Μικρό πέος

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν ξερω ακριβως τι θα εκανα γιατι δεν εχω βρεθει σε τετοια θεση αλλα θα ενημερωνομουν απο ειδικους πως θα μπορουσα να τον βοηθησω,θα τον στηριζα ψυχολογικα και πολλα αλλα.Η Cofeeblack λεει πως εχει σχεση εδω και 8,5 μηνες και κανει σεξ μαζι του 3 μηνες,εγω απορω το σεξ ηταν απο την αρχη ετσι?και αμα ναι προσπαθησε να μιλησει μαζι του απο το πρωτο καιρο και να συζητησουν?η τον αφηνε στην πλανη οτι δεν τρεχει τιποτα.Παντως απ'οτι καταλαβα το παληκαρι τωρα αρχισε το σεξ δεν μπορει ξαφνικα να γινει τελειος.Πιστευω οτι το προβλημα με τη στυση του να μην ειναι οργανικο αλλα ψυχολογικο.Αμα ηταν τοσο καλος σε αλλα πραγματα εγω δεν θα τον χωριζα αλλα θα προσπαθουσα να βρουμε καποια λυση.Λυπαμαι αλλα η κοπελα θελει απλως να τη βεβαιωσουν για το χωρισμο γιατι μαλλον εκει θελει να καταληξει.Τελος παντω.ο καθενας οριζει στη ζωη του τι ειναι σημαντικο.Για μενα ειναι η αγαπη που θα εχω απο τον συντροφο μου,τη συμπαρασταση,τη κατανοηση,την υποστηριξη,επικοινωνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Είχαμε καθίσει να συζητήσουμε, του εξήγησα ότι από τη στιγμή που δεν συμμερίζομαι τις απόψεις του, δεν μπορούμε να συνεχίσουμε να είμαστε μαζί. Μου είχε ζητήσει λίγες μέρες χρόνο για να σκεφτεί τι θέλει και τελικά πήρε την απόφασή ότι θέλει να είμαστε μαζί με ότι αυτό συνεπάγεται... Αυτό ήταν όλο...:/:

Εγώ φοβάμαι ότι ο τύπος σε δουλεύει ψιλό γαζί και καλύτερα να προσέξεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. Πώς ξέρουμε ότι είναι 8-9 και δεν είναι 10; Τη μετρήσατε;
2. Βγάλε από το μυαλό σου πόσο την έχει, χαλαρώστε και κάντε σεξ. Ο γυναικείος κόλπος φυσιολογικά σε κατάσταση διέγερσης δεν επιμηκύνεται πάνω από 10εκ. Οπότε όταν ένας με 17 τη χώνει μέσα, ο κόλπος 'τεντώνεται' χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα καλό (μηχανική καταπόνηση). Η κλειτορίδα διεγείρεται και με άλλα πράγματα εκτός του πέους. Chill, 8-9-10 εκατοστά δεν είναι πρόβλημα εκτός αν είσαι αυτό που λέμε χαχόλω και για κάποιο λόγο έχει επέλθει μεγάλη χαλάρωση και πτώση των ιστών του κόλπου κλπ. που δε νομίζω.

Επιτελους καποιος που γνωριζει και δυο πραγματα παραπανω και δε γραφει αλλ' αντι αλλων...

Απο ποτε η χημεια στο σεξ εχει να κανει με το μηκος του πεους? Για να μην αναφερω οτι εαν κατι παιζει ρολο, αυτο ειναι το παχος και οχι το μηκος.

Τελος παντων...με λιγα λογια, αυτο που θα εκανα εγω στη θεση της κοπελας, ανεξαρτητως ηλικας στην οποια θα βρισκομουν, ειναι να σκεφτω σοβαρα ξεκαθαριζοντας μεσα μου τι νοιωθω για τον ανθρωπο που εχω απεναντι μου, ποσο με ενοχλει η μη υπαρξη σεξουαλικης χημειας και κατα ποσο θεωρω οτι υπαρχει δυνατοτητα βελτιωσης.

Εαν θεωρει οτι αυτο το κομματι την ενοχλει τοσο πολυ, ωστε να χαλιεται ακομα περισσοτερο και οτι επηρεαζει τη σχεση της στο συνολο της, ας τη "φτυσει"...
Σε μια σχεση βρισκομαστε για να αισθανομαστε γεματοι και οχι μισοαδειοι, αναλογως παντα των θελω και προτεραιοτητων μας.
Δεν ειμαστε ολοι ιδιοι, εξου και οι διαφορετικες προσεγγισεις ακομα και πανω σε ενα θεμα που κινειται γυρω απο το μηκος του πεους. :D


(σε καλο μου σημερα, ψυχαγωγηθηκα παλι! :D:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πιστεύω ότι το σέξ έχει υπερτιμηθεί για τις μακροχρόνιες σχέσεις. Σαφώς αν κάποιος ή κάποια έχουν όλα ή έστω πάρα πολλά άλλα πρόσόντα, μπορείς πάντα να τους παντρευτείς, να έχεις μια υπέροχη ζωή και το σέξ.... να το κάνεις με κάποιους άλλους...
Αυτο διδασκεις στα παιδια σου ; :confused: Και να μεθαυριο καποιο απ αυτα μαθει οτι εχει κερατα, φανταζομαι δε θα κακολογησεις αυτον που του/της τα φορεσε ;

Αν δεν αυνανιζεται, θα στο πουν και ψυχολογοι/ψυχιατροι, υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να μην εχει και πολύ υγιη σχεση με το σωμα του και τη σεξουαλικοτητα του. Και αν φρικαρε με μια σκηνη που ειδε, με κανει να νομιζω οτι κατεβηκε απο κανενα βουνο οπου εμενε επι 30 χρονια, διότι ακομα και να μην αυνανιζεται καποιος, δε μπορει να μην εχει ακουσει,διαβασει,δει,κατι σχετικο. Για ρωτα τον γιατι δε το κανει, ή αν το εχει κανει ποτέ. Και ρωτα τον αν ασχετως αν αυνανιζεται, εχει στυσεις. Αυτο σε ενδιαφερει, αν θελεις να αποκλεισεις το οργανικο κομμάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Διαβαζοντας οσα εχετε γραψει και ηταν και πολλα θα καταληξω οτι μπορει και να σε δουλευει η τελος παντων κατι δεν παει καλα δεν κολανε βρε coffe μεταξυ τους ολα αυτα.
Δεν μπορει να τον εμποδισε η θρησκεια στο να μην εχει σχεση στα τραντα κατι δεν γινεται απλα δεν γινεται (ντυνεται μοντερνα ,βριζει ) αλλα τηρει την αγαμια τι ειναι αυτο?
Τι επιλεκτικος τροπος προσεγγυσης της θρησκειας ειναι αυτος?
Και το θεμα του αυνανισμου οκ ηθελε να παραμεινει παρθενος αντε να το δεχτουμε ορμες δεν ειχε πως εφτασε σε αυτη την ηλικια με τις ορμονες να δουλευουν στο φουλ και δεν αυτοικανοποιηθηκε ποτε αυτος δεν ειναι ανδρας ο βουδας ειναι!!!!!!!!!!!!!!
Δεν ειμαι ειδικος ουτε τα ξερω ολα αλλα νομιζω οτι ενας ανδρας δεν εχει ορμες οταν εχει σημαντικο προβλημα υγειας ,οταν παιρνει φαρμακευτικη αγωγη που εμποδιζει την στυση.
Αυτο ομως τον εμποδιζει σωματικα μονο εγκεφαλικα ομως οι επιθυμιες παραμενουν μην σου πω ειναι και πιο εντονες .
Αυτο λογικα θα τον οδηγουσε στο να θελει να ψαχνει να εφευρισκει τροπους να ικανοποιει την συντροφο του και δει με μεγαλο ζηλο αφου ειμαι απολυτα σιγουρη οτι εχει το γνωθει σε αυτον.
Δεν θα σταθω στο μεγεθος καθολου οχι γιατι δεν υπαρχει προβλημα απλα ειναι αντιμετωπισιμο το θεμα ειναι θεμα χειρισμου .
Τα προβληματα στυσης και εκσπερματωσης δεν καταλαβα τι ακριβως εννωεις εκσπερματωνει προωρα ?
χανει την στυση του στην διαρκεια?
Οτι και αν ειναι υπαρχουν λυσεις καποιο τοπικο προιον αν προκειται για προωρη η φαρμακευτικα αν υπαρχει προβλημα κυκλοφορικο.
Ολα αυτα ομως γινονται με δυο και εδω προβληματιζεσαι μονη σου. Το μαζι θα λυσει το προβλημα ομως.
Δεν μπορω να σου πω εγω τι να κανεις αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι μια γυναικα δεν ειναι πληρης δεν ειναι ευτυχισμενη δεν ειναι καλα σε σχεση αν δεν καλυπτεται σεξουαλικα .
Δεν υπαρχει μεγαλητερη ηδονη απο το να βλεπεις τον συντροφο σου ικανοποιημενο ,δεν υπαρχει μεγαλητερη απολαυση απο το να βλεπεις τα ματια του οταν κορυφωνεται η ερωτικη πραξη.Και να ξερεις οτι ολο αυτο το προκαλεσε η επιθυμια του για σενα.
Γυρω μας υπαρχουν πολλα ζευγαρια που κοιμουνται πλατη με πλατη αφου εχουν δει τις βραδινες ειδησεις βγαινουν μονο με φιλους γιατι μονοι τους δεν εχουν κατι να πουν και απατα ο ενας τον αλλο στην πρωτη ευκαιρια αλλα βρε εχει σημασια αγαπιουνται πολυ εχουν κοινα στοιχεια ειναι ιδανικα ζευγαρια γιατι το παλευσαν και δεν χωρισαν στην πρωτη δυσκολια .ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΟΝΑΞΙΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Απο ποτε η χημεια στο σεξ εχει να κανει με το μηκος του πεους? Για να μην αναφερω οτι εαν κατι παιζει ρολο, αυτο ειναι το παχος και οχι το μηκος.
Μήκος 10 εκ και πάχος 5 λοιπόν. Τα χείλη του αιδίου είναι που παράγουν τον ερεθισμό; Γιατί χωρίς μήκος ώστε να πάει πιο μέσα πως να διεγείρει τα τειχώματα; Νομίζω ότι οι δηλώσεις του στυλ "παρηγοριά στον άρρωστο" όσο διπλωματικές και άν είναι δεν θα βοηθήσουν όσους συμφορουμίστες έχουν τυχόν μικρό πέος. Καλύτερο είναι να τους πούμε την αλήθεια, ότι δηλαδή πρέπει να επικεντρώσουν σε άλλες μεθόδους ικανοποίησης, τόσο δικές τους όσο και των συντρόφων τους.

Τελος παντων...με λιγα λογια, αυτο που θα εκανα εγω στη θεση της κοπελας, ανεξαρτητως ηλικας στην οποια θα βρισκομουν, ειναι να σκεφτω σοβαρα ξεκαθαριζοντας μεσα μου τι νοιωθω για τον ανθρωπο που εχω απεναντι μου, ποσο με ενοχλει η μη υπαρξη σεξουαλικης χημειας και κατα ποσο θεωρω οτι υπαρχει δυνατοτητα βελτιωσης.

Αυτό το είπα εγώ και μου έριξαν αρνητική !! Αν τα βρίσκεις όλα τα άλλα τα δύσκολα να βρεθούν δηλαδή σε έναν σύντροφο, ανθρώπους μόνο για σέξ βρίσκεις δέκα στη ντουζίνα.

Αυτο διδασκεις στα παιδια σου ; :confused: Και να μεθαυριο καποιο απ αυτα μαθει οτι εχει κερατα, φανταζομαι δε θα κακολογησεις αυτον που του/της τα φορεσε ;

Διδάσκω απο τώρα στα παιδιά μου να μην τσιμπάνε στο κεράτωμα. Να μήν θεωρούν την σεξουαλική σχέση ιδιοκτησία. Ωστε να μην τους θεωρούν και εκείνους οι φιλενάδες τους δεδομένους ή κεκτημένους. Σημασία έχει να μπορείς να κερατώνεις την σύντροφό σου όσο σε κερατώνει κι εκείνη. Όχι να το κάνεις απαραίτητα. Και βέβαια να μην σου μεταφέρει τυχόν κάποια σεξουαλικά μεταδιδόμενη νοσο, απο τις δικές της περιπέτειες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Διδάσκω απο τώρα στα παιδιά μου να μην τσιμπάνε στο κεράτωμα. Να μήν θεωρούν την σεξουαλική σχέση ιδιοκτησία. Ωστε να μην τους θεωρούν και εκείνους οι φιλενάδες τους δεδομένους ή κεκτημένους. Σημασία έχει να μπορείς να κερατώνεις την σύντροφό σου όσο σε κερατώνει κι εκείνη. Όχι να το κάνεις απαραίτητα. Και βέβαια να μην σου μεταφέρει τυχόν κάποια σεξουαλικά μεταδιδόμενη νοσο, απο τις δικές της περιπέτειες.


Επειδή το προλαμβάνειν είναι καλύτερο του θεραπεύειν(λέμε τώρα θεραπεύειν) δεν είναι προτιμότερο να τα μάθεις να επιλέγουν με σωστά κριτήρια συντρόφους? λέω εγώ τώρα.... Και ναι το sex είναι ένα είδος ιδιοκτησίας(βλέπε τα 2 σώματα 1 κτλ κτλ).. Είναι για 2 άτομα στα περισσότερα το ονομάζουμε π@τουζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Επειδή το προλαμβάνειν είναι καλύτερο του θεραπεύειν(λέμε τώρα θεραπεύειν) δεν είναι προτιμότερο να τα μάθεις να επιλέγουν με σωστά κριτήρια συντρόφους? λέω εγώ τώρα....

Για πές μερικά σωστά κριτήρια. Ας πούμε, λέω εγώ τώρα, και για να επιστρέψουμε στο θέμα, αφού εγώ απάντησα τι κάνω με τα παιδιά μου, για να διαλέξει η κόρη σου με σωστά κρίτήρια σύντροφο, θα της έλεγες ή όχι να δεί πόσο μεγάλο το έχει ο γλυκός της και άν ξέρει να το χρησιμοποιεί σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε παιδακι μου, βλεπω κοσμο που μετα χαρας θα εμενε σε σχεση με κακο σεξ και αναρωτιεμαι, εχουν κανει ποτε καλο σεξ; Γιατι δεν γινεται να ξερεις τι χανεις και να δεχεσαι να το χασεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε παιδακι μου, βλεπω κοσμο που μετα χαρας θα εμενε σε σχεση με κακο σεξ και αναρωτιεμαι, εχουν κανει ποτε καλο σεξ; Γιατι δεν γινεται να ξερεις τι χανεις και να δεχεσαι να το χασεις....

Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν το δέχεσαι όταν ακριβώς ξέρεις τι χάνεις. Όμως τουλάχιστον όταν το έχεις φάει με το κουτάλι, τότε ίσως πιο εύκολα το ανέχεσαι.

Φυσικά άν ενας νέος δέχεται καν να μπεί, πόσο μάλλον να μείνει σε σχέση με κακό σέξ, τότε έχει πρόβλημα. Ομως η φύση του προβλήματος αυτού μπορεί να του/της δώσει και τη λύση. Εχει παιχτεί εκκατομύρια φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν το δέχεσαι όταν ακριβώς ξέρεις τι χάνεις. Όμως τουλάχιστον όταν το έχεις φάει με το κουτάλι, τότε ίσως πιο εύκολα το ανέχεσαι.

Φυσικά άν ενας νέος δέχεται καν να μπεί, πόσο μάλλον να μείνει σε σχέση με κακό σέξ, τότε έχει πρόβλημα. Ομως η φύση του προβλήματος αυτού μπορεί να του/της δώσει και τη λύση. Εχει παιχτεί εκκατομύρια φορές...
Συγνωμη τι λεμε τωρα οτι ενας ανθρωπος που εχει κανει πολυ και καλο sex ανεχεται να το στερηθει η να κανει κακο απο καποιον που στην τελικη δεν εχει ιδεα? Ειναι δυνατον:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Συγνωμη τι λεμε τωρα οτι ενας ανθρωπος που εχει κανει πολυ και καλο sex ανεχεται να το στερηθει η να κανει κακο απο καποιον που στην τελικη δεν εχει ιδεα? Ειναι δυνατον:eek:

Απο αυτά που γράφεις φαίνεσαι να είσαι πολύ νέα και πολύ άπειρη. Αν σε βάλουν φυλακή το φαγητό της φυλακής το ανέχεσαι πιο εύκολα όταν είσαι χορτάτος ή όταν είσαι πεινασμένος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτό που βλέπω ακόμα μια φορά είναι οτι τον σταυρώνουμε τον άνθρωπο μόνο και μόνο γιατί είναι νέος στο "σπορ" και δεν το ξέρει καλά. Μέχρι ανώμαλο τον βγάλαμε. :whatever:

Αν κορίτσι μου θες να τον βοηθήσεις κάτσε και συζήτησε μαζί του γλυκά, πες του τους προβληματισμούς σου, κάντε τρελή εξάσκηση και το θέμα θα λυθεί με τον καιρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.

Απο αυτά που γράφεις φαίνεσαι να είσαι πολύ νέα και πολύ άπειρη. Αν σε βάλουν φυλακή το φαγητό της φυλακής το ανέχεσαι πιο εύκολα όταν είσαι χορτάτος ή όταν είσαι πεινασμένος;
καλα το απειρη δεν το σχολιαζω το νεα απλα με εκανε να χαμογελασω αγαπητε μου το sex ειναι υπερτατη απολαυση και δεν καταλαβαινω τι παει να πει χορτατος για το συγκεκριμενο .Για μενα ειναι συνδεδεμενο οχι μονο με σωματικη απολαυση αλλα και εγκεφαλικη και ειλικρινα δεν καταλαβα το παραδειγμα οκ εισαι χορτατος και τι εγινε δεν θα ξαναπεινασεις ποτε εσυ και επειδη μπορεις να γεμισεις το κενο με ενα ανοστο φαι δεν σου λειπει το νοστιμο δεν θα το σκεφτεσαι και δεν θα το αναζητας :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
καλα το απειρη δεν το σχολιαζω το νεα απλα με εκανε να χαμογελασω αγαπητε μου το sex ειναι υπερτατη απολαυση και δεν καταλαβαινω τι παει να πει χορτατος για το συγκεκριμενο .Για μενα ειναι συνδεδεμενο οχι μονο με σωματικη απολαυση αλλα και εγκεφαλικη και ειλικρινα δεν καταλαβα το παραδειγμα οκ εισαι χορτατος και τι εγινε δεν θα ξαναπεινασεις ποτε εσυ και επειδη μπορεις να γεμισεις το κενο με ενα ανοστο φαι δεν σου λειπει το νοστιμο δεν θα το σκεφτεσαι και δεν θα το αναζητας :eek:

Ξέχασα να προσθέσω και πλούσια, και απροβλημάστιστη και χωρίς να εχεις αντιμετωπίσει ποτέ το παραμικρό πρόβλημα στη ζωή σου.
Αυτό εννοούσα άπειρη, άπειρη απο ζωή. Αλλιώς θα ήξερες, οτι οι άνθρωποι φυλακίζονται κάποιες φορές. Γι'αυτό δεν το κατάλαβες το παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν κορίτσι μου θες να τον βοηθήσεις κάτσε και συζήτησε μαζί του γλυκά, πες του τους προβληματισμούς σου, κάντε τρελή εξάσκηση και το θέμα θα λυθεί με τον καιρό.

Μακαρι αλλα το προβλημα ειναι πως οταν ξερεις οτι θα καταληξεις συγχυσμενη, δεν εχεις και πολλη διαθεση για εξασκηση..

Ξέχασα να προσθέσω και πλούσια, και απροβλημάστιστη και χωρίς να εχεις αντιμετωπίσει ποτέ το παραμικρό πρόβλημα στη ζωή σου.
Αυτό εννοούσα άπειρη, άπειρη απο ζωή. Αλλιώς θα ήξερες, οτι οι άνθρωποι φυλακίζονται κάποιες φορές. Γι'αυτό δεν το κατάλαβες το παράδειγμα.


Πω πω δικε μου κοκκαλωσα (και παραδοξως - δεν το λεω ειρωνικα). Οχι, αδικο δεν εχεις. Αλλα μακαρι η ζωη να μη με διαδξει κατι τετοιο. Γιατι μεχρι τωρα ποτε δεν εμεινα σε φυλακη, παντα πιστευα οτι υπαρχει κατι καλυτερο για μενα - κι ευτυχως ειχα δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πω πω δικε μου κοκκαλωσα (και παραδοξως - δεν το λεω ειρωνικα). Οχι, αδικο δεν εχεις. Αλλα μακαρι η ζωη να μη με διαδξει κατι τετοιο...
... Η ζωή θα σε διδάξει οπωσδήποτε κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Φιλε μου η ζωη μ'εχει διδαξει πολλα. Κι εχω περασει απο πολλες δυσαρεστες καταστασεις κι εχω υποστει πραγματα που επρεπε να υποστω. Αλλα οχι απο επιλογη. Το να ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ μια φυλακη σημαινει πιο πολλα για το χαρακτηρα σου παρα για τις συνθηκες και τη ζωη εν γενει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Ξέχασα να προσθέσω και πλούσια, και απροβλημάστιστη και χωρίς να εχεις αντιμετωπίσει ποτέ το παραμικρό πρόβλημα στη ζωή σου.
Αυτό εννοούσα άπειρη, άπειρη απο ζωή. Αλλιώς θα ήξερες, οτι οι άνθρωποι φυλακίζονται κάποιες φορές. Γι'αυτό δεν το κατάλαβες το παράδειγμα.
φυλακιζονται επειδη το θελουν ειναι επιλογη τους ε δεν το κατα λαβαινω αν καποιος φυλακιζεται ηθελημενα σε κακη σεξουαλικη σχεση ,σε γαμο αλλα η φυλακη του του επιτρεπει να ξενοκοιμαται τι να πω ειναι αξιος της μοιρας του και τοσο υποκριτης που δεν θελω να ασχοληθω καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Μακαρι αλλα το προβλημα ειναι πως οταν ξερεις οτι θα καταληξεις συγχυσμενη, δεν εχεις και πολλη διαθεση για εξασκηση..

Αν υπάρχει αγάπη κι όλα τα υπόλοιπα είναι καλά βρίσκεις δύναμη. Αν δε βρίσκεις πάει να πει οτι λείπει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top