Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Isiliel

New member

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.
Τι παπούτσια έχετε να προτείνετε για πολύ κρύο και πολύ υγρασία;;;

:hehe: ...δεν θα τις φόραγα ποτέ, αλλά δεν ξέρω γιατί, όταν τις βλέπω, μου προκαλούν μια ...συμπάθεια. :hmm:

EDIT:
Ααα βρήκα γιατί!!! μου θυμίζουν αυτόν:
:D

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.

rosa azul

New member

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

Boom

New member

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,123 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

New member

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

rosa azul

New member

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

cibyllian

New member

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.
Είναι απαίσιες και δεν αλλάζει.- Μάλλον εσύ τις συνήθισες! :P

Αυτές οι μπότες μου κάνουν περισσότερο να τις φοράς στο σπίτι σαν παντόφλες γιατί νομίζω οτι άμα τις φορέσεις έξω και βραχούν, θα χαλάσουν!
Είναι λίγο χοντροκομμένες,- εμένα βεβαια μου αρέσουν, ειδικά με φόρμα, - είναι τρελά άνετες, τρελά όμως και οι original δεν παθαίνουν απολύτως τίποτα, διότι είναι δέρμα γυρισμένο και με ένα βουρτσισματάκι μόλις στεγνώσουν είναι τζάμι.
Αλλά δεν είναι και η επιτομή της κομψότητας.:/:

*Maria (^_^)*

New member

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

Noisette

New member

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

New member

_Ηρώ_

New member

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

_Ηρώ_

New member

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια