Μην την δείτε...

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αααα δε τα κάνουν τέτοια λάθη! Άμα το πει ο Δανίκας...






..σίγουρα είναι για τα μπάζα! :bleh:

Προσωπικά πήγα μετά την δουλειά και όταν τελεώσε έκλαιγα που δεν έσκησα το πανί, ένα τσούρμο εξαγριομένοι να θέλουν να κάνουν φασαρια είμασταν, όλοι βρήζαν στην έξωδο:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Αααα δε τα κάνουν τέτοια λάθη! Άμα το πει ο Δανίκας...






..σίγουρα είναι για τα μπάζα! :bleh:


πλακα πλάκα εγω έχω καταλάβει ότι όταν ο Δανίκας λέει ειναι ταινιάρα είναι πιπα και όταν λέει πιπα είναι ταινιάρα. Ασε το έμαθα το μάθημά μου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποιός είναι ο Δανίκας; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ποιός είναι ο Δανίκας; :worry:


Ισως ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ κριτικός ταινιών κινηματογράφου στην Ελλάδα και οχι μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο γκουρού των κριτικών κινηματογράφου! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ισως ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ κριτικός ταινιών κινηματογράφου στην Ελλάδα και οχι μόνο...

Ειναι σε περιοδικα; ή σε τηλεόραση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ τον ψιλοεμπιστευόμουν τον Δανίκα για να είμαι ειλικρινής. Αλλά έχω πάρα πολύ καιρό να πάω σινεμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ειναι σε περιοδικα; ή σε τηλεόραση;


Σε εφημερίδες για περιοδικά δεν ξέρω. Στην τιβι βγαίνει κατα καιρούς με διάφορες ιδιότητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά γράφει στα ΝΕΑ, αλλά δεν είμαι σίγουρη, εγώ κριτικές του στο Αθηνόραμα έχω διαβάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μια ταινία που έχει πάρει πολύ καλές κριτικές, αλλά όταν την είδα το καλοκαίρι ΕΠΛΗΞΑ είναι το "Zodiac". Ταινία ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ και πολύ απογοητευτική από 1 τόσο αξιόλογο σκηνοθέτη.:blink:

νομίζω ότι η ιστορία αυτή πραγματικά συνέβη! Μπορεί να ήταν λίγο αργή η πλοκή κτλ αλλά ενταξει σα ταινια ήταν πολυ καλογυρισμένη κ την εβλεπες ευχαριστα πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
νομίζω ότι η ιστορία αυτή πραγματικά συνέβη! Μπορεί να ήταν λίγο αργή η πλοκή κτλ αλλά ενταξει σα ταινια ήταν πολυ καλογυρισμένη κ την εβλεπες ευχαριστα πιστευω!


H ιστορία είναι αληθινή. Προκειται για σιριαλ κιλλερ που δεν τον πιάσανε ποτέ. Θελω να τη δω-αν τη πετύχω ξενοίκιαστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
παιδια καθε ταινια που λεει "βασησμενη σε αληθινη ιστορια" ειναι λιγο πολυ χαλια. Ελαχιστες ταινιες εχω δει σε τετειο στυλ που να αξιζουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Number7

Νεοφερμένος

Η Number7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
-She's too young
-Dream for an Insomniac

Δεν μ άρεσαν καθόλου...Τώρα δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έχετε δει το Godfather. Υπέροχο. Το "Good Fellas" το ίδιο. Ο Πληροφοριοδότης καλό και αυτό. Μη κάνετε το λάθος να νοικιάσετε το Funeral. Η επιτομή της δυσφήμισης των ταινιών με μαφία. Παίζει ο Christopher Walken και είναι απαίσια. Το πέτυχα κατα λάθος και κλαίω για χαμένα 90 λεπτά της ζωής μου. Ελπίζω αν δε τη γνωρίζετε να σας παραμείνει άγνωστη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Number7

Νεοφερμένος

Η Number7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μην δείτε το IMAGINE ME AND YOU..
Προσωπικά δεν μ αρεσε καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ΜΗΝ δειτε το Meet the Spartans (https://www.imdb.com/title/tt1073498/)
και φυσικα το Epic Movie (https://www.imdb.com/title/tt0799949/)
Με εβαλαν να τις δω με το ζορι και ηταν εφιαλτικο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΜΗΝ δειτε το Meet the Spartans (https://www.imdb.com/title/tt1073498/)
και φυσικα το Epic Movie (https://www.imdb.com/title/tt0799949/)
Με εβαλαν να τις δω με το ζορι και ηταν εφιαλτικο.. :P

Εχεις δεί το Narnia;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εχεις δεί το Narnia;:hmm:

Εννοεις το "κραξιμο" μεσα απο το epic movie ή την κανονικη ταινια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
ZODIAC :help:,
CLOVERFIELD :wall:

THE BUG :wall::wall::wall:

αυτα!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top