Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λοιπόν κατόπιν ωρίμου σκέψεως αποφάσισα να πάρω κάτι πέδιλα σε τέτοια γραμμή. Μπορεί σε πολλές να φανούν απαίσια,αλλά ακόμη δεν έχουν πολυανακαλυφθεί και μ'αρέσουν.:redface:
Ειδικά με ένα ωραίο μπορντό ή μπανανί στα νύχια που φαίνονται πολύ σικ παπουτσάκι μέχρι να χειμωνιάσει για σχολείο που βάζω πολύ πέδιλα.
Τι λέτε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
αυτά τα πέδια φέτος είναι πολύ στη μόδα..φαίνονται πολύ άνετα..εμένα να σου πω την αλήθεια δε με τρελαίνουν αλλά τα συγκεκριμένα που δείχνεις είναι αρκετά ωραία ;) υπάρχουν κάτι άλλα πολύ φορτωμένα..βέβαια ό,τι είναι στη μόδα αποφεύγω να το αγοράζω γιατί μπορεί μετά να μη φοριούνται αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :/:

στην πόλη που μένω έχει γίνει ψιλοχαμός μ' αυτά τα πέδιλα..έχω βαρεθεί να τα βλέπω :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
αυτά τα πέδια φέτος είναι πολύ στη μόδα..φαίνονται πολύ άνετα..εμένα να σου πω την αλήθεια δε με τρελαίνουν αλλά τα συγκεκριμένα που δείχνεις είναι αρκετά ωραία ;) υπάρχουν κάτι άλλα πολύ φορτωμένα..βέβαια ό,τι είναι στη μόδα αποφεύγω να το αγοράζω γιατί μπορεί μετά να φοριούνται αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :/:
Και΄γω αλλά επειδή ακόμη δεν έχει αγαπηθεί θα αγαπηθεί του χρόνου.:P
Εδώ,ακόμη,οπότε ας κάνω το μοντέλο στα παπούτσια μιας και στα ρούχα λόγω σωματότυπου δεν είμαι δημοφιλής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
δεν αποκλείεται..κι εγώ το πιστεύω ότι τα συγκεκριμένα θα είναι και του χρόνου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιπόν κατόπιν ωρίμου σκέψεως αποφάσισα να πάρω κάτι πέδιλα σε τέτοια γραμμή. Μπορεί σε πολλές να φανούν απαίσια,αλλά ακόμη δεν έχουν πολυανακαλυφθεί και μ'αρέσουν.:redface:
Ειδικά με ένα ωραίο μπορντό ή μπανανί στα νύχια που φαίνονται πολύ σικ παπουτσάκι μέχρι να χειμωνιάσει για σχολείο που βάζω πολύ πέδιλα.
Τι λέτε;:P
Μου τα πρότειναν σε ένα μαγαζί ως καλά, βολικά και γενικά ιδανικά για μένα λόγω του διαστρεμματος γιατί ήθελα σανδάλια. :P
Τα δοκίμασα και ήταν όντως άνετα και σταθερά, αλλά δεν τα πήρα γιατί δε μ'αρέσει το σχέδιο. Άμα σ'αρέσει εσένα, by all means go for it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Λοιπόν κατόπιν ωρίμου σκέψεως αποφάσισα να πάρω κάτι πέδιλα σε τέτοια γραμμή. Μπορεί σε πολλές να φανούν απαίσια,αλλά ακόμη δεν έχουν πολυανακαλυφθεί και μ'αρέσουν.:redface:
Ειδικά με ένα ωραίο μπορντό ή μπανανί στα νύχια που φαίνονται πολύ σικ παπουτσάκι μέχρι να χειμωνιάσει για σχολείο που βάζω πολύ πέδιλα.
Τι λέτε;:P

Πολύ ωραίο πέδιλο αν και θα το προτιμούσα με ενα λουράκι πάνω (δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..)!:)
Είναι πολύ άνετο γιατί έχω δοκιμάσει παρόμοιο και γενικά μου αρέσει πολύ! Ανετα θα τα φόραγα!
Όντως τα έχω δει κ εγώ πολύ φέτος να φοριούνται, αλλα προσωπικά δεν είναι κάτι που θα με απέτρεπε απο το να το πάρω!
Αν μ'αρέσει κάτι τι με νοιάζει αν το φοράει η μισή Ελλάδα? Είναι γνωστό οτι το κάθε πράγμα δείχνει διαφορετικά στον κάθε άνθρωπο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πολύ ωραίο πέδιλο αν και θα το προτιμούσα με ενα λουράκι πάνω (δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..)!:)
Είναι πολύ άνετο γιατί έχω δοκιμάσει παρόμοιο και γενικά μου αρέσει πολύ! Ανετα θα τα φόραγα!
Όντως τα έχω δει κ εγώ πολύ φέτος να φοριούνται, αλλα προσωπικά δεν είναι κάτι που θα με απέτρεπε απο το να το πάρω!
Αν μ'αρέσει κάτι τι με νοιάζει αν το φοράει η μισή Ελλάδα? Είναι γνωστό οτι το κάθε πράγμα δείχνει διαφορετικά στον κάθε άνθρωπο!:)
Ναι,καταλαβαίνω τι εννοείς. Εγώ τα είδα σε μία κοπέλα (γύρω στα 20)είναι αλλά οκ σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις ότι πια ντύνομαι πιο αθλητικά έχω τέτοιο ντύσιμο οπότε λέω να το τολμήσω.
Thank you girlssssss!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ναι,καταλαβαίνω τι εννοείς. Εγώ τα είδα σε μία κοπέλα (γύρω στα 20)είναι αλλά οκ σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις ότι πια ντύνομαι πιο αθλητικά έχω τέτοιο ντύσιμο οπότε λέω να το τολμήσω.
Thank you girlssssss!:D

Kάπου εδω να σε ενημερώσω οτι εχθές αγόρασα κάτι παρόμοια!:P
Τα πήρα σε ροζ χρώμα (ροζ χρυσό δηλαδή, όχι ροζ-ροζ :P) και είναι πολύ βολικά!
Δεν ξέρω και πως λέγονται σαν πέδιλα για να τα googlαρω και να σας τα δείξω!:redface:

Για να είμαι ειλικρινής δεν είχα σκοπό να αγοράσω πέδιλο αυτή την εποχή αλλά προέκυψε ένας γάμος & επειδή εγώ δεν φοράω ψηλά παππούτσια ποτέ επέλεξα κάτι τέτοιο για να αποφύγω το κλασσικό ίσιο σανδάλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Λοιπον, αρχιστε να ανεβαζετε φθινοπωρινα συνολακια, θα τα χρειαστουμε τωρα που θα ξεκινησει η φοιτητικη ζωαρα :P :D

κάνω την αρχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Λοιπον, αρχιστε να ανεβαζετε φθινοπωρινα συνολακια, θα τα χρειαστουμε τωρα που θα ξεκινησει η φοιτητικη ζωαρα :P :D
:yahoo::yahoo::thumbsup::thumbsup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Οσο και αν σας αρεσαν οι arctic monkeys θα φορούσατε αυτά τα παπούτσια; εγώ σίγουρα όχι. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οσο και αν σας αρεσαν οι arctic monkeys θα φορούσατε αυτά τα παπούτσια; εγώ σίγουρα όχι. :confused:
Αν και λάτρης του συγκροτήματος,είναι λες και πήρες μπλάνκο και τα μουτζούρωσες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν και λάτρης του συγκροτήματος,είναι λες και πήρες μπλάνκο και τα μουτζούρωσες.:P

Αυτό ακριβώς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τρελαίνομαι για φθινοπωρινά φορεματάκια με χρωματιστά καλσόν πάντως! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • tumblr_m9shhir4Ri1rfwuzyo1_500.jpg
    tumblr_m9shhir4Ri1rfwuzyo1_500.jpg
    400.4 KB · Εμφανίσεις: 181
  • tumblr_inline_navifrs5YY1s6lw3t.jpg
    tumblr_inline_navifrs5YY1s6lw3t.jpg
    81 KB · Εμφανίσεις: 192
  • nice girl in dress tights boots.jpg
    nice girl in dress tights boots.jpg
    141.8 KB · Εμφανίσεις: 175
  • falloutfit1.jpg
    falloutfit1.jpg
    139.9 KB · Εμφανίσεις: 172
  • cosy-autumn-outfit_web.jpg
    cosy-autumn-outfit_web.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 283

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πήρα σε τέτοιο στυλ.Είναι όλο μαύρο -και ο πάτος- και έχει μικρότερα λουλούδια :D Δεν τα έβρισκα στο ιντερνετ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
με γεια:Pκαλοφορετα:P







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top