Λατρεία ποδιών

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Υπάρχει και ομοφυλοφιλικό φετίχ αυτού του είδους ; :hmm:

Υπάρχει γενικά ομοφυλοφιλικό φετίχ και συνήθως σχετίζεται με τα περισσότερο "αρσενικά" στοιχεία του αντικειμένου πόθου, όπως αντίστοιχα το ετεροφυλοφιλικό φετίχ από τη μεριά του άνδρα επικεντρώνεται συνήθως στα πιο "θηλυκά" στοιχεία ή αντικείμενα της γυναίκας.

Αν μιλάμε για μεγάλες αντρικές πατούσες, η πρώτη περίπτωση είναι πιθανή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
δηλαδη εσυ τωρα που ξεκινησες την συζητηση αυτη τι εισαι γκει η στρειτ??? γιατι τοσην ωρα δεν απαντας και ολοι λιγο πολυ εχουμε μπερδευτει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..
:D:D
καλά, έπιανες-''έπαιζες'' τις πατούσες του ξάδερφου σου και αυτός σε άφηνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ηρεμήστε ρε παιδιά τον βγάλατε ομοφυλόφιλο τον άνθρωπο...

Φιλε εγώ πιστεύω πιο πολύ ψυχολογικό είναι το πρόβλημα σου,προσπάθησε να το αποβάλεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βασικά ήσουν 13, όχι 3. Οπότε ο gaspar έχει δίκιο. Βλακεία του ξαδέλφου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άμα είχε κι αυτός κόλλημα με 13χρονα που παίζουν με τις πατούσες του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..

Χρήστο, πέρα από την πλάκα. Έχεις πάει να σε δει κανένας γιιατρός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Ηρεμήστε ρε παιδιά τον βγάλατε ομοφυλόφιλο τον άνθρωπο...

Φιλε εγώ πιστεύω πιο πολύ ψυχολογικό είναι το πρόβλημα σου,προσπάθησε να το αποβάλεις... :)

Καλά χαλάρωσε, δεν είναι και αρρώστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καθολου ομως και μιλαω σοβαρα...απευθυνομαι σε σας για να βρω μια λυση οχι για να με χλευασετε(σεις) μαλλον:mad:
Στα καλύτερα άτομα βρήκες να απευθυνθείς.
Τι ακριβώς να κάνουμε? Προσωπικά πρώτη φορά ακούω τέτοιο πράγμα. Δεν είμαι όμως ψυχολόγος να καταλάβω τι τρέχει μαζί σου.. :hmm: Μπορεί απλά να είναι μια δικιά σου προτίμηση και τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πάτε καλά; -.-
Τι γιατρός και μαλακίες, δεν είναι αρρώστια, φετιχ είναι. Το μόνο που θα έπρεπε να σας "ανησυχει" είναι οτι τη βρίσκει με τις αντρικές, μεγάλες πατούσες, αν κι εδώ που τα λέμε, ούτε αυτό είναι κακό, σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάτε καλά; -.-
Τι γιατρός και μαλακίες, δεν είναι αρρώστια, φετιχ είναι. Το μόνο που θα έπρεπε να σας "ανησυχει" είναι οτι τη βρίσκει με τις αντρικές, μεγάλες πατούσες, αν κι εδώ που τα λέμε, ούτε αυτό είναι κακό, σιγά.
Ο ίδιος λέει ότι ανησυχεί, όχι εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
"..." σου λέει κάτι; Άτομα μίλησαν για γιατρούς και τέτοια, δεν εννοώ ότι ανησυχούν, τι τους νοιάζει αυτούς, τι με νοιάζει εμένα, απλά μην του δώσουν να καταλάβει ότι είναι και άρρωστος επειδή γουστάρει τις μεγαλες πατούσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλά χαλάρωσε, δεν είναι και αρρώστια.

Είπα εγώ οτι είναι αρρώστια;; :worry: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
everes χαλάρωσε, δεν είναι τίποτα. Απλά φετίχ. Τίποτα το σοβαρό. Τόσο πολύ σε ανησυχεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
τι εννοεις οταν λες 'παθιαζομαι' και ερεθιζομαι?? οτι βλεπεις μεγαλη πατουσα και αρχιζει να 'υψωνεται η σημαια' ;) ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ποσο χαιρομαι που ειμαι κοριτσι και με νουμερο 37!:D

Στο θεμα μας

Βλεπεις αυτο ....
1383082-192745628.jpg
και ''φτιαχνεσαι''. (:confused::confused:)
Μαλιστα,ισως να ειναι φετιχ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ??????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Τελος παντων

Η ποδολαγνεία ή αλλιώς ποδοφιλία είναι μία παραφιλία, που συνίσταται στη σεξουαλική προτίμηση στα κάτω άκρα ή μέρη αυτών. Αποτελεί κοινή μορφή σεξουαλικού φετίχ για μη σεξουαλικά αντικείμενα ή μέρη του σώματος.
Δηλαδη τι σου αρεσει τοσο στις πατουσες η υφη,η αισθηση,η οσμη,μηπως την ωρα που τα βλεπεις φανταζεσαι ...''αλλα''??

Επισης η επιθυμια αυτη σου γεννιεται και οταν εισαι και στην παραλια που ολοι ειναι με τις πατουσες εξω ή μοναχα σε γνωστα προσωπα??????







Τι αλλο θα ακουσουμε σε αυτο το i-school............:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1383082-192745628.jpg
    1383082-192745628.jpg
    10.8 KB · Εμφανίσεις: 856

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
σορρυ αλλα μου φανηκε πολυ αστειο για να μεινει ανευ σχολιασμου....απλα ηθελα τι ηθελε να πει ο ποιητης με αυτες τις λεξεις...αλλα μαλλον δεν προκειται να απαντησει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Όπως οι άντρες παθιάζονται με το μπούστο και τους μηρούς των γυναικών, έτσι και το συγκεκριμένο άτομο του αρέσουν τα πόδια των ανδρών. Μάλλον είναι ομοφυλία χωρίς φυσικά να είναι κακό. Good luck!

Άκου εκεί φετίχ λολ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top