Μαρία η Άσχημη vs. Γιάννης ο Όμορφος

Τι σας αρέσει ποιο πολύ?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα θα μου πειτε τι ωρα παιζεται αυτος ο Γιαννης? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμενα θα μου πειτε τι ωρα παιζεται αυτος ο Γιαννης? :confused:
23.00 αλλα πρεπει να ειναι τις Τεταρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
23.00 αλλα πρεπει να ειναι τις Τεταρτες.

Α, ενταξει. Αν ειμαι σπιτι βλεπω singles κι αν δεν εχει, βλεπω 10η εντολη.
Εχασε ο Γιαννης. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η λετήσια ειναι στον άλφα και ειναι το γνήσιο αντίγραφο, την μαρίας της άσκημης, ειναι βραζιλιάνηκο και μεταφράστηκε και αντιγράφτηκε απο το μέγκα. Τώρα κατάλαβες;:)

Το Mega έχει ανακοινώσει την Μαρία την άσχημη απο την επίσημη παρουσιάση του τον Οκτώβριο του 2006.
Ο Άλφα (όπως το συνηθίζει) έκανε μια σπασμοδική κίνηση και αγόρασε τα δικαιώματα για την βραζιλιάνικη σειρά.
Το Μαρία η άσχημη χτυπάει 45% τηλεθέασεις
Το βραζιλιάνικο 9-10% (με πολύ ιδρώτα και σε μεσημεριανή ζώνη, που αν το έριχναν βράδυ θα το έβλεπες στο 4-5%)
και ο Γιάννης ο Όμορφος 22% (για πρεμιέρα δεν είναι καλό το νούμερο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το Mega έχει ανακοινώσει την Μαρία την άσχημη απο την επίσημη παρουσιάση του τον Οκτώβριο του 2006.
Ο Άλφα (όπως το συνηθίζει) έκανε μια σπασμοδική κίνηση και αγόρασε τα δικαιώματα για την βραζιλιάνικη σειρά.
Το Μαρία η άσχημη χτυπάει 45% τηλεθέασεις
Το βραζιλιάνικο 9-10% (με πολύ ιδρώτα και σε μεσημεριανή ζώνη, που αν το έριχναν βράδυ θα το έβλεπες στο 4-5%)
και ο Γιάννης ο Όμορφος 22% (για πρεμιέρα δεν είναι καλό το νούμερο)

Ελα να σου πώωωωω το βραζιλιάνικό δεν ειναι πολυδιαφιμησμένο και έιναι μεταγλωτισμένο, η μεταγλώτηση και εμένα μου την ψιλοσπάει και πολλοι το λένε ότι δεν έπρεπε να άλλαξει γλώσσα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα καλά, αλήθεια τώρα βλέπετε τόσο πολύ τηλεόραση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα καλά, αλήθεια τώρα βλέπετε τόσο πολύ τηλεόραση;

Εγώ όχι τόση βλέπω επιλεκτηκα βάζω dvd συνέχεια στο σπίτι και όταν θέλω να δώ κάτι την ώρα που παίζει το βάζω, 3-4 μετριμένα πράγματα βλέπω(πρως υπεράσπησή μου):P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ελα να σου πώωωωω το βραζιλιάνικό δεν ειναι πολυδιαφιμησμένο και έιναι μεταγλωτισμένο, η μεταγλώτηση και εμένα μου την ψιλοσπάει και πολλοι το λένε ότι δεν έπρεπε να άλλαξει γλώσσα:)

Δεν είναι θέμα μεταγλώτισης αλλα ποιότητας παραγωγής, όσο για την διαφήμιση και τα 2 κανάλια είναι και διαφημίζουν όσο θέλουν την σειρά τους. Λίγες είναι οι ξένες σειρές που μπορούν να κάνουν δυνατά νούμερα στην Ελλάδα.
Φαντάσου ότι αν δεν ήταν μεταγλωτισμένη η σειρά δεν θα έκανε ούτε 10%, καθώς δεν μπορείς να βάζεις γιαγιάδες και γενικά μεγαλύτερες γυναίκες να διαβάζουν υπότιτλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μα καλά, αλήθεια τώρα βλέπετε τόσο πολύ τηλεόραση;

Μπα κανα 2 ώρες τις καθημερινές και 5-6 το Σαββατοκύριακο! που χρόνος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μπα κανα 2 ώρες τις καθημερινές και 5-6 το Σαββατοκύριακο! που χρόνος!
:confused: :confused: :confused: :confused:
Kαι αυτό το θεωρείς λίγο;
Δηλαδή αν είχες χρόνο θα έβλεπες περισσότερο;:confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Να γιατί "κόλλησα" εδώ μέσα!;) (Ταιριάζω με τους πολλούς:P:D)
ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τώρα ακούω για τον Γιάννη τον Όμορφο... :-S

Ξέρει κανείς αν παίζει κ στην Κύπρο; Να κάνω τον κόπο να ανοίξω την TV να δω τι παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Κοίτα στον ΑΝΤ1 Κύπρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
απουσιάζουν 2 επιλογές...

1. και τα 2
2. ειμαι ο κουμπακιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
απουσιάζουν 2 επιλογές...

1. και τα 2
2. ειμαι ο κουμπακιας!

Συμφωνώ!
Επίσης λείπει και το:
Ποιοί είναι αυτοί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Γιάννης ο όμορφος..καλά,έριξα πολύ γέλιο..! :rofl:

τώρα το άλλο ("Μαρία η άσχημη"),μπόρεσα να το παρακολουθήσω μια φορά για κανα 5λεπτο..δεν άντεξα άλλο.. :/: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
:confused: :confused: :confused: :confused:
Kαι αυτό το θεωρείς λίγο;
Δηλαδή αν είχες χρόνο θα έβλεπες περισσότερο;:confused: :confused:

2 ώρες την ημέρα τηλεόραση είναι πολλές???????
Δηλαδή κάποια άτομα που βλέπουν 6-8 ώρες τι να πουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
2 ώρες την ημέρα τηλεόραση είναι πολλές???????
Δηλαδή κάποια άτομα που βλέπουν 6-8 ώρες τι να πουν ?


Εχει δίκιο:)

Οι γονείς μου έχουν πάντα αναμένη τηλεώραση βλέπουν το πρωί απο τις 6 μέχρι τις 7μιση απο τις 1 μέχρι τις 10-11 που πάνε για ύπνο, με μικρά διαλήματα για αρμέγματα και τα ρέστα άλλα δουλειές η μάνα μου κάνει πάντα με ανοικτή τηλεώραση για να ακούει ελληνικά:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Aυτοί δεν έχουν τίποτα να πουν, αλλά το θεωρώ μιζέρια να κάθεσαι μπροστά σε μια τηλεόραση τόσες ώρες.
Μα καλά υπάρχουν τόσα πολλά πράγματα που μπορείτε να κάνετε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Aυτοί δεν έχουν τίποτα να πουν, αλλά το θεωρώ μιζέρια να κάθεσαι μπροστά σε μια τηλεόραση τόσες ώρες.
Μα καλά υπάρχουν τόσα πολλά πράγματα που μπορείτε να κάνετε......

Πειρατάκο μου όταν γυρνάς κουρασμένος απο την δουλειά και το κεφάλι σου ειναι καζάνι τι κάνεις; τι μπορείς να κάνεις όταν πρέπει να ξαναπάς δουλειά το απόγευμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top