Μεγάλα Ρεζιλίκια

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Ρε δεν μας ξέρετε καθόλου τελικά :| Ο άλλος μόνο και που του μόστραρες το μπραζιλιαν, σε πληροφορώ οτι το 95% της μνήμης του συγκράτησε αυτό και το υπόλοιπο τη σαβούρα :hehe:

χαχαχα! μωρέ λες? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χαχαχα! μωρέ λες? :jumpy:

Αν το μόστραρες και καλά ίσως δεν πήρε χαμπάρι και τη σαβούρα :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Αν θέλω να ανοίξει το μάτι μου πάω παραλία στις 1 το μεσημέρι.
Βέβαια,με τέτοιο δέρμα πιο άσπρο και από γάλα είναι έγκλημα.:P

μαρή;

don't worry κι εγω κάτασπρη είμαι
πήγαινε,βάλε το λαδάκι σου,πιες κι ένα χυμό καρότο που βοηθάει και θα μαυρίσεις

παιδιά εγώ δεν γίνομαι εύκολα ρεζίλι......
λίγο η τσαχπινιά μου,λίγο το πονηρό μου βλέμμα,και καμιά μαλακία να πω,την ξεχνάνε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
μιάς και υπάρχει τόπικ για ρεζίλια θα σας πω κι εγώ ένα που -αν και δεν συνέβη σε μένα αλλά σε έναν φίλο- είναι από τα τόπ ρεζιλίκια. Είχε πάει λοιπόν αυτός ο φίλος στην Αθήνα και μένοντας επαρχία δεν είχε ξαναμπεί ποτέ σε μετρό...είναι τέτοιες οι αποστάσεις όμως στην πρωτεύουσα που με τα πόδια δεν πας πουθενά κι έτσι χρειάστηκε να το χρησιμοποιήσει. Μπαίνει μέσα αυτός και κάτι φιλόι του μαζί..κλείνουν οι πόρτες και το εν λόγω ταχύτατο όχημα κάνει να ξενικηνήσει. έλα όμως που θες επειδή είναι βλάκας..θες επειδή τον είχε μαγέψει το μετρό δεν φρόντισε να κάτσει αλλά ούτε και να κρατηθεί από πουθενά..με λίγα λόγια στεκόταν σάν το αγγόυρι μες τη μέση. Με το που ξεκινάει το μετρό μπάμ! πάρ'τον κάτω φαρδύ πλατύ να κοιτάζει το πάτωμα!
φίσκα το μετρό..ε, την συνέχεια την φαντάζεστε πιστεύω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
μιάς και υπάρχει τόπικ για ρεζίλια θα σας πω κι εγώ ένα που -αν και δεν συνέβη σε μένα αλλά σε έναν φίλο- είναι από τα τόπ ρεζιλίκια. Είχε πάει λοιπόν αυτός ο φίλος στην Αθήνα και μένοντας επαρχία δεν είχε ξαναμπεί ποτέ σε μετρό...είναι τέτοιες οι αποστάσεις όμως στην πρωτεύουσα που με τα πόδια δεν πας πουθενά κι έτσι χρειάστηκε να το χρησιμοποιήσει. Μπαίνει μέσα αυτός και κάτι φιλόι του μαζί..κλείνουν οι πόρτες και το εν λόγω ταχύτατο όχημα κάνει να ξενικηνήσει. έλα όμως που θες επειδή είναι βλάκας..θες επειδή τον είχε μαγέψει το μετρό δεν φρόντισε να κάτσει αλλά ούτε και να κρατηθεί από πουθενά..με λίγα λόγια στεκόταν σάν το αγγόυρι μες τη μέση. Με το που ξεκινάει το μετρό μπάμ! πάρ'τον κάτω φαρδύ πλατύ να κοιτάζει το πάτωμα!
φίσκα το μετρό..ε, την συνέχεια την φαντάζεστε πιστεύω :hehe:
Τον καταλαβαίνω. Κι εγώ την πρώτη φορά που μπήκα πιάστηκα , αλλά ήταν ταχύτατο πράγματι. Πάντως εγώ δεν έπεσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τον καταλαβαίνω. Κι εγώ την πρώτη φορά που μπήκα πιάστηκα , αλλά ήταν ταχύτατο πράγματι. Πάντως εγώ δεν έπεσα.:P
Ήσουν ψιλιασμένη για αυτό.:P
Εγώ τον καταλαβαίνω διότι επειδή έχω μαμά που έχει μεγαλώσει στην Αθήνα είχα την τύχη να ξέρω πώς είναι να μπαίνεις σε μετρό,τραμ κλπ κλπ.
Αυτό το κατάλαβα όταν πριν 2 χρόνια είχε πέσει μία συζήτηση στην τάξη κατάλαβα ότι υπάρχουν άτομα που η λέξη τραμ τους είναι άγνωστη.
Η αμήχανη στιγμή όταν η κοπέλα στον δίπλα διάδρομο πέφτει κάτω στην προσπάθειά της να πιάσει το κινητό της και΄συ γελάς τόσο που πέφτεις και΄συ κάτω.:redface:
Μη σου τύχει. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
2α λυκειου,μια μερα στο προαυλιο ερχεται καποιος απο πισω και μου κλεινει τα ματια,λεω εγω ποιος μαλακας ειναι και με το αριστερο μου χερι του ριχνω μια στα @@,γυριζω και τι να δω...ηταν ο καθηγητης φυσικης μου....χαχαχαχαχα τοτε ηταν αμηχανο τωρα ειναι για γελια :P

επισης μια αλλη φορα παω στο πρακτορειο οπαπ να ριξω ενα στοιχημα και βρισκω εναν κολλητο-συμμαθητη μου μετα απο 5 λεπτα μπαινει αλλος ενας κολλητος-συμμαθητης(ολη παρεα και βρεθηκαμε τυχαια :P)οπως μπαινει ο τριτος και τον βλεπω στην πορτα,φωναζω που εισαι ρε πακιστανε!!!γυριζει ολος ο παγκος αριστερα μου και τι να δω...ηταν γεματο 5-6 πακιστανους να με κοιτανε...χαχαχαχαχα(λεω την γαμησα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Και διάβαζα τα ρεζιλίκια σας που λέτε χτες και γελούσα.. και λέω ευτυχώς παναγία μου που δεν εχω πάθει τίποτα χοντρό, δεν συνηθίζω να γκρεμοτσακίζομαι.
Σκεφτόμουν σκεφτόμουν αλλά δεν είχα τίποτα της προκοπής να γράψω σ'αυτό το θέμα. Να που ο καλός θεούλης φρόντισε και για μένα.
Να τα πάρω, απ'την αρχή να καταλάβετε. Στο γραφείο που δουλεύω, το αφεντικό έχει εναν τεράστιο, συμπαθέστατο και ποοολύ ζωηρό σκύλο, κι είναι όλη μέρα μες το γραφείο. Με φωνάζει λοιπόν τ'αφεντικούλι στο γραφείο του και όπως παω να φύγω, πριν προλάβω καλά καλά να κάνω μεταβολή, ορμάει ο σκύλος πάνω μου έτσι οπως ερχόταν ορεξάτος απ'έξω, φορούσα και πλατφόρμες οπότε δεν είχα και την καλύτερη δυνατή ισορροπία, δεν είχα και απο πουθενά να κρατηθώ και να σου φαρδιά πλατιά, με τα πόδια στον αέρα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
wow έλα ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.

Κι έγιναν όλα σε κλάσματα δευτερολέπτου. Ούτε κατάλαβα πότε μου όρμηξε, πότε έσκασα στο πάτωμα, πότε σηκώθηκα και εξαφανίστηκα αστραπιαία απ'το γραφείο του.

Αχάριστο σκυλί. Τόσες ώρες απ'τη ζωή μου έχω φάει, ντάλα μεσημέρι, να το βγάζω για κατούρημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εγω παιδια φετος περπαταγα στα εξαρχεια ενα βραδυ με 2 φιλους μου και πηγαιναμε στο φοιτητικο εστιατοριο στην λυκαβιττου στο Κολωνακι.
Καποια στιγμη γλυστραω πεφτω κατω τσακιζομαι και συνιθισμενη στα πεσιματα απο μικρη βαζω τα γελια χωρις να θελω να σηκωθω... ο ενας απο τους δυο φιλους μου μου εδωσε το χερι του ομως εγω το αρνηθηκα γιατι ηθελα να παολαυσω το πεσιμο μου σε καποια φαση τους ακουγα να μου φωναζουν εντονα "ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΚΑΤΑΑΑΑ!!!!" Εγω ως ορκισμενη σιχασιαρα τα χασα και συνειδητοποιησα αφου σηκωθηκα οτι ολο μου το παντελονι ειχε πασαλειφτει με σκαταα.. Πραγματικα δεεν εχω σιχαθει τον εαυτο μου περισσοτερο. Το χειροτερο ηταν οτι επρεπε να διασχισω ολα τα Εξαρχεια και να περασω και απο το Κολωνακι πασαλειμενη σκατααα.... Θεε μου πως αντεξα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
εγω παιδια φετος περπαταγα στα εξαρχεια ενα βραδυ με 2 φιλους μου και πηγαιναμε στο φοιτητικο εστιατοριο στην λυκαβιττου στο Κολωνακι.
Καποια στιγμη γλυστραω πεφτω κατω τσακιζομαι και συνιθισμενη στα πεσιματα απο μικρη βαζω τα γελια χωρις να θελω να σηκωθω... ο ενας απο τους δυο φιλους μου μου εδωσε το χερι του ομως εγω το αρνηθηκα γιατι ηθελα να παολαυσω το πεσιμο μου σε καποια φαση τους ακουγα να μου φωναζουν εντονα "ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΣΚΑΤΑΑΑΑ!!!!" Εγω ως ορκισμενη σιχασιαρα τα χασα και συνειδητοποιησα αφου σηκωθηκα οτι ολο μου το παντελονι ειχε πασαλειφτει με σκαταα.. Πραγματικα δεεν εχω σιχαθει τον εαυτο μου περισσοτερο. Το χειροτερο ηταν οτι επρεπε να διασχισω ολα τα Εξαρχεια και να περασω και απο το Κολωνακι πασαλειμενη σκατααα.... Θεε μου πως αντεξα
Χαχαχ Τα έσπασε αυτό! Παντως για να μην ήθελες να σηκωθείς και ήθελες να το απολαύσεις όπως λες,(πριν το καταλάβεις βεβαια) πρεπει να ήταν αρκετά μαλακά κάτω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Έχοντας δει για πρώτη φορά τον κόσμο από 15 πόντους πιο ψηλά από ότι τον βλέπω καθημερινά, ενθουσιασμένη και πανευτυχής πηγαίνω αμέριμνη στο μάθημα κιθάρας. Έχω την κιθάρα πίσω στον έναν ώμο (η οποία παρεμπιπτόντως μου φαίνεται υπερβολικά βαριά όπως και αν την κρατάω) και βαδίζω καμαρωτή-καμαρωτή πάνω στις ολοκαίνουριες πανάκριβες πλατφόρμες μου. Έλα όμως που ο δήμος δεν μεριμνά για εμάς τις κακόμοιρες που φοράμε ψηλά παπούτσια και φτιάχνει δρόμους με πέτρες, ανηφόροκατηφορικούς κλπ... Εε από την μία οι καινούργιες πλατφόρμες που δεν είχα προλάβει να συνηθίσω, από την άλλη ο ελεεινός "ανάγλυφος" δρόμος, από την παράλλη η ασήκωτη κιθάρα να με "σπρώχνει" προς τα μπροστά, λίγο και το μυαλό μου που σκεφτόταν τις συγχορδίες που είχα να μάθω...εε δεν θέλει πολύ...και ξαφνικά βρέθηκα να κάνω ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ ακροβατικά πάνω στα 15ποντα, και έπειτα από τις προσπάθειες μου να ισσοροπήσω, βρίσκομαι ξαπλωμένη στον δρόμο:P Βέβαια από την τρομάρα μου σηκώθηκα αμέσως αλλά τι να το κάνω(;) είχα ήδη γίνει ρεζίλι :P Ακόμα ντρέπομαι όποτε περνάω από εκείνον τον δρόμο για να πάω στο μάθημα μου. Ναι φυσικά και ΔΕΝ ήταν μεγάλο ρεζίλι αυτό που μου συνέβη αλλά ήταν το μοναδικό που θυμάμαι να έχω ζήσει στη ζωή μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η φάση που καταλαβαίνεις πως έχεις γίνει τόσες πολλές φορές ρεζίλι που δε μπορείς με τίποτα να θυμηθεις μία συγκεκριμένη.:worry: Αν όμως ρωτήσεις κάποιο γνωστό θα ξέρει σίγουρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Το μόνο ρεζιλίκι που μου έρχεται είναι το φετινό στο μάθημα των Λατινικών.
Δεν είναι ότι σκόνταψα ή τίποτα τέτοιο απλά είπα κάτι και ακούστηκε εντελώς διαφορετικά απ'ότι ήθελα.
Κάναμε διάλειμμα από το μάθημα και είχαμε πιάσει κουβέντα με την καθηγήτρια ως συνήθως ( μιλάμε για πολύ φλου γυναίκα, "σωστή" εκπαιδευτικό) .Λέγαμε λοιπόν τι ζώδιο είναι ο καθένας,ε και πεταγόταν κάθε παιδί και έλεγε "εγώ είμαι τάδε."
Ε μιλάω και γω με τη σειρά μου (τί το θελα;) και λέω "Είμαι παρθένος στο ζώδιο" .
Εκείνη τη στιγμή δε ξέρω πως αλλά μου φάνηκε ότι τόνισα υπερβολικά το "στο ζώδιο" και ότι και καλά θα νόμιζαν ότι εννοώ ότι αλλού δεν είμαι (μιλάμε για κιλά ηλιθιότητας).Σκέφτομαι τι θα νομίζει η καθηγήτρια κτλπ.Χωρίς λόγο τελικά.Όλα αυτά γίνονται σε λίγα δευτερόλεπτα και στο καπάκι συμπληρώνω "Αλλά και παντού".
Ειλικρινά μόλις κατάλαβα πως ακούστηκε και είδα τη καθηγήτρια να γουρλώνει το μάτι και τα παιδιά να γελάνε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.Ευτυχώς στη κατεύθυνση είμαστε μονο 13 άτομα.
Εν τω μεταξύ ήταν μόνο ένα αγόρι στο τμήμα και η καθηγήτρια εμμέσως πλην σαφώς με κορόιδευε μπροστά σ ΄ όλο το τμήμα και έλεγε ότι είπα την παραπάνω φράση για να του τα ρίξω. (πειράζοντας με πάντα.)
Το απότελεσμα του όλου σκηνικού ήταν για πολύ καιρό να με φωνάζουν Χουάνα η παρθένα. (Ευτυχώς οι φίλες μου περισσότερο)
Εξευτελιστικές στιγμές :P Δηλαδή απορούσα ειλικρινά με το πόσο ηλίθια σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μόνο ρεζιλίκι που μου έρχεται είναι το φετινό στο μάθημα των Λατινικών.
Δεν είναι ότι σκόνταψα ή τίποτα τέτοιο απλά είπα κάτι και ακούστηκε εντελώς διαφορετικά απ'ότι ήθελα.
Κάναμε διάλειμμα από το μάθημα και είχαμε πιάσει κουβέντα με την καθηγήτρια ως συνήθως ( μιλάμε για πολύ φλου γυναίκα, "σωστή" εκπαιδευτικό) .Λέγαμε λοιπόν τι ζώδιο είναι ο καθένας,ε και πεταγόταν κάθε παιδί και έλεγε "εγώ είμαι τάδε."
Ε μιλάω και γω με τη σειρά μου (τί το θελα;) και λέω "Είμαι παρθένος στο ζώδιο" .
Εκείνη τη στιγμή δε ξέρω πως αλλά μου φάνηκε ότι τόνισα υπερβολικά το "στο ζώδιο" και ότι και καλά θα νόμιζαν ότι εννοώ ότι αλλού δεν είμαι (μιλάμε για κιλά ηλιθιότητας).Σκέφτομαι τι θα νομίζει η καθηγήτρια κτλπ.Χωρίς λόγο τελικά.Όλα αυτά γίνονται σε λίγα δευτερόλεπτα και στο καπάκι συμπληρώνω "Αλλά και παντού".
Ειλικρινά μόλις κατάλαβα πως ακούστηκε και είδα τη καθηγήτρια να γουρλώνει το μάτι και τα παιδιά να γελάνε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.Ευτυχώς στη κατεύθυνση είμαστε μονο 13 άτομα.
Εν τω μεταξύ ήταν μόνο ένα αγόρι στο τμήμα και η καθηγήτρια εμμέσως πλην σαφώς με κορόιδευε μπροστά σ ΄ όλο το τμήμα και έλεγε ότι είπα την παραπάνω φράση για να του τα ρίξω. (πειράζοντας με πάντα.)
Το απότελεσμα του όλου σκηνικού ήταν για πολύ καιρό να με φωνάζουν Χουάνα η παρθένα. (Ευτυχώς οι φίλες μου περισσότερο)
Εξευτελιστικές στιγμές :P Δηλαδή απορούσα ειλικρινά με το πόσο ηλίθια σκέφτομαι.

Δεν είναι ρεζιλίκι είναι αστείο. Μη σε νοιάζει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν είναι ρεζιλίκι είναι αστείο. Μη σε νοιάζει.:D

Κατάλαβα ότι ήταν αστείο επειδή όλοι γέλαγαν. :P
Δε θα έλεγα το ίδιο και για μένα.Όποτε μου το θύμιζαν (συνέχεια) κόντευα να βάλω τα κλάματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κακώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Στις εξετάσεις, μόλις είχαμε τελειώσει κλασικά με τις φίλες μου μετά πηγαίναμε για καφέ. Τέλος πάντων, μια μέρα πήγαμε να φάμε πριν πάμε για καφέ και αυτός που μ'αρέσει περπάταγε στον δρόμο απέναντί μας. Μου κάνει η μία "Σε κοιτάει σε κοιτάει!". Γυρνάω εγώ, τον βλέπω που με κοιτάει και του σηκώνω ένα τέτοιο ψηλά με καμάρι:


Ο κακομοίρης είχε μείνει και με κοίταγε σαν να ήμουν εξωγήινος και οι φίλες μου επίσης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Πριν λίγο:

Είμαι διακοπές σε τουριστικό μέρος.Γνωρίσαμε με τον μικρότερο αδερφό μου κάτι παιδιά μικρότερά μου και αυτά και είπαμε να πάμε βόλτα (δε μπορούσα να πω οχι,δεν είμαι καλός στα ψέμματα να βρω γρήγορα μια δικαιολογία).Στο δρόμο περάσαμε από gay bar.Τα βλαμμένα μπήκαν μέσα και άρχισαν να γελάνε,τους έβγαλε έξω μια κυρία νευριασμένη μαζί με ένα τύπο και αυτά άρχισαν να τη βρίζουν αισχρά,να κοροϊδεύουν,να τη λένε τραβέλι (μπορεί και να ήταν,άλλα δε συμαίνει κάτι αυτό )και να μαλακίζονται.Έννιωσα πολύ άσχημα και δε μπορούσα να τους τα ψάλλω πέρα από τον αδερφό μου.Γίναμε ρεζίλι :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top