Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
σκέφτομαι ένα τέτοιο ντύσιμο με λευκό πουκάμισο από πάνω(κάτι σαν αυτό) ή κάτι πιο ιδιαίτερο όπως αυτό ή αυτό για την χοροεσπερίδα του σχολείου.
To 1o. Τα αλλα 2 ειναι καπως trashy, για το γουστο μου τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το παντελόνι ειναι αρκετα "ησυχο" κομμάτι οπως και τα παπουτσια,και σε ουδετερο,μαύρο χρωμα. Εγώ ίσως να φορούσα και το δεύτερο από τα ρούχα που έβαλες σε λινκ,δηλαδή αυτο https://i.imgur.com/pfuDvB7.png . Το τελευταίο θα το φορούσααν ήμουν κάπου έξω,το άλλο όμως νομίζω ότι είναι οκ. Αν οι περισσότεροι θα είναι ντυμένοι πολύ casual και δεν θες να ξεχωρίζεις :hehe: τότε βάλε το πουκάμισο που είναι κλασικό κομμάτι,αλλά θα ειναι μια ιδιαίτερη βραδιά, γιατί να μην βάλεις και εσυ κατι ιδιαίτερο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Καλά φαίνονται! Γενικα μ'αρεσουν αυτά τα μαύρα σε τέτοιο στυλ,εκτός απο κάποια που φαίνονται ότι δεν έχουν καλή ποιότητα και είναι πολύ πλαστικά. Δες και απο κοντά πως θα είναι (εκτός αν τα παραγγείλεις online).Εγώ πήρα αυτά πρόσφατα

Από που;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ζαρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εχω βαλει στο ματι κατι monk double strap παπουτσια σαν αυτα:


Ποια η γνωμη σας; Με τι θα μπορουσα να τα συνδυασω;
Μ'αρέσουν πάρα πολύ αυτού του στυλ τα παπούτσια; Πόυ τα βρήκες; Γενικά, αν θέλετε βάζετε και από που τα βρίσκετε.
Είναι πολύ ευκολοφόρετα πιστευω. Μαυρο παντελονι, φορεμα, κάποιο τζιν αναλόγως την απόχρωση κλπ. Μη τα φοβασαι.


σκέφτομαι ένα τέτοιο ντύσιμο με λευκό πουκάμισο από πάνω(κάτι σαν αυτό) ή κάτι πιο ιδιαίτερο όπως αυτό ή αυτό για την χοροεσπερίδα του σχολείου.

Ναι και ναι αν και να πω την αληθεια το συγκεκριμενο παντελονι ισως πηγαινε καλυτερα με κατι πιο γυαλιστερο οπως τα παπουτσια με το οποία το συνδυάζουν στη φωτογραφία ή κατι αλλο. Δεν ειμαι και 100% σιγουρη γιατί δε μπορώ να τα φανταστώ. Είναι όμως πολύ γλυκούλια παπουτσάκια, τα 'χει μια συμφοιτήτριά μου.

Εγώ δε ξέρω τι να πρωτοπάρω ειλικρινά. Σκέφτηκα εάν τα βρω να πάρω αυτά απο Primark (δεν έχουμε στην ελλάδα δυστυχώς) γιατι ειναι αρκετά απλά αλλά ελαφρώς εκεντρικά, ευκολοφόρετα, πιο ανοιξιάτοκα βέβαια και μόνο 20 ευρώ. Ωστόσο, πρέπει να τα δω από κοντά και να τα δοκιμάσω για να ξέρω πώς κάθονται.


Α πώς μου διέφυγε :p. Κοίταζα στο site προσφατα.
Έχω κάτι παρόμοι σε βυσσινί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Πήρα αυτή την τσάντα γιατί δεν μπορώ τα μικροσκοπικά βραδινά τσαντάκια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ψάχνω ν' αγοράσω ένα backpack, απλό μεν αλλά να μπορώ να το παίρνω κι έξω. έχω βρει μέχρι στιγμής αυτό κι αυτό. έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αμε,αυτό :P Eγω αυτο εχω σε μαύρο, μου άρεσε και το άσπρο αλλά τώρα τον χειμώνα νομίζω το μαύρο είναι ο,τι πρεπει. Βεβαια να ξέρεις ότι δεν κλείνει με κάποιο φερμουαρ ή κουμπάκι,εχει μονο αυτό το λουράκι που φαίνεται αλλά το δένεις και είσαι εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ψάχνω ν' αγοράσω ένα backpack, απλό μεν αλλά να μπορώ να το παίρνω κι έξω. έχω βρει μέχρι στιγμής αυτό κι αυτό. έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο?

Οχι το πρωτο γιατι μου φαινεται πολυ ευαλωτο για πορτοφολαδες. Επελεξε καποιο που να κλεινει καλα απο πανω και αν γινεται να εχει και φερμουαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αν και δεν είναι μαύρο, μ'αρέσει πολύ αυτό.

μπορείς να κοιτάξεις και αυτά. 1 2 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
aye το πρωτο μ' αρεσε παρα πολυ!! παιζει να το αγορασω αυριο κιολας! δεν με πειραζει που δεν ειναι μαυρο, ειναι φανταστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
aye το πρωτο μ' αρεσε παρα πολυ!! παιζει να το αγορασω αυριο κιολας! δεν με πειραζει που δεν ειναι μαυρο, ειναι φανταστικο!
χαίρομαι που σου αρέσει! το είδα και από κοντά τις προάλλες και μου φάνηκε πολύ όμορφο, ειδικά το μπορντώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Έχω τρέλα με τους όρθιους γιακάδες. Αυτό το πουκάμισο μου το έκανε δώρο η μαμούλα μου. Το φοράω με μπλε φούστα (στην ίδια απόχρωση) σε ίσια γραμμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πήρα μια τσάντα πλάτης και την μπλούζα των ονείρων μου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 12389167_560652227419136_1252576514_o.jpg
    12389167_560652227419136_1252576514_o.jpg
    363.3 KB · Εμφανίσεις: 128
  • 12369538_560652530752439_801218651_o.jpg
    12369538_560652530752439_801218651_o.jpg
    376.4 KB · Εμφανίσεις: 118

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε γι αυτό το πουκάμισο με σκούρο παντελόνι σωλήνα από κάτω και μποτάκια?
Μου φαίνεται πολύ άνετο σαν ρούχο και είναι του στυλ μου. Σκέφτομαι να το αγοράσω από βδομάδα.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
πολύ γλυκό, Ερινύς ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε γι αυτό το πουκάμισο με σκούρο παντελόνι σωλήνα από κάτω και μποτάκια?
Μου φαίνεται πολύ άνετο σαν ρούχο και είναι του στυλ μου. Σκέφτομαι να το αγοράσω από βδομάδα.:hmm:

Πολυ ωραιο μεν, δε μου αρεσουν με σκουρα παντελονια δε. Μπλου τζιν ναι αλλα με μαυρο δε με τρελαινει ιδιαιτερα.
Μποτακια δε ξερω τι χρωμα εχεις.
Γενικα η εντονη αντιθεση ασπρου-μαυρου μου κακοφαινεται στη συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε γι αυτό το πουκάμισο με σκούρο παντελόνι σωλήνα από κάτω και μποτάκια?
Μου φαίνεται πολύ άνετο σαν ρούχο και είναι του στυλ μου. Σκέφτομαι να το αγοράσω από βδομάδα.:hmm:
Ωραίο είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε γι αυτό το πουκάμισο με σκούρο παντελόνι σωλήνα από κάτω και μποτάκια?
Μου φαίνεται πολύ άνετο σαν ρούχο και είναι του στυλ μου. Σκέφτομαι να το αγοράσω από βδομάδα.:hmm:

Πολυ ωραιο! :)

Πολυ ωραιο μεν, δε μου αρεσουν με σκουρα παντελονια δε. Μπλου τζιν ναι αλλα με μαυρο δε με τρελαινει ιδιαιτερα.
Μποτακια δε ξερω τι χρωμα εχεις.
Γενικα η εντονη αντιθεση ασπρου-μαυρου μου κακοφαινεται στη συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων.

Θα διαφωνησω :P Εμενα μου αρεσει περισσοτερο γιατι φαινεται λιγοτερο προχειρο σε σχεση με το μπλου τζιν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για μποτάκια λέτε αυτό


ή αυτo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top