Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Από μικρά φαίνονται ότι...θα μεγαλώσουν :hmm:
Το επιτηδευμένα, ανεπιτήδευτο "ντύσιμο", πιστεύω ότι κλέβει την καρδιά κάθε τίμιου άνδρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsss86

Νεοφερμένος

Ο gsss86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημερα στην παρεα.
Ειμαι νεος εδω, σας βρηκα ψαχνοντας κατι σχετικό στο google και έπεσα σε αυτο το θεμα.
Θα ηθελα (αρχικα) να μου πειτε γνώμες για τα ανδρικα αξεσουαρ οπως τα παπιγιον κ οι τιραντες.
Σας αρεσουν, δεν σας αρεσουν κλπ. Για casual ντυσιμο παντα, οχι δλδ με κουστούμι κλπ, και παντα σε safe χρωματισμους, και χωρις ιχνος hipsterισμου κλπ. Απλα σαν ενα μικρο upgrade στο ντυσιμο.
Επισης, ιδεες για συνδυασμους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Καλημερα στην παρεα.
Ειμαι νεος εδω, σας βρηκα ψαχνοντας κατι σχετικό στο google και έπεσα σε αυτο το θεμα.
Θα ηθελα (αρχικα) να μου πειτε γνώμες για τα ανδρικα αξεσουαρ οπως τα παπιγιον κ οι τιραντες.
Σας αρεσουν, δεν σας αρεσουν κλπ. Για casual ντυσιμο παντα, οχι δλδ με κουστούμι κλπ, και παντα σε safe χρωματισμους, και χωρις ιχνος hipsterισμου κλπ. Απλα σαν ενα μικρο upgrade στο ντυσιμο.
Επισης, ιδεες για συνδυασμους?

Παπιγιόν σε casual ντύσιμο είσαι με τα καλά σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παπιγιόν σε casual ντύσιμο είσαι με τα καλά σου?
Γιατί? :confused:
Εσύ δέχτηκες την 911 με ροζ ταπετσαρία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Καλημερα στην παρεα.
Ειμαι νεος εδω, σας βρηκα ψαχνοντας κατι σχετικό στο google και έπεσα σε αυτο το θεμα.
Θα ηθελα (αρχικα) να μου πειτε γνώμες για τα ανδρικα αξεσουαρ οπως τα παπιγιον κ οι τιραντες.
Σας αρεσουν, δεν σας αρεσουν κλπ. Για casual ντυσιμο παντα, οχι δλδ με κουστούμι κλπ, και παντα σε safe χρωματισμους, και χωρις ιχνος hipsterισμου κλπ. Απλα σαν ενα μικρο upgrade στο ντυσιμο.
Επισης, ιδεες για συνδυασμους?

Λοιπον για να βαλεις παπιγιον και τιραντες πρεπει να τα υποστυριζεις καργα...αυτο η το χεις η δεν το χεις...αν το χεις δες καποιους συνδυασμους που τους βρισκς ωραιους εγω


btw ο hipsterισμος τι εχει?:redface: μια χαρα boho στυλακι ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Συμπερασματικά, οι ράντες πηγαίνουν πακέτο με το μούσι, κατά προτίμηση στιλ ραββίνος :clapup:
Ο τελευταίος μοιάζει κάπως ξεχασμένος και ξυρίστηκε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Συμπερασματικά, οι ράντες πηγαίνουν πακέτο με το μούσι, κατά προτίμηση στιλ ραββίνος :clapup:

οχι απλα δεν βρηκα αλλες φοτο ολοι με μουσι ηταν τι να κανω :redface:
γενικα το παραπανω στυλ δε ξερω αν αρεσει παντως σε αλλα κοριτσια αλλα για μενα ειναι ταγικο οποιοδηποτε ειδος καγκουριλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ολοι με μουσι ηταν
Μούσι, να φανε και... οι κότες, πρέπει να προσέχετε πολύ εσείς τα κορίτσια τους μουσάτους, φοράνε η όχι ράντες ;)
για μενα ειναι τραγικο οποιοδηποτε ειδος καγκουριλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsss86

Νεοφερμένος

Ο gsss86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παπιγιόν σε casual ντύσιμο είσαι με τα καλά σου?

Οταν λεω casual, εννοω βασικα κατι σαν:
(χωρις σακακι)

Για παραδειγμα απο κατω κανα μπλε σκουρο chino παντελονι, απο πανω κανενα πουκαμισο και καποιο αντιστοιχο καλο παπουτσι.
Εκει δεν θα μπορω να κοτσαρω ενα παπιγιον;
Και γιατι οχι κανενα πουλοβερ με V απο πανω.

Πεσατε να με φατε!! :giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Οταν λεω casual, εννοω βασικα κατι σαν:
(χωρις σακακι)

Για παραδειγμα απο κατω κανα μπλε σκουρο chino παντελονι, απο πανω κανενα πουκαμισο και καποιο αντιστοιχο καλο παπουτσι.
Εκει δεν θα μπορω να κοτσαρω ενα παπιγιον;
Και γιατι οχι κανενα πουλοβερ με V απο πανω.

Aφου αυτο το λες καζουαλ το επισημο σου πως εινια δηλαδη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
:rolleyes:
Aφου αυτο το λες καζουαλ το επισημο σου πως εινια δηλαδη?:P
Άσε με να μαντέψω :hmm:
Φορώντας σαν upgrade εκείνο το (μακρόστενο) ρολόι που του έκανε τρομερή εντύπωση και μπήκε στο site να....ρωτήσει :lol:

Πεσατε να με φατε!! :giveup::giveup:
Κανείς δεν πέφτει να σε φάει, συνήθως οι άνθρωποι ευθυγραμιζόμαστε με ό,τι σου ¨βγάζει" ο άλλος, κι εσύ αποπνέεις ιδιαίτερο γούστο στο ντύσιμο και όχι μόνον ;)
Τον πρόλογο "γνωριμίας" που έμοιαζε με....απολογία τον αφήνω ασχολίαστο:laugh:
Ειμαι νεος εδω, σας βρηκα ψαχνοντας κατι σχετικό στο google και έπεσα σε αυτο το θεμα.
Θα ηθελα (αρχικα) να μου πειτε γνώμες για....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ενδιαφέρομαι ν' αγοράσω μπουφάν (αν και λίγο νωρίς δεδομένου ότι δεν κάνει κρύο ακόμα) και είμαι ανάμεσα σε δύο, αυτό και αυτό. Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ το πρώτο αλλά θα ήθελα ν' ακούσω και γνώμες. Πως σας φαίνονται? Θα αξίζουν τα λεφτά τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


vomero 9
τα βρήκα σε πολύ καλή τιμή, αλλά τα ζευγάρια που έχω μου φτάνουν για τα επόμενα 3 χρόνια
WTF!

κάντα 3.5 :P



( δεν άντεξα :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή η νέα μόδα που όλοι οι άντρες έχουν μαλλί κλαρίνο, μούσι σαν το Μάρξ και τατουάζ σε λαιμό και μανίκια στα χέρια πότε θα φύγει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όταν έρθει κάποια άλλη μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
ενδιαφέρομαι ν' αγοράσω μπουφάν (αν και λίγο νωρίς δεδομένου ότι δεν κάνει κρύο ακόμα) και είμαι ανάμεσα σε δύο, αυτό και αυτό. Η αλήθεια είναι ότι προτιμώ το πρώτο αλλά θα ήθελα ν' ακούσω και γνώμες. Πως σας φαίνονται? Θα αξίζουν τα λεφτά τους?

Το ψάχνω κι εγώ το ζήτημα. Δεν θα αγόραζα ποτέ όμως online μπουφάν, να πας να τα δοκιμάσεις και να δεις πώς είναι ραμμένα και πώς στέκονται επάνω σου. Παρόμοιου ύφους είναι. Το πρώτο φαίνεται να έχει κάπως λιγότερο όγκο σε σχέση με το δεύτερο. Καλόγουστα εξίσου θα έλεγα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εχετε να προτείνετε καμιά τσάντα χιαστή; Να ναι καλή και οικονομική όσο γίνεται, θα 'θελα να χωράει τετράδιο α4. Μην είναι ίσα ίσα για τα κλειδιά και το κινητό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι: Μπορώ να φοράω μαύρο opac καλσόν με μαύρο πέδιλο πλατφόρμα το χειμώνα ή είναι πολύ εκκεντρικό; Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι: Μπορώ να φοράω μαύρο opac καλσόν με μαύρο πέδιλο πλατφόρμα το χειμώνα ή είναι πολύ εκκεντρικό; Ευχαριστώ.
Για εκκεντρικό δεν ξέρω Τέσα μου, πάντως εγώ πέδιλο με καλσόν γενικά, δεν θα φορούσα. Μου μοιάζει αισθητικά πως το καλσόν θέλει χειμωνιάτικο παπούτσι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top