Μεξικάνικες, λατινοαμερικάνικες και λοιπές σαπουνόπερες

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,279 μηνύματα.
και ο Κάρλος Ντανιέλ θεός, αλλά έσπαγε μπάλες με τον χαρακτήρα του ζηλιάρη / βλάκα που έπαιζε.

Εμένα μου την έδινε που το παιζε και τόσο γκόμενος/γόης :P
Άσε που ήταν παντού Πάολα, Μαρία της γειτονιάς, Εσμεράλδα, ενα ρεπό δεν του διναν. Λογικό να ρεψε έτσι. :lol:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

Paola...:cold2:


Κι ο άλλος με τη μασέλα χάλια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,851 μηνύματα.
Paola...:cold2:


Κι ο άλλος με τη μασέλα χάλια.
Εν τω μεταξύ είχε φάση που η Πάολα από την Παολίνα ξεχώριζε από το έντονο μακιγιάζ και το λυπητερό / έχουν βουλιάξει τα καράβια μου ύφος. Το έκανε πολύ καλά η Gabriela και πάντα το καταλάβαινες ποια υποδυόταν. :aikido:

images.jpg


5c50db97a9f679ab6f54234e0385b883.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,279 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ είχε φάση που η Πάολα από την Παολίνα ξεχώριζε από το έντονο μακιγιάζ και το λυπητερό / έχουν βουλιάξει τα καράβια μου ύφος. Το έκανε πολύ καλά η Gabriela και πάντα το καταλάβαινες ποια υποδυόταν. :aikido:

View attachment 127882

View attachment 127883
Πάντως όσο καλή και αγαθή η Παολίνα, η Πάολα ήταν ολα τα λεφτά. :devil:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,851 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,851 μηνύματα.
Ενώ αν θυμάστε ακόμα και όταν ήταν νοσοκομείο η Πάολα και το έπαιζε ότι δεν έχει επαφή με την πραγματικότητα, σηκωνόταν μόνη της και χτενιζόταν και βαφόταν με το κόκκινο έντονο κραγιόν της.
Έτσι, ο μύθος μύθος. :loltooth:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,798 μηνύματα.
-Είστε μια....
-Μια τι; ΠΕΣ ΤΟ. :pfff:
-Eίστε μια πόρνη.

Φιντελίνα δίκασες μαρήηη.

 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
La promesa στο Open βλέπει κανείς;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,851 μηνύματα.
The transition of Adriana Fonseca 26 years later, after being #VeronicaSoriano from the hit telenovela #lausurpadora

433249703_337767612625397_7419988311658162093_n.jpg


Κάτι μεταξύ των δικών μας Ειρήνη Μερκούρη και Αγγελική Ηλιάδη είναι :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,851 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top