κάποιος τη νύφη να έχει την "αποκλειστικότητα" σε ένα χρώμα για μια και μοναδική βραδιά :)

ποσο μαλλον εγω που θα καθομαι στο γαμπριατικο τραπεζι..γι αυτο απερριψα κατευθειαν το ασπρο και το μαυρο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμένα μια θεία μου παντρεύτηκε με γαλάζιο για να μην έχουν τέτοια προβλήματα οι καλεσμένοι.
Συν ότι της άρεσε πολύ το γαλάζιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά ούτε εμένα μου άρεσε.
Είναι και θέμα γούστου βέβαια, αλλά και πάλι... είναι άσχημο. :redface:

Αν η βάφτιση είναι χειμώνα κινήσου σε κάτι πιο "χειμερινό",
και κάτι πιο πραγματικό...
Δε ξέρω, τέτοιου είδους φορέματα δε μου φαίνονται ανθρώπινα,
δηλαδή αν έβλεπα κάποια σε real life να το φοράει ίσως να το έκραζα (λίγο.)

Αν πάλι μιλάμε για καλοκαίρι, το λιτό, απλό και άνετο ρούχο αν το συνδυάσεις έξυπνα τραβάει πάντα τα βλέμματα και αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις. ;)

Σκεφτόμουν κάτι μακρύ μονόχρωμο αλλά όταν το είδα.....:redface:

To ακριβώς αντίθετο από το "μεγαλίστικο". Είναι πολύ μπεμπέ, λες και πας να κάνεις το πρώτο μάθημα μπαλέτου και έβαλες το φουρό-τούρτα. 'Η λες και είναι απόκριες και ντύθηκες τσουλέ μπαλαρίνα.

:hehe:

Όχι. Νομίζω ότι είναι too much για την ηλικία σου, ακόμη και αν είσαι ανεπτυγμένη! :/: Δες τι έχω στο μυαλό μου:

1
2
3

Ελπίζω να μην παρεξηγηθείς που κοίταξα στα παιδικά, απλά θυμάμαι που όταν ήμουν γυμνάσιο (καλά και τώρα μερικές φορές :redface: ) ψώνιζα από τα παιδικά αυτών των καταστημάτων.
Το τρίτο μ'άρεσε.
Απο τα ζάρα δε με εντυπωσιάζουν και να με εντυπωσίαζαν δεν μου κάνουν :hehe:
Τα παιδικά πλέον δε με παίρνουν γιατί δε χωράω μέσα.:redface:

Γιατί όχι τζιν φόρεμα; 13 χρονών είναι, όχι 23 για να πάει με λαμέ φουστάνι. Το συγκεκριμένο μπορεί να το φορέσει και σαν πουκαμίσα (εννοείται όχι μακρυμάνικο, θα σκάει ο τζίτζικας).
Ρε συ Πρινσεςς όχι φορέματα από Stradivarius και Bershka. Δεν θα δείχνει καθόλου την ηλικία της. Επίσης, δεν μ'αρέσουν τα εφαρμοστά σε τέτοια ηλικία (φοβάμαι την υπόνοια string). Και τζίζας, όχι χρυσά αξεσουάρ.

Δε μ'αρέσουν τα χρυσά. Ούτε τα λαμέ. :P
Το συγκεκριμένο χρυσούλι μ'άρεσε λιγάκι όμως. Συνήθως ντύνομαι στα μαύρα. Τώρα να βάλω μαύρο φόρεμα στη βάπτιση του αδερφού μου....:P
Γιατί το τζιν φόρεμα θα το βάλει για να βγει έξω για χυμό με τις φίλες της. Μου κάνει πάρα πολύ ανεπίσημο και πρόχειρο. Μα πάρα πολύ.
Και επειδή είναι 13 δε σημαίνει ότι πρέπει να ντυθεί μπέμπα στα ροζ, ή να βάλει ό,τι πιο γλυκούλικο και λουλουδάτο υπάρχει. Έφηβη είναι.
Θα' ναι μια χαρά ωραία με ένα τύπου τέτοια φορέματα, δεν είπα να πάρει τα συγκεκριμένα.
Απλή γραμμή χωρίς εκατό πενήντα φρου φρου κι αρώματα πάνω να μπουκωθεί, κι επειδή έχει τύχει να τη δω τη κοπέλα, κάτι τέτετοιο θα της ταίριαζε.
+Ένα χρυσό μεταλλικό βραχιόλι ή μια λεπτή χρυσή αλυσιδίτσα μια χαρά θα' ταν με το πράσινο του μυαλού μου.

Μην είσαι(-στε) τόσο προκατειλλειμένη με την ηλικία. Δεν είναι σήμερα οι 13χρονες όπως εμείς τότε, έχουν εξελιχθεί, χωρίς να εννοώ το ξέκωλο στυλ. :P
Ίου ρε συ με τα ροζ.
Τα λουλουδάτα άντε.
Τα ροζ είναι παρατραβηγμένα :hehe:
Συχαίνομαι τη προκατάληψη πως τα κοριτσάκια πρέπει να φοράνε φορεματάκια ροζ με λουλουδάκια στα μαλλιά και πεδιλάκι γιατί πολύ απλά δε μ'αρέσουν :hehe:
Τα φορέματα τα φοράω σε όποιο χρώμα θέλει κανείς, ΕΚΤΟΣ απ'το ροζ (και τις εξαιρέσεις με τα ωραία ροζ).
Μου πάνε-το ακούω συχνά- απλά εγώ τα βρίσκω....κάααπως.

Μου φαίνεται λίγο υπερβολικό και μεγαλίστικο :worry:

Και εμένα,μεγαλίστικο όμως.
Σκέψου πως θα μοιάζω με μπομπονιέρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εξελιγμένες,''ξανοιγμένες'' απόψεις, δεν έχουν ανάγκη τα κοινωνικά, οπότε ούτε και πολύ κόσμο. Γάμος σε δημαρχείο ή στην περίπτωση που είσαι θρήσκα, κάνεις σε εκκλησία και δε φοράς νυφικό. Εγώ δηλαδή στη θέση σου, δε θα έκανα λόγο για νυφικό. Αρα δε θα συζητούσα το κομμάτι φοράω γω, φοράει και η καλεσμένη. Και γουστάρω κάργα άτομα ανοιχτόμυαλα που δεν κοιτούν το θεαθήναι. Αλλά διαφέρει το ν'ακολουθείς το θεαθήναι, αλλά...να το φέρνεις στα μέτρα σου! ''Δε μ'αρέσει αλλά να μωρέ, θα βάλω νυφικό.'' Αλλά δε μου είπες έναν λόγο να βάλεις λευκό. Α μου είπες..... δε θα έβαζες.:clapup:

Ανάμεσα σε θεωρία και πράξη, διακρίνω μιαν απόσταση...

Στην είπα τη γνώμη μου...


Λιγότεροι τύποι και πρωτόκολλα,περισσότερη ουσία...


Τώρα,σχετικά με το τί θα έκανα εγώ, μιας και ρώτησες? Ό,τι καθόταν/ό,τι είχα διαθέσιμο. :worry: Αν ήταν λευκό,so be it.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Άνοιξη loves color

.
.

.
.


.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εμένα μια θεία μου παντρεύτηκε με γαλάζιο για να μην έχουν τέτοια προβλήματα οι καλεσμένοι.
Συν ότι της άρεσε πολύ το γαλάζιο...

Πες τα ρε κριστινέλ! Τόσα χρώματα υπάρχουν για τη νύφη, γιατί κολλάτε στο λευκό; Υπάρχουν ωραιότατα μαύρα, γαλάζια, ροζ, κόκκινα νυφικά. :D Κοινώς, αφήστε τη να κάνει το κομμάτι της και μην μπλέκεστε με τα χρώματά της. Βάλτε κάτι άλλο εκτός από το χρώμα του νυφικού.

Αν πάτε με λευκό σε γάμο που η νύφη διάλεξε άλλο χρώμα νυφικού, το πολύ πολύ να σας εύχονται να ζήσετε. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top