Μια φορά αποτριχωμένη, πάντα αποτριχωμένη;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω αν θα τον σταμάταγε γιατί αν δεν είναι γυαλί δεν αφήνω να τη δει και κανείς! :P
Δε νιώθω η ίδια άνετα. Άσε που μετά δε θα μπορώ να το ζητάω και εγώ!

Γυαλιά, γκαζόν, βλάστηση, αμαζόνιος... Γιατί ακριβώς μιλάμε βρε παιδιά? Ξέχασα! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εχω και γω το ιδιο θεμα με τη λοβ. ετσι κ δεν ειμαι όπως θέλω νιωθω ασχημα και αυτοσαμποταρομαι.. και σ αυτα τα πραγματα το attitude μετραει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α μπα εμένα δεν με νοιάζει. Σιγά μην χαραμίσω την ευκαιρία για τόσο έντονη απόλαυση για λίγες ..τρίχες. :redface:
Σε γενικές γραμμές, έχω, δεν έχω σχέση, μια περιποίηση την κάνω παντού (πόδια, μασχάλες, μπικίνι), αλλά οκ, αφού δεν θέλω να πάω να κάνω lazer για να εξαφανιστούν οι τρίχες, εννοείται πως σε φάση θα υπάρχουν ..εθνικοί δρυμοί δίπλα στις πεδιάδες :P Προφανώς δεν θα είναι σε σημείο να ..κάνεις κοτσιδάκια, οπότε αν ο οποιοσδήποτε άντρας φρικάρει με αυτό, τότε θα έχει εκείνος προφανώς θέμα (στον χαρακτήρα του εννοώ) και καλύτερα να μάθω όσο πιο σύντομα γίνεται :lol:

Άσε που έτσι έχει και εναλλαγές η αίσθηση, αν με πιάνετε και οι εναλλαγές εμένα μου αρέσουν πολύ :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Φαντάζεστε να σας έλεγε ο λεγάμενος: «Αχ όχι, άσε με τώρα μη με φιλάς στο μάγουλο δεν έχω ξυριστεί.» Πώς κάνετε έτσι για λίγες τρίχες; :P

(Με κάλυψε η Oralee.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
δε θα μας το πει γιατί όπως έχεις δει στο αντιστοιχο θέμα για τους αντρες και τα γενια στις πιο πολλες αρεσει το μουσακι αλα gerard butler.

τεσπα θα προσπαθησω να χαλαρωσω γιατί και γω θυμαμαι μια μερα που είχα αυτό το θεματακι τον αλλον δεν τον πειραξε καθολου. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Καλύτερα να βρείς το δάσος παρθένο παρά αποψιλωμένο,όταν πας για εκπληξούλα.
Για να μη σου μπαίνουν και ιδέες:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αραχτε ρε παιδια! Και να ειναι αξυριστη δλδ μια κοπελα τι εγινε; Γνωριζουμε βασικη βιολογια και δερματολογια ολοι μας νομιζω!
Προσωπικα πιο πολυ θα ξενερωσω σε αντιστοιχη εκλπηξη αν την βρω στην τριχα παρα το αντιθετο. Μιλοντας για σχεση απο αποσταση δλδ, αμα την βρεις στην τριχα μαλλον μπαινουν ψιλοι στα αυτια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
βασικά το ξύρισμα εγώ προσωπικά το θεωρώ περισσότερο θέμα υγιεινής.για αυτό ξυρίζομαι και στα σημεία που ιδρώνω.τώρα όσον αφορά το θέμα του 'αμαζονίου' ε..αν και είμαι οικολόγος..γούστα είναι αυτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Δεν έχετε ιδέα από το μάθημα που λέγεται "Αποτελεσματικότητα ενός Αιδοίου":

1. Το αιδοίον όταν είναι ξυρισμένο, είναι ένα κι ένα για γλύψι γλύψι χωρίς να σφηνώνει κανένα τριχί τριχί ανάμεσα στα δοντάκια μας.

2. Το αιδοίον όταν είναι μισο-ξυρισμένο αφήνει μια ευχάριστη αίσθηση τσιμπήματος στην ευαίσθητη περιοχούλα πάνω από το πέος μας κατά τη διάρκεια της "μπούκα μέσα" εκστρατείας. Μη δοκιμάσετε γλύψι γλύψι για θα πληγιάσουν τα χειλάκια σας εκτός κι αν είναι τιτανόχειλα με ενέσεις τσιμέντου.

3. Το αιδοίον όταν είναι αξύριστο, είναι νο1 στόχος για ένα άνευ προηγουμένου creampie (σα να παίζετε reversi, η τρίχα γίνεται από μαύρη άσπρη). Σαν καταίφι με σαντιγύ.


Γενικά, άμα έχεις φαντασία, όλες οι φάσεις του αιδοίου είναι εκμεταλλεύσιμες. Όλες εκτός από τη Ρωσική Επανάσταση βεβαίως βεβαίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Προσωπικά μιλώντας δεν θα είχα κανένα πρόβλημα.
Θα τις έκανα έκπληξη και θα είχα πρόβλημα σε κάτι τέτοιο? Άνθρωπος είναι, άσε που θα είναι και κάτι διαφορετικό απο αυτό που θα με είχε συνήθησει.

Υ.Γ. Δεν μου χει τύχει αλλά νομίζω θα είχε πολύ πλάκα.. Σιγά τα ουα..
Υ.Γ.2 Όπως και να είναι "εκεί", το αρσενικό αν θέλει σεξ δεν πρόκειτε να σταματήσει... Κανόνας! Γιαυτό μην κολλάτε και αφήνετε και τα αγοράκια με το πουλί στο χέρι και μένετε και εσείς χωρίς κοκο για τις λόξες σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ρε παιδια
1) αν το δεις αξυριστο τοτε θεωρεις οτι οι πιθανοτητες να μην εχεις φαει κερατο αυξανονται ; Μπα , ουτε με την καμια δεν αυξανεται η πιθανοτητα μιας και ευλογα μπορουμε να σκεφτουμε οτι με τον ρυθμο που μεγαλωνει η τριχα το μονο που μπορεις να ισχυριστεις ειναι οτι τις τελευταιες μερες δεν εχει κανει κατι (αν κι αυτο τριζει σοβαρα). Ειναι σαν να πατε να κανετε εκπληξη στη Πηνελοπη σας και επειδη το εχει αξυριστο σημαινει οτι δεν πηγε με κανενα μνηστηρα. Αμα θελει η κοπελα να σε κερατωσει και κατσει η φαση . τοτε μην περιμενεις η τριχα να τη σταματησει.

Ειναι σαν να σιγουρευεσαι για εναν αντρα οτι δεν σε εχει κερατωσει επειδη ειναι αξυριστος ( Λες κι αυτο θα τον σταματαγε σε μια προκειμενη κατασταση.:whistle:)

2) Αποψη μου ειναι (και φαινεται και παραπανω απο καποια σχολια) οτι τα κοριτσια εχουν περισσοτερη ανασφαλεια επι του θεματος. Κακως ,διοτι σε καθε κατασταση για ερωτα που θα προκυπτει εσυ αντι να ξεκινησεις να το απολαμβανεις, θα αρχισεις στο μυαλο σου να κανεις check-up λες και περνας απο service
something like that (στο 3:10 πηγαινετε)

3) Ειμαι σχεδον σιγουρος πως δεν θα κολλουσα σε κατι τετοιο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λεπόν επειδή παλιάαααααααα.......πολύ παλιά που είχα σχέσεις από απόσταση έχει συμβεί ουκ ολίγες φορές τέτοιου είδους εκπλήξεις....
Στη πρώτη περίπτωση ο άλλος όρμηξε....τον προειδοποίησα για το τι θα δει (ε...δεν είναι και το καλύτερο μου) αλλά με καθησύχασε και σκόραρε.... :P
Μια άλλη πάλι του είπα να μου δώσει 5 λεπτάκια....μου τα έδωσε και εμφανίστηκα κυρία.....

Αλλά γενικά έχω δει και έχω καταλάβει ότι το θέμα το κάνουμε εμείς οι γυναίκες τραγικό ενώ δεν είναι :P
Οπότε....απολαύστε την υπέροχη έκπληξη και μην αγχώνεστε για τον θάμνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είχα την εντύπωση ότι αν ο άλλος σε έχει συνηθίσει γυαλί και ξαφνικά σε δει θάμνο, ενώ θα έχει έρθει φορτσάτος μπροστά στη θέα της φυσικοτητάς σου θα προτιμήσει να παίξει pro απ'την ξενέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Γενικά δεν πειράζει, εκτός αν γρατζουνάει:devil:
Σε κανέναν δεν αρέσει να τρίβεται πάνω σε κάκτο.
Εκτός αν είναι φετιχιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
παιδες πειτε γρηγορα γιατί το θεμα είναι σοβαρότατο. ίσως σοβαροτερο και από αυτό της χρυσής αυγής.
χαχαχαχαχα εχω λυυυυυσειιι !!!
σοβαρα τωραααα:D:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν έχετε ιδέα από το μάθημα που λέγεται "Αποτελεσματικότητα ενός Αιδοίου":

1. Το αιδοίον όταν είναι ξυρισμένο, είναι ένα κι ένα για γλύψι γλύψι χωρίς να σφηνώνει κανένα τριχί τριχί ανάμεσα στα δοντάκια μας.

2. Το αιδοίον όταν είναι μισο-ξυρισμένο αφήνει μια ευχάριστη αίσθηση τσιμπήματος στην ευαίσθητη περιοχούλα πάνω από το πέος μας κατά τη διάρκεια της "μπούκα μέσα" εκστρατείας. Μη δοκιμάσετε γλύψι γλύψι για θα πληγιάσουν τα χειλάκια σας εκτός κι αν είναι τιτανόχειλα με ενέσεις τσιμέντου.

3. Το αιδοίον όταν είναι αξύριστο, είναι νο1 στόχος για ένα άνευ προηγουμένου creampie (σα να παίζετε reversi, η τρίχα γίνεται από μαύρη άσπρη). Σαν καταίφι με σαντιγύ.


Γενικά, άμα έχεις φαντασία, όλες οι φάσεις του αιδοίου είναι εκμεταλλεύσιμες. Όλες εκτός από τη Ρωσική Επανάσταση βεβαίως βεβαίως...

Κοιταξε +1 για το attitude, ωστοσο εχω μερικες συμβουλες για επιπλεων απολαυση.

1)Εκτος απο το γλυψι γλυψι το ξυρισμενο προσφερεται για πολα πραγματα..! Με λιγα υγρα γλιστραει ευκολα και προσφερει την πληρη αισθηση του δερματος! Προσφερεται το ιδιο με το Νο3 για creampie, με διαφορετικες ευεργετικες ικανοτιτες βεβαια!

2)Εκτος απο τη περιοχη πανω απο το πεος μπορει να προσφερει μια βασανιστικη απολαυση και στο πεος, με παρομοια τεχνικη με αυτην που προτινα παραπανω. Εκτος αυτου ομως, Και επιπλεων η κοντι τριχα δεν δημιουργει τοσο μεγαλο προβλημα στα χειλι. Ισως τις πρωτες φορες να τσουξει λιγο, ισως να ματωσουν και λιγο αν ειναι πολυ ευαισθητα με το κρυο του χειμωνα, αυτο ομως θα προσφερει απολαυση, οσο και αν ισως το φοβουνται μερικοι και συντομα θα προσαρμοστουν τα χειλι στις συνθικες και θα χασατε αυτην την απολαυση, οποτε δεν εχετε παρα να διακοψετε το σπορ για λιγο καιρο και μετα να το ξανα αρχισετε.


3)Μην ξεχνατε, οπου υπαρχει τριχα, μπορεις να τραβιξεις! Δοκιμαστε το;)


Ρε παιδια
1) αν το δεις αξυριστο τοτε θεωρεις οτι οι πιθανοτητες να μην εχεις φαει κερατο αυξανονται ; Μπα , ουτε με την καμια δεν αυξανεται η πιθανοτητα μιας και ευλογα μπορουμε να σκεφτουμε οτι με τον ρυθμο που μεγαλωνει η τριχα το μονο που μπορεις να ισχυριστεις ειναι οτι τις τελευταιες μερες δεν εχει κανει κατι (αν κι αυτο τριζει σοβαρα). Ειναι σαν να πατε να κανετε εκπληξη στη Πηνελοπη σας και επειδη το εχει αξυριστο σημαινει οτι δεν πηγε με κανενα μνηστηρα. Αμα θελει η κοπελα να σε κερατωσει και κατσει η φαση . τοτε μην περιμενεις η τριχα να τη σταματησει.

Ειναι σαν να σιγουρευεσαι για εναν αντρα οτι δεν σε εχει κερατωσει επειδη ειναι αξυριστος ( Λες κι αυτο θα τον σταματαγε σε μια προκειμενη κατασταση.:whistle:)

2) Αποψη μου ειναι (και φαινεται και παραπανω απο καποια σχολια) οτι τα κοριτσια εχουν περισσοτερη ανασφαλεια επι του θεματος. Κακως ,διοτι σε καθε κατασταση για ερωτα που θα προκυπτει εσυ αντι να ξεκινησεις να το απολαμβανεις, θα αρχισεις στο μυαλο σου να κανεις check-up λες και περνας απο service
something like that (στο 3:10 πηγαινετε)

3) Ειμαι σχεδον σιγουρος πως δεν θα κολλουσα σε κατι τετοιο.!

1) Σαφως και ειναι μονο στο μυαλο μας η ολη υποθεση, ωστοσο η ζηλια δεν εχει λογικη...!:P

2) Αβυσσος η ψυχη της γυναικας, τι να πω... Ας μας πουν οι ιδιες. Λογος για ανασφαλιες σε τετια θεματα παντος δεν υπαρχει

3)Τα σχεδων δεν ειναι αποδεκτα, πρεπει συντομα να το δοκιμασεις για να γνωριζεις! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
παρατηρησα πως τα μεγαλυτερα (σε ηλικια) θηλυκα που απαντησανε ηταν πολυ χαλαρες με αυτο το θεμα (και χαιρομαι)
οι πιο πιτσιρικες ειχαν ακομα θεματακια με κατι τετοια, δεν πειραζει κοριτσια , εχετε να κανετε ακομα χιλιομετρα!

ουτε εμενα με ενδιαφερει, αν μια φορα στο τοσο δεν προλαβε, ή βαριοταν να ξυριστει! εχει και αυτο τα καλα του, αλλα οχι συνεχεια, ειπαμε μια στο τοσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KatiexXxMissMexX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Κοιταξε +1 για το attitude, ωστοσο εχω μερικες συμβουλες για επιπλεων απολαυση.

1)Εκτος απο το γλυψι γλυψι το ξυρισμενο προσφερεται για πολα πραγματα..! Με λιγα υγρα γλιστραει ευκολα και προσφερει την πληρη αισθηση του δερματος! Προσφερεται το ιδιο με το Νο3 για creampie, με διαφορετικες ευεργετικες ικανοτιτες βεβαια!

2)Εκτος απο τη περιοχη πανω απο το πεος μπορει να προσφερει μια βασανιστικη απολαυση και στο πεος, με παρομοια τεχνικη με αυτην που προτινα παραπανω. Εκτος αυτου ομως, Και επιπλεων η κοντι τριχα δεν δημιουργει τοσο μεγαλο προβλημα στα χειλι. Ισως τις πρωτες φορες να τσουξει λιγο, ισως να ματωσουν και λιγο αν ειναι πολυ ευαισθητα με το κρυο του χειμωνα, αυτο ομως θα προσφερει απολαυση, οσο και αν ισως το φοβουνται μερικοι και συντομα θα προσαρμοστουν τα χειλι στις συνθικες και θα χασατε αυτην την απολαυση, οποτε δεν εχετε παρα να διακοψετε το σπορ για λιγο καιρο και μετα να το ξανα αρχισετε.


3)Μην ξεχνατε, οπου υπαρχει τριχα, μπορεις να τραβιξεις! Δοκιμαστε το;)




1) Σαφως και ειναι μονο στο μυαλο μας η ολη υποθεση, ωστοσο η ζηλια δεν εχει λογικη...!:P

2) Αβυσσος η ψυχη της γυναικας, τι να πω... Ας μας πουν οι ιδιες. Λογος για ανασφαλιες σε τετια θεματα παντος δεν υπαρχει

3)Τα σχεδων δεν ειναι αποδεκτα, πρεπει συντομα να το δοκιμασεις για να γνωριζεις! :D:D



χαχα ωραιο το ποστ-παραθεση στο μηνυμα του νταρκ.

Τωρα εγω θα πω την γνωμη μου και εχω και μια ερωτηση να θεσω. Αρχικα για λογους υγιεινης και ανεσης θεωρω πως καλυτερα περιποιημενο, αν και αν τυχει λιγη τριχα ε, δεν το θεωρω τοσο προβλημα για τα αγορια. Και τωρα η ερωτηση προς ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ του φορουμ αλλα και τον γυναικειο: 1) ΑΓΟΡΙΑ, εσεις περιποιειστε εκει κατω αναλογα οπως και μεις? και 2) ΚΟΡΙΤΣΙΑ, προτιματε τον αντρα περιποιημενο στην περιοχη ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
H περιποίηση επιβάλεται και για λόγους υγείας αλλά περισσότερο για μεγαλύτερη ευκολία στην κοπελιά και για να νοιώσουμε και εμείς καλύτερα απολαυστικά και ονειρεμένα !;)
Όποτε το ίδιο ισχύει και στις δεσπινίδες και αντιστρόφως ανάλογα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και τωρα η ερωτηση προς ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ του φορουμ αλλα και τον γυναικειο: 1) ΑΓΟΡΙΑ, εσεις περιποιειστε εκει κατω αναλογα οπως και μεις? και 2) ΚΟΡΙΤΣΙΑ, προτιματε τον αντρα περιποιημενο στην περιοχη ή οχι?
Το συγκεκριμένο θέμα αφορά το αν σε μια ξαφνική επίσκεψη τα αγόρια υπολογίζουν πως η κοπέλα τους θα έχει αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή και ισως γενικεύτηκε λίγο συμπεριλαμβάνοντας και το τι γενικά περιμένουν να βρουν όταν κάνουν έρωτα με μια κοπέλα, αλλά δεν αφορά το τι γενικά προτιμούν ως κανόνα και τι κάνουν στους εαυτούς τους. Αν θέλετε να δείτε απόψεις πάνω σε αυτό ή να το συζητήσετε, υπάρχει αυτό το θέμα: Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top