Μικρό πέος

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Χακούνα και Κατερίνα Φαρμ, κανείς σ'αυτή τη γη δεν φυλακίστηκε ποτέ απο επιλογή ... Ο τύπος αυτός, που λέει η Κόφυ, που έχει μικρό πέος, φυλακίστηκε απο επιλογή; Η Κόφυ που αγάπησε τα άλλα του χαρακτηριστικά φυλακίστηκε απο επιλογή; Δεν θα προτιμούσε δηλαδή η Κόφυ, να είναι ο ίδιος αυτός άνθρωπος, να έχει και σωστό πέος και σωστές στήσεις;

Τι απίστευτη, προκλητική έπαρση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Αντε παλι με την καραμελιτσα της αγαπης δηλαδη ειναι ωραιο να υποκρινεσαινα του λες ολα καλα να τον αγαπας αλλα να τον κοροιδευεις να τον απατησεις γιατι καποια στιγμη θα γινει ωραια αγαπη ωραια σχεση και προπαντων αδολη και ειλικρινης .
Η να γινεις νευρωτικη με χιλιαδες συμπλεγματα με χιλιαδες ερωτηματικα δυστυχισμενη και στο τελος θα κανεις και εκεινον δυστυχισμενο αλλα ολα αυτα στο ονομα της αγαπης ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χακούνα και Κατερίνα Φαρμ, κανείς σ'αυτή τη γη δεν φυλακίστηκε ποτέ απο επιλογή ... Τι απίστευτη, προκλητική έπαρση...
θα τρελαθω σημερα σε σχεση η γαμο δεν φυλακιζομαι μονη μου το επεβαλε κανεις ημαρτον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν το δέχεσαι όταν ακριβώς ξέρεις τι χάνεις. Όμως τουλάχιστον όταν το έχεις φάει με το κουτάλι, τότε ίσως πιο εύκολα το ανέχεσαι.

Φυσικά άν ενας νέος δέχεται καν να μπεί, πόσο μάλλον να μείνει σε σχέση με κακό σέξ, τότε έχει πρόβλημα. Ομως η φύση του προβλήματος αυτού μπορεί να του/της δώσει και τη λύση. Εχει παιχτεί εκκατομύρια φορές...


Εμενα αυτο επιλογη μου μυριζει

Χακούνα και Κατερίνα Φαρμ, κανείς σ'αυτή τη γη δεν φυλακίστηκε ποτέ απο επιλογή ... Ο τύπος αυτός, που λέει η Κόφυ, που έχει μικρό πέος, φυλακίστηκε απο επιλογή; Η Κόφυ που αγάπησε τα άλλα του χαρακτηριστικά φυλακίστηκε απο επιλογή; Δεν θα προτιμούσε δηλαδή η Κόφυ, να είναι ο ίδιος αυτός άνθρωπος, να έχει και σωστό πέος και σωστές στήσεις;

Τι απίστευτη, προκλητική έπαρση...


Δεν ειναι ΕΠΙΛΟΓΗ της λοιπον να παραβλεψει ενα ΤΟΣΟ σημαντικο μειονεκτημα και να φυλακιστει σε μια ζωη κακου σεξ;
(δε μιλαω για τη συγκεκριμενη περιπτωση, θεωρητικα μιλαω)
Οπως ειπε και η Κατερινα, στη σχεση και στο γαμο κανεις επιλογες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Αντε παλι με την καραμελιτσα της αγαπης δηλαδη ειναι ωραιο να υποκρινεσαινα του λες ολα καλα να τον αγαπας αλλα να τον κοροιδευεις να τον απατησεις γιατι καποια στιγμη θα γινει ωραια αγαπη ωραια σχεση και προπαντων αδολη και ειλικρινης .
Η να γινεις νευρωτικη με χιλιαδες συμπλεγματα με χιλιαδες ερωτηματικα δυστυχισμενη και στο τελος θα κανεις και εκεινον δυστυχισμενο αλλα ολα αυτα στο ονομα της αγαπης ωραια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω τι συζήτηση μπορώ να κάνω με κάποιον που θεωρεί την αγάπη καραμελίτσα κι όχι το πιο σημαντικό πράγμα και το πιο δυσεύρετο στον κόσμο αλλά ας προσπαθήσω γιατί κατά τ' άλλα σε σέβομαι.

ΔΕΝ πρότεινα να υποκριθεί, πρότεινα να το συζητήσουν, να τον βοηθήσει να ξεκολλήσει, να μάθει πράγματα, να του φύγει το άγχος. Η αγάπη σου δίνει τη δύναμη για πολλά πράγματα. Εγώ είμαι σίγουρη οτι αν αφοσιωθεί σε αυτό το πράγμα και το προσπαθήσει τα πράγματα θα πάνε από το καλό στο καλύτερο. Δεν ξέρω αν ποτέ θα φτάσουν να είναι τέλεια, πάντως για μένα η γυναίκα μπορεί να "πλάσει" τον άντρα στο κρεβάτι, να του δώσει τις λύσεις και τους τρόπους να την ικανοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Παρενθεση : δεν αντιτιθεμαι στο να προσπαθησει να βελτιωσει τα πραγματα, αντιτιθεμαι σε οσους λενε πως, ακομα κι αν δεν βελτιωθει, αν τον αγαπαει ας μεινει κι ας μην ειναι ικανοποιημενη γιατι μετα ενδεχεται να βρει καποιον που θα ναι καλος στο σεξ αλλα θα την πληγωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σημαντικη παρατηρηση... Δεν ειμαστε λιγο αφελεις αν πιστεψουμε οτι εχει δημιουργηθει αγαπη μεσα σε 8,5 μηνες???

Και ναι εχει γινει καραμελιτσα διοτι πολυ απλα, σε καθε προβλημα που πρεπει να λυθει, η ευκολη προταση απο πολλους ειναι κατι του στυλ αν αγαπας θα το υποστεις... Ε δεν γινεται αυτο...

Στην τελικη ακριβως επειδη μπορει να υπαρχει αγαπη, πρεπει να γινει κατι ωστε να μην τον πληγωσει τελικα τον ανθρωπο... Κι αυτο θα ναι κατι που πραγματικα θα του καταστρεψει την υπολοιπη ζωη του μιας και υπαρχει ηδη ολη αυτη η ιδιαιτεροτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι συζήτηση μπορώ να κάνω με κάποιον που θεωρεί την αγάπη καραμελίτσα κι όχι το πιο σημαντικό πράγμα και το πιο δυσεύρετο στον κόσμο αλλά ας προσπαθήσω γιατί κατά τ' άλλα σε σέβομαι.

ΔΕΝ πρότεινα να υποκριθεί, πρότεινα να το συζητήσουν, να τον βοηθήσει να ξεκολλήσει, να μάθει πράγματα, να του φύγει το άγχος. Η αγάπη σου δίνει τη δύναμη για πολλά πράγματα. Εγώ είμαι σίγουρη οτι αν αφοσιωθεί σε αυτό το πράγμα και το προσπαθήσει τα πράγματα θα πάνε από το καλό στο καλύτερο. Δεν ξέρω αν ποτέ θα φτάσουν να είναι τέλεια, πάντως για μένα η γυναίκα μπορεί να "πλάσει" τον άντρα στο κρεβάτι, να του δώσει τις λύσεις και τους τρόπους να την ικανοποιήσει.
him μου και εγω σε σεβομαι και οταν λεω καραμελιτσα εννωω οτι αυτη την λεξη οι περισοτεροι την χρησιμοποιουν ως αλοθι για τα παντα και ανφιβαλω αν εχουν νιωσει στο ονομα αυτης της καραμελας γινονται χιλιαδες εγκληματα σε εισαγωγικα και προσωπικα σιχαινομαι την υποκρισια οσο τιποτα αλλο δυστυχως την εχω βιωσει στο παρελθον και ξερω τι σημαινει τα προηγουμενα ποστ μου
αναφερονταν σε αυτο ακριβως και οχι στο προβλημα της φιλης σε αυτο απαντησα νομιζω διαφορετικα κανε τον κοπο και δεστω αν θες καλο μεσημερι απο εμενα παω να ταισω τα βλασταρια μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχουμε έναν άνθρωπο που δεν έχει αυνανιστεί και δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ κατά δήλωσή του.
Εγώ γιατί νομίζω ότι αυτός θα έπρεπε ...να τρυπάει το ταβάνι; :hehe:
Δεν ξέρω κιόλας, δεν έχω κάνει άνδρας αλλά...
Άντε και την πρώτη φορά είχε άγχος, άντε είχε άγχος και τη δεύτερη και την τρίτη... μετά;
...άσε που είναι πολύ ευχαριστημένος από τη σεξουαλική ζωή τους!!
Μα να μην περνάει καν απ' το μυαλό του να ρωτήσει και την άλλη τη δόλια αν της αρέσει; Ούτε καν αυτό;

Εμένα πάντως κάτι μου βρωμάει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Προς τη θεματοθέτρια: του έχεις πει οτι δεν είσαι και πολύ ικανοποιημένη με αυτά που κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γιατί πρέπει να του το πει; (Πώς να πεις σε έναν πρωτάρη που φαίνεται ικανοποιημένος από τις επιδόσεις του, ότι ...το γράμμα δεν έφτασε στον προορισμό του; :/:)
Κάνει για πρώτη φορά κάτι και δεν έχει καμία αμφιβολία για το πόσο καλά το κάνει;
Γιατί έχει άγχος τότε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Γιατί πρέπει να του το πει; (Πώς να πεις σε έναν πρωτάρη που φαίνεται ικανοποιημένος από τις επιδόσεις του, ότι ...το γράμμα δεν έφτασε στον προορισμό του; :/:)
Κάνει για πρώτη φορά κάτι και δεν έχει καμία αμφιβολία για το πόσο καλά το κάνει;
Γιατί έχει άγχος τότε; :confused:

:eek:

Και πώς περιμένεις να το καταλάβει ο άνθρωπος; Αν σε βάλουμε να ζωγραφίσεις κάτι για πρώτη φορά στη ζωή σου κι εσύ νομίζεις οτι είναι καλή η ζωγραφιά σου ενώ δεν είναι, δεν πρέπει να στο πούμε για να βελτιωθείς και να διορθώσεις πράγματα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό της είπαμε κι εμείς να κάνει Χιμέλα, να του το πει με κάποιον τρόπο. Σχολιάζω όμως και τη δική του πλευρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Αυτό της είπαμε κι εμείς να κάνει Χιμέλα, να του το πει με κάποιον τρόπο. Σχολιάζω όμως και τη δική του πλευρά...

Εδώ υπάρχουν έμπειροι άντρες σεξουαλικά που δεν καταλαβαίνουν αν η γυναίκα προσποιείται, θα το καταλάβει ο πρωτάρης; Αν δεν ξέρει ο άνθρωπος οτι υπάρχει θέμα, φυσικά θα νομίζει οτι όλα πάνε καλά. Τι από αυτά που λέω είναι ακατανόητο και γιατί τον σταυρώνουμε τον άνθρωπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι θεμα ζυγαριας..

ποσο ιδιαιτερη-ενδιαφερουσα προσωπικοτητα εχει και ποσο μικρο πουλι εχει..
αν καποιος εχει μια κοινη αδιαφορη προσωπικοτητα και εχει και μικρο πιστολι..
ασε..

αλλα αν ειναι κατι σπανιο και αξιζει πραγματικα σαν ανθρωπος...και εχει μικρο πουλι..

τοτε αλλαζουν τα πραγματα...
εν αναγκη υπαρχουν πολλοι μεθοδοι μεγεθυνσης..:D

οποτε η γυναικα πρεπει να το ζυγισει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...γιατί τον σταυρώνουμε τον άνθρωπο;

Ε, μετά το αμείλικτο σταύρωμα της άλλης πλευράς που ασχολείται με πεζά θέματα και ψάχνει δικαιολογίες για να χωρίσει για ποταπούς λόγους, είπα να πιάσουμε και την άλλη πλευρά, ώστε να υπάρξει ισορροπία... :D

Η μόνη δικαιολογία που μπορώ να σκεφτώ για τη δική του στάση είναι η ακόλουθη:
Coffee, μήπως λέγοντας ότι είναι ικανοποιημένος από τη σεξουαλική σας ζωή, εννοεί ότι είναι ικανοποιημένος από τη στάση σου απέναντι στο πρόβλημά του και όχι την πράξη, αυτή καθαυτή; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εδώ υπάρχουν έμπειροι άντρες σεξουαλικά που δεν καταλαβαίνουν αν η γυναίκα προσποιείται, θα το καταλάβει ο πρωτάρης; Αν δεν ξέρει ο άνθρωπος οτι υπάρχει θέμα, φυσικά θα νομίζει οτι όλα πάνε καλά. Τι από αυτά που λέω είναι ακατανόητο και γιατί τον σταυρώνουμε τον άνθρωπο;
δεν είμαι άντρας αλλά φαντάζομαι ότι αν κάποιος δεν μπορεί να ...κρατήσει το κατάρτι στη θέση του (είτε το κατάρτι είναι 5 είτε 25 εκ) ε, δεν μπορεί θα πρέπει να το ψυλλιαστεί ότι έχει κάποιο θέμα...
όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
δεν είμαι άντρας αλλά φαντάζομαι ότι αν κάποιος δεν μπορεί να ...κρατήσει το κατάρτι στη θέση του (είτε το κατάρτι είναι 5 είτε 25 εκ) ε, δεν μπορεί θα πρέπει να το ψυλλιαστεί ότι έχει κάποιο θέμα...
όχι?

Αν σε αυτά τα 2-3 λεπτά που κρατάει όλο αυτό (δεν ξέρω πόσο) η κοπέλα του δείχνει οτι το ευχαριστιέται, πώς μπορεί να καταλάβει οτι κάτι πάει στραβά;

Τέλος πάντων δεν ξέρω και δε με ενδιαφέρει να μπω σε τέτοιες λεπτομέρειες. Αυτό που ξέρω είναι οτι μια γυναίκα πρέπει να το χειριστεί με λεπτότητα αυτό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν σε αυτά τα 2-3 λεπτά που κρατάει όλο αυτό (δεν ξέρω πόσο) η κοπέλα του δείχνει οτι το ευχαριστιέται, πώς μπορεί να καταλάβει οτι κάτι πάει στραβά;

Τέλος πάντων δεν ξέρω και δε με ενδιαφέρει να μπω σε τέτοιες λεπτομέρειες. Αυτό που ξέρω είναι οτι μια γυναίκα πρέπει να το χειριστεί με λεπτότητα αυτό το θέμα.

καλά ναι το ...χοντραίνουμε το θέμα και μάλλον δεν ταιριάζουν πλέον τα ποστ και τόσο στο αρχικό ερώτημα, αλλά προσωπικά θεωρώ ότι αν κάποιος 1. θεωρεί ότι λίγα λεπτά αρκούν, 2. και ότι δεν υπάρχει θέμα (στην περιγραφόμενη κατάσταση)
τότε πράγματι υπάρχει θέμα που ουδεμία σχέση έχει με το μέγεθος αλλά με τη...διάθεση του άλλου να δώσει/δοθεί στη σύντροφο.
Και όχι, ούτε εγώ γεννήθηκα πεπειραμένη ούτε όόόλοι μου οι σύντροφοι ήταν πεπειραμένοι όταν γνωριστήκαμε αλλά τουλάχιστον η διάθεση να ...εκπαιδευτούν στο σπορ υπήρχε πάντοτε και κανείς δεν είχε θεωρήσει ότι ... λίγα λεπτά αρκούν.

Δεν ξέρω αν το κάνω αρκετά σαφές ή αν ακούγομαι "κάπως" αλλά πέρα από τα μεγέθη θεωρώ ότι διάθεση και η αντίληψη του άλλου είναι κλειδί για μια ικανοποιητική ερωτική ζωή (που θεωρώ ότι είναι απαραίτητη σε ένα ζευγάρι).
Και το ότι υπάρχουν εκεί έξω διάφοροι "πεπειραμένοι" που δεν ξέρουν που πάνε τα τέσσερα δεν είναι επαρκές επιχείρημα για να μείνεις με έναν άπειρο που...δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα αν δεν έχει διάθεση να μάθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μήκος 10 εκ και πάχος 5 λοιπόν. Τα χείλη του αιδίου είναι που παράγουν τον ερεθισμό; Γιατί χωρίς μήκος ώστε να πάει πιο μέσα πως να διεγείρει τα τειχώματα; Νομίζω ότι οι δηλώσεις του στυλ "παρηγοριά στον άρρωστο" όσο διπλωματικές και άν είναι δεν θα βοηθήσουν όσους συμφορουμίστες έχουν τυχόν μικρό πέος. Καλύτερο είναι να τους πούμε την αλήθεια, ότι δηλαδή πρέπει να επικεντρώσουν σε άλλες μεθόδους ικανοποίησης, τόσο δικές τους όσο και των συντρόφων τους.
Το θεμα φιλε μου ειναι να ξερουμε την αληθεια, και οχι να λεει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του (μερικοι βεβαια εχουν μονο κοντο να πουν χαχαχα...εχμ....sorry about that...:worry:). Οπως τωρα εσυ,πχ, που μη ξεροντας πως ερεθιζεται ο κολπος και τι χρειαζεται, κυρήτεις μιαν "αληθεια" , που ομως απεχει απο την πραγματικοτητα. Ποια ειναι αυτη ;

Οτι οι περισσοτεροι οργασμοι ειναι κλειτοριδικοι ή κλειτοριδικοι+κολπικοι. Επομενως ήδη το μεγεθος του πεους παιζει επικουρικο ρολο, και συναμα ψυχολογικο. Βοηθάει στις στασεις, και βοηθάει στο να πλησιασει η γυναικα κοντα στον οργασμο.Απο κει και περα, ειναι κι αλλα που θα χρειαστουν για να φτασει.

Αρα λοιπον, η αληθεια ειναι οτι το μεγεθος ειναι ΕΝΑ εκ των εργαλειων που μπορει καποιος να χρησημοποιησει για να εχει καλη σεξουαλικη ζωή. Εκει που πρεπει να εστιασει ειναι στην στυση, οχι στο μεγεθος.

Διδάσκω απο τώρα στα παιδιά μου να μην τσιμπάνε στο κεράτωμα. Να μήν θεωρούν την σεξουαλική σχέση ιδιοκτησία. Ωστε να μην τους θεωρούν και εκείνους οι φιλενάδες τους δεδομένους ή κεκτημένους. Σημασία έχει να μπορείς να κερατώνεις την σύντροφό σου όσο σε κερατώνει κι εκείνη. Όχι να το κάνεις απαραίτητα. Και βέβαια να μην σου μεταφέρει τυχόν κάποια σεξουαλικά μεταδιδόμενη νοσο, απο τις δικές της περιπέτειες.
Δηλαδή τι θα πει να μην "τσιμπανε στο κερατωμα" ; Αν τους κερατωσουν δλδ, να μην θυμωσουν/ενοχληθουν, αλλά να το κάνουν και οι ιδιοι. Αυτο δε λες στην πραξη ;
Να συμφωνησω οτι κανενας δεν ειναι ιδιοκτησια κανενος και να μη θεωρουμε τιποτα δεδομενο, ναι. Αλλά οχι ρε φιλε να εχεις δοθει καπου και να σε πληρωνουν ετσι. Αμα ειναι να φτασει καποιος να θελει να κερατωσει, να χει το θαρρος να το ληξει πρωτα.

Θα συμφωνησω και με το σχολιο της Resident περι διαθεσης για βελτιωση. Αυτο ειναι ο κινητηρας. Αν δεν υπαρχει αυτο, ακομα και ενα ικανοποιητικο σεξ, μπορει να βαλτωσει. Χρειαζεται και φαντασια, ανανεωση κλπ.



Γιατί πρέπει να του το πει; (Πώς να πεις σε έναν πρωτάρη που φαίνεται ικανοποιημένος από τις επιδόσεις του, ότι ...το γράμμα δεν έφτασε στον προορισμό του; :/:)
Κάνει για πρώτη φορά κάτι και δεν έχει καμία αμφιβολία για το πόσο καλά το κάνει;
Γιατί έχει άγχος τότε; :confused:

δεν είμαι άντρας αλλά φαντάζομαι ότι αν κάποιος δεν μπορεί να ...κρατήσει το κατάρτι στη θέση του (είτε το κατάρτι είναι 5 είτε 25 εκ) ε, δεν μπορεί θα πρέπει να το ψυλλιαστεί ότι έχει κάποιο θέμα...
όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
δεν είμαι άντρας αλλά φαντάζομαι ότι αν κάποιος δεν μπορεί να ...κρατήσει το κατάρτι στη θέση του (είτε το κατάρτι είναι 5 είτε 25 εκ) ε, δεν μπορεί θα πρέπει να το ψυλλιαστεί ότι έχει κάποιο θέμα...
όχι?

Η στήση των ανδρών είναι υπόθεση γυναικεία... αν η γυναίκα δεν θέλει το κατάρτι σηκώνεται μάλλον μόνο στους βιαστές, επίδοξους ή εν ενεργεία

Αν σε αυτά τα 2-3 λεπτά που κρατάει όλο αυτό (δεν ξέρω πόσο) η κοπέλα του δείχνει οτι το ευχαριστιέται, πώς μπορεί να καταλάβει οτι κάτι πάει στραβά;
Αν διαρκώς κρατάει μόνο 2-3 λεπτά πρέπει να το καταλάβει

Οπως τωρα εσυ,πχ, που μη ξεροντας πως ερεθιζεται ο κολπος και τι χρειαζεται, κυρήτεις μιαν "αληθεια" , που ομως απεχει απο την πραγματικοτητα. Ποια ειναι αυτη ;

Δεν κυρήττω καμία αλήθεια βρε Λοριεν. Δεν έχω ερεθίσει ποτέ καμία γυναίκα, μόνο ρακούν. Αλλα μιας και τα πειράματα γίνονται συνήθως πρώτα σε ποντίκια είπα να σας μεταφέρω την γνωση μου. :)


Δηλαδή τι θα πει να μην "τσιμπανε στο κερατωμα" ; Αν τους κερατωσουν δλδ, να μην θυμωσουν/ενοχληθουν, αλλά να το κάνουν και οι ιδιοι. Αυτο δε λες στην πραξη ;.......Αμα ειναι να φτασει καποιος να θελει να κερατωσει, να χει το θαρρος να το ληξει πρωτα.

Θυμώνει ή ενοχλείται όποιος δεν μπορεί να αντιδράσει.Αν τους κερατώσουν ή θα τις κερατώσουν ή θα τις αφήσουν. Δεν είναι πολύ απλό; Πολύ σφικτός είσαι βρε παιδί μου. Θέλεις εκπαίδευση εσύ... πολύ εκπαίδευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top