Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Για δες εδώ.

Αν θες συγκεκριμένα σε μπλε χρώμα, εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Βρε παντού τα πουλάνε αυτά. Σε όλα τα συνοικιακά μαγαζιά έχει κάτι τέτοιο και πολύ οικονομικά.

Δεν έχω βρει πουθενά, κοιτάω παντού και είναι 10+ όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κοίτα για άνετα, για να μην ερεθιστεί το κότσι, θα σου λεγα να πάρεις Camper.
Αλλά η αλήθεια είναι ότι θα τα πληρωσεις παραπάνω.
Γιατί δεν περιμένεις τις εκπτώσεις?

Για παράδειγμα, στην Καλλιθέα πήγες? Έχει πολύ φτηνή αγορά.
Στον Πειραιά, στην Κόνωνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στην Καλλιθέα, στην Αγίου Μάρκου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Είμαι μακριά, οπότε θέλει να πω, θα πάω για ψώνια την τάδε μέρα.Στην πατησίων είχα πάρει στη σειρά τα μαγαζιά με παπούτσια και λίγο ερμού.
Κότσι ακόμα δεν έχω, απλά αφού δεν φοράω τακούνια γενικά, θέλω ένα χαμηλό παπούτσι για εξόδους . Θα πάω εκεί θα πάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στην Αγίου Μάρκου είσαι κοντά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Α τώρα το είδα , είναι κοντά όντως, θα πάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Να σου πω, τσέκαρε στην ΝΑΚ...
Είχα βγει σήμερα για βόλτα, είδα κάποια ωραία.. Αλλά αυτό που με καίει κυρίως (και γι' αυτό δίνω και αρκετά λεφτά στα παπούτσια), είναι να είναι όσο το δυνατόν πιο καλής ποιότητας και όσο πιο άνετα γίνεται, γιατί είναι ευαίσθητα τα πόδια μου (:P) με αποτέλεσμα να με χτυπάνε, να βγάζω φουσκάλες, να μη μπορώ να περπατήσω... :( ΝΑΚ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ μου, είναι άνετα? Κρατάνε?

Χλωμό. Είναι φετινή collection. :/:
Δε ξέρω, ο φίλος μου που ασχολείται κάπως λέει ότι ένα 30% θα το πετύχω γιατί γενικά βάζουν προσφορές.. Αλλά αγνοώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Έχω πάρει πέδιλα από εκεί και είναι πολύ καλά...
Κλειστά δεν έχω πάρει να σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έχω πάρει πέδιλα από εκεί και είναι πολύ καλά...
Κλειστά δεν έχω πάρει να σου πω..
Πέδιλα έτσι κι αλλιώς δε φοράω, γιατί στην ώρα πάνω δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου! :P
Θα το κοιτάξω πάντως, ευχαριστώ πολύ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα πιο βολικα παπούτσια με τακούνι πάντως είναι αυτα που έχουν κατασκευαστεί για χορό (τάνγκο π.χ.).
Τα σκας βέβαια ($$) αλλά από το να πληρώσεις μόνο τη μάρκα, καλύτερα να τα δώσεις για την ποιότητα και την υγεία σου.

Θα μου πεις δίνω εγώ συμβουλές για σωστά τακούνια όταν φοράω πουεντ, δασκαλε που διδασκες! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,039 μηνύματα.
Για πες μια τιμή. 50€ ας πούμε; :worry:

Παραπάνω γιατί είναι εξειδικευμένα. Νομίζω οτι αν δεν χορεύεις επαγγελματικά είναι πεταμένα λεφτά. Μπορείς τα βρεις παρόμοια σε καλές τιμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πιστεύετε πως υπάρχει περίπτωση να τα βρω αυτά στις εκπτώσεις με ένα 40%- 50%? Ή τσάμπα ονειρεύομαι? :P
Δεν έχω βρει άλλο μποτάκι τέτοιου στυλ που να με ενθουσιάζει μέχρι στιγμής, είμαι δύσκολη στα παπούτσια.. Τα λεφτά λογικά θα καταφέρω να τα μαζέψω, θα μεσολαβήσουν και οι γιορτές και κάτι θα βγάλω από θείους/νγιαγιάδες/νονά (ελπίζω :P).
Αν έχετε δει κάποιο άλλο παπούτσι ίδιου στυλ και σαφώς οικονομικότερο πείτε μου.

Αν σκεφτείς πως με τα ίδια λεφτά παίρνεις 7-10 ζευγάρια από κάτι σαν κι αυτά: , θα έλεγα καλύτερα να ψάξεις λίγο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Τα κάρακτερ παπούτσια δεν είναι καθόλου βολικά για το δρόμο. Ο πάτος τους είναι φτιαγμένος για παρκέ! :) Αν με καταλαβαίνετε τι εννοώ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.



Tο αγόρασα σήμερα από τα bershka! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Λοιπόν κορίτσια μου θέλω τη βοήθεια σας!
Προσπαθώ να διαλέξω τσάντουλα, μετά από τόσα λεφτά που έχω πετάξει σε φτηνιάρικες είπα να πάρω μια ακριβή (ίσως και 2) να δω για πόσο θα μου κρατήσει και γενικά να το ευχαριστηθώ ρε αδερφέ!
Έχουμε και λέμε:


Αυτή σε μαύρο χρώμα όμως:



Αυτή την έχω σχεδόν στανταράκι:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Για τι είδους χρήση την χρειάζεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Θέλω σίγουρα μια για κάθε μέρα, για τη δουλειά και για το απόγευμα, κοινώς δε με ενδιαφέρει να είναι τεράστια (πχ δε θα την έχω για τη σχολή που θα βάζω βιβλία μέσα κλπ και θα της αλλάξω τα φώτα), λόγο του ότι τρώω πολλές ώρες στο δρόμο με λεωφορεία, για καφέ κατευθείαν μετά τη δουλειά δε θέλω να είναι κάτι πολύ καλό, ούτε κάτι πολύ απλό. Θέλω κάτι κλασσάτο (τρομάρα μου, ΟΥ ΡΕ!)

Όσο για τη δεύτερη (που δεν είμαι σίγουρη αν πάρω, θα δείξει) θέλω βραδινή κυρίως μαύρη, και αν όχι σκέτο μαύρο με λίγο καφέ.

Αυτά! :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top