Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Nefeli Graf!! αα η μία είναι αντρική! Μια χαρά οι τιμούλες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η άσπρη μπλούζα στην 2η εικόνα είναι πολύ όμορφη Κατερίνα! Από πού είναι? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδω συνδυαζει και το μαλλι το κινητο σε πειραξε...:P:P:P
Οι μπλουζες ειναι πολυ ομορφες όμως...;)

Ε μπορεί να δίνει εναλλακτικές λύσεις για το μαλλί... :redface: Αλλά το κινητό ήταν επικό! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η άσπρη μπλούζα στην 2η εικόνα είναι πολύ όμορφη Κατερίνα! Από πού είναι? :)
Απο εδώ
Αλλά έχει τελειώσει ...Κι εμενα μου αρεσε πάρα πολύ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
:P

Αν δεις τα σκουλαρίκια που πόσταρε είναι κάπως εκκεντρικά για ένα καθημερινό ντύσιμο. :oops: Τουλάχιστον έτσι νομίζω εγώ. :redface:

Οπότε θα τα προτιμούσα σε μια πιο punk/rock εμφάνιση... :D

Αααα, δεν κοίταξα την εικόνα, να ομολογήσω την αμαρτία μου.:redface:



Μαύρες αθλητικές φόρμεςςςςςςς:hypno::hypno:

:clapup: Αν και γενικά προτιμώ να φορώ κολάν :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Nefeli Graf!! αα η μία είναι αντρική! Μια χαρά οι τιμούλες ;)
Τίποτα. :redface: Ναι δεν είναι και πολύ ακριβές. Οι μαύρες φόρμες τέτοιου είδους είτε αντρικές είτε γυναικείες είναι μια χαρά και ταιριάζουν στους περισσότερους(ανεξαρτήτου φύλου):D που έχουν αθλητικό ντύσιμο like me:redface::whistle:
:clapup: Αν και γενικά προτιμώ να φορώ κολάν :D.
Φόρμες FOREVER:pfff: Είναι πιο άνετες ρε και για όλες τις περιστάσεις :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Τι λέτε για αυτά; :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
πολύ όμορφο φθινοπωρινό χρώμα και το συγκεκριμένο τακούνι προσωπικά μ' αρέσει πολύ γτ είναι πολύ άνετο και σταθερό για να το φοράς και στην καθημερινότητα! Εγώ θα το αγόραζα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι λέτε για αυτά; :redface:

Δεν το λες και άσχημο απλά εμένα με αρέσουν τα πιο ψηλά τακούνια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
πολύ όμορφο φθινοπωρινό χρώμα και το συγκεκριμένο τακούνι προσωπικά μ' αρέσει πολύ γτ είναι πολύ άνετο και σταθερό για να το φοράς και στην καθημερινότητα! Εγώ θα το αγόραζα ;)
Tabby είχα πετύχει πέρυσι παρόμοια clarks σε κροκί! Τα είχα ερωτευτεί, ομολογουμένως, αλλά δεν τα πρόλαβα :/:
Λίγο στεναχωριέμαι που δεν έβγαλαν κάτι τέτοιο φέτος.... Βέβαια δεν κοίταξα και πουθενά αλλού, τα είδα κατά τύχη αυτά και θυμήθηκα τον περσινό μου πόνο! :P
Δεν το λες και άσχημο απλά εμένα με αρέσουν τα πιο ψηλά τακούνια :redface:
Gate4 μου, είναι ακριβώς αυτό που λέει η Tabby :
το συγκεκριμένο τακούνι προσωπικά μ' αρέσει πολύ γτ είναι πολύ άνετο και σταθερό για να το φοράς και στην καθημερινότητα!
Έχω μποτάκια/μπότες/γόβες ψηλές και κάθε βράδυ λέω: Αύριο στη δουλειά θα βάλω επιτέλους κάτι από αυτά, μην τα φοράω μόνο στη χάση και στη φέξη, και κάθε πρωί καταλήγω με τα ίδια ίσια μποτάκια/αρβυλάκια μου... Ενώ με κάτι τέτοιο ελπίζω να πετύχω ένα πιο άνετο αλλά και κομψό αποτέλεσμα! Τα έχω δει φορεμένα με τζιν και, κακά τα ψέματα ρε παιδί μου, το ίδιο ντύσιμο με λίγο τακουνάκι μπορεί να δείξει εντελώς διαφορετικό από ότι με τα all-time classic casual μποτάκια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Gate4 μου, είναι ακριβώς αυτό που λέει η Tabby :
Έχω μποτάκια/μπότες/γόβες ψηλές και κάθε βράδυ λέω: Αύριο στη δουλειά θα βάλω επιτέλους κάτι από αυτά, μην τα φοράω μόνο στη χάση και στη φέξη, και κάθε πρωί καταλήγω με τα ίδια ίσια μποτάκια/αρβυλάκια μου... Ενώ με κάτι τέτοιο ελπίζω να πετύχω ένα πιο άνετο αλλά και κομψό αποτέλεσμα! Τα έχω δει φορεμένα με τζιν και, κακά τα ψέματα ρε παιδί μου, το ίδιο ντύσιμο με λίγο τακουνάκι μπορεί να δείξει εντελώς διαφορετικό από ότι με τα all-time classic casual μποτάκια μου...
Ναι καλέ κατάλαβα απλά πχ το πιο κοντό τακούνι με αρέσει σε μποτάκια. Αλλά είναι έτσι άνετα και ωραία δεν διαφωνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τίποτα. :redface: Ναι δεν είναι και πολύ ακριβές. Οι μαύρες φόρμες τέτοιου είδους είτε αντρικές είτε γυναικείες είναι μια χαρά και ταιριάζουν στους περισσότερους(ανεξαρτήτου φύλου):D που έχουν αθλητικό ντύσιμο like me:redface::whistle:

Φόρμες FOREVER:pfff: Είναι πιο άνετες ρε και για όλες τις περιστάσεις :look:

Ε όχι και για όλες τις περιστάσεις βρε Νεφελάκι. Θα βγεις βράδυ με φόρμα? Θα πας σε γάμο με φόρμα? Η θηλυκότητα, η φινέτσα που θα χωρέσουν στη φόρμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αυτή η Celine τσάντα είναι υπέροχη (καλά, όλο το σύνολο είναι, αλλά εγώ εκεί κόλλησα!) :P

Από πού είναι αυτή η καφέ πουκαμίσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ε όχι και για όλες τις περιστάσεις βρε Νεφελάκι. Θα βγεις βράδυ με φόρμα? Θα πας σε γάμο με φόρμα? Η θηλυκότητα, η φινέτσα που θα χωρέσουν στη φόρμα?

Να σου πω την αλήθεια εμένα σκεφτόμουν όταν της απαντούσα :P
Αν δεν φορέσω τζινάκι το βράδυ έχει τύχει πολλές φορές να βγω βράδυ για φαγητό και πάρτυ του σχολείου μου σε μπαράκια/καφετέριες με φόρμα και να πάω επίσης σε βαφτίσια με φόρμα. Ξέρεις πόση θηλυκότητα έχει χωρέσει στην δική μου μαύρη φόρμα; :lol:
Γενικά δεν είμαι του πολύ επίσημου και "καλού" ντυσίματος προτιμώ να νιώθω άνετα μ'αυτά που φοράω παρά το αντίθετο.
Το ντύσιμο μου περιορίζεται σε μπλουζάκια/-ες,φόρμες και τζιν (συνήθως στυλ σωλήνα).
Ίσως φταίει και η ηλικία αλλά εγώ δεν μπορώ και δεν νιώθω άνετα στα "καλά ρούχα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω πάει σε γάμο με αρβύλα και κολάν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αυτή η Celine τσάντα είναι υπέροχη (καλά, όλο το σύνολο είναι, αλλά εγώ εκεί κόλλησα!) :P


Από πού είναι αυτή η καφέ πουκαμίσα?

https://lolobu.com/
www.socialbliss.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ψάχνω για αθλητικά, βρήκα ένα σάιτ με σπασμένα νούμερα, πολύ καλές τιμές και 10 ευρώ μεταφορικά (αυτό με δεσμεύει λιγάκι), και σκέφτομαι να πάρω ένα μποτάκι και ένα για τρέξιμο/γενικά παπούτσι για training κτλ.

Βρήκα αυτά:

27512166_l.jpg
Κοντά στα 50,και το σκέφτομαι σοβαρά. Στα νάικ δεν έχω πρόβλημα με τα νούμερα, 36.5 και 37 φοράω. Δηλαδή πιστεύω, με ότι έχω δοκιμάσει πως 37 για μποτάκι θα ήταν καλό.

Τώρα για τρέξιμο και τέτοια, έχω βρει 3 και είμαι σε τρίλημμα.
:redface:

27201148_l.jpgΣτο 40άρι περίπου.
(Παραθέτω και τιμές :P)

27101201_l.jpgΣτα 36, και μ'αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο σχέδιο!

27108103_l.jpgΚαι αυτά, στα 25.


Όπως βλέπετε, είναι Reebok και Adidas, μάρκες τις οποίες δεν έχω φορέσει ποτέ μου ως παιδί τις Nike και δεν ξέρω τα νούμερα.:P
Μου έχουν πει οτι είναι μισό νούμερο παραπάνω απο τα Nike, ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top