Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
On topic τώρα κι εγώ έχω έναν γάμο το Σεπτέμβριο όπου πρέπει να φορέσω κάτι ΠΟΛΥ καλό λόγω του ότι το περιβάλλον γενικά είναι πολύ "υψηλό" (ίου) και δεν ξέρω ακόμα τι θα βρω...

Γκολντεν χρυση μου γκολντεν! Απιστευτα κομματια, αμετρητες επιλογες, η υψηλη ραπτικη μαζεμενη! Εχει βεβαια και πιο οικονομικες επιλογες, αλλα για γαμο και αυτο που εσυ θελεις, εκει θα ντυθεις.
Κολωνακι επισης θα εχεις πολλες επιλογες. Για γαμο του ξαδερφου και της ξαδερφης ειχα βρει στο cinema ενα πολυ κομψο φορεμα. Μεταξωτο κοκκινο ασυμμετρο με μπλε σκουρο πεδιλα και ασορτι τσαντακι. Μου εκαναν παρα πολυ ωραια σχολια! Βεβαια ειναι ακομα στην ντουλαπα. Ολα μαζι μου πηγαν γυρω στα 200 ευρω. Και δεν ειχε εκπτωσεις τοτε. Κι επισης στο eponymo εχει πολυ ωραια κομματια. Τωρα με τις εκπτωσεις, λιγοτερες επιλογες... αλλα αν βρεις, θα το εχεις και σε πολυ καλη τιμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, εγώ προτείνω κάποιο απλό φόρεμα με ένα κόσμημα (χρυσό ας πούμε) που το κάνει να δείχνει πιο επίσημο ή δαντέλα.
Είσαι απλός καλεσμένος ή ξερωγω αδερφή, ξαδέρφη; :P :)
Απλή καλεσμένη είμαι αλλά για να σου δώσω να καταλάβεις θα είναι μαζεμένο εκεί όλο το αφάν γκατέ (επιχειρηματίες, λεφτάδες κλπ) ε και δεν μπορώ να εμφανιστώ με "απλά" ρούχα...Μήπως να μην πάω;;; :P

Γκολντεν χρυση μου γκολντεν! Απιστευτα κομματια, αμετρητες επιλογες, η υψηλη ραπτικη μαζεμενη! Εχει βεβαια και πιο οικονομικες επιλογες, αλλα για γαμο και αυτο που εσυ θελεις, εκει θα ντυθεις.
Κολωνακι επισης θα εχεις πολλες επιλογες. Για γαμο του ξαδερφου και της ξαδερφης ειχα βρει στο cinema ενα πολυ κομψο φορεμα. Μεταξωτο κοκκινο ασυμμετρο με μπλε σκουρο πεδιλα και ασορτι τσαντακι. Μου εκαναν παρα πολυ ωραια σχολια! Βεβαια ειναι ακομα στην ντουλαπα. Ολα μαζι μου πηγαν γυρω στα 200 ευρω. Και δεν ειχε εκπτωσεις τοτε. Κι επισης στο eponymo εχει πολυ ωραια κομματια. Τωρα με τις εκπτωσεις, λιγοτερες επιλογες... αλλα αν βρεις, θα το εχεις και σε πολυ καλη τιμη!

Μπα δε νομίζω να καταφύγω σε πολύ ακριβές επιλογές. Θέλω κάτι κομψό αλλά όχι να το πληρώσω και χρυσά... Το bold της Alma Libre μου φαίνεται καλή ιδέα. Έχω βέβαια ένα φόρεμα αλλά δεν ξέρω αν θα ταιριάζει για τέτοιο γάμο...
Είναι περίπου σαν αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • x354.jpg
    x354.jpg
    17.3 KB · Εμφανίσεις: 377

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ααα, μάλιστα, κατάλαβα. Αυτό το φόρεμα μου φαίνεται καλό αλλά καθημερινό.
Κάτσε να σου δώσω καμια πρόταση.

Aπο Asos όλα. Δωρεάν μεταφορά σε όλο το κόσμο, πληρώνεις με προπληρωμένη, και βρίσκεις το νούμερο σύμφωνα με τους οδηγούς (έχουμε παραγγείλει και ξέρω).

Θέλεις κάποιο συγκεκριμένο χρώμα/μήκος; Όλα είναι απο τη κατηγορία Dresses for Weddings. :P







Τα 3-4-5 τα θεωρείς απλά, μπορώ να πω. Και μπορούν να συνδυαστούν με κοσμήματα και τα λοιπά ώστε να βγουν πιο επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
η προπληρωμενη ειναι απο περιπτερο;
καρτα απο τραπεζα εννοουσε για την πληρωμη της αγορας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
α κριμα,δεν εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
https://www.asos.com/New-Look/New-Lo...2=4458&sh=0&pge=1&pgesize=36&sort=-1&clr=Pink γνωμη; :$
η προπληρωμενη ειναι απο περιπτερο;

Δεν μου πολυαρέσει.Βέβαια εγώ έχω πρόβλημα και με το κόκκινο χρώμα, δεν μου αρέσει καθόλου (σε ρούχα δεν μου αρέσει,γιατί το κόκκινο κραγιόν ας πούμε το λατρεύω).

Προπληρωμένη στην τράπεζα βγάζεις.Παλαιότερα νομίζω πουλούσαν και στα περίπτερα,τώρα δεν γνωρίζω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ρε παιδια μια αλυσιδαα λαιμου στην οποια κρεμας οτι θες, ποσο κανει; να μην μαυριζει ομως...λευκοχρυσο,ασημι ορ κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ααα, μάλιστα, κατάλαβα. Αυτό το φόρεμα μου φαίνεται καλό αλλά καθημερινό.
Κάτσε να σου δώσω καμια πρόταση.

Aπο Asos όλα. Δωρεάν μεταφορά σε όλο το κόσμο, πληρώνεις με προπληρωμένη, και βρίσκεις το νούμερο σύμφωνα με τους οδηγούς (έχουμε παραγγείλει και ξέρω).

Θέλεις κάποιο συγκεκριμένο χρώμα/μήκος; Όλα είναι απο τη κατηγορία Dresses for Weddings. :P








Τα 3-4-5 τα θεωρείς απλά, μπορώ να πω. Και μπορούν να συνδυαστούν με κοσμήματα και τα λοιπά ώστε να βγουν πιο επίσημα.


To 1 είναι τόσο χαριτωμένο!!! Και τα άλλα βέβαια, το τελευταίο με την πλάτη πολύ καλό...
Asos πού υπάρχει; Γιατί δεν το έχω ξαναακούσει. Είναι εταιρία που παραγγέλνεις μόνο ή υπάρχει και σαν μαγαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε κοριτσια οταν αγοραζετε απο το ιντερνετ, πως το ρισκαρετε;
Εννοω, πως ξερετε οτι θα σας καθονται καλα;
Ειδικα τετοια ρουχα για γαμους κι εκδηλωσεις;:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
https://www.asos.com/New-Look/New-Lo...2=4458&sh=0&pge=1&pgesize=36&sort=-1&clr=Pink γνωμη; :$
η προπληρωμενη ειναι απο περιπτερο;

Πολύ γλυκούλι. :happy:
Όχι, πας στην τράπεζα και βγάζεις.

To 1 είναι τόσο χαριτωμένο!!! Και τα άλλα βέβαια, το τελευταίο με την πλάτη πολύ καλό...
Asos πού υπάρχει; Γιατί δεν το έχω ξαναακούσει. Είναι εταιρία που παραγγέλνεις μόνο ή υπάρχει και σαν μαγαζί;

Στην Ελλάδα απ'όσο γνωρίζω, δεν υπάρχει, αλλά μπορείς να παραγγείλεις. Είναι κάτι σαν το topshop.:worry::P

Ρε κοριτσια οταν αγοραζετε απο το ιντερνετ, πως το ρισκαρετε;
Εννοω, πως ξερετε οτι θα σας καθονται καλα;
Ειδικα τετοια ρουχα για γαμους κι εκδηλωσεις;:/

Εγώ ψάχνω να βρω το μέγεθος, πλάκα πλάκα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ρε κοριτσια οταν αγοραζετε απο το ιντερνετ, πως το ρισκαρετε;
Εννοω, πως ξερετε οτι θα σας καθονται καλα;
Ειδικα τετοια ρουχα για γαμους κι εκδηλωσεις;:/

Πολλά site δίνουν και διαστάσεις των ρούχων (μέση, στήθος κλπ) και βοηθάει πιο πολύ αλλά προσωπικά δεν το έχω επιχειρήσει και δε νομίζω να το κάνω για κάτι πιο σημαντικό από ένα φουλάρι πχ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τα περισσότερα online καταστήματα πέρα από διαστάσεις που βοηθούν να προσδιορίσεις το μέγεθός σου, σου προσφέρουν και υπηρεσίες επιστροφής. Χρεώνεσαι τα έξοδα αποστολής για την επιστροφή βέβαια, αλλά δεν είναι κάτι τρομερό αυτό.

Πέραν αυτού, νομίζω αν ξέρεις το σώμα σου, μπορείς να βρεις και τι θα σου πηγαίνει σχετικά εύκολα, εκτός κι αν πρόκειται για κάτι πολύ πολύ ξεχωριστό που δε νομίζω ότι ρισκάρεις να πάρεις μέσω net.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι ενταξει, ξερεις το μεγεθος σου, αλλα δεν αναφερομαι στο μεγεθος. Πολλες φορες σε κανονικα καταστηματα εχω δει ωραια κομματια και μολις τα φοραω ειναι χαλια πανω μου. Η δε θα μου πηγαινει σαν υφος, η δε θα στρωνει καλα πανω μου κοκ. Και το αντιθετο- να δω κατι και να μη μου πολυγυαλισει αλλα να το προβαρω απο περιεργεια και να ειναι σουπερ. Απαυτη την εννοια το λεω, οχι για το μεγεθος.

Μια φορα μια ζωνη αγορασα κι απο κοντα ηταν μαπα. Δεν την εχω βαλει ποτε κι ουτε ξερω που ειναι:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Κορίτσια, τι λέτε για αυτό το μπλουζάκι?

https://www.pinkwoman-fashion.com/shop/item/157990.html
Το αγόρασα την προηγούμενη βδομάδα και μου αρέσει πολύ και θέλω να το βάλω σήμερα αργά το απόγευμα για καφέ με παντελόνι..

Νομίζετε οτι είναι πολύ..-εχμ, you know:redface:- ?

(Αυτό το πράγμα όμως, να αγοράζουμε ρούχα και στο τέλος να διστάζουμε να τα βάλουμε για τους x,y λόγους πρέπει να σταματήσει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Κορίτσια, τι λέτε για αυτό το μπλουζάκι?

https://www.pinkwoman-fashion.com/shop/item/157990.html
Το αγόρασα την προηγούμενη βδομάδα και μου αρέσει πολύ και θέλω να το βάλω σήμερα αργά το απόγευμα για καφέ με παντελόνι..

Νομίζετε οτι είναι πολύ..-εχμ, you know:redface:- ?

(Αυτό το πράγμα όμως, να αγοράζουμε ρούχα και στο τέλος να διστάζουμε να τα βάλουμε για τους x,y λόγους πρέπει να σταματήσει :P)
μια χαρα ειναι φορεσε το, πριν δω τη φωτογραφια νομιζα οτι θα ηταν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Εντελώς! Τι έχει; Τέλειο καλοκαιρινό μπλουζάκι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
^ :P

Απλά δεν θέλω να είναι υπερβολικό για καφέ και να μην προκαλεί (?):redface:

Το ξέρω, σκέφτομαι κουταμάρες αλλαααα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Καλοκαίρι είναι, μικρό κοριτσάκι είσαι (μαθήτρια βλέπω), δεν βλέπω τον λόγο να ντρέπεσαι! Feel free with your body! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Οκ, σας ευχαριστώ πολύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top