Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αν σ'αρεσουν ναι.εμενα δεν μου αρεσουν :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσουν πάρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου το στυλ μου... αλλά αν σου αρέσουν, γιατί όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.




isabel marant

rakels στα clarks κοίταξες;
Όχι, δεν έχω κοιτάξει. Σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Tally Weijl (προφανώς:P)

Άπαξ και κατέβω Αθήνα θα τρέξω να τα πάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όχι ακριβώς! Αυτά μοιάζουν με αρβυλάκια περισσότερο.
Κάτι σαν αυτό, με λιγότερο μυτερή μύτη.

Εμπιστεύομαι την κρίση της Κατερίνας, σε αυτά τα παπούτσια που λες δεν έχω ιδιαίτερα μαγαζιά να προτείνω... :redface:


Tally Weijl (προφανώς:P)

Άπαξ και κατέβω Αθήνα θα τρέξω να τα πάρω.

Δεν ήξερα ότι έφερναν παπούτσια :P. Ωραία είναι αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι έφερναν παπούτσια :P. Ωραία είναι αυτά!


Εγώ όταν είχα κατέβει είχα δει κάτι πεδιλάκια, πέρσι τον Απρίλη:P
Μόλις είδα αυτά σκάλωσα:redface:

Σκέφτομαι σοβαρά να δώσω λεφτά στη θεία μου να μου τα πάρει και να τα στείλει με κάποιον, δε μπορώ να περιμένω.:P

Είδα κιόλας κάτι ωραία μπλουζάκια, και ωραία πράγματα στα Bershka.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ όταν είχα κατέβει είχα δει κάτι πεδιλάκια, πέρσι τον Απρίλη:P
Μόλις είδα αυτά σκάλωσα:redface:

Σκέφτομαι σοβαρά να δώσω λεφτά στη θεία μου να μου τα πάρει και να τα στείλει με κάποιον, δε μπορώ να περιμένω.:P

Λογικό :P. Είναι όντως πολύ ωραία, ελπίζω να προλάβεις τα αποθέματα :D.

Είδα κιόλας κάτι ωραία μπλουζάκια, και ωραία πράγματα στα Bershka.:D

Bershka και stradivarius σχεδόν πάντα βρίσκω κάτι. Pull & Bear θα βρω μπουφάν, καμιά φούστα και τζιν, αλλά όχι πάντα. Μετά Blanco έκλεισε που είχαμε :'(. Και είχε τέλεια φορέματαα!!! Μπορώ να μιλάω για μαγαζιά με ρούχα περισσότερο από ότι για τα παπούτσια :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμάς τα κοντινότερα Bershka είναι στην Λαμία.
Pull&Bear, Tally και λοιπά Αθήνα.

Λιβαδειά (που είναι κοντά στο χωριό μου) έχει μόνο Ζάρα παιδικά.

Και δεν μπορείς να παραγγείλεις απ'το ίντερνετ στα Tally -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμάς τα κοντινότερα Bershka είναι στην Λαμία.
Pull&Bear, Tally και λοιπά Αθήνα.

Λιβαδειά (που είναι κοντά στο χωριό μου) έχει μόνο Ζάρα παιδικά.

Και δεν μπορείς να παραγγείλεις απ'το ίντερνετ στα Tally -_-

Ζάρα ποτέ δεν τρελαινόμουν :redface:. Και τώρα, σπάνια βρίσκω κάτι, κι αν βρω θα είναι πχ. καλό φόρεμα. Tally δεν ξέρω πως γίνεται, όταν πηγαίνω δεν βρίσκω ποτέ τίποτα! :eek: Η αδερφή μου όταν πηγαίνει, γυρνάει σπίτι με κάτι σούπερ φορέματα, δεν ξέρω πού τα βρίσκει :P. Ίσως φταίει το ότι σε γενικά πλαίσια εγώ δεν έχω την υπομονή να κάθομαι να ψάχνω... δεν είμαι το κορίτσι των ''ψώνιων'' :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ζάρα ποτέ δεν τρελαινόμουν :redface:. Και τώρα, σπάνια βρίσκω κάτι, κι αν βρω θα είναι πχ. καλό φόρεμα. Tally δεν ξέρω πως γίνεται, όταν πηγαίνω δεν βρίσκω ποτέ τίποτα! :eek: Η αδερφή μου όταν πηγαίνει, γυρνάει σπίτι με κάτι σούπερ φορέματα, δεν ξέρω πού τα βρίσκει :P. Ίσως φταίει το ότι σε γενικά πλαίσια εγώ δεν έχω την υπομονή να κάθομαι να ψάχνω... δεν είμαι το κορίτσι των ''ψώνιων'' :redface:.

Ούτε εγώ τρελαίνομαι για Ζάρα. Φέτος που η κολεξιόν έχει κάτι ωραία κομματάκια, θυμήθηκα οτι και για τα ζάρα πρέπει να κατέβω Αθήνα.:mad:

Δηλαδή έλεος.:P

Tally, λατρεύω απλά! Την πρώτη φορά που ψώνισα (Αθήνα) είχαν τελειώσει τα νούμερα σε όλα τα ωραία παντελόνια και τις μπλούζες και ήμουν περιορισμένη. Μετά στην μονοήμερη στο Ναύπλιο, είχαν τιγκάρει στα νούμερα και δεν είχα λεφτά πάνω μου.:P

Σκουλαρικάκια πήγα πήρα. :hehe:

Εγώ είμαι να με αφήσεις σε μαγαζί με τις ώωρες!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Μιας και είπαμε για σκουλαρίκια...... μήπως έχει δει κανείς σκουλαρίκια αράχνες ή φαντάσματα;

Κάτι τέτοιο ας πούμε https://www.amazon.co.uk/Zest-Spooky...381922945&sr=8-19&keywords=halloween+earrings

ή κάτι σαν αυτό https://www.amazon.co.uk/Zest-Purple...381922967&sr=8-49&keywords=halloween+earrings

Ή σαν αυτά https://www.amazon.co.uk/Childrens-H...rrings/dp/B002TM8IVA/ref=pd_sim_sbs_jewelry_3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ούτε εγώ τρελαίνομαι για Ζάρα. Φέτος που η κολεξιόν έχει κάτι ωραία κομματάκια, θυμήθηκα οτι και για τα ζάρα πρέπει να κατέβω Αθήνα.:mad:

:hehe: Ψώνια να 'ναι... :whistle:

Tally, λατρεύω απλά! Την πρώτη φορά που ψώνισα (Αθήνα) είχαν τελειώσει τα νούμερα σε όλα τα ωραία παντελόνια και τις μπλούζες και ήμουν περιορισμένη. Μετά στην μονοήμερη στο Ναύπλιο, είχαν τιγκάρει στα νούμερα και δεν είχα λεφτά πάνω μου.:P

Σκουλαρικάκια πήγα πήρα. :hehe:

Χαχαχα, αυτό θα πει κακιά τύχη :P.

Εγώ είμαι να με αφήσεις σε μαγαζί με τις ώωρες!:redface:
Δεν σε πιάνει πονοκέφαλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν σε πιάνει πονοκέφαλος;

Eμένα με είχε πιάσει πονοκέφαλος μετά από 3 ώρες (και κάτι) ψώνια στο mall. :hehe: :hehe: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όχι, δε με πιάνει. :P

Σκουλαρίκια αράχνες φόραγα εγώ πριν κάτι χρόνια, έχω ακόμα αλλά μου πληγιάζει το αυτί για μόνιμα.
Αυτά που έβαλες είναι γλυκούλικα πάντως.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Eμένα με είχε πιάσει πονοκέφαλος μετά από 3 ώρες (και κάτι) ψώνια στο mall. :hehe: :hehe: :redface:

Στα mall επειδή πηγαίνω πάρα πολύ σπάνια, δεν με πιάνει πονοκέφαλος :redface:. Αλλά μια ώρα στα Jumbo της Veso Mare πχ. ναι, θα μου φέρει απίστευτο πονοκέφαλο :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στα mall επειδή πηγαίνω πάρα πολύ σπάνια, δεν με πιάνει πονοκέφαλος :redface:. Αλλά μια ώρα στα Jumbo της Veso Mare πχ. ναι, θα μου φέρει απίστευτο πονοκέφαλο :P.

Jumbo... πόσες ώρες από την ζωή μου τις έχω περάσει εκεί...; :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εδώ!
Έχει πολύ ωραία πράγματα άμα ψάξεις :)

Έχεις πάρει καθόλου από κει? πληρώνεις φόρο για τελωνείο κλπ? (Είδα free shipping). Και αν ναι, πόσο είναι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Σκουλαρίκια αράχνες φόραγα εγώ πριν κάτι χρόνια, έχω ακόμα αλλά μου πληγιάζει το αυτί για μόνιμα.
Αυτά που έβαλες είναι γλυκούλικα πάντως.:D
Τα θέλω γιατί θα ντυθούμε για το Halloween στο φροντιστήριο των αγγλικών. Μια φορά θα τα βάλω μόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top