Μια φορά αποτριχωμένη, πάντα αποτριχωμένη;

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόλις θυμήθηκα μια απορία μου.
Θέλω να ρωτήσω κάτι τους άνδρες. :P
Νομίζετε ότι οι κοπέλες είναι μονίμως αποτριχωμένες?

Θέλετε πχ να κάνετε έκπληξη στην κοπέλα σας που μένει μακριά.
Μπαίνετε,της ορμάτε κι αρχίζει το νταραβέρι. Νομίζετε ότι θα την βρείτε γυαλί από την κορυφή μέχρι τα νύχια?
Ή πάτε και δεν σας νοιάζει?
Βασικά το έχετε σκεφτεί καθόλου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ναι για πειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι παντα αποτριχωμενη,αλλα εγω οταν ''ορμαω'' θα ηθελα να ειναι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι παντα αποτριχωμενη,αλλα εγω οταν ''ορμαω'' θα ηθελα να ειναι :redface:

Συμφωνώ, καμία σχέση το άτριχο με τον αμαζόνιο :redface:

:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι παντα αποτριχωμενη,αλλα εγω οταν ''ορμαω'' θα ηθελα να ειναι :redface:

Ναι, μόνο που αν "ορμήσεις" τελείως αιφνιδιαστικά δε νομίζω ότι πρέπει αναπόφευκτα να περιμένεις να είναι γυαλί η άλλη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οκ οκ παιδες μονο μην ξεφευγετε απο το θεμα! το ξερουμε οτι σας αρεσουμε αποτριχωμενες το ερωτημα ήταν μάλλον ρητορικό.:P
σε φαση το αγορι μου ειναι από κατω για επισκεψη-εκπληξη.
πρεπει να παμε στο μπανιο οπως στη διαφημιση του veet; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ειναι παντα αποτριχωμενη,αλλα εγω οταν ''ορμαω'' θα ηθελα να ειναι :redface:
Άλλο αυτό. Δεν λέμε τι προτιμάμε. Κι εκείνη θα ήθελε να είναι όταν ορμάς, αλλά δεν γίνεται να είναι γυαλί κάθε μέρα. Εσείς τη μούρη σας κάθε μέρα την ξυρίζετε; :P Σε περίπτωση έκπληξης λοιπόν μπορεί και να τη βρεις ...κάπου μέσα στον Αμαζόνιο.
Το θέμα είναι αν σε χαλάει τόσο που ν' αναβάλεις την πράξη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως όλος ο γυναικείος πληθυσμός του φορουμ περιμένει με αγωνία πάνω από το θέμα για τις αντρικές απαντήσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ναι, μόνο που αν "ορμήσεις" τελείως αιφνιδιαστικά δε νομίζω ότι πρέπει αναπόφευκτα να περιμένεις να είναι γυαλί η άλλη.

Θα μαθω το προγραμμα της και θα ορμαω κατα προσεγγιση :P

σε φαση το αγορι μου ειναι από κατω για επισκεψη-εκπληξη.
πρεπει να παμε στο μπανιο οπως στη διαφημιση του veet;

Πιστευω πως πρεπει να πατε,το επιβαλλει η κατασταση να πω(?) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
παιδες πειτε γρηγορα γιατί το θεμα είναι σοβαρότατο. ίσως σοβαροτερο και από αυτό της χρυσής αυγής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως όλος ο γυναικείος πληθυσμός του φορουμ περιμένει με αγωνία πάνω από το θέμα για τις αντρικές απαντήσεις! :P
Μπαααα, όχι πια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Άλλο αυτό. Δεν λέμε τι προτιμάμε. Κι εκείνη θα ήθελε να είναι όταν ορμάς, αλλά δεν γίνεται να είναι γυαλί κάθε μέρα. Εσείς τη μούρη σας κάθε μέρα την ξυρίζετε; Σε περίπτωση έκπληξης λοιπόν μπορεί και να τη βρεις ...κάπου μέσα στον Αμαζόνιο.
Το θέμα είναι αν σε χαλάει τόσο που ν' αναβάλεις την πράξη.


Ε οχι και τοσο ωστε να χαλασει η ολη κατασταση.Πιστευω εγω θα χαλουσα τετοια κατασταση μονο σε πριπτωση σεισμου :P
Ειπαμε,δεν θα την παω για φωτογραφιση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πάντως αν είναι σε φάση για ν ορμήξεις κι αμαζόνιο να έχει δεν νομίζω να σε σταματήσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Φυσικά και προτιμούμε "περιποιημένη" αν όχι εντελώς άτριχη την περιοχή(όπως άλλωστε φροντίζουμε και εμείς να έχουμε).
Τώρα στην περίπτωση που σε ξαφνική "έφοδο" πέσουμε σε πυκνή βλάστηση,no problem.Την αρπάζουμε,την πάμε στο μπάνιο...και την περιποιούμαστε εκεί:P
Και συνεχίζουμε το μάτς και στην μπανιέρα μετέπειτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οι παντρεμένες εξαιρούνται! :P
Γιατί οι παντρεμένες δεν έχουν μου... εχμ...:worry: ψυχή; :D

Πάντως αν είναι σε φάση για ν ορμήξεις κι αμαζόνιο να έχει δεν νομίζω να σε σταματήσει ;)
Να σου πω την αλήθεια, αυτό περίμενα. Στα 40 μου χρόνια τουλάχιστον, αυτό έχω δει να συμβαίνει. ;)


Κορίτσια, ανάπαυση. ...Και αναπνοή. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Φυσικά και προτιμούμε "περιποιημένη" αν όχι εντελώς άτριχη την περιοχή(όπως άλλωστε φροντίζουμε και εμείς να έχουμε).
Τώρα στην περίπτωση που σε ξαφνική "έφοδο" πέσουμε σε πυκνή βλάστηση,no problem.Την αρπάζουμε,την πάμε στο μπάνιο...και την περιποιούμαστε εκεί:P
Και συνεχίζουμε το μάτς και στην μπανιέρα μετέπειτα!!


Δε θέλουμε να παίξουμε μπάλα, σεξ θέλουμε να κάνουμε!
Δηλαδή αν δεν είναι κουρεμένο το γκαζόν δεν σκοράρει η ομάδα...? :P

Δηλαδή οι άντρες το έχετε πάντα στην τρίχα?
Ναιιιιιι καλά! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παντως ομολογηστε κυριες...το...γυαλι σηκωνει περισσοτερα παιχνιδια :redface: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δε θέλουμε να παίξουμε μπάλα, σεξ θέλουμε να κάνουμε!
Δηλαδή αν δεν είναι κουρεμένο το γκαζόν δεν σκοράρει η ομάδα...? :P

Δηλαδή οι άντρες το έχετε πάντα στην τρίχα?
Ναιιιιιι καλά! :whistle:

Ο καλός ο παίχτης παίζει υπο οποιεσδήποτε συνθήκες,λιακάδα,συννεφιά,βροχή χιόνι...Εκεί φαίνεται η κλάση:P

Δεν μπορώ να απαντήσω εκ μέρους όλων των απανταχού αρσενικών σε αυτό:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως η ..πυκνή βλάστηση δεν έχει σταματήσει άντρα ούτε και αν ήταν η πρώτη φορά που την έβλεπε γενικώς, αν καταλαβαίνετε τι εννοώ :D
Οπότε γενικά δεν αγχώνομαι για το θέμα, δεν υπάρχει λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top