Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
προτιμω τα 1α π ειχεσ βαλει αν κ αυτα δεν ειναι κακα :redface:


:'(:'(:'(:'(
μη την λεσ αυτη τη λε3η :hehe::hehe:
δεν εχω αγορασει ποτε τετοιο 8α η8ελα ενα σε λαδι η μλπε χρωμα αλλα εχουν προτεραιοτητα κατι μτοτακια ενα τζιν κ η τσαντα :redface:
μετα 8α το παρω ενα παρκα που εχω μπανισει:P:D

K εγώ πρώτη φορά αγόρασα!:P
Δεν είχε ξανατύχει..Βασικά το απέφευγα γιατί 1.5 χρόνο πριν ήμουν +35 κιλά :hehe: και επειδή σαν στυλ η παρκά είναι φαρδιά γραμμή ένιωθα ότι με έδειχνε άλλη τόση! :hehe:
Φέτος αγόρασα στις εκπτώσεις μια λαδί-χακί με κουκούλα και εσωτερική επένδυση ριγέ γαλάζιο λευκό! Απο τα stradivarius 19 euro apo 39 νομίζω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
K εγώ πρώτη φορά αγόρασα!:P
Δεν είχε ξανατύχει..Βασικά το απέφευγα γιατί 1.5 χρόνο πριν ήμουν +35 κιλά :hehe: και επειδή σαν στυλ η παρκά είναι φαρδιά γραμμή ένιωθα ότι με έδειχνε άλλη τόση! :hehe:
Φέτος αγόρασα στις εκπτώσεις μια λαδί-χακί με κουκούλα και εσωτερική επένδυση ριγέ γαλάζιο λευκό! Απο τα stradivarius 19 euro apo 39 νομίζω!:hmm:

με 3αναπληγωνεισ:(:'(
:hehe::hehe::hehe::hehe:
αυτο που 8ελω εγω εχει 50:redface:
με γειαααααααααα παντωσ :clapup::clapup::clapup:καλοφορετοοοο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
60 εχει τελικα :redface:
https://www.stradivarius.com/gr/el/%CE%B5%CE%BD%CE%B4%CF%85%CF%83%CE%B7/%CF%80%CE%B1%CE%BB%CF%84%CE%BF-c1108014p4331563.html?categoryNav=1108014&colorId=530

ασ ελπισουμε οτι 8α το κατεβασουν λιγο :D:D
λαδι η μπλε??:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Ωραία είναι! Αν και πιο χειμωνιάτικη απο τι δική μου!
Πάντως λαδί δεν την λες! Καφέ είναι! Και η επιλογή νομίζω εξαρτάται απο την πλειοψηφία των ρούχων σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
με γειαααααα:clapup:καλοφορετα:clapup:
πολυ βολικεσ γοβεσ κ εχει επανελ8ει στη μοδα να ειναι οι γοβεσ μυτερεσ μπροστα:P
εγω εχω μονο ενα ζευγαρι γοβεσ(δεν τησ φοραω συχνα)κ αυτεσ στρογγυλεσ μπροστα οποτε αμα ειναι κ παρω φετοσ αλλεσ 8α παρω κ εγω μυτερεσ μπροστα...ειναι τοσο στυλατεσ κ για επισημεσ εμφανισεισ οπωσ εσυ στη βαπτιση αλλα κ ενα βραδυ με ενα (boyfriend) τζιν ειναι οτι πρεπει:Pκ με skater φουστα 8α ηταν ωραιεσ τωρα που το σκεφτομαι:redface: γενικα πολυ χρησιμεσ ταιριαζουν με τα παντα :P

Εγώ αυτή την στιγμή έχω ένα ζευγάρι μυτερές (ελάχιστα) και ένα ζευγάρι στρογγυλές, nude και μαύρες αντίστοιχα.
Έχω και άλλα ζευγάρια γόβες που μου έχουν δώσει ξαδέρφες/θείες απλά δεν τα φοράω γιατί είναι αρκετά μυτερά ή ψηλά.:redface:

αντιο σορτσακια:'(

τωρα σκουφακια :clapup:


μ αρεσει το 3ο συνολακι :redface:

Το δεύτερο συνολάκι που έβαλες μοιάζει πολύ με τον τρόπο που ντυνομαι όταν είναι να βγω βράδυ.:P:redface:

Πόσο χαίρομαι που λέμε αντίο στα σορτσάκια.:look:

Εγώ να δεις.

Βρήκα αυτή την τσάντα, κρίμα όμως που είναι sold out. :'(

Τι τέεεελεια.:redface:

Έχω βαρεθεί οτιδήποτε συνδέεται με το καλοκαίρι! Και κυρίως τα ρούχα!:mad:
Επιπλέον έχω αγοράσει στις εκπτώσεις λεπτό δερμάτινο μπουφάν & παρκά και θέλω να τα φορέσω επιτέλους!:redface:

Παρκά θέλωωωω.:redface:
Αλλά για φέτος είμαι κομπλέ απο μπουφάν. Άρπαξα απο την θεία μου μερικά που δεν φοράει (ένα μπεζ λεπτό υφασμάτινο, ένα κόκκινο φουσκωτό και μια δερμάτινη καπαρτίνα) που πιστεύω θα με καλύψουν όλο το χειμώνα.

60 εχει τελικα :redface:
https://www.stradivarius.com/gr/el/ενδυση/παλτο-c1108014p4331563.html?categoryNav=1108014&colorId=530

ασ ελπισουμε οτι 8α το κατεβασουν λιγο :D
λαδι η μπλε??:redface:

Το καφέ μου αρέσει πιο πολύ.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
K εγώ πρώτη φορά αγόρασα!:P
Δεν είχε ξανατύχει..Βασικά το απέφευγα γιατί 1.5 χρόνο πριν ήμουν +35 κιλά :hehe: και επειδή σαν στυλ η παρκά είναι φαρδιά γραμμή ένιωθα ότι με έδειχνε άλλη τόση! :hehe:
Φέτος αγόρασα στις εκπτώσεις μια λαδί-χακί με κουκούλα και εσωτερική επένδυση ριγέ γαλάζιο λευκό! Απο τα stradivarius 19 euro apo 39 νομίζω!:hmm:

ωχ, το έχω κι εγώ αυτό! :P αλλά το είχα πάρει όταν είχε πρωτοκυκλοφορήσει (Μάρτη; κάπου εκεί)

να κάνω μια τελειως ασχετη ερώτηση: πού και πώς μπορεί να φορέσει κάποιος ένα κόκκινο σακάκι (στενό κ με μανίκι 3/4);
ως συνδυασμούς έχω σκεφτεί με λευκό t-shirt ή (σκούρα) γκρι μπλούζα και τζιν ή ένα σκούρο γκρι-μαύρο παντελόνι ψαροκόκαλο
δώστε καμιά ιδέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
πού και πώς μπορεί να φορέσει κάποιος ένα κόκκινο σακάκι (στενό κ με μανίκι 3/4);

που?:hmm: παντου φανταζομαι σιγουρα σε βραδινη ε3οδο(π.χ. με τζιν καμπανα ενα ασπρο πυκαμισο η ενα απλο τοπακι κ κοκκινεσ γοβεσ κ κοκκινο κραγιον:redface:) κ το πρωι(π.χ. με ενα τζιν κ μαυρη μλπουζα η ενα μαυρο παντελνι κ ασπρη μπλουζα)
τωρα πωσ σ δειχνω καποια συνολακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
προτιμω τα 1α π ειχεσ βαλει αν κ αυτα δεν ειναι κακα :redface:
Εγώ λέω να πάρω και τα δυο, κάποια στιγμή αλλά θα δω γιατί θα θέλω κάπου στα 150€ για την αγορά τους. :redface: :P

Τι τέεεελεια.:redface:
Ναι ρεεει, φοβερή απλά! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εδώ πάω πάσο. :P Παίρνε τα και συ 3-3 τα ζευγάρια στις εκπτώσεις. :hehe:

τι νομίζεις ότι κάνω; :hehe:

Αν μένεις Αθήνα,το outlet στη Νέα Σμύρνη συμφέρει πολύ.!:) Εγώ μέχρι πρότινος από εκεί αγόραζα πάντοτε.

άσε, το outlet στη Νέα Σμύρνη, και το outlet της adidas στο εμπορικό του Factory στην πειραιώς τα έχω χτίσει :D

α, και το outlet στη Νέα Σμύρνη έχει γίνει για τα πανηγύρια, πριν 15 μέρες πήγα
και είχε μόνο ποδοσφαιρικά και κάτι απίθανα ζευγάρια για..περπάτημα ,

αντίθετα στην πειραιώς σφύζει από παπουτσοrunningζωή :D, σπεύσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
στυλ κ οταν τα3ιδευεισ ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
+10000
Έχω βαρεθεί οτιδήποτε συνδέεται με το καλοκαίρι! Και κυρίως τα ρούχα!:mad:
Επιπλέον έχω αγοράσει στις εκπτώσεις λεπτό δερμάτινο μπουφάν & παρκά και θέλω να τα φορέσω επιτέλους!:redface:
Εγώ,λόγω σωματότυπου,νιώθω ότι το καλοκαίρι είμαι καταδικασμένη να φοράω τα ίδια και τα ίδια.!
Το χειμώνα όπως και να το κάνεις,έχεις να διαλέξεις μεταξύ 800 γραμμών τζιν (ε τι στο λύκο,μία θα κολακεύει),κολλάν,φόρμες,κάπρι. Αυτά.:P
Το χειμώνα όσο και να το κάνω βρίσκω πάντα ρούχα που να με κολακεύουν. Πχ,φόοοορμες,τις φοράω με ό,τι θέλω. Κολλάν,με ζακετάρες από πάνω και μποτάκια κτλ.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πήρα (βασικά,κράτηση έκανα,αύριο θα τα πάρω) αυτά τα μποτάκια. Δεν ξέρω αν σας φαίνονται κάπως,αλλά από κοντά είναι πολύ όμορφα,και η γουνίτσα είναι ζεστή και υπέροχη :D
Και εγώ ανυπομονώ να πιάσουν τα κρύα,βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια!

Και επίσης, ψάχνω να βρω ένα μπορντό παντελόνι-κολάν από δέρμα/δερματίνη, αρκεί να μην γυαλίζει πολύ και φαίνεται εντελώς ψεύτικο. Το έχω δει σε κάποιο μπλογκ και φορούσε μια κοπέλα που είδα στο δρόμο ένα, πολύ ωραίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
μπορντo:clapup::clapup::clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ θέλω ν' αγοράσω καινούργια all star αλλά όπου και να πάω τα βρίσκω πάνω από 60 ευρώ και ξέρω πως δεν αξίζει τον κόπο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Εγώ,λόγω σωματότυπου,νιώθω ότι το καλοκαίρι είμαι καταδικασμένη να φοράω τα ίδια και τα ίδια.!
Το χειμώνα όπως και να το κάνεις,έχεις να διαλέξεις μεταξύ 800 γραμμών τζιν (ε τι στο λύκο,μία θα κολακεύει),κολλάν,φόρμες,κάπρι. Αυτά.:P
Το χειμώνα όσο και να το κάνω βρίσκω πάντα ρούχα που να με κολακεύουν. Πχ,φόοοορμες,τις φοράω με ό,τι θέλω. Κολλάν,με ζακετάρες από πάνω και μποτάκια κτλ.:hehe:

H αλήθεια είναι ότι ο χειμώνας είναι η εποχή του καμουφλάζ!:P
Όλα τα μπλουζάκια μακραίνουν και γίνονται πιο ριχτά, τα φοράς μποτάκια, κολάν, πουλόβερ..Ε, όσο να πείς νιώθεις πιο safe απο τα μικροσκοπικά και κολλητά μπλουζάκια και σορτσάκια του καλοκαιριού!:lol:

Προσωπικά αγαπώ χειμώνα!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top