Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα μου είχαν φέρει από άλλο κατάστημα, καλέ. Ή πήγαινε εσύ, να σου πουν πού το έχει...!
Μου΄δωσες θάρρος.
Θα πάω αύριο να το ψάξω.:redface:
Φχαριστώωωωω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:kissing:
Όρμα τους!! Κι αυτοί να πουλήσουν θέλουν... Δες και πού αλλού έχει κοντά σου υποκαταστήματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα σορτσάκια στα Pull&Bear φέτος είναι απλώς υπέρτατα. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Top από μαγιώ βρήκα.
Κάτω θέλω να βρω κάτι να ταιριάζει διότι αυτό που έχω δεν ταιριάζει.:redface:

πωω αυτό το πρόβλημα με τα μαγιώ το έχω κ εγώ..ενώ τα από πάνω μου αρέσουν και μου ταιριάζουν στο νούμερο, εφαρμογή κ λοιπά, τα από κάτω είναι όλα πολύ μικρά..:redface: και τελοσπάντων στην παραλία θα πας, δε θα βάλεις και ράσο αλλά όχι κ έτσι ρε (brazilian ή στριγκ εγώ δε φοράω..:pfff: )
κ εντομεταξύ είναι σχεδόν όλα τα μαγιώ έτσι..και αν τους πεις θέλω κάτι πιο συμμαζεμένο κάτω :redface: σε κοιτάν περίεργα κ σου δείχνουν κάτι ψιλόμεσα..που είναι χάλια..δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδί μου αυτοί οι μόδιστροι τσιγκουνιά στο ύφασμα κάνουν? :hehe: :P
στο καλτσεντόνια δεν έχω πάει ακόμα..πιστεύω τουλάχιστον να βρω εκεί..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Αν είσαστε Αθήνα, νότια προάστια, υπάρχει μια πολύ καλή βιοτεχνία μαγιώ στο Μπραχάμι (Αγ. Δημήτριο) που μπορείς να πάρεις χωριστά τοπ και βρακάκι. Έχουν πολλά διαφορετικά είδη, από στρινγκ μέχρι σορτσάκι. Αν ενδιαφέρεται κανείς, πείτε μου να βρω τα στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σας αρέσει;
Το έχω δει σε μπεζ-ροζ με λευκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Σας αρέσει;
Το έχω δει σε μπεζ-ροζ με λευκό.

το φορεμα μ αρεσει..η τιμη δεν μ αρεσει:P
ειναι πολυ κομψο και αυτο το σχεδιακι που κανει στους ωμους κολακευει το πανω μερος του σωματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

ουαου
τυφλώθηκα

καταπληκτικό μόνο που θα το προτιμούσα στραπλες

εν τω μεταξύ μπορώ να ρωτήσω γνώμες για μια τσάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
όμορφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Μεγαλίστικη για την ηλικία σου. Κοίτα κάτι άλλες τσάντες πλάτης που έχει η kem σε τελεια χρωματα και ταιριάζουν με την ηλικία σου.

Μην την κοιτάτε την τιμή στα φορέματα. Το θέμα είναι αν είναι ωραίο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Α εντάξει! Γιατί είδα την τιμή και κάπως μου ήρθε!:P

Σαν σχεδιο θα το χαρακτήριζα...sexy!:)

Μεγαλίστικη για την ηλικία σου. Κοίτα κάτι άλλες τσάντες πλάτης που έχει η kem σε τελεια χρωματα και ταιριάζουν με την ηλικία σου.

Tώρα πρόσεξα πόσο χρονών είναι η κοπέλα!
Έχεις δίκιο..όχι τόσο οτι είναι μεγαλύστικη όσο οτι υπάρχουν και πιο νεανικές!
Πάντως σαν τσάντα είναι όμορφη και sic!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σας αρέσει;
Το έχω δει σε μπεζ-ροζ με λευκό.

Πολύ ωραίο, αλλά ακριβό.:P


Παραγυαλίζει για τα γούστα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Δεν με ξετρελαίνει και είναι όντως λίγο μεγαλίστικη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top