Λατρεία ποδιών

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βασικά παραφιλία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όπως οι άντρες παθιάζονται με το μπούστο και τους μηρούς των γυναικών, έτσι και το συγκεκριμένο άτομο του αρέσουν τα πόδια των ανδρών. Μάλλον είναι ομοφυλία χωρίς φυσικά να είναι κακό. Good luck!

Άκου εκεί φετίχ λολ;

Αν ήταν απλά ομοφυλοφιλία τότε θα ελκόταν από τους άντρες γενικώς. Εκείνος μας λέει πως με τις πατούσες έχει κόλλημα. Όπως και οι άντρες -που έχουν το foot-fetish- διεγείρονται από τα ωραία πόδια, έτσι κι εκείνος, μόνο που το παθαίνει από άτομα του ίδιου φίλου. Άρα μπορεί να πρόκειται και για τα δύο μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Νομιζω οτι με τις "ειδιμονικες¨μας αποψεις το μπερδεψαμε το παιδι....Εγω για παραδειγμα εχω ενα φιλο που του αρεσουν τα υγρα απο την περιοδο (μπιαχ) και λεει συνεχεια στις κοπελες την εξης ατακα "Πες μου ποτε εχεις πειροδο να ρθω να μεταλαβω"...το φετιχ με τα ποδια ειναι πολυ συνηθισμενο και στα δυο φυλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εχω ενα φιλο που του αρεσουν τα υγρα απο την περιοδο
:sick:

CANNOT UNSEE. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Νομιζω οτι με τις "ειδιμονικες¨μας αποψεις το μπερδεψαμε το παιδι....Εγω για παραδειγμα εχω ενα φιλο που του αρεσουν τα υγρα απο την περιοδο (μπιαχ) και λεει συνεχεια στις κοπελες την εξης ατακα "Πες μου ποτε εχεις πειροδο να ρθω να μεταλαβω"...το φετιχ με τα ποδια ειναι πολυ συνηθισμενο και στα δυο φυλλα...
:sick::sick::sick::sick::sick:

τι σκατά του αρέσει σ'αυτά θα θέλα να ξέρα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Νομιζω οτι με τις "ειδιμονικες¨μας αποψεις το μπερδεψαμε το παιδι....Εγω για παραδειγμα εχω ενα φιλο που του αρεσουν τα υγρα απο την περιοδο (μπιαχ) και λεει συνεχεια στις κοπελες την εξης ατακα "Πες μου ποτε εχεις πειροδο να ρθω να μεταλαβω"...το φετιχ με τα ποδια ειναι πολυ συνηθισμενο και στα δυο φυλλα...
Ακομα λιγο και θα ξερνουσα :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Νομιζω οτι με τις "ειδιμονικες¨μας αποψεις το μπερδεψαμε το παιδι....Εγω για παραδειγμα εχω ενα φιλο που του αρεσουν τα υγρα απο την περιοδο (μπιαχ) και λεει συνεχεια στις κοπελες την εξης ατακα "Πες μου ποτε εχεις πειροδο να ρθω να μεταλαβω"...το φετιχ με τα ποδια ειναι πολυ συνηθισμενο και στα δυο φυλλα...

WTF!!! Πρέπει να είναι πολύ βρωμίλος ο τύπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
και εγω νομιζα πως στο αι σκουλ μαζευομαστε λιγο πιο λογικοι ανθρωποι...πραγματικα δεν περιμενα ποτε στην ζωη μου να βρω τοση...ουτε πως να το πω δεν ξερω...δηλαδη το οτι μεσα σε 50 μυνηματα εχουν γραφει τοσο κουλα πραγματα ειναι αδιανοητο...ποση τρελα υπαρχει σε αυτον τον κοσμο ρε παιδια???? σε λιγο θα νιωθω ασχημα που ειμαι φυσιολογικος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ποτέ δεν ξέρεις από που θα σου 'ρθει..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
μετά με λένε κάποιοι φασίστα και hater. όταν ο άλλος την βρίσκει με αντρικές τεράστιες πατούσες, και ο άλλος πίνει υγρά περιόδου, ανωμαλία και διαστροφή δέν είναι??:P
τί άλλο θα δούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Αν ήταν απλά ομοφυλοφιλία τότε θα ελκόταν από τους άντρες γενικώς. Εκείνος μας λέει πως με τις πατούσες έχει κόλλημα. Όπως και οι άντρες -που έχουν το foot-fetish- διεγείρονται από τα ωραία πόδια, έτσι κι εκείνος, μόνο που το παθαίνει από άτομα του ίδιου φίλου. Άρα μπορεί να πρόκειται και για τα δύο μαζί.

Μ' αρέσει που τη φορτώσατε αρνητικές ρε επιστήμονες. Το ίδιο πράγμα είναι, φετίχ με τα πόδια, μόνο που η ετεροφυλόφιλη εκδοχή επικεντρώνει στα γυναικεία πόδια (και τα λοιπά παρελκόμενα - γόβες κλπ) ως στοιχείο θηλυκότητας, ενώ μια πιθανώς ομοφυλόφιλη εκδοχή στα μεγάλα->δυνατά αντρικά πόδια.

Είπα εγώ οτι είναι αρρώστια;; :worry: :whistle:

Το "τον βγάλατε ομοφυλόφιλο" δεν έχει και την καλύτερη χροιά. ;)
Και να τον βγάζαμε, so what? Τι γνώμη μας ζήτησε και δε θα του λέγαμε και τίποτα κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Είδα το "λατρεία ποδιών" και λέω θα είναι τίποτα που θα μιλάτε για πόδια.. (γιατί από το περπάτημα με χτύπησαν τα παπούτσια και έχω γεμίσει φουσκάλες..) δεν περίμενα να διαβάσω αυτά που διαβάzω . Αυτός με την περίοδο, μήπως λέει και άνοιξε τα πόδια ευλογημένη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
και εγω νομιζα πως στο αι σκουλ μαζευομαστε λιγο πιο λογικοι ανθρωποι...
Για ποιο λόγο να μαζεύονται στο ischool πιο λογικοί άνθρωποι;;

πραγματικα δεν περιμενα ποτε στην ζωη μου να βρω τοση...ουτε πως να το πω δεν ξερω...δηλαδη το οτι μεσα σε 50 μυνηματα εχουν γραφει τοσο κουλα πραγματα ειναι αδιανοητο...
Μήπως είναι και απαράδεκτο;

ποση τρελα υπαρχει σε αυτον τον κοσμο ρε παιδια???? σε λιγο θα νιωθω ασχημα που ειμαι φυσιολογικος :confused:
Ποιός σου είπε ότι είσαι φυσιολογικός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Αν και το θεωρώ μεγάλη αηδία αυτό, δεν πάυει να είναι ένα απο τα χιλιάδες βίτσια που έχουν οι άνθρωποι στην καθημερινότητα μας. Αλλά το πιο περίεργο είναι οτι ρε φίλε σου αρέσουν οι πατούσες ενός άνδρα? αν ήταν γυναίκα οκ, αλλά ενός άνδρα και μάλιστα του ξαδέρφου σου? :P πρέπει να αρχίσεις να ανησυχείς...πιάσε κανα μπουτάκι καμιάς κοπελίτσα να ξελαμπηκάρεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
τελικά ο δημιουργός του θέματος θα μας βοηθήσει με περισσότερες λεπτομέρειες να βγάλουμε τα ψυχολογικά μας πορίσματα ή με την απορία θα μείνουμε? (τόσα αναπάντητα ερωτήματα...)
Πέρα απο την πλάκα, νομίζω πως δεν υπάρχει υγιές και μη υγιές βίτσιο... Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν καταπολεμάται, και πιστεύω πως δεν πρέπει να νιώθεις ντροπή για αυτό... Αν και θα σε συμβούλευα να μην το πεις καλύτερα στην κοπέλα σου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
WTF!!! Πρέπει να είναι πολύ βρωμίλος ο τύπος.
ανθρωπε μου το μονο που μου αρεσει ειναι το μεγεθος!! Ευχαριστω, παιδια για τις διαφορετικες και παμπολες αποψεις σας αλλα οχι και ομοφυλοφιλια.....δεν νομιζω..απλα πρεπει να ειναι ψυχολογικο (φετιχ) εχω κανονικη σχεση με κοπελα και ειμαστε μια χαρα. αντιθετως ενας αντρας δεν με ελκει καθουλου ερωτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αίσχος!Ανωμαλία!Ο θεός έφτιαξε τον Αδάμ και την Ευα με κανονικές πατούσες όχι με 46 νούμερο


:hmm:

κατακρινεις το νουμερο του παπουτσιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Νομίζω το λέει σαρκαστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasxantho

Νεοφερμένος

Ο kostasxantho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οποσδήποτε ψυχολογο για να σου λύσει αυτο το παιδικό τραυμα!!!! ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ!δεν πρεπει να φοβάσε να επισκεφτείς ψυχολογο... Νομίζω οτι το εχεις πολύ ανανγκη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
ανάγκη για ψυχολόγο? γιατί βρε? τα πόδια του αρέσουν όχι τα δηλητηριώδη σκουλήκια ή οι ΔΑΠίτες :P. everes, they are jealous of you I say! haha!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top